Devil May Cry 5 | PC

19qp_1.jpg

سازنده :
Capcom
ناشر : Capcom
سبک : HnS
پلتفرم ها : PlayStation 4 ,Xbox One ,Microsoft Windows
تاريخ انتشار : 17 اسفند 1397 - 8 مارس 2019

خلاصه داستان
TBA

اطلاعات منتشر شده:
با تشکر از Safety & Peace
  • Hideaki Itsuno بار دیگر به عنوان کارگردان بازی ایفای نقش می‌کند. از دیگر عناوین او می‌توان به DMC3, DMC4 و Dragon's Dogma اشاره کرد.
  • اتفاقات بازی پس از قسمت دوم در جریان است و در Red Grave City به وقوع می‌پیوندند. دانته و نیرو به طور قابل ملاحظه ای بزرگ تر شده اند.
  • به گفته ایتسونو، داستان بازی احساسی تر از گذشته خواهد بود و ممکن است بازیکنان را به گریه بیندازد.
  • دانته، نیرو و یک شخصیت کاملا جدید، قابل بازی خواهند بود.
  • موتور گرافیکی استفاده شده برای ساخت بازی، RE Engine می‌باشد که مدل ها و جرئیات واقعی ارائه می‌دهد و بازی بر خلاف نسخه های گذشته، رویه واقع گرایانه تری به خود گرفته است.
  • Nico، شخصیتی جدید و غیر قابل بازی است که نیرو را در ماموریت ها همراهی می‌کند. تخصص او در ساخت دست های مکانیکی و سلاح های جدید برای نیرو است.
  • دست مکانیکی جدید نیرو که Devil Breaker خوانده می‌شود، در صورت ضربه خوردن و یا اجرای برخی حرکات بسیار قدرتمند، خواهد شکست.
  • Devil Breaker های مختلفی برای نیرو طراحی شده است که هر کدام چندین قابلیت منحصر به فرد دارند:
    • Overture: قابلیت اجرای ضربات الکتریکی و ایجاد شوک های قدرتمند.
    • Gerbera: قابلیت شلیک لیزرهای الکتریکی
    • Ragtime: قابلیت آهسته کردن زمان برای مدت زمانی مشخص شده.
    • Punch Line: قابلیت پرتان دست به صورت موشک و سوار شدن بر روی آن.
    • Buster Arm: قابلیت پرتاب کردن دشمن ها به اطراف خصوصا برای مواقعی که تعداد زیادی از دشمنان نیرو را احاطه کرده اند.
    • Tomboy: قابلیت شارژ کردن Blue Rose برای اجرای شلیک های بسیار قدرتمند. همچنین قابلیت ارتقای قابلیت های Red Queen برای اجرای حرکات کاملا جدید و قدرتمند.
    • Helter Skelter: قابلیت تبدیل به تیغه های چرخان برای قطعه قطعه کردن دشمنان که شامل 3 حالت مختلف می‌باشد.
    • Rawhide: قابلیت تبدیل دست به نوعی شلاق که به وسیله آن می‌توان ضربات گروهی وارد کرد.
  • موتور سیکلتی که در تریلر معرفی نشان داده شد، یکی از سلاح های جدید دانته می‌باشد که به دو سلاح شمشیر/اره برقی تبدیل می‌شود.
  • موسیقی مبارزات بسته به Ranking بازیکن، اوج می‌گیرد. به این صورت که هر میزان کمبوهای شما Stylish تر باشد، ریتم موسیقی تندتر و بلند تر خواهد شد.
  • Photo Mode و Training Mode تایید شدند.

تصاویر

تریلرها
Devil May Cry 5 'Devil Breaker' Trailer
2160
1080
720

gslu_mqdefault_(3).jpg

Devil May Cry 5 - TGS 2018 Trailer
2160
1080
720

سیستم مورد نیاز:
لینک یا لینک

صفحه استیم:
لینک

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
از نظر فروش نسخه های اشغالی اویل مثل 6 به نفع کپکام بود. یعنی مقایسه فروش 6 و 7 فکر می کنم کامل این قضیه رو نشون میده(اگه اشتباه نکنم چون زیاد اهل امار فروش نیستم) و نسخه 7 فروش کمتری داشت ولی برند و نام کپکام داشت به گند کشیده میشد. حس می کنم تمام تلاش کپکام برای حفظ محبوبیتش هست چرا که مشخصا ساخت زباله هایی مثل اویل 6 بیشتر پول به جیبش سرازیر می کنه تا ساخت بازیی مثل اویل 7 و ریمیک اویل 2 و اونیموشا و ...
کاملا درسته ، افتضاح نسل قبل منظورم همین بود. البته شک دارم بعد اویل 6 اگه نسخه ای با همون کیفیت میومد میتونست در حد همین اویل 7 موفق باشه.
البته کم نداریم کمپانی که یک گیم پلی تکراری با صداگذاری 2نسل پیش و انجین درجازده تو نسل قبل همینطور داره میلیونی نسخه های مختلف میفروش.
کلا خداروشکر که کپکام برگشت، مونده اون کونامی که واقعا دیگه امیدی بهش نیست.

کپکام واقعا تو کارش استاد شده، خیلی سخته یک سری بازی مال 2 نسل پیش جوری بهش جون بدی که هم بازیکنهای قدیمی دنبالش باشن و هم اینکه بازیکنهای جدید براش له له بزنن، یک سر تو تاپیک کنسولهای بازی کامل مشخص میکنه چقدر تو این مسئله تونسته موفق باشه این کمپانی.
اون فکر کنم بخاطر این باشه که خیلی از مدیرهای غربی تو کپکام مشغول بکار شدن و نظم،ترتیب و هدفگذاری درستی انجام میشه، چیزی برعکس اسکوئر اینکس که واقعا ترزده تو این موارد.
الان راحت میشه گفت بهترین و موفقترین کمپانی بازیسازی ژاپنی (الیته از نظر گیمرها و نه فروش آی پی ها) باید کپکام باشه.

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
کاملا درسته ، افتضاح نسل قبل منظورم همین بود. البته شک دارم بعد اویل 6 اگه نسخه ای با همون کیفیت میومد میتونست در حد همین اویل 7 موفق باشه.
البته کم نداریم کمپانی که یک گیم پلی تکراری با صداگذاری 2نسل پیش و انجین درجازده تو نسل قبل همینطور داره میلیونی نسخه های مختلف میفروش.
کلا خداروشکر که کپکام برگشت، مونده اون کونامی که واقعا دیگه امیدی بهش نیست.

کپکام واقعا تو کارش استاد شده، خیلی سخته یک سری بازی مال 2 نسل پیش جوری بهش جون بدی که هم بازیکنهای قدیمی دنبالش باشن و هم اینکه بازیکنهای جدید براش له له بزنن، یک سر تو تاپیک کنسولهای بازی کامل مشخص میکنه چقدر تو این مسئله تونسته موفق باشه این کمپانی.
اون فکر کنم بخاطر این باشه که خیلی از مدیرهای غربی تو کپکام مشغول بکار شدن و نظم،ترتیب و هدفگذاری درستی انجام میشه، چیزی برعکس اسکوئر اینکس که واقعا ترزده تو این موارد.
الان راحت میشه گفت بهترین و موفقترین کمپانی بازیسازی ژاپنی (الیته از نظر گیمرها و نه فروش آی پی ها) باید کپکام باشه.
بروز نگه داشتن استدیو خیلی مهمه. یعنی هی به گذشته نچسبی و خودت رو با بازی های روز آپدیت نگه داری. اینو ژاپنی ها خیلی خوب یادگرفتن. الان نینتندو زلدا رو کاری کرد که کاملا با بازی های غربی همخونی داره و اون سیستم قدیمی رو جوری عوض کرد که نه طرفدارها رو ناامید کرد و نه تازه وارد ها رو زده از بازی. جوری عوض کرد سیستم بازی رو که کن لوین گرخیده و اونجوری پست میزاره. من که زلدا بازی می کنم می مونم که چجور سازنده ها بازی رو تونستن اینقدر خوب عوض کنن! تحسین بر انگیزه
حالا کپکام هم دقیقا توی همین مسیر داره میاد جلو و خودش رو داره بروز می کنه.همین که از تغییر نترسی چیز خوبیه و تا دیدی بازی داره تکراری میشه دست به ریسک بزنی و حرکت های ناگهانی کنی البته با کمک از فن ها که خیلی این وسط می تونه کارساز باشه.
اسکوئر هم اگه ببینی همین روال رو داره و کالا بازی سازی ژاپن داره تغییرات خیلی خوبی می کنه. حالا خیلی ها دارن میگن داره غربی می شه ولی خب هر چی هست داره به سمتی میاد که مخاطب خودش رو زیادتر کنه .این وسط هنر بازی ساز ها هست که می تونه با استفاده از فرمول بازی های غربی نکات مثبت قدیمی بازی هاشون رو حفظ کنن و به دنیا معرفی کنن.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
به سلامتی 8-|
حالا ملت برن پورت ناقص MH World بخرن کپکام هم به ریششون بخنده
صفحه استیم بازی تاریخ‌ انتشار نداره و احتمال اینکه تاخیر بخوره زیاده امیدوارم حقیقت نداشته باشه این شایعه

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
سیستم مورد نیاز بازی رو کپکام تغییر داد :|

این قبلیه :

93410

این جدیده :

View attachment 100710

فرق GPUـش خیلی ـه !
ای بابا :|
امیدوارم حداقل مثل جاست کاز 4 نباشه. انقدر باگ داشت و پرفورمنسش بد بود که پدر کارت گرافیکو درمیاورد رو تنظیمات low و 60 فریم دمای کارت میرفت تا حداکثر 68 درجه :| (msi 1060 6g)

Sent from my G3112 using Tapatalk

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
امیدوارم حداقل مثل جاست کاز 4 نباشه. انقدر باگ داشت و پرفورمنسش بد بود که پدر کارت گرافیکو درمیاورد رو تنظیمات low و 60 فریم دمای کارت میرفت تا حداکثر 68 درجه :| (msi 1060 6g)

خیالت راحت اگه به حساب گذشته RE2 و RE7 باشه و چیزی که من رو کنسول از دمو بازی دیدم راحت 60 فریم رو میگیری با دستکاری تنظیمات 1440 هم بتونی 60 فریم بگیری ....

• Like
Reactions: Mahdi444

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
خیالت راحت اگه به حساب گذشته RE2 و RE7 باشه و چیزی که من رو کنسول از دمو بازی دیدم راحت 60 فریم رو میگیری با دستکاری تنظیمات 1440 هم بتونی 60 فریم بگیری ....
اره امیدوارم همینطور باشه... البته من که در هرصورت احتمالا تنظیمات گرافیکی رو زیاد بالا نمیبرم سلامت کارت گرافیک تو این وضعیت قیمتا مهم تره -__-

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746

68 درجه کاملا نرماله باسه وقتی بازی ران عه ! مشکلی پیش نمیاد با این دما.روی 80-85 به بالا زیاده که تازه اونم نگران کننده نیست ! خلاصه خودتو با این چیزا اذیت نکن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر