Xbox Gears 5

وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی باعث سقوط انها خواهد شد، و تمامی دشمنان با اتحاد به دنبال تنها انساهای باقی مانده در دنیا هستند که انها را از بین ببرند. در نقش "کیت" به سفری خواهیم رفت که ریشه واقعی لوکاست ها را کشف کنیم و برای انچه که باقی مانده در کنار دوستانمان مبارزه کنیم.

4dd4dc7e-964c-43cf-aac4-f7d03fc40172.jpg

Gears 5
توسعه دهنده : استدیو د کوالیشن
ناشر: اکس باکس گیم استدیوز
ژانر: شوتر سوم شخص
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: نوزدهم شهریور ماه (پانزدهم برای دارندگان نسخه التیمیت و گیم پس التیمیت)
پلتفرم ها:
110024 110023

قیمت:
نسخه التیمیت ادیشن: 80 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Ultimate Edition Character Pack
  • 30 days of Boost
  • Early Access - Play 4 days early!
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July
نسخه استاندارد: 60 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July

نکته: بازی از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکند، بدین معنی با خرید Gears 5 از استور مایکروسافت میتوانید هم بر روی Xbox One و بر روی Windows 10 بازی را صاحب شوید.

d0a06b93-2263-496b-8cb2-85938d530b4b.png

بازی از روز اول عرضه بر روی گیم پس دردسترس هست و دارندگان گیم پس التیمیت چهار روز زودتر به بازی دسترسی دارند

در E3 سال 2018 استدیو کانادایی د کوالیشن که مسئولیت همه چیز مرتبط با دنیای Gears of War را در اختیار دارد قسمت جدید این سری را با نام Gears 5 معرفی کرد. اگر Geow 4 را به پایان رسانده باشید حتما میدانید در انتهای بازی شاهد یک پیچش داستانی هستیم که همه ماجراها را به ملکه Myrrah لوکاست ها پیوند میزند. در این دنباله مستقیم کیت دیاز (Kait Diaz) نقش اصلی داستان محسوب میشود و قرار است وی به همراه Del از مسیر دسته (که توسط JD رهبری میشود) جدا شوند و به دنبال کشف حقیقت ریشه لوکاست ها بروند.

اطلاعات زیادی از بخش کمپین بازی تا ماه دسامبر منتشر نخواهد شد و دانسته های فعلی ما صرفا به همین موارد برمیگردد. ولیکن اقای راد فرگوسن مدیرعامل استدیو د کوالیشن میگوید انها برای ساخت و توسعه Gears 4 به دلیل اینکه اعتماد کاربران را نزد خود نداشتند، دست به تغییرات و ریسک های فراوان نزدند ولیکن این بار برای Gears 5 اختیار عمل بسیاری دارند و بسیار ریسکی تر عمل کرده اند. به دنبال همین مورد حال شاهد عمیق ترین کمپین ساخته شده برای هستیم.

ویژگی های بازی به نقل از سایت Xbox:

به عنوان یکی از تحسین شده ترین دنیاهای بازیهای ویدیویی، گیرز حال از همیشه بزرگتر است، با 5 مود هیجان برانگیز در کنار عمیق ترین کمپین ساخته شده سری
کمپین کو-اپ سه نفره: در کنار دوستان خود در کمپین کو-اپ سه نفره انلاین و یا اسپلیت اسکرین مبارزه کنید
مسیر وظیفه: از یک سرباز تازه وارد تا ژنرال چهار ستاره ارتقا بیابید. چالش های جدید دریافت کنید، و جوایز فوق العاده پاداش بگیرید و درنهایت لوت خود را به نمایش بگذارید
بووت کمپ: اگر تازه به سری گیرز وارد شده اید و یا خیلی عقب مانده اید، بوت کمپ یک راه سرگرم کننده برای یاد تکنیک های مبارزه از مراحل ابتدایی تا حرفه است
به جای جک بازی کنید: جک یک پرنده رباتی شخصی پوشش دهنده شماست که میتواند از شما پشتیبانی و یا به دشمنان اسیب وارد کند. بی نقص برای تازه واردین به سری گیرز
ویترین جلوه های بصری: تمام مود های بازی را در رزولوشن 4K به همراه پشتیبانی از HDR در روون ترین حالت ممکن یعنی 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X تجربه کنید

تمام تریلرهای منتشر شده از بازی در کانال رسمی یوتیوب Gears of War:

Gears of War

کپی و یا ارجاع به سایر سایت های فارسی زبان طبق قوانین ممنوع است.
تاپیک به فوق العاده ترین شکل ممکن اپدیت خواهد شد.

Attachments

• 6jeo_امضا.jpg
    6jeo_امضا.jpg
    136.6 KB · مشاهده: 11,023

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,041
نام
علی
نسخه استور مایکروسافت رو میشه آفلاین بازی کرد؟ منظورم بخش کمپین هست.
درود
اره میشه، اگه مودم کلا قطع باشه بدون لاگین کردن وارد بازی میشه! البته اول باید تو تنظیمات استور، بازی زمان افلاین رو فعال کنید!

• Like
Reactions: kamyy and LBJ4Ever

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
امتیاز بازی بشدت روی استور ملکروسافت پایینه. امتیاز یک ستاره بیشتر ۵ ستاره شده .همه تنها قوت رو گرافیک گفتن و خیلیا از اتصال دائمی به نت و قطع شدنها و گلیتچها و
.. شکایت داشتن .اینجور که مشخصه تنوسته انتظارات فنها رو براورده کنه

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
درود
اره میشه، اگه مودم کلا قطع باشه بدون لاگین کردن وارد بازی میشه! البته اول باید تو تنظیمات استور، بازی زمان افلاین رو فعال کنید!

ممنون. وقتی خواستم اون آپشن رو فعال کنم زیرش نوشته بود که فقط 3 بار در سال می‌شه این کارو کرد!
من اولین باره از استور مایکروسافت چیزی می‌خرم، با این که عملاً بازی رایگانه و با 2 دلار دو ماه به کلی بازی خوب دسترسی دارم، اینقدر مزخرفه این استور که بعد از تموم شدن یکی دو تا از بازی مثل Gears 4 و 5 دیگه استفاده نمی‌کنم ازش. لامصب استیم چقدر روون هست و پر از امکانات. یه دانلود خواستم بکنم پدرم درومد تا تموم شد! اجازه دسترسی به هیچی نداره! نه می‌شه از برنامه های کاربردی مثل RTSS استفاده کرد، نه می‌شه مثل آدم بکاپ گرفت از فایلا!
خدا می‌دونه یکی دو سال پیش که تازه راه افتاده بود چه کوفتی بود.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
ممنون. وقتی خواستم اون آپشن رو فعال کنم زیرش نوشته بود که فقط 3 بار در سال می‌شه این کارو کرد!
من اولین باره از استور مایکروسافت چیزی می‌خرم، با این که عملاً بازی رایگانه و با 2 دلار دو ماه به کلی بازی خوب دسترسی دارم، اینقدر مزخرفه این استور که بعد از تموم شدن یکی دو تا از بازی مثل Gears 4 و 5 دیگه استفاده نمی‌کنم ازش. لامصب استیم چقدر روون هست و پر از امکانات. یه دانلود خواستم بکنم پدرم درومد تا تموم شد! اجازه دسترسی به هیچی نداره! نه می‌شه از برنامه های کاربردی مثل RTSS استفاده کرد، نه می‌شه مثل آدم بکاپ گرفت از فایلا!
خدا می‌دونه یکی دو سال پیش که تازه راه افتاده بود چه کوفتی بود.

اقا اون قیمت pass کاملا تله هست :D تله خیلی بزرگی هم هست.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
اقا اون قیمت pass کاملا تله هست :D تله خیلی بزرگی هم هست.

تله نیست، یه نوع بیزنیسه. من میدونم هدفشون چیه و در دراز مدت چه سودایی داره، ولی فقط جوری ازش استفاده میکنم که خودم میخوام :D

• Like
Reactions: majidred2011

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
هزارتا ایده داستانی میشد رو گرز اجرایی کرد و ت... ترینش این حرکت بود که اتفاقا به بدترین حالتم دارن اجرایش میکنن

فکر کن یک شخصیت خفن داری به اسم مارکوس که نصف گیمرها میشناسنش بعد سه تا کارکتر بچه وضع نچسب رو بگزاری جاش در حد اینکه به جای وین دیزل تو F&F رامبد جوان رو جایگزن بکنن

فکر کنم یک 7 8 نسخه میخوان داستان رو کش بدن خدا رحم کنه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
کوئست که تموم میکنی پوینت میده، وقتی همه کوئستا رو بری میری تو فروم:
Forums | Alienware Arena
5 تا تاپیکو باز میکنی سمت راست بالا فلش بالا و پایین داره یکیشو میزنی بعد پروفایلتو باز میکنی باید زده باشه لول 2
اون موقع وقتی بری تو صفحه بازی میبینی Get key هست میزنی میده.
دوستانی که دیشب وقت نکردن بگیرن و تموم شد، دوباره امروز شارژ شده و حدود 800 تا مونده هر کی خواست بره بگیره :D
Xbox Game Pass for PC One Month Key Giveaway

• Like
Reactions: saeed_sg

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
این کدها محدودیت زمانی داره؟ میشه من مثلا 2 ماه دیگ فعال کنم؟
و اینکه اگه مثلا 10 تا بگیرم میشه هر 10تاشو بزنم و 10 ماهه بشه؟

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
این کدها محدودیت زمانی داره؟ میشه من مثلا 2 ماه دیگ فعال کنم؟
و اینکه اگه مثلا 10 تا بگیرم میشه هر 10تاشو بزنم و 10 ماهه بشه؟
تو reddit نوشته بود, تا 18 نوامبر وقت داری که فعال کنی. تا 36 تا کد را میتونی وارد کنی که معادل 3 سال اشتراک میشه. >:)

• Like
Reactions: kamyy and hitman68

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر