Gears 5 [قوانین مندرج در پست اول تاپیک خوانده شود]

سطح هایپ شما قبل از عرضه بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    99
  • نظرسنجی بسته شده است .

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
5,686
19,887
نام
ali
قوانین تاپیک
تمام موارد مربوط به داستان (اعم از متن، عکس و کلیپ) را در تگ اسپویلر قرار دهید.
موارد مربوط به گیم پلی و مراحل را تا قبل از عرضه رسمی (10 سپتامبر)، در تگ اسپویلر قرار دهید.
هر گونه عکس و کلیپ از بازی را تا قبل از عرضه رسمی (10 سپتامبر)، در تگ اسپویلر قرار دهید.
وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی باعث سقوط انها خواهد شد، و تمامی دشمنان با اتحاد به دنبال تنها انساهای باقی مانده در دنیا هستند که انها را از بین ببرند. در نقش "کیت" به سفری خواهیم رفت که ریشه واقعی لوکاست ها را کشف کنیم و برای انچه که باقی مانده در کنار دوستانمان مبارزه کنیم.

Gears 5
توسعه دهنده : استدیو د کوالیشن
ناشر: اکس باکس گیم استدیوز
ژانر: شوتر سوم شخص
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: نوزدهم شهریور ماه (پانزدهم برای دارندگان نسخه التیمیت و گیم پس التیمیت)
پلتفرم ها:
110024110023

قیمت:
نسخه التیمیت ادیشن: 80 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Ultimate Edition Character Pack
  • 30 days of Boost
  • Early Access - Play 4 days early!
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July
نسخه استاندارد: 60 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July

نکته: بازی از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکند، بدین معنی با خرید Gears 5 از استور مایکروسافت میتوانید هم بر روی Xbox One و بر روی Windows 10 بازی را صاحب شوید.

بازی از روز اول عرضه بر روی گیم پس دردسترس هست و دارندگان گیم پس التیمیت چهار روز زودتر به بازی دسترسی دارند

در E3 سال 2018 استدیو کانادایی د کوالیشن که مسئولیت همه چیز مرتبط با دنیای Gears of War را در اختیار دارد قسمت جدید این سری را با نام Gears 5 معرفی کرد. اگر Geow 4 را به پایان رسانده باشید حتما میدانید در انتهای بازی شاهد یک پیچش داستانی هستیم که همه ماجراها را به ملکه Myrrah لوکاست ها پیوند میزند. در این دنباله مستقیم کیت دیاز (Kait Diaz) نقش اصلی داستان محسوب میشود و قرار است وی به همراه Del از مسیر دسته (که توسط JD رهبری میشود) جدا شوند و به دنبال کشف حقیقت ریشه لوکاست ها بروند.

اطلاعات زیادی از بخش کمپین بازی تا ماه دسامبر منتشر نخواهد شد و دانسته های فعلی ما صرفا به همین موارد برمیگردد. ولیکن اقای راد فرگوسن مدیرعامل استدیو د کوالیشن میگوید انها برای ساخت و توسعه Gears 4 به دلیل اینکه اعتماد کاربران را نزد خود نداشتند، دست به تغییرات و ریسک های فراوان نزدند ولیکن این بار برای Gears 5 اختیار عمل بسیاری دارند و بسیار ریسکی تر عمل کرده اند. به دنبال همین مورد حال شاهد عمیق ترین کمپین ساخته شده برای هستیم.

ویژگی های بازی به نقل از سایت Xbox:

به عنوان یکی از تحسین شده ترین دنیاهای بازیهای ویدیویی، گیرز حال از همیشه بزرگتر است، با 5 مود هیجان برانگیز در کنار عمیق ترین کمپین ساخته شده سری
کمپین کو-اپ سه نفره: در کنار دوستان خود در کمپین کو-اپ سه نفره انلاین و یا اسپلیت اسکرین مبارزه کنید
مسیر وظیفه: از یک سرباز تازه وارد تا ژنرال چهار ستاره ارتقا بیابید. چالش های جدید دریافت کنید، و جوایز فوق العاده پاداش بگیرید و درنهایت لوت خود را به نمایش بگذارید
بووت کمپ: اگر تازه به سری گیرز وارد شده اید و یا خیلی عقب مانده اید، بوت کمپ یک راه سرگرم کننده برای یاد تکنیک های مبارزه از مراحل ابتدایی تا حرفه است
به جای جک بازی کنید: جک یک پرنده رباتی شخصی پوشش دهنده شماست که میتواند از شما پشتیبانی و یا به دشمنان اسیب وارد کند. بی نقص برای تازه واردین به سری گیرز
ویترین جلوه های بصری: تمام مود های بازی را در رزولوشن 4K به همراه پشتیبانی از HDR در روون ترین حالت ممکن یعنی 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X تجربه کنید

تمام تریلرهای منتشر شده از بازی در کانال رسمی یوتیوب Gears of War:

Gears of War

کپی و یا ارجاع به سایر سایت های فارسی زبان طبق قوانین ممنوع است.

تاپیک به فوق العاده ترین شکل ممکن اپدیت خواهد شد.

Attachments

Last edited by a moderator:

Outer Heaven

January 25, 2019
کاربر سایت
Apr 21, 2011
3,685
12,627
اپدیت hd texture که دادن رو پی سی انصافا خفنه:D رنگبندی بازی یه سری جاها خیلی خوبه.

115554115555115556115557

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
5,686
19,887
نام
ali

Terova

کاربر سایت
Dec 1, 2007
12,835
1,793
نام
محمد امین
خوب 2 اکت بازی کردم
اکت اول که همون گرز 4 بود با اکشن بیشتر
اکت دوم کلا تغییر میکنه خصوصا محیط و تم بازی و وسعت که من بسیار راضی بودم
اکت دوم اکشنش یکم کمتر میشه
اسلحه ها خیلی بهتر شدن
داستانم نظری ندارم چون کلا با ایده ای که از 4 به بعد دادن مشکل دارم

این ایده جک و کارهای که میکنه و آپگریدی که میشه واقعا جالب و کاربردی هست
یک سری ایرادم بگیرم
این مخفی کاریم واقعا چیز مسخره و ابتدایی درست کردن
از تم تاریک فقط خاموش کردن چراغ رو یاد گرفتن
بازی یک جاهایش کسل کننده میشه که برای پر کردن زمان کمپین اجتناب ناپذیره

در کل تا اینجا یک سرو گردن از گرز 4 بالاتره حالا ببینیم ادامه چی میشه

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,353
2,332
نام
Sajjad
آخرین ویرایش:

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
706
364
نام
Amir
خب نکات رو دوستان گفتن ولی چیزه دیگه ای که هست اینه که بازی رو دیفیکالتی experienced خیلی سخت تر و challenging تر از نسخه های قبلیه و کلا این باعث شده هیجان بازی خیلی بیشتر بشه و همه ی کمبت ها لذت بخش تر شدن، حداقل رو کوآپ.از اینکه دیفیکالتی بازی رو بالا بردن راضی ام. از لحاظ گیم پلی و لول دیزاین هم تا اینجا اکت ۲ ، به نظرم کوالیشین هرکاری از دستش بر می اومده انجام داده و این دیگه آخره چیزیه که میشه از گیم پلی قدیمی گیرز کشید بیرون.

Morg0th

کاربر سایت
Aug 12, 2017
343
836
نام
Melkor
اینهمه از کمپین گفتید ,مولتی پلیر بازی چطوره ؟:D

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
305
98
دوستان من الان دارم با گیم پس التیمیت روی کنسول دانلودش میکنم بعد کامل شدن دانلود ونصبش برای اجرای بازی احتیاج به کارخاصی که نداره ؟مثلا احتیاج نیس dnsتغییر بدم ؟البته فقط برا بخش کمپین بازی میپرسم

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,698
347
نام
سیاوش
این سری گرافیک عالیه . 4k hdr رو one x چه شود چهرها خیلی طبیعی شده

Frobary

Return of the King
ناظم انجمن
Jun 6, 2007
27,333
45,732
نام
محمد
دوستان من الان دارم با گیم پس التیمیت روی کنسول دانلودش میکنم بعد کامل شدن دانلود ونصبش برای اجرای بازی احتیاج به کارخاصی که نداره ؟مثلا احتیاج نیس dnsتغییر بدم ؟البته فقط برا بخش کمپین بازی میپرسم
نه کار خاصی نمیخواد، حتی دیگه لازم نیست لوکیشن رو عوض کنی چون الان بازی برای همه آزاد شده.

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
908
807
نام
مصطفی
به هیچی کار ندارم ولی این دوستانی که تو نقداشون میگن گرافیک پیشرفت نداشته یا کم بوده به کل نقداشون تو همه جهات مخدوش میشه.
گرافیک بازی بی نظیره روی وان ایکس که واقعا باورنکردنیه

HTC M8

کاربر سایت
Apr 20, 2012
4,817
2,291
نام
بابک
بچه ها من بازی تازه شروع کردم
بالا پایین کردن سر میشه جابجا بشه؟
الان من سر کاراکتر میگیرم پایین بالارو نشون میده

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
85
74
به هیچی کار ندارم ولی این دوستانی که تو نقداشون میگن گرافیک پیشرفت نداشته یا کم بوده به کل نقداشون تو همه جهات مخدوش میشه.
گرافیک بازی بی نظیره روی وان ایکس که واقعا باورنکردنیه
اکت ۱ گرافیک تفاوت چندانی نداشت ولی اکت ۲ واقعا گرافیک و نورپردازی خیلی خوب کار شده من که با اکت ۲ خیلی حال کردم

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
85
74
بچه ها من بازی تازه شروع کردم
بالا پایین کردن سر میشه جابجا بشه؟
الان من سر کاراکتر میگیرم پایین بالارو نشون میده

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
اره از تو اپشن قسمت کنترل invert look رو off کن

• Like
Reactions: HTC M8

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟