Xbox Gears 5

وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی باعث سقوط انها خواهد شد، و تمامی دشمنان با اتحاد به دنبال تنها انساهای باقی مانده در دنیا هستند که انها را از بین ببرند. در نقش "کیت" به سفری خواهیم رفت که ریشه واقعی لوکاست ها را کشف کنیم و برای انچه که باقی مانده در کنار دوستانمان مبارزه کنیم.

4dd4dc7e-964c-43cf-aac4-f7d03fc40172.jpg

Gears 5
توسعه دهنده : استدیو د کوالیشن
ناشر: اکس باکس گیم استدیوز
ژانر: شوتر سوم شخص
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: نوزدهم شهریور ماه (پانزدهم برای دارندگان نسخه التیمیت و گیم پس التیمیت)
پلتفرم ها:
110024 110023

قیمت:
نسخه التیمیت ادیشن: 80 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Ultimate Edition Character Pack
  • 30 days of Boost
  • Early Access - Play 4 days early!
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July
نسخه استاندارد: 60 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July

نکته: بازی از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکند، بدین معنی با خرید Gears 5 از استور مایکروسافت میتوانید هم بر روی Xbox One و بر روی Windows 10 بازی را صاحب شوید.

d0a06b93-2263-496b-8cb2-85938d530b4b.png

بازی از روز اول عرضه بر روی گیم پس دردسترس هست و دارندگان گیم پس التیمیت چهار روز زودتر به بازی دسترسی دارند

در E3 سال 2018 استدیو کانادایی د کوالیشن که مسئولیت همه چیز مرتبط با دنیای Gears of War را در اختیار دارد قسمت جدید این سری را با نام Gears 5 معرفی کرد. اگر Geow 4 را به پایان رسانده باشید حتما میدانید در انتهای بازی شاهد یک پیچش داستانی هستیم که همه ماجراها را به ملکه Myrrah لوکاست ها پیوند میزند. در این دنباله مستقیم کیت دیاز (Kait Diaz) نقش اصلی داستان محسوب میشود و قرار است وی به همراه Del از مسیر دسته (که توسط JD رهبری میشود) جدا شوند و به دنبال کشف حقیقت ریشه لوکاست ها بروند.

اطلاعات زیادی از بخش کمپین بازی تا ماه دسامبر منتشر نخواهد شد و دانسته های فعلی ما صرفا به همین موارد برمیگردد. ولیکن اقای راد فرگوسن مدیرعامل استدیو د کوالیشن میگوید انها برای ساخت و توسعه Gears 4 به دلیل اینکه اعتماد کاربران را نزد خود نداشتند، دست به تغییرات و ریسک های فراوان نزدند ولیکن این بار برای Gears 5 اختیار عمل بسیاری دارند و بسیار ریسکی تر عمل کرده اند. به دنبال همین مورد حال شاهد عمیق ترین کمپین ساخته شده برای هستیم.

ویژگی های بازی به نقل از سایت Xbox:

به عنوان یکی از تحسین شده ترین دنیاهای بازیهای ویدیویی، گیرز حال از همیشه بزرگتر است، با 5 مود هیجان برانگیز در کنار عمیق ترین کمپین ساخته شده سری
کمپین کو-اپ سه نفره: در کنار دوستان خود در کمپین کو-اپ سه نفره انلاین و یا اسپلیت اسکرین مبارزه کنید
مسیر وظیفه: از یک سرباز تازه وارد تا ژنرال چهار ستاره ارتقا بیابید. چالش های جدید دریافت کنید، و جوایز فوق العاده پاداش بگیرید و درنهایت لوت خود را به نمایش بگذارید
بووت کمپ: اگر تازه به سری گیرز وارد شده اید و یا خیلی عقب مانده اید، بوت کمپ یک راه سرگرم کننده برای یاد تکنیک های مبارزه از مراحل ابتدایی تا حرفه است
به جای جک بازی کنید: جک یک پرنده رباتی شخصی پوشش دهنده شماست که میتواند از شما پشتیبانی و یا به دشمنان اسیب وارد کند. بی نقص برای تازه واردین به سری گیرز
ویترین جلوه های بصری: تمام مود های بازی را در رزولوشن 4K به همراه پشتیبانی از HDR در روون ترین حالت ممکن یعنی 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X تجربه کنید

تمام تریلرهای منتشر شده از بازی در کانال رسمی یوتیوب Gears of War:

Gears of War

کپی و یا ارجاع به سایر سایت های فارسی زبان طبق قوانین ممنوع است.
تاپیک به فوق العاده ترین شکل ممکن اپدیت خواهد شد.

Attachments

• 6jeo_امضا.jpg
    6jeo_امضا.jpg
    136.6 KB · مشاهده: 11,023

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بعد یه روز کلنجار حل شد!
اسم فایل از gears5 به hears تغییر دادم نصب شد :|.

View attachment 115601

خب اینم اولین باگ بازی!
داستان رو لو ندادم ولی خب گفتم شاید در حد توضیح هم کسی نخواد بدونه.
یه قسمت هست درخواست نیرو پشتیبان کردیم، دوتا گاردین فرستادن! از یکی از درها که رد شدیم یکی از گاردین ها تبدیل شد به مارکوس!
جالبیش اینه یک کم جلوتر مارکوس اصلی که با کیت رفته بود رو دیدم. مارکوس اصلی یک سری صحبت هارو میکرد این یکی یک سری

بازی برای من که نسبتا پایدار بود با 970 و i5 و 16 گیگ رم رو بالاترین تنظیمات و 1080 تقریبا زیر 45 فریم ندارم! تو اکثر صحنه ها 60 هست و خب تو جاهایی که انفجار رخ میده میاد پائین اگر هم تنظیمات روی High بزارم تقریبا اصلا افت فریم ندارم. فقط یک مشکل رو مخی داره این هست که Gears 4 دسته PS4 راحت میشناخت ولی Gears 5 دسته رو نمیشناسه و باید با DS4pc دسته رو بشناسونم که خب خود این برنامه کلی از سی پی یو کار میکشه!
ولی بازی شدیدا پر از باگ هست. یکی از لوکاست ها موند بین دوتا ستون موقع دویدن و من مجبور شدم بازیو از نو بیارم چون نمیشد کشتش!
بازی ارزش این همه ماجرا ندارد

صبر کنید دو سه هفته دیگه آپدیت ها و موارد دیگه میاد و راحتتر نصب و اجرا می شه

• Like
Reactions: Assassin's Creed

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
ملت گیم پس رایگان استفاده کردن مایکروسافت نمیزاره تخفیفی که خودش هم زده استفاده کنیم!:))

View attachment 115603
برای اینکه این کار کنه میگه باید حسابتو حداقل 14 و اندی دلار شارژ کنی که از ماه بعد کم کنه!!
یعنی بهت 2 دلاری برای ماه اول میده که ماه های بعد رو حساب کنه باهات.

باید پشتیبانی مسیج بدی دستی خودشون فعال کنندد. اون سری گیم پس 3 ماهه هم که گذاشته بود من این مشکل داشتنم. به پشتیبانی مسیج دادم دستی خودشون فعال کردن

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام بر دوستان
من میخوام Gears 5 رو بخش آنلاینشو بازی کنم با کنسول ولی بدون قند شکن نمیتونم تو ایکس باکس لایو sign in بشم با قندشکنم که پینگ میره بالا اصلا نمیشه بازی کرد
باید dns تغییر بدم یا نمیشه کاری کرد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
اینو بزن
178.22.122.100
دومی هم خالی بزار

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
تحلیل دیجیتال فاندری هم از گرافیک بازی منتشر شد:
Gears 5: the tech showcase that sets new standards for Xbox One

One of the most technically impressive first-party titles we've seen

TC حداقل از نظر تکنیکی واقعا یکی از بهترین استودیوها هست و هر دو تا بازی که ساخته محشر بودن از این نظر.
115607

Some highlights:

Dynamic Resolution: On Xbox One X tops at native 4K, Xbox One 1080p

Dynamic upscaling based on load

First Gears game to focus on 60fps target across all modes on Xbox One X

New visuals and optimization

Assets and quality it's just about the same on both consoles main difference is resolution

Cutscenes are in engine unlike Gears 4

50% increased polygon count on the characters compared to Gears 4

Cinematic acting and technology is among the best in the industry on par with Naughty Dog

Great achievement to have tons of improvements on console compared to Gears 4, environments and color palette have been improved

Best HDR implementation to date on a game

Good depth of field on both consoles

Destructive elements on the map to make it more dynamic gameplay wise opens the door for varied encounters

Ray traced shadows

Great looking game

3 player split screen 30fps target visuals remain impressive overall

Mostly steady 60fps with a dip every now and then on campaign very stable but not 100% percent

Xbox One S 30fps target

Motion blur disabled on Xbox One S splitscreen

No multiplayer tested for this video

آخرین ویرایش:

RaiNy_Fall

کاربر سایت
Jul 12, 2019
39
اصلا به شخصه نمیتونم با این کارکترا ارتباط برقرار کنم ... هیچ جذابیتی نداره بازی کردن با کیت یا دل ...

بازی پیشرفت داشته تو مراحل و گشت و گذار و .... ولی وقتی کارکتری که آدم باهاش بازی میکنه جذاب نباشه خیلی تحت الشعاع قرار میده همه چیز رو ...

الان من اول اکت 3 هستم و واقعا حوصله ادامه ندارم ...

من هنوز کمپین سه شماره اول گرز رو خیلی بیشتر دوست دارم تا این گرز ... اصلا راه رفتن خالی با مارکوس کنار دام و برد و کول جذاب تر از خفن ترین مراحل گرز 5 هست ...

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
ممنون، این کارم کردم ولی هیچ تغییری صورت نگرفت! اصلا انگار نه انگار تو task manager هم همه چی 0 هست.
تا میزنم رو اینستال مینویسه فایل شما اینستال شد برید از استار بزنید اجرا کنید!
فکر میکنم کلا سرکاریه این باید از نو بزنم بازیو بگیرم :|

من با همین نرم افزار گیرز 5 و blair witch رو نصب کردم
اگر نشد میتونی از روش نصب با پاورشل ویندوز استفاده کنی .

• Like
Reactions: kamyy and -Poormaz-

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
اصلا به شخصه نمیتونم با این کارکترا ارتباط برقرار کنم ... هیچ جذابیتی نداره بازی کردن با کیت یا دل ...

بازی پیشرفت داشته تو مراحل و گشت و گذار و .... ولی وقتی کارکتری که آدم باهاش بازی میکنه جذاب نباشه خیلی تحت الشعاع قرار میده همه چیز رو ...

من هنوز کمپین سه شماره اول گرز رو خیلی بیشتر دوست دارم تا این گرز ... اصلا راه رفتن خالی با مارکوس کنار دام و برد و کول جذاب تر از خفن ترین مراحل گرز 5 هست ...
اره واقعا من نمی دونم چرا شخصیت اصلی رو ورداشتن الانم مارکوس مثل جوونی هاش داره می جنگه
می تونست داستان درباره همین کیت باشه ولی ما مارکوس رو کنترل می کردیم خیلی فوق العادس این مارکوس من تو مولتیش فقط مارکوس ورمیدارم

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
من با همین نرم افزار گیرز 5 و blair witch رو نصب کردم
اگر نشد میتونی از روش نصب با پاورشل ویندوز استفاده کنی .
ممنون، مشکل حل شد. مشکل از اسم فایل بود! حتی با پاورشل هم نمیشد نصب کنم! وقتی اومدم اسم رو از gears5.appx به hears.appx تغییر دادم اوکی شد :|

• Like
Reactions: kamyy

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
تحلیل دیجیتال فاندری هم از گرافیک بازی منتشر شد:

One of the most technically impressive first-party titles we've seen

TC حداقل از نظر تکنیکی واقعا یکی از بهترین استودیوها هست و هر دو تا بازی که ساخته محشر بودن از این نظر.
The Coalition با Gears 5 نشون داد مایکروسافت چقدر رو این استودیو توجه و پشتیبانی همه جانبه داشته (برعکس تصور خیلیا) و اگه ضعف یا کمبودی داشته برمیگرده به جنبه Creative استودیو که به نظرم با یه کارگردانی بهتر و زمان کافی (همونطور که به Forza و Halo داده شده) میتونه به اوج برسه.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,726
نام
کیارش
یعنی یه stress test نمیتونستن رو سرورای مزخرفشون برن؟ :)) از دیشب یه دست بازی عین آدم نزدیم! همه تو توییتر حمله کردن به استودیو بازی با این سرورای ضعیفش!

راستی اگه محصولات razer رو دارین و برنامه Razer Synapse رو سیستمتون نصبه موقع اجرای بازی ببندینش چون fps drop شدید میده موقع چرخوندن موس و من حتی ویندوز هم عوض کردم واسه این مسئله :|

• Like

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین

مارکوس که عشقه ولی کیت هم به نظرم شخصیت پردازی بسیار قوی ای داره و فک میکنم با توجه به داستان اصلی سه گانه دوم ضروری بود کنترل کیت. شاید تو شماره بعدی باز مارکوس رو کنترل کنیم ولی این گیرز به نظرم خوب بود کیت. ولی جی دی رو قبول دارم. حیلی نچسبه.

Gwynbleidd

کاربر سایت
Sep 9, 2015
300
برای اینکه این کار کنه میگه باید حسابتو حداقل 14 و اندی دلار شارژ کنی که از ماه بعد کم کنه!!
یعنی بهت 2 دلاری برای ماه اول میده که ماه های بعد رو حساب کنه باهات.

باید پشتیبانی مسیج بدی دستی خودشون فعال کنندد. اون سری گیم پس 3 ماهه هم که گذاشته بود من این مشکل داشتنم. به پشتیبانی مسیج دادم دستی خودشون فعال کردن
بعد از نیم ساعت کلنجار رفتن با پشتیبانی مایکروسافت آخرش اینو برداشت تحویلم داد!:-w
Thank you for confirming, now I will be asking you some question for us to find the best resolution for the issue that we are having, sounds good?

Yes any help is appreciated

Great! May I ask if you have purchased a Game Pass Ultimate before?

I purchased just 1 month xbox game pass (not ultimate) before on my xbox one s

Ok. Thank you for that. May I ask when was that?

yes that was on March 9, 2018

Thank you for that, so to be clear you want to purchase the $2 for 2 month ultimate subscription correct?

yes

Ok. I can purchase the subscription here on my end if you like?

yes would be appreciated

Great! Now may I ask what is the payment instrument that I will be using to purchase the subscription?

can it be done with my account balance?

your Microsoft credits?

yes

Yes we can however we need to set a backup payment, nothing to worry you will not be charge on your account because we are going to use your Microsoft credits.

sounds good?

right now i don't have access to paypal accounts i usually buy with microsoft gift cards

I understand, however using Microsoft Credits to purchase subscription need to have a backup payment instrument.

so in order to purchase that offer i need to add in my account balance right?

Not just that specific purchase, and yes, you can add a card to your account now, and after we purchased the subscription we can remove it right away.

thanks for your help

So you are going to add a card to your account now?

Just to let you know I can remove the card here on my end as well after we made the purchase.

yes i know that but unfortunately i don't have any paypal option right now

Oh. if ever you have a back up payment, I will be sending you a link through your email for the promo for the subscription, just to let you know it is a limited time offer.

thanks have nice day

Is there anything else I can help you resolve today?

no thank you so much and god bless

Alright, If that will be all... You will receive a pop up survey after clicking the End Chat button asking you for feedback regarding your overall Xbox support experience and any feedback will highly be appreciated.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر