Xbox Gears 5

وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی باعث سقوط انها خواهد شد، و تمامی دشمنان با اتحاد به دنبال تنها انساهای باقی مانده در دنیا هستند که انها را از بین ببرند. در نقش "کیت" به سفری خواهیم رفت که ریشه واقعی لوکاست ها را کشف کنیم و برای انچه که باقی مانده در کنار دوستانمان مبارزه کنیم.

4dd4dc7e-964c-43cf-aac4-f7d03fc40172.jpg

Gears 5
توسعه دهنده : استدیو د کوالیشن
ناشر: اکس باکس گیم استدیوز
ژانر: شوتر سوم شخص
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: نوزدهم شهریور ماه (پانزدهم برای دارندگان نسخه التیمیت و گیم پس التیمیت)
پلتفرم ها:
110024 110023

قیمت:
نسخه التیمیت ادیشن: 80 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Ultimate Edition Character Pack
  • 30 days of Boost
  • Early Access - Play 4 days early!
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July
نسخه استاندارد: 60 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July

نکته: بازی از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکند، بدین معنی با خرید Gears 5 از استور مایکروسافت میتوانید هم بر روی Xbox One و بر روی Windows 10 بازی را صاحب شوید.

d0a06b93-2263-496b-8cb2-85938d530b4b.png

بازی از روز اول عرضه بر روی گیم پس دردسترس هست و دارندگان گیم پس التیمیت چهار روز زودتر به بازی دسترسی دارند

در E3 سال 2018 استدیو کانادایی د کوالیشن که مسئولیت همه چیز مرتبط با دنیای Gears of War را در اختیار دارد قسمت جدید این سری را با نام Gears 5 معرفی کرد. اگر Geow 4 را به پایان رسانده باشید حتما میدانید در انتهای بازی شاهد یک پیچش داستانی هستیم که همه ماجراها را به ملکه Myrrah لوکاست ها پیوند میزند. در این دنباله مستقیم کیت دیاز (Kait Diaz) نقش اصلی داستان محسوب میشود و قرار است وی به همراه Del از مسیر دسته (که توسط JD رهبری میشود) جدا شوند و به دنبال کشف حقیقت ریشه لوکاست ها بروند.

اطلاعات زیادی از بخش کمپین بازی تا ماه دسامبر منتشر نخواهد شد و دانسته های فعلی ما صرفا به همین موارد برمیگردد. ولیکن اقای راد فرگوسن مدیرعامل استدیو د کوالیشن میگوید انها برای ساخت و توسعه Gears 4 به دلیل اینکه اعتماد کاربران را نزد خود نداشتند، دست به تغییرات و ریسک های فراوان نزدند ولیکن این بار برای Gears 5 اختیار عمل بسیاری دارند و بسیار ریسکی تر عمل کرده اند. به دنبال همین مورد حال شاهد عمیق ترین کمپین ساخته شده برای هستیم.

ویژگی های بازی به نقل از سایت Xbox:

به عنوان یکی از تحسین شده ترین دنیاهای بازیهای ویدیویی، گیرز حال از همیشه بزرگتر است، با 5 مود هیجان برانگیز در کنار عمیق ترین کمپین ساخته شده سری
کمپین کو-اپ سه نفره: در کنار دوستان خود در کمپین کو-اپ سه نفره انلاین و یا اسپلیت اسکرین مبارزه کنید
مسیر وظیفه: از یک سرباز تازه وارد تا ژنرال چهار ستاره ارتقا بیابید. چالش های جدید دریافت کنید، و جوایز فوق العاده پاداش بگیرید و درنهایت لوت خود را به نمایش بگذارید
بووت کمپ: اگر تازه به سری گیرز وارد شده اید و یا خیلی عقب مانده اید، بوت کمپ یک راه سرگرم کننده برای یاد تکنیک های مبارزه از مراحل ابتدایی تا حرفه است
به جای جک بازی کنید: جک یک پرنده رباتی شخصی پوشش دهنده شماست که میتواند از شما پشتیبانی و یا به دشمنان اسیب وارد کند. بی نقص برای تازه واردین به سری گیرز
ویترین جلوه های بصری: تمام مود های بازی را در رزولوشن 4K به همراه پشتیبانی از HDR در روون ترین حالت ممکن یعنی 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X تجربه کنید

تمام تریلرهای منتشر شده از بازی در کانال رسمی یوتیوب Gears of War:

Gears of War

کپی و یا ارجاع به سایر سایت های فارسی زبان طبق قوانین ممنوع است.
تاپیک به فوق العاده ترین شکل ممکن اپدیت خواهد شد.

Attachments

• 6jeo_امضا.jpg
    6jeo_امضا.jpg
    136.6 KB · مشاهده: 11,023

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
بتا عمومیه؟
بتا رو پی سی تو استیم منتشر میشه؟
خیر جناب فقط برای کاربرانی قابل دانلود هست که بازی رو پیش خرید کرده اند یا سرویس Xbox Game Pass دارند، البته تعدادی از فروشگاه ها هستند که کد بتا رو عرضه میکنند.
میتونید لیست این فروشگاه ها رو در لینک زیر مشاهده کنید:
لیست فروشگاه‎ ها
برای مطالعه خبر کلی هم می‎تونید از این صفحه استفاده کنید:

تاریخ شروع بتای حالت چند‎نفره بازی Gears 5 مشخص شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
گیرز کلا یک کاراکتر داره که سیگار میکشه اونم برای DLC گیرز 3 بوده.
اینم ربطی به SJW اینا نداره خود راد تو توییتر گفت که از زمان اپیک هیچوقت اجازه نیمداده کاراکتر سیگاری بزارن تو بازی نمونش هم Dizzy که تو کانسپت های گیرز 2 سیگار دهنشه ولی تو بازی سیگار نمیکشه هیچوقت. دلیلشم اینه که بابای راد تو 39 سالگی وقتی خود راد 4 سالش بوده بخاطر سرطان میمره (دلیل سرطانشم سیگاری بودنش بوده)
حالا چون میشه اره کرد دشمنا رو ربطی نداره که سیگار یا هرچی دیگه هم باید تو بازی باشه. تاثیر که سیگار داره اینه که معمولا برای Cool کردن کاراکترا استفاده میشه که همین میتونه تاثیر بزاره خیلی ها بخاطر همین دلیل برن سمت سیگار. مقایسه این با Violence بازی اشتباهه.
تویت راد رو دیدم و برا دلیلش احترام زیادی قائلم کلا این سایت بالا یکم اوضاعش تو این موارد خرابه کلا یک کلاغ چهل کلاغ میکنن تهش سازنده میشه بد ماجرا وگرنه اصلا چه دلیلی داشت برا گیرزی که هیشکی سیگار مصرف نمیکنه بیان چنین مقاله ای بزنن ؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
خوبی این بحث‌ها و مقاله‌ها در مورد سیگار کشیدن اینه که ملت یادشون افتاد که یه گیرزی هم وجود داره که یک ماه و خورده‌ای دیگه قراره منتشر بشه!
این نشون ندادن بازی یا فاجعه‌ی مارکتینگه یا اینکه بازی وضعیتش خوب نیست و چیز جدیدی نداره. قشنگ دارن با Gears 5 مثل یه بازی که قراره یه روزی روی گیم پس عرضه بشه و یهویی توی لیست ببینیم و همینطوری بزاریم دانلود بشه، رفتار می‌کنن :|
Gears 4 حداقل تریلرای خوبی داشت که باعث میشد برای بازی هایپ بشی.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خوبی این بحث‌ها و مقاله‌ها در مورد سیگار کشیدن اینه که ملت یادشون افتاد که یه گیرزی هم وجود داره که یک ماه و خورده‌ای دیگه قراره منتشر بشه!
این نشون ندادن بازی یا فاجعه‌ی مارکتینگه یا اینکه بازی وضعیتش خوب نیست و چیز جدیدی نداره. قشنگ دارن با Gears 5 مثل یه بازی که قراره یه روزی روی گیم پس عرضه بشه و یهویی توی لیست ببینیم و همینطوری بزاریم دانلود بشه، رفتار می‌کنن :|
Gears 4 حداقل تریلرای خوبی داشت که باعث میشد برای بازی هایپ بشی.

گیرز 4 تنها تریلر خوبی که به نظر من داشت تریلر tomorrow بود که اونم از داخل بازی نبود. یکی هم تریلر گیمزکام 2016 بود که یک ربع گیمپلی بازی (مرحله طوفان زیر برج ساعت) رو بدون ادیت پخش کردند.
معرفی ابتدایی گیرز5 یعنی تریلر پارسال نسبت به تریلر ای تری 2015 گیرز4 به نظرم خیلی خیلی بهتر بود ولی نمیدونم چرا باتوجه به چیزایی که اسپویل شده (هم داستان و هم گیمپلی) دست استدیو پر هست ولی خب مثل اینکه سیاست متفاوتی رو پیش گرفتند.

===

نظرسنجی هم بابت همین قضیه زدیم بچه ها، جدا از انتخاب گزینه نظرتون رو هم مطرح کنید.

===

امشب هم مسابقات eleague بازی تموم میشه و سعی میکنه یکسری تریلر، گیف و اطلاعاتی که از بخش رقابتی امده منتشر کنم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
I'm Worried About Gears 5 - COGconnected

به شخصه بنده هم واسه بازی نگرانم !! من از Gears 4 خوشم اومد ولی به شخصه انتظار دارم این قسمت یـ پیشرفت درست حسابی تو قسمت داستانی بکنن ! دموی Scape رو که میدیدم دقیقا هیچ حسی به بازی نداشتن عملا همون انیمیشن ها همون مکانیزم ها اصلا نه انگار نسخه ی بعدی بود ! من دارم در مورد قسمت داستانی بازی صحبت میکنم انصافا این دفعه انتظار یـ بخش کمپین وسیع تر رو دارم و الان واقعا درک نمیکنم چرا باید اینا مارو از ـ دمو جداب بخش کمپین بازی تو E3 محروم میکردن ؟ نه تریلر از پیش رندر شده درست حسابی نشون دادن که احساسات آدم رو قلقلک بده و هایب کنه نه حداقل یـ چیز مثل همون دموی E3 و طوفان نسخه ی قبلی نشون دادن ! واقعا چرا باید یـ دموی مصخره CGI رو به یـ دموی نفس گیر تو E3 ترجیه بدن ؟

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
I'm Worried About Gears 5 - COGconnected

به شخصه بنده هم واسه بازی نگرانم !! من از Gears 4 خوشم اومد ولی به شخصه انتظار دارم این قسمت یـ پیشرفت درست حسابی تو قسمت داستانی بکنن ! دموی Scape رو که میدیدم دقیقا هیچ حسی به بازی نداشتن عملا همون انیمیشن ها همون مکانیزم ها اصلا نه انگار نسخه ی بعدی بود ! من دارم در مورد قسمت داستانی بازی صحبت میکنم انصافا این دفعه انتظار یـ بخش کمپین وسیع تر رو دارم و الان واقعا درک نمیکنم چرا باید اینا مارو از ـ دمو جداب بخش کمپین بازی تو E3 محروم میکردن ؟ نه تریلر از پیش رندر شده درست حسابی نشون دادن که احساسات آدم رو قلقلک بده و هایب کنه نه حداقل یـ چیز مثل همون دموی E3 و طوفان نسخه ی قبلی نشون دادن ! واقعا چرا باید یـ دموی مصخره CGI رو به یـ دموی نفس گیر تو E3 ترجیه بدن ؟
این کمپین های الکی دوباره شروع شد دلیلش اینه که از قبل برنامه تریلرهای بازی مشخص شده و بخش داستانی افتاده سپتامبر پخش تریلرش همه چیز طبق برنامه اس مشخصا بخش مولتی گرز برای فن بیش اهمیت زیادی داره و سر گرز ۴ ابتدا بخش داستانی نشون دادن اینجا از مولتی شروع کردن و بخش داستانی هم فرگوسن وعده وعید زیاد داده براش

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
گیرز 4 تنها تریلر خوبی که به نظر من داشت تریلر tomorrow بود که اونم از داخل بازی نبود. یکی هم تریلر گیمزکام 2016 بود که یک ربع گیمپلی بازی (مرحله طوفان زیر برج ساعت) رو بدون ادیت پخش کردند.
معرفی ابتدایی گیرز5 یعنی تریلر پارسال نسبت به تریلر ای تری 2015 گیرز4 به نظرم خیلی خیلی بهتر بود ولی نمیدونم چرا باتوجه به چیزایی که اسپویل شده (هم داستان و هم گیمپلی) دست استدیو پر هست ولی خب مثل اینکه سیاست متفاوتی رو پیش گرفتند.
باشه اصلا همه چی عالیه و دست استدیو پر هستش :D به هر حال فاصله چندانی با عرضه نداریم...
توی نظرسنجی هم بالای 30 درصد از وضعیت راضی هستن...
شخصا قبل معرفی Gears 5 انتظار یه کام بک رو داشتم...تا همین E3 امسال هم امید داشتم...ولی الان یه جوری شده که حس میکنم Gears Pop بیشتر از Gears 5 واسه مایکروسافت اهمیت داره!
چیزی که با قطعیت میشه گفت اینه که اصلا هایپی که پشت Gears 4 وجود داشت واسه Gears 5 وجود نداره و راحت میشه گفت از نظر موردانتظار بودن چند برابر افت داشته.
کلا چندین بار گفته شده که سری Gears of War لایق توجه، بودجه و زمان بیشتری هست ولی حالا می‌بینیم مارکتینگ بازی هم رو هواست...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
باشه اصلا همه چی عالیه و دست استدیو پر هستش :D به هر حال فاصله چندانی با عرضه نداریم...
توی نظرسنجی هم بالای 30 درصد از وضعیت راضی هستن...
شخصا قبل معرفی Gears 5 انتظار یه کام بک رو داشتم...تا همین E3 امسال هم امید داشتم...ولی الان یه جوری شده که حس میکنم Gears Pop بیشتر از Gears 5 واسه مایکروسافت اهمیت داره!
چیزی که با قطعیت میشه گفت اینه که اصلا هایپی که پشت Gears 4 وجود داشت واسه Gears 5 وجود نداره و راحت میشه گفت از نظر موردانتظار بودن چند برابر افت داشته.
کلا چندین بار گفته شده که سری Gears of War لایق توجه، بودجه و زمان بیشتری هست ولی حالا می‌بینیم مارکتینگ بازی هم رو هواست...
به نظرم وضع بازی خیلی خراب نیست ولی اینکه مارکتینگ مشکل داره رو اصلا نمیشه انکار کرد. واقعا خنده دار به فاصله 3 یا 4 روز قبل از عرضه تازه بیای بخش داستانی رو نشون بدی، خب همین رو هم نشون ندین دیگه چه کاری هست lol به فرض اینکه بازی کیفیت خوبی داشته باشه فقط میشه این طور نتیجه گیری کرد که اینا میخوان گندی که سر مارکتینگ گیرز 4 زدن رو تکرار نکنن ولی این بار دقیقا از اون ور بام (!) افتادن. تو گیرز 4 به خاطر رونمایی نه چندان جالب بازی اومدن هر چی سورپرایز و موضوع خفن بود رو قبل از عرضه رو کردن که ملت هایپ بشن، البته الان هم گند زدن و حضور ملکه رو از طریق کاور، اسپویل کردن :)) در کل معلوم نیست چه فکری با خودشون کردن با این شیوه تبلیغات، الان هایپ بازی در حد بوق هم نیست :D البته تو اون تاپیک E3 هم گفتم، نشون دادن یه بخش خوب از بازی کاری نداره، تو دو دقیقه میشه یه قسمت جذاب بازی رو نشون داد، در بدترین حالت میشه یه کات سین خفن نشون داد، دیگه فکر کنم بازی هر چقدر هم بخواد ضعیف کار کنه دیگه به اندازه دو دقیقه قسمت جذاب باید داشته باشه :D ولی خب معلوم نیست فازشون چی بوده و باید صبر کنیم ببینیم جریان چیه.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
مسئله اینجاست که این چیزا نه دست خودشون و نه دست مایکروسافت! کلا هر کمپانی که تو آمریکا مجبوره این تبلیغات ها رو بکنه
مثلا همین سونی تا قبل از اینکه ps از ژاپن منتقل کنه به us نه خبری از سانسور بود ونه خبری از چرندیات sjw تو بازیاشون ولی الان چی؟ انواع سانسور
بازی های فمنیستی مثل horizon zero dawn یا خود gears5 کاملا مشخصه دیدن جی دی فینیکس جواب نداد گفتن از این حرکتا بزنیم
فکر میکنید برای چی به cyberpunk گیردادن چون استودیو لهستانیه و تحت کنترل نیست
نینتندو رو ببینید هنوزم همونجایه که بود و هیچ تغییری نکرد
حالا این واسه سیگار بود و مسئله خاصی نیست
برادر گودرز چه ربطی به شقایق داره اصلا بحث سیگار نیست اول متوجه شو بحث درباره چیه بعد پارازیت ول بده بحث سر بازاریابی بخش داستانیه بازی نه سیگار و امریکا و..

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
حالا علت وضع تبلیغات بازی رو فهمیدیم، وضع آرت باکس چرا انقدر شخمیه والا به هرکی که تسلط متوسطی روی فوتوشاپ داشت می دادند بهتر از این می شد.
کلا قبول کنید یک جای کار میلنگه:D حالا ما که بدمون نمیاد بازی موفق بشه ، این نسل یدونه هاردویر گرفتیم بتونیم گیرز بازی کنیم ولی وضعش خیلی promising نیست تا به اینجا.

• Like
Reactions: FUTURE

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
تو دو روز گذشته رسما مسابقات گیرز ۵ مولتی بود همه پرو ها از گیم پلی جدید بازی راضی بودن و تغییراتی که تو مولتی دادن همه پلیرهارو هیجان زده کرده چون تغییراتی بودن که پلیرهای از زمان گیرز ۴ درخواست کرده بودن ولی خب باکس ارت بازی بد پس بازی قرار خراب کنه. بعد میگن چرا بازیسنتر کسی فعالیت نمیکنه حالمون بهم خورد تو این دو صفحه تاپیک
کلا جو زیاد مثبتی نیست الان نسبت به گرز از بزرگ های گرز که همیشه بودن تو Geow4 هم دیگه خبری نیست الان تو بازیسنتر @lycan1367
@Musician

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر