Control

پلتفرم: Xbox One, PS4 و PC
سازنده: Remedy
ناشر: 505 Games
تاریخ انتشار: 27 August 2019

بررسی بازی Control

پیش‌نمایش بازی‌سنتر:
معرفی بازی Control - بازی سنتر
نگاهی به دموی بازی کنترل در نمایشگاه E3 2019 - اختصاصی بازی سنتر - بازی سنتر
بازی جدید خالقان «Alan Wake» و «Quantum Break» با عنوان «Control» در طول کنفرانس «E3» شرکت «سونی» معرفی شد. عنوان کنترل شباهت‌های فراوانی به عنوان Quantum Break دارد.

داستان:
بعد از آن که یک آژانس امنیتی در شهر «نیویورک» مورد حمله قرار می‌گیرد، شما تبدیل به مدیر برای کنترل اوضاع می‌شوید. عنوان کنترل داستان «Jesse Fadens» را بازگو می‌کند. پلات اصلی بازی، به دنبال جواب سوال Jesse به عنوان مدیر این گروه است. جهان عنوان کنترل دارای ماموریت‌های فرعی، شخصیت‌های مختلف و راز های گوناگونی است. همچنین در طول بازی شما با بقیه اعضا آژانس امنیتی و آزمایش های علمی گوناگون سر و کار دارید.

گیم‌پلی:
همانند عنوان کوانتوم‌بریک، کنترل یک شوتر سوم شخص بر پایه استفاده از قدرت‌های گوناگون است. البته در این بازی شما قابلیت تغییر و آپگرید این قابلیت‌ها را خواهید داشت.

ویژگی‌ها:
محیط داینامیک که با توجه نحوه بازی شما دچار تغییر خواهد شد.
یک دنیا تاریک و بی‌رحمانه که توسط یک گروه فاسد کنترل می‌شود.
بازی در یک ساختمان در شهر نیویورک جریان دارد که مدام تغییر می‌کند و شرایط و محیط های غیر قابل پیش‌بینی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

سم‌لیک در خصوص معرفی بازی گفت:
« کنترل پیوستن رویا به حقیقت است. به رمدی و کارگردان بازی «Mikael Kasurinen» افتخار می‌کنم.»

اسکرین‌شات:

officeoffice-1300x731.jpg takeoverdot-1300x731.jpg Security_team_bodies-1300x731.jpg Ritual_Point_combat_2-1300x731.jpg Jesse_levitating_tunnel-1300x731.jpg FaceOff-1300x731.jpg Drifter_combat-1300x731.jpg Bad_day_at_the_offce-1300x731.jpg bweiss-1300x731.jpg circle-1300x731.jpg different_things-1300x731.jpg haunting-1300x731.jpg
DfdQ25aVMAAhide (1).jpg

Attachments

• photo_2018-06-11_19-24-07.jpg
    photo_2018-06-11_19-24-07.jpg
    51.3 KB · مشاهده: 17,734
Last edited by a moderator:

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
مراحل فرعی بازی چقدر سخته. الان زمان گرفتم45 دقیه طول کشید باس مرحله آینه رو بزنم!!
بازیشم بد نیست. مطمعنم دوباره بازیش نمیکنم ولی برای تجربه ی یک بار چیز خوبیه. ولی بازیی که زود فراموش میشه احتمالا.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
بازی رو در مراحل اصلی به پایان رسوندم ، ساید میشن ها رو سعی میکنم در هر بازی کامل کنم بعد سراغ مراحل اصلی برم ، هنوز ساید میشن هایی باقی مونده بعد از پایان بازی ! ، سم لیک نبوغ زیادی در یک سری مراحل فرعی گذاشته که تحسین برانگیزه ، میرور از اون مراحل فرعی شگفت انگیزه ، لول دیزاین هنرمندانست و وارد هر محیطی که می شید حس تازگی داره و تا پایان بازی این حس از بین نمیره ، فقط نورپردازی .. رنگ قرمز در برخی مراحل چشم رو به شدت آزار میده ! مخصوصا مراحل پایانی که سم لیک رو فحش میدادم !! :D ، گان پلی واقعا حس گان پلی میده ! و ترکیبش با نیروی جسی فوق العاده تر میشه ، اینکه تعامل با هر چیزی در محیط بخش جدا نشدنی از بازیه .. در بازی آزادید هر کار خواستید بکنید ! چنین تجربه ی بی نقصی در گیم پلی ستودنیه ، ابیلیتیها و آپگریدشون قدرتهای شما رو دیوانه وارتر میکنه ، می دونید چی رو خیلی دوس دارم و مدام انجامش میدم .. پرواز ! ، انیمیشن پرواز جسی فوق العادس مخصوصا بعد از آپگریدها دوس نداری پاتو روی زمین بزاری O:-):D، بازی به قول سم رویایی از ایده های عجیبه که البته چینش درستی دارن ، مراحل متنوع و متعدد که تا پایان حس رضایت به همراه داره ، تجربه ای که فراموشش نمی کنید ، اگر بازی رو هنوز نگرفتید ، معطل نکنید . ممنون سم برای خلق چنین تجربه ای
j13617_.jpg

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
تا به اینجا 3 ساعت بازی رو پیش بردم، اما هیچ حسی نسبت بهش ندارم
نمیدونم چرا بازی اینقدر بی روحه
شخصیت اصلی فاقد جذابیت ـه و ارتباطی باهاش برقرار نکردم
اصلاً یه جوریه انگار رمدی فقط قصد داشته یه داستان نوآورانه رو روایت کنه که بنظرم توی یه فیلم سینمایی هم میتونست مطرحش کنه

تنها نکته مثبتش گیمپلی روان و دوربین خوب بازیه که یاد Max Payne 3 میندازه منو

پ.ن: نمیدونم چرا وقتی دارم اینو بازی میکنم حس میکنم همش توی بعضی از لوکیشن های evil within 2 هستم:-??:-s:)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
منم یکساعت اول بازی رو تجربه کردم

کات سین ها خیلی ضعیف
افت فریم و موشن بلور تو نسخه X1 پایه به چشم میاد
تخریب پذیری بازی واقعا دوست داشتینه
هوش مصنوعی و گان پلی حرف خاصی برای گفتند ندارند
داستان هم تا الان چیزه خاصی مشخصه نشده و مثل اینکه سبکش همینطور روایت گنگ هست تا بریم جلوتر ببینیم چی میشه

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
چرا انقد نظرات متفاوته ؟ واقعا موندم بگیرم یا نه !

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
حتما بگیر بازی از نظر گیم پلی که سرگرم کننده و جالب داستان در عین سادگی جذابیت های خودش داره یه سری مراحل فرعی تو بازی هست که به اندازه مراحل اصلی جذاب سیستم بازی برگشت به محیط میتونی کلش بگردی

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
خب من حدود دو ساعتی تا الان پیش رفتم کنترل و شوتینگ بازی عالیه !!! فراتر از عالیه ^:)^^:)^^:)^
ولی روایت داستانی اصلا منو جذب خودش نمیکنه نه تنها بسیار گنگ هست بلکه ادم رو ترغیب نمیکنه که بشینم و فایلها رو بخونم تا مشخص بشه چی به چیه !
بعد بازی یه سردرد خفیفی هم گرفتم که فکر کنم دلیلش این فضای تاریک و نور های قرمز شدید این بازی هست که بعضی مواقع واقعا ازار دهنده بود@-)@-)

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

منم بازی رو روی کنسول ایکس باکس S داداشم تجربه اش کردم . دیدم تفاوتی بین نسخه PS4 و One نیس

اول از همه بازی اصلا سخت نبود . نهایت 5-6 بار مردم که 3 بارش افتادم پایین :) """ نمیدونم درجه سختی نداشت یا من تند تند منوها رو رد کردم و نفهمیدم """

شوتینگ بازی خوب بود اما بخش قدرت های ماورایی بازی و گیم پلی اون بخش بسیار خوب بود - فیزیک بازی واقعا خوب بود

موزیک بازی اونجا که هدفون میزاره عاااالی بود واقعا . لذت بردم

افت فریم بازی شدیدا رو مخ بود - شدیییییدا . جاهایی بود که قفل میکرد بازی . تو این نسل اونم اواخر نسل بعیده این سبک بازی ساختن خداییش

در کل ارزش پولی که هزینه شد براش رو داشت بازی - کرکترش زیاد خوب نبود . ارتباط انچنانی نمیشد باهاش برقرار کرد بخصوص به خاطر میمیک های صورتش که انچنان وجود نداشت و زحمت طراحیش رو نکشیده بودن

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
برا بازی دوتا اکسپنشن پولی و پر پیمون معرفی شد :

The Foundation will delve into the history of the Oldest House. At the request of the ever-mysterious Board, Jesse must explore what lies beneath the Bureau as she returns order to the Foundation and the Oldest House itself. Expect things to get weird.

The second expansion, AWE, will take Jesse into a new part of the Oldest House, the Investigations Sector, where the Bureau closely examines Altered World Events.

Control - Discover a World Unknown

CONTROL_post_launch_roadmap_FINAL.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر