Multi Platform DOOM Eternal

سازنده
Id Software
تاریخ انتشار
March 2020
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
117215

DOOM Eternal

Developer: id Software
Publisher: Bethesda Softworks
Directors: Hugo Martin, Marty Stratton
Composer: Mick Gordon
Genre: First Person Shooter
Engine: id Tech 7
Platforms: PS4, X1, Nintendo Switch, PC & Google Stadia
Release Date: March 20, 2020
جمعه 1 فروردین 1399

=================================================

در عنوان DOOM (2016) مریخ را از تهاجم شیاطین حفظ کردیم اما حالا کره‌ی زمین میزبان نبرد جهنمی‌ها و Doom Slayer است. شیاطین با ترس و لرز، از او با لقب Unchained Predator و Hell Walker یاد می‌کنند. داستان‌های ترسناکی از او شنیده‌اند و اگر خوابی به چشمانشان بیاید، حتی شاید کابوس او را هم ببینند! آنها هیچوقت به تنهایی با اون روبه‌رو نمی‌شوند و سعی می‌کنند با حملات از جهت‌های مختلف او را غافل‌گیر کنند. در کنفرانس E3 از زبان کارگردان بازی شنیدیم که Doom Slayer حالا قدرتمند‌تر از همیشه است اما برای حفظ تعادل، انواع دشمنان نیز به دو برابرِ نسخه‌ی قبل رسیده است. بنابراین باید منتظر درگیری‌های پرتعداد و متنوع‌تری باشیم که سیلی از خون را در محیط‌های اتمسفریکی که از DOOM انتظار داریم، جاری خواهد کرد...

doomguy.jpg

ابزار معرفی شده برای سلاخی شیاطین >:) :

6cc4e79c08ad2af4ac66fad8e3585c42.jpg 008bf00a21d5c0e5a7467efc180b84d8.jpg 800px-Doom_eternal_e3_bfg9000_tyrant.png 800px-Doom_eternal_e3_chaingun_mobile_turret.png 800px-DOOM_Eternal_It_s_Hot_in_Here.jpg Ballista_Concept_Art.jpg DOOM_Eternal_Mancubus_UrbanAssault.jpg Doomblade.jpg Eternal_Plasma_Rifle_Concept.jpg Eternal_Rocket_Launcher_Concept.jpg batch_DOOM-Eternal-Screenshot-10.jpg Heavy_cannon_in_use.jpg
NGRO09B.png

تعدادی از شیاطین مهم این نسخه...آماده‌ی سلاخی شدن >:) :

Marauder.png Arachnotron.png Archivle.png D_TmwSeWkAIztE7.jpg Pain_Elemental.png Doomhunter.jpg

artwork.doom-eternal-the-ancient-gods-part-one.1413x1080.2020-08-07.3.png

The Ancient Gods Part One
Release Date: October 20, 2020
سه شنبه 29 مهر 1399

DOOM-Eternal-The-Ancient-Gods-Part-One-Teaser.jpg
doom-eternal-ancient-gods-dlc-demon-1200x675.jpg doom-1280x720.jpg sJnW5ZauGjdYSaUgGDMYCh-1200-80.jpg
Doom-Eternal-marauders-ancient-gods.jpg

آخرین ویرایش:

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
سرافیم رو که درست حسابی ندیدیم...نمیدونیم دقیقا چه شکلیه. ولی حدس خوبیه، توی این نسخه احتمال داره ببینیمش. این بالدار بودنش میخوره به اینکه از بهشت اومده باشه ولی چهره اش توی این آرت شیطانیه و یه جورایی بیشتر میخوره مونث باشه!
آخرشم حدس همه مون اشتباه درمیاد و یه شخصیت/موجود جدید از آب درمیاد >:)
منم تو یه ویدیوی تحلیل دوم دیدمش یه طرحی شبیه این ازش نشون داد و فکر کنم تو یکی از مپ های دوم انلاین هم چنین طرحی روی دیوار ها بود... اگه اشتباه نکنم تو سنتینال پرایم هم چنین چیزی دیدیم

• Like
Reactions: FUTURE

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
اوه اوه پست جدید اینستاگرام دوم رو ببینید. بنظر صدای کاراکتر روباتیه بود تو پوستر. همینطور بنظرم صداش خیلی شبیه اون صداییه که اول دوم میگه they are rage...
انگار همون صداس فقط یکم افکت روباتی داره

آخرین ویرایش:
  • Like

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835

هولی شت!
چه شاتی:

View attachment 108229

این تیزر رو ساعت 6، روز 6‌ام ماه 6‌ام سال منتشر کردن! :D
علی آرت دیزاین این شماره رو بیشتر از نسخه 2016 خوشم اومده :D. اکشنش مثل نسخه قبل باشه خیلی عالی میشه، من با گیم پلی و اکشنی که e3 قبلی نشون دادن ابدا حال نکردم، به نظرم همونی که توی نسخه قبلی بود حیلی عالی بود. ولی آرت بازی خیلی خیلی عالی و خفن شده.
آرت دیزاین eternal + بقیه موارد نسخه 2016 :D

• Like

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اوه اوه پست جدید اینستاگرام دوم رو ببینید. بنظر صدای کاراکتر روباتیه بود تو پوستر. همینطور بنظرم صداش خیلی شبیه اون صداییه که اول دوم میگه they are rage...
انگار همون صداس فقط یکم افکت روباتی داره
این بنظرم بیشتر میخوره صدای Hayden باشه ولی انگار سرما خورده :D لحن و مکث کردن توی گفتن کلمات بنظرم دقیقا همونه ولی اون شفافیت قبل رو نداره...اون صدای اول DOOM 2016 که خیلیا احتمال میدن اولین و تنها دیالوگ سرافیم توی بازی بوده، یکمی از نظر لحن فرق داره...البته باید چک کنم مطمئن نیستم.
علی آرت دیزاین این شماره رو بیشتر از نسخه 2016 خوشم اومده :D. اکشنش مثل نسخه قبل باشه خیلی عالی میشه، من با گیم پلی و اکشنی که e3 قبلی نشون دادن ابدا حال نکردم، به نظرم همونی که توی نسخه قبلی بود حیلی عالی بود. ولی آرت بازی خیلی خیلی عالی و خفن شده.
آرت دیزاین eternal + بقیه موارد نسخه 2016 :D
آرت و گستردگی این نسخه رو از همون کانسپت آرتایی که پارسال منتشر شد میشد فهمید...DOOM 2016 خیلی توی روند ساختش مشکل به وجود اومده بود، یه جوری که تا یکی دو ماه قبل از عرضه خیلی از لحظات خفن بازی توسعه‌اش تموم نشده بوده...توی همون مستندی که یکی دو سال پیش منتشر شد هم مارتی استراتون میگفت، حالا که فرمولمون رو کشف کردیم و پایه‌های بازی رو بنا کردیم، خیلی کارا میتونیم بکنیم...
انتظار دارم لوکیشن‌ها بشدت خفن و بزرگ باشن...به Heaven هم یه سری بزنیم و با اهالی اونجا هم به مشکل بخوریم و بزنیم همه‌شونو بترکونیم!
E3 قبلی که فقط تیزر نشون دادن...فک کنم منظورت گیم‌پلی Quakecon باشه...در مورد گیم‌پلی بنظرم روند بازی با چیزی که توی E3 می‌بینی احتمال داره خیلی فرق داشته باشه...واسه اکثر بازیا همینطوره...اینجا یه دمو میسازن و صرفا میخوان مکانیک‌ها رو به راحتی و روان‌ترین شکل ممکن نمایش بزارن...یادمه پارسال از اینکه بازی آسون بنظر میرسه ناراحت بودی...کلا ممکنه چیزی که از اون مرحله توی اون نمایش دیدیم، کاملا با روند خود بازی فرق داشته باشه. مثل دموی سال 2015 که فقط مکانیکا و دشمنا یکسان بودن (اونم نه همه...گلوری کیل‌ها رو از نظر سرعت و ظاهر عوض کرده بودن و ...) و توی خود بازی کلا روند بدست آوردن اسلحه‌ها و طراحی بعضی مراحل فرق کرده بود.
خلاصه که پیش‌بینی میکنم بعد از تجربه بازی، نظرت خیلی با الان فرق کنه... :D

• Like
Reactions: Mahdi444 and uriel

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
این بنظرم بیشتر میخوره صدای Hayden باشه ولی انگار سرما خورده :D لحن و مکث کردن توی گفتن کلمات بنظرم دقیقا همونه ولی اون شفافیت قبل رو نداره...اون صدای اول DOOM 2016 که خیلیا احتمال میدن اولین و تنها دیالوگ سرافیم توی بازی بوده، یکمی از نظر لحن فرق داره...البته باید چک کنم مطمئن نیستم.

آرت و گستردگی این نسخه رو از همون کانسپت آرتایی که پارسال منتشر شد میشد فهمید...DOOM 2016 خیلی توی روند ساختش مشکل به وجود اومده بود، یه جوری که تا یکی دو ماه قبل از عرضه خیلی از لحظات خفن بازی توسعه‌اش تموم نشده بوده...توی همون مستندی که یکی دو سال پیش منتشر شد هم مارتی استراتون میگفت، حالا که فرمولمون رو کشف کردیم و پایه‌های بازی رو بنا کردیم، خیلی کارا میتونیم بکنیم...
انتظار دارم لوکیشن‌ها بشدت خفن و بزرگ باشن...به Heaven هم یه سری بزنیم و با اهالی اونجا هم به مشکل بخوریم و بزنیم همه‌شونو بترکونیم!
E3 قبلی که فقط تیزر نشون دادن...فک کنم منظورت گیم‌پلی Quakecon باشه...در مورد گیم‌پلی بنظرم روند بازی با چیزی که توی E3 می‌بینی احتمال داره خیلی فرق داشته باشه...واسه اکثر بازیا همینطوره...اینجا یه دمو میسازن و صرفا میخوان مکانیک‌ها رو به راحتی و روان‌ترین شکل ممکن نمایش بزارن...یادمه پارسال از اینکه بازی آسون بنظر میرسه ناراحت بودی...کلا ممکنه چیزی که از اون مرحله توی اون نمایش دیدیم، کاملا با روند خود بازی فرق داشته باشه. مثل دموی سال 2015 که فقط مکانیکا و دشمنا یکسان بودن (اونم نه همه...گلوری کیل‌ها رو از نظر سرعت و ظاهر عوض کرده بودن و ...) و توی خود بازی کلا روند بدست آوردن اسلحه‌ها و طراحی بعضی مراحل فرق کرده بود.
آره منظورم همون QC بود ، پیر شدم مخم نمیکشه دیگه :D. راستش همین الانم خیلی براش هایپم، امیدوارم راجب مکانیزم های بازی دقیقا همین چیزی که گفتی اتفاق بیفته. در مورد گستردگی و عظمت آرت دیزاین و کلیت بازی هم به قول همین جمله ای که توی همین تیزر میگه: what you interfere with now is bigger yhan you can imagine :D:D:D.
این سرافیم به احتمال زیاد همینیه که روی این پوستر عکسش هست، تمام محتوای پوستر در واقع زیر بال های همینه، قیافش یکم ترسناکه البته ولی خب به هر حال فرشته ها هم کسی ندیده شاید اونام همچین خیلی خوشگل و... نباشن:D.
چند روز دیگه مونده تا نمایش بازی؟

• Like

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary

من یک بار چک کردم اتفاقا از نظر لحن بنظرم شبیه هستن تن صداشون یکمی فرق داره در همون حد رباتیک شدن صدا که گفتم... ولی بنظرم صدای هیدن نیست اون صداش فرق داشت با این، این صدا انگار یکمی کلفت تر و خشن تره

• Like

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اینجای تیزر برام جالبه!

U0Hu7vg.jpg

دووم اسلیر با اره برقی میره سراغ Marauder و علاقه‌ای به نبرد عادلانه نداره :)) بنظرم با شمشیر مبارزه بهتری میشه ولی چرا که نه، این بدبخت رو هم با وجود اون تبر خفنش، نصف می‌کنیم >:):D
البته اونم در مقابل می‌تونه از دابل شات‌گانش استفاده کنه...امیدارم نبرد کامل رو نشون بدن توی کنفرانس...خیلی میتونه جالب باشه.

آره منظورم همون QC بود ، پیر شدم مخم نمیکشه دیگه :D. راستش همین الانم خیلی براش هایپم، امیدوارم راجب مکانیزم های بازی دقیقا همین چیزی که گفتی اتفاق بیفته. در مورد گستردگی و عظمت آرت دیزاین و کلیت بازی هم به قول همین جمله ای که توی همین تیزر میگه: what you interfere with now is bigger yhan you can imagine :D:D:D.
این سرافیم به احتمال زیاد همینیه که روی این پوستر عکسش هست، تمام محتوای پوستر در واقع زیر بال های همینه، قیافش یکم ترسناکه البته ولی خب به هر حال فرشته ها هم کسی ندیده شاید اونام همچین خیلی خوشگل و... نباشن:D.
چند روز دیگه مونده تا نمایش بازی؟
کنفرانس چهار روز دیگست.
آره طبق چیزی که من متوجه شدم، جهنم و بهشت توی DOOM صرفا متعلق به موجودات بد و خوب نیست و دو قلمرو با اینکه بشدت از هم متنفرن ولی ساکنان هر دو میتونن زشت و منفور و قدرت‌طلب باشن. حالا باید ببینیم id چطوری میخواد این دنیا رو به تصویر بکشه...دیگه بعد از اینهمه سال گمانه‌زنی بنظرم وقتشه یکمی دنیا و Lore بازیو گسترش بدن و شفاف‌سازی کنن.
من یک بار چک کردم اتفاقا از نظر لحن بنظرم شبیه هستن تن صداشون یکمی فرق داره در همون حد رباتیک شدن صدا که گفتم... ولی بنظرم صدای هیدن نیست اون صداش فرق داشت با این، این صدا انگار یکمی کلفت تر و خشن تره
منم الان چک کردم :D بنظرم به Hayden نزدیکتره صداش ولی بازم نمیشه قطعی تشخیص داد.

• Like
Reactions: uriel and Mahdi444

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
اینجای تیزر برام جالبه!

View attachment 108264

دووم اسلیر با اره برقی میره سراغ Marauder و علاقه‌ای به نبرد عادلانه نداره :)) بنظرم با شمشیر مبارزه بهتری میشه ولی چرا که نه، این بدبخت رو هم با وجود اون تبر خفنش، نصف می‌کنیم >:):D
البته اونم در مقابل می‌تونه از دابل شات‌گانش استفاده کنه...امیدارم نبرد کامل رو نشون بدن توی کنفرانس...خیلی میتونه جالب باشه.

کنفرانس چهار روز دیگست.
آره طبق چیزی که من متوجه شدم، جهنم و بهشت توی DOOM صرفا متعلق به موجودات بد و خوب نیست و دو قلمرو با اینکه بشدت از هم متنفرن ولی ساکنان هر دو میتونن زشت و منفور و قدرت‌طلب باشن. حالا باید ببینیم id چطوری میخواد این دنیا رو به تصویر بکشه...دیگه بعد از اینهمه سال گمانه‌زنی بنظرم وقتشه یکمی دنیا و Lore بازیو گسترش بدن و شفاف‌سازی کنن.

منم الان چک کردم :D بنظرم به Hayden نزدیکتره صداش ولی بازم نمیشه قطعی تشخیص داد.
علی دقیقا دومین تصویر تیزر یه جای عجیبی رو نشون میده که مطمئنن مریخ نیست، زمین هم نمیتونه باشه و صد البته ابدا به جهنم هم نمیخوره، نوع معماریش یه وحدت عجیبی با این موجودی داره که طرحش روی پوستر هست( احتمالا باید همون سرافیم باشه ) . واقعا دوست دارم ببینم چه خبره توی بازی. راجب بد و خوب بودنشون دقیقا درست میگی، شیاطین که خب شر مطلق هستن ولی راجب ماهیت اون موجودات یا به عبارتی فرشته ها هیچ چیزی معلوم نیست، دقیقا الان زمانیه که بک گراند داستانیه بازی باید متحول بشه و رشد کنه. در کل خیلی هیجان انگیزه :D.
این یارو marauder خیلی خفنه، این شماره موجودات جدیدی به بازی اضافه شدن که نشون میده بازی داره یواش یواش متحول میشه و فقط اتکا به تاریخچه خودش نداره( شیاطین نوستالژیکی که همه doom رو به واسطه اون ها میشناسن).
در کل the Hype is real :D:D:D.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر