Control

پلتفرم: Xbox One, PS4 و PC
سازنده: Remedy
ناشر: 505 Games
تاریخ انتشار: 27 August 2019

بررسی بازی Control

پیش‌نمایش بازی‌سنتر:
معرفی بازی Control - بازی سنتر
نگاهی به دموی بازی کنترل در نمایشگاه E3 2019 - اختصاصی بازی سنتر - بازی سنتر
بازی جدید خالقان «Alan Wake» و «Quantum Break» با عنوان «Control» در طول کنفرانس «E3» شرکت «سونی» معرفی شد. عنوان کنترل شباهت‌های فراوانی به عنوان Quantum Break دارد.

داستان:
بعد از آن که یک آژانس امنیتی در شهر «نیویورک» مورد حمله قرار می‌گیرد، شما تبدیل به مدیر برای کنترل اوضاع می‌شوید. عنوان کنترل داستان «Jesse Fadens» را بازگو می‌کند. پلات اصلی بازی، به دنبال جواب سوال Jesse به عنوان مدیر این گروه است. جهان عنوان کنترل دارای ماموریت‌های فرعی، شخصیت‌های مختلف و راز های گوناگونی است. همچنین در طول بازی شما با بقیه اعضا آژانس امنیتی و آزمایش های علمی گوناگون سر و کار دارید.

گیم‌پلی:
همانند عنوان کوانتوم‌بریک، کنترل یک شوتر سوم شخص بر پایه استفاده از قدرت‌های گوناگون است. البته در این بازی شما قابلیت تغییر و آپگرید این قابلیت‌ها را خواهید داشت.

ویژگی‌ها:
محیط داینامیک که با توجه نحوه بازی شما دچار تغییر خواهد شد.
یک دنیا تاریک و بی‌رحمانه که توسط یک گروه فاسد کنترل می‌شود.
بازی در یک ساختمان در شهر نیویورک جریان دارد که مدام تغییر می‌کند و شرایط و محیط های غیر قابل پیش‌بینی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

سم‌لیک در خصوص معرفی بازی گفت:
« کنترل پیوستن رویا به حقیقت است. به رمدی و کارگردان بازی «Mikael Kasurinen» افتخار می‌کنم.»

اسکرین‌شات:

officeoffice-1300x731.jpg takeoverdot-1300x731.jpg Security_team_bodies-1300x731.jpg Ritual_Point_combat_2-1300x731.jpg Jesse_levitating_tunnel-1300x731.jpg FaceOff-1300x731.jpg Drifter_combat-1300x731.jpg Bad_day_at_the_offce-1300x731.jpg bweiss-1300x731.jpg circle-1300x731.jpg different_things-1300x731.jpg haunting-1300x731.jpg
DfdQ25aVMAAhide (1).jpg

Attachments

• photo_2018-06-11_19-24-07.jpg
    photo_2018-06-11_19-24-07.jpg
    51.3 KB · مشاهده: 17,734
Last edited by a moderator:

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
خیلی نچسبه لامصب :D
این بی عقلا چرا از همون اول AW2 نساختن
دوست عزیز به طرز واضحی مشخصه رمدی با مایکروسافت مشکل خورده وگرنه این کنترل همون فاز کوانتوم رو داره و میتونستن ادامه کوانتوم رو بسازن
حالاها فکر الن ویک رو باید از سرمون بیرون کنیم
مایکروسافت دو تا اشتباه بزرگ کرد، شده حتی با پول بیشتر رمدی و اینسامنیاک رو سمت خودش نگه می‌داشت
قسمت دوم سانست و الن ویک میتونس خیلی به مایکروسافت کمک کنه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Like
Reactions: SHANSER

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,294
نام
shahab
تریلر بازی یه دلهره ای هم به من داد ولی من به رمدی و سم لیک اطمینان دارم هنوز.
یه کم صبر کنید بزارید یه تریلر کامل تر بیاد بعد شروع به نا امید شدن از بازی بکنید .
شاید واقعا از اشتباهات و نکات منفی کوانتوم درس گرفتن که اگه این طور باشه بازی عالی می شه .

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
ALAN WAKE آخرت بازی بود سال خودش مجله تایمز بازی رو اون سال بهترین بازی انتخاب کرد گرافیکش زمان خودش بی رغیب بود چیزی که پلی استیشن فن ها نمیخواستن قبول کنن
در مورد این بازی هم رمدی واقعا یکی بهترین کمپانی هاس بازی خیلی جالب به نظر میاد گرافیک رو دقت کردید؟ باسن کرکتر زن وقتی راه میره دقت کنید چون تنگ پوشیده حالت میگیره شوخی نمیکنم !!!

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
ALAN WAKE
باسن کرکتر زن وقتی راه میره دقت کنید چون تنگ پوشیده حالت میگیره شوخی نمیکنم !!!
داش یعنی الان دوباره تریلر بگیرم :D=))
ولی جدا رمدی یکی از بهتریناس نمیدونم چرا بعضیا قبول نمیکنن. مکس پین ، الن ویک ، حتی همین کوانتوم بریک عالی بودن
به شخصه حتی تا روز انتشارم تریلر و گیم پلی نبینم باز به رمدی اعتماد دارم مثل ناتی داگ :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
اسن کرکتر زن وقتی راه میره دقت کنید چون تنگ پوشیده حالت میگیره شوخی نمیکنم !!!
این کجا بود من ندیدم؟
آقا زود بیا توضیح بده که چه حالتی میگیره، الزاما با رسم شکل توضیح بدهید که ما یجوری شویم:D
============
برا من که بازی خیلی بی ادعا بنظر میرسید، فکر کنم بعد چند سال رمدی از بازی پرخرج ساختن کشیده بیرون، البته حق هم دارن،مستقل شدن تاوان خودش هم داره.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
9myx_ezgif-5-85807f015c2a.gif

pad3_tenor.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر