Xbox Gears 5

وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی باعث سقوط انها خواهد شد، و تمامی دشمنان با اتحاد به دنبال تنها انساهای باقی مانده در دنیا هستند که انها را از بین ببرند. در نقش "کیت" به سفری خواهیم رفت که ریشه واقعی لوکاست ها را کشف کنیم و برای انچه که باقی مانده در کنار دوستانمان مبارزه کنیم.

4dd4dc7e-964c-43cf-aac4-f7d03fc40172.jpg

Gears 5
توسعه دهنده : استدیو د کوالیشن
ناشر: اکس باکس گیم استدیوز
ژانر: شوتر سوم شخص
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: نوزدهم شهریور ماه (پانزدهم برای دارندگان نسخه التیمیت و گیم پس التیمیت)
پلتفرم ها:
110024 110023

قیمت:
نسخه التیمیت ادیشن: 80 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Ultimate Edition Character Pack
  • 30 days of Boost
  • Early Access - Play 4 days early!
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July
نسخه استاندارد: 60 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July

نکته: بازی از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکند، بدین معنی با خرید Gears 5 از استور مایکروسافت میتوانید هم بر روی Xbox One و بر روی Windows 10 بازی را صاحب شوید.

d0a06b93-2263-496b-8cb2-85938d530b4b.png

بازی از روز اول عرضه بر روی گیم پس دردسترس هست و دارندگان گیم پس التیمیت چهار روز زودتر به بازی دسترسی دارند

در E3 سال 2018 استدیو کانادایی د کوالیشن که مسئولیت همه چیز مرتبط با دنیای Gears of War را در اختیار دارد قسمت جدید این سری را با نام Gears 5 معرفی کرد. اگر Geow 4 را به پایان رسانده باشید حتما میدانید در انتهای بازی شاهد یک پیچش داستانی هستیم که همه ماجراها را به ملکه Myrrah لوکاست ها پیوند میزند. در این دنباله مستقیم کیت دیاز (Kait Diaz) نقش اصلی داستان محسوب میشود و قرار است وی به همراه Del از مسیر دسته (که توسط JD رهبری میشود) جدا شوند و به دنبال کشف حقیقت ریشه لوکاست ها بروند.

اطلاعات زیادی از بخش کمپین بازی تا ماه دسامبر منتشر نخواهد شد و دانسته های فعلی ما صرفا به همین موارد برمیگردد. ولیکن اقای راد فرگوسن مدیرعامل استدیو د کوالیشن میگوید انها برای ساخت و توسعه Gears 4 به دلیل اینکه اعتماد کاربران را نزد خود نداشتند، دست به تغییرات و ریسک های فراوان نزدند ولیکن این بار برای Gears 5 اختیار عمل بسیاری دارند و بسیار ریسکی تر عمل کرده اند. به دنبال همین مورد حال شاهد عمیق ترین کمپین ساخته شده برای هستیم.

ویژگی های بازی به نقل از سایت Xbox:

به عنوان یکی از تحسین شده ترین دنیاهای بازیهای ویدیویی، گیرز حال از همیشه بزرگتر است، با 5 مود هیجان برانگیز در کنار عمیق ترین کمپین ساخته شده سری
کمپین کو-اپ سه نفره: در کنار دوستان خود در کمپین کو-اپ سه نفره انلاین و یا اسپلیت اسکرین مبارزه کنید
مسیر وظیفه: از یک سرباز تازه وارد تا ژنرال چهار ستاره ارتقا بیابید. چالش های جدید دریافت کنید، و جوایز فوق العاده پاداش بگیرید و درنهایت لوت خود را به نمایش بگذارید
بووت کمپ: اگر تازه به سری گیرز وارد شده اید و یا خیلی عقب مانده اید، بوت کمپ یک راه سرگرم کننده برای یاد تکنیک های مبارزه از مراحل ابتدایی تا حرفه است
به جای جک بازی کنید: جک یک پرنده رباتی شخصی پوشش دهنده شماست که میتواند از شما پشتیبانی و یا به دشمنان اسیب وارد کند. بی نقص برای تازه واردین به سری گیرز
ویترین جلوه های بصری: تمام مود های بازی را در رزولوشن 4K به همراه پشتیبانی از HDR در روون ترین حالت ممکن یعنی 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X تجربه کنید

تمام تریلرهای منتشر شده از بازی در کانال رسمی یوتیوب Gears of War:

Gears of War

کپی و یا ارجاع به سایر سایت های فارسی زبان طبق قوانین ممنوع است.
تاپیک به فوق العاده ترین شکل ممکن اپدیت خواهد شد.

Attachments

• 6jeo_امضا.jpg
    6jeo_امضا.jpg
    136.6 KB · مشاهده: 11,023

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
خوب 2 اکت بازی کردم
اکت اول که همون گرز 4 بود با اکشن بیشتر
اکت دوم کلا تغییر میکنه خصوصا محیط و تم بازی و وسعت که من بسیار راضی بودم
اکت دوم اکشنش یکم کمتر میشه
اسلحه ها خیلی بهتر شدن
داستانم نظری ندارم چون کلا با ایده ای که از 4 به بعد دادن مشکل دارم

این ایده جک و کارهای که میکنه و آپگریدی که میشه واقعا جالب و کاربردی هست
یک سری ایرادم بگیرم
این مخفی کاریم واقعا چیز مسخره و ابتدایی درست کردن
از تم تاریک فقط خاموش کردن چراغ رو یاد گرفتن
بازی یک جاهایش کسل کننده میشه که برای پر کردن زمان کمپین اجتناب ناپذیره

در کل تا اینجا یک سرو گردن از گرز 4 بالاتره حالا ببینیم ادامه چی میشه

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
خوب بازی الان یک دو ساعتی هم هست که برای استیم عرضه شده!
اول کار دوباره 1.9 گیگ دانلود خواهید داشت. یک خوبی که داره، اگر فقط بخش کمپین بازی مد نظر دارید نیازی به تغییر DNS یا روش های دیگه نیست، (که این مورد به نظرم خیلی خوبه، علاقه ندارم هر وقتی خواستم بازی رو باز کنم یک بار DNS عوض کنم.) در ضمن achievement های استیم رو هم دریافت میکنید.

***یک نکته جالب بازی Razer Chroma رو هم ساپورت میکنه و با باز کردن بازی خودش اتوماتیک از پروفایل شما خارج میشه و بسته به وضعیت های مختلف کلید های مختلفی روی صفحه کلید روشن میشه یا رنگشون عوض میشه***

من با تغییر DNS تست کردم بازی بازم به راحتی اجرا شد، و میشد به بخش Character customization هم دسترسی داشته باشید ولی وقتی توی Quick Play میگفتم بازی پیدا کنه بعد یکی دو دقیقه failed میشد و کلا هم بعد اون بازی به صورت Offline میشد. البته خیلی سعی نکردم برای آنلاین راه های دیگه رو تست کنم.
***آپدیت: با تغییر دادن dns ها فقط، الان بازی قابل انجام هست، هم مد Versus هم مد Horde رو تقریبا بدون مشکل میشه بازی کرد! بازی هم Cross Play رو کامل ساپورت میکنه ما یکی نسخه استیم یکی نسخه Windows Store یکی نسخه Xbox رو تست کردیم بدون مشکل اجرا شد.***

دوستان دیگه که روی Windows Store بازی رو دارند یا از Gamepass Ultimate الان قابلیت تجربه دارند آنلاین رو تست کردن آیا؟ اگر وصل شدند و بازی هم کردند از چه روشی استفاده کردند (برام جالبه چون همین الان با تغییر DNS خالی FH4 بدون مشکل برای من اجرا میشه و آنلاین هم اکی هست ولی این نه)

*کمی بی ربط به این تاپیک دوستان من هفته پیش هم گفتم که سر این وصل شدن به سرور های Xbox با اینکه Nat type open دارم ولی Server Connectivity Blocked هست. که در واقع مشکل از Teredo بوده (نمیدونم چی هست اصلا). اون مشکل هم فقط با پاک کردن Total security Bitdefender حل شد. راهی نیست بشه از آنتی ویروس استفاده کرد و مشکل آنلاین بازی کردن بازی Microsoft رو نداشت؟ (اگر جاش اینجا نیست لطفا در پیام خصوصی راهنمایی کنید یا راهنمایی کنید جای مناسب تری بپرسم)*

آخرین ویرایش:

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
آخرین ویرایش:

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
خب نکات رو دوستان گفتن ولی چیزه دیگه ای که هست اینه که بازی رو دیفیکالتی experienced خیلی سخت تر و challenging تر از نسخه های قبلیه و کلا این باعث شده هیجان بازی خیلی بیشتر بشه و همه ی کمبت ها لذت بخش تر شدن، حداقل رو کوآپ.از اینکه دیفیکالتی بازی رو بالا بردن راضی ام. از لحاظ گیم پلی و لول دیزاین هم تا اینجا اکت ۲ ، به نظرم کوالیشین هرکاری از دستش بر می اومده انجام داده و این دیگه آخره چیزیه که میشه از گیم پلی قدیمی گیرز کشید بیرون.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
دوستان من یک سوال فنی داشتم!
من الان نسخه بک اپ استور گذاشتم از dlfox گرفت ولی بازش کردم فورمتش msixvc هست! کسی میدونه چه جوریه این؟

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
دوستان من الان دارم با گیم پس التیمیت روی کنسول دانلودش میکنم بعد کامل شدن دانلود ونصبش برای اجرای بازی احتیاج به کارخاصی که نداره ؟مثلا احتیاج نیس dnsتغییر بدم ؟البته فقط برا بخش کمپین بازی میپرسم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
دوستان من الان دارم با گیم پس التیمیت روی کنسول دانلودش میکنم بعد کامل شدن دانلود ونصبش برای اجرای بازی احتیاج به کارخاصی که نداره ؟مثلا احتیاج نیس dnsتغییر بدم ؟البته فقط برا بخش کمپین بازی میپرسم
نه کار خاصی نمیخواد، حتی دیگه لازم نیست لوکیشن رو عوض کنی چون الان بازی برای همه آزاد شده.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
دوستان من یک سوال فنی داشتم!
من الان نسخه بک اپ استور گذاشتم از dlfox گرفت ولی بازش کردم فورمتش msixvc هست! کسی میدونه چه جوریه این؟

پسوند انتهایی فایل رو به EAppx تغییر بده
بعد این برنامه رو بگیر و جایی که فایل هست کپی کن بعد بازش کن و فایل رو بهش بده و دکمه install رو بزن .

حتما قبلش از بخش setting > storage درایور نصب app ها رو مشخص کن .
موقع نصب اتفاق خاصی نمی افته فقط اگر task manager رو باز کنی و به بخش performance برید میبینید از هارد دیسک و درایو مبدا و درایو محل نصب تا 100% داره استفاده میشه و cpu هم به طبع درگیره .

بعد از نصب داخل منوی استارت ایکن بازی رو میتونید ببینید .
برای بازی 922 مگ آپدیت اومده که باید از طریق استور و بخش update apps بگیریدش .

فایل براتون پ. خ شد .

• Like
Reactions: {ehsan} and kamyy

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
پسوند انتهایی فایل رو به EAppx تغییر بده
بعد این برنامه رو بگیر و جایی که فایل هست کپی کن بعد بازش کن و فایل رو بهش بده و دکمه install رو بزن .

حتما قبلش از بخش setting > storage درایور نصب app ها رو مشخص کن .
موقع نصب اتفاق خاصی نمی افته فقط اگر task manager رو باز کنی و به بخش performance برید میبینید از هارد دیسک و درایو مبدا و درایو محل نصب تا 100% داره استفاده میشه و cpu هم به طبع درگیره .

بعد از نصب داخل منوی استارت ایکن بازی رو میتونید ببینید .
برای بازی 922 مگ آپدیت اومده که باید از طریق استور و بخش update apps بگیریدش .

فایل براتون پ. خ شد .
ممنون، این کارم کردم ولی هیچ تغییری صورت نگرفت! اصلا انگار نه انگار تو task manager هم همه چی 0 هست.
تا میزنم رو اینستال مینویسه فایل شما اینستال شد برید از استار بزنید اجرا کنید!
فکر میکنم کلا سرکاریه این باید از نو بزنم بازیو بگیرم :|

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
دوستانی که دارن بازی میکنن . من هر چی چک میکنم انویدیا هنوز درایور نداده برای gears 5 ! شما با همون درایور قبلیها دارید بازی میکنید ؟
فردا هم ساندترکهای بازی ( ساخته رامین جوادی ) قابل دسترس هستش .

• Like
Reactions: kamyy

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
ممنون، این کارم کردم ولی هیچ تغییری صورت نگرفت! اصلا انگار نه انگار تو task manager هم همه چی 0 هست.
تا میزنم رو اینستال مینویسه فایل شما اینستال شد برید از استار بزنید اجرا کنید!
فکر میکنم کلا سرکاریه این باید از نو بزنم بازیو بگیرم :|
نحوه نصب EAppx با PowerShell ویندوز رو تو گوگل سرچ کن ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر