Xbox Gears 5

وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی باعث سقوط انها خواهد شد، و تمامی دشمنان با اتحاد به دنبال تنها انساهای باقی مانده در دنیا هستند که انها را از بین ببرند. در نقش "کیت" به سفری خواهیم رفت که ریشه واقعی لوکاست ها را کشف کنیم و برای انچه که باقی مانده در کنار دوستانمان مبارزه کنیم.

4dd4dc7e-964c-43cf-aac4-f7d03fc40172.jpg

Gears 5
توسعه دهنده : استدیو د کوالیشن
ناشر: اکس باکس گیم استدیوز
ژانر: شوتر سوم شخص
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: نوزدهم شهریور ماه (پانزدهم برای دارندگان نسخه التیمیت و گیم پس التیمیت)
پلتفرم ها:
110024 110023

قیمت:
نسخه التیمیت ادیشن: 80 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Ultimate Edition Character Pack
  • 30 days of Boost
  • Early Access - Play 4 days early!
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July
نسخه استاندارد: 60 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July

نکته: بازی از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکند، بدین معنی با خرید Gears 5 از استور مایکروسافت میتوانید هم بر روی Xbox One و بر روی Windows 10 بازی را صاحب شوید.

d0a06b93-2263-496b-8cb2-85938d530b4b.png

بازی از روز اول عرضه بر روی گیم پس دردسترس هست و دارندگان گیم پس التیمیت چهار روز زودتر به بازی دسترسی دارند

در E3 سال 2018 استدیو کانادایی د کوالیشن که مسئولیت همه چیز مرتبط با دنیای Gears of War را در اختیار دارد قسمت جدید این سری را با نام Gears 5 معرفی کرد. اگر Geow 4 را به پایان رسانده باشید حتما میدانید در انتهای بازی شاهد یک پیچش داستانی هستیم که همه ماجراها را به ملکه Myrrah لوکاست ها پیوند میزند. در این دنباله مستقیم کیت دیاز (Kait Diaz) نقش اصلی داستان محسوب میشود و قرار است وی به همراه Del از مسیر دسته (که توسط JD رهبری میشود) جدا شوند و به دنبال کشف حقیقت ریشه لوکاست ها بروند.

اطلاعات زیادی از بخش کمپین بازی تا ماه دسامبر منتشر نخواهد شد و دانسته های فعلی ما صرفا به همین موارد برمیگردد. ولیکن اقای راد فرگوسن مدیرعامل استدیو د کوالیشن میگوید انها برای ساخت و توسعه Gears 4 به دلیل اینکه اعتماد کاربران را نزد خود نداشتند، دست به تغییرات و ریسک های فراوان نزدند ولیکن این بار برای Gears 5 اختیار عمل بسیاری دارند و بسیار ریسکی تر عمل کرده اند. به دنبال همین مورد حال شاهد عمیق ترین کمپین ساخته شده برای هستیم.

ویژگی های بازی به نقل از سایت Xbox:

به عنوان یکی از تحسین شده ترین دنیاهای بازیهای ویدیویی، گیرز حال از همیشه بزرگتر است، با 5 مود هیجان برانگیز در کنار عمیق ترین کمپین ساخته شده سری
کمپین کو-اپ سه نفره: در کنار دوستان خود در کمپین کو-اپ سه نفره انلاین و یا اسپلیت اسکرین مبارزه کنید
مسیر وظیفه: از یک سرباز تازه وارد تا ژنرال چهار ستاره ارتقا بیابید. چالش های جدید دریافت کنید، و جوایز فوق العاده پاداش بگیرید و درنهایت لوت خود را به نمایش بگذارید
بووت کمپ: اگر تازه به سری گیرز وارد شده اید و یا خیلی عقب مانده اید، بوت کمپ یک راه سرگرم کننده برای یاد تکنیک های مبارزه از مراحل ابتدایی تا حرفه است
به جای جک بازی کنید: جک یک پرنده رباتی شخصی پوشش دهنده شماست که میتواند از شما پشتیبانی و یا به دشمنان اسیب وارد کند. بی نقص برای تازه واردین به سری گیرز
ویترین جلوه های بصری: تمام مود های بازی را در رزولوشن 4K به همراه پشتیبانی از HDR در روون ترین حالت ممکن یعنی 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X تجربه کنید

تمام تریلرهای منتشر شده از بازی در کانال رسمی یوتیوب Gears of War:

Gears of War

کپی و یا ارجاع به سایر سایت های فارسی زبان طبق قوانین ممنوع است.
تاپیک به فوق العاده ترین شکل ممکن اپدیت خواهد شد.

Attachments

• 6jeo_امضا.jpg
    6jeo_امضا.jpg
    136.6 KB · مشاهده: 11,023

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
بالاخره اینا استدیو فرست پارتین و وقت زیادی برای بهینه سازی بازی گذاشتن مطمئنا. شما کافیه بری یه دور گیرز ۳ بازی کنی من هنوز عجیبه برام چطور یه بازی با اون گرافیک رو 360 اجرا میشده کلا
گیرز ۴ هم چون یکسال از ساخت بازی گذشته بود وقتی One X اومد زیاد سرش وقت نذاشته بودن احتمالا برای بهینه سازی برای همین 4K نمیتونست 60 فریم اجرا کنه
هم مطلب شما درسته و هم احتمال داره 4k به صورت native نباشه و برای ثبات فریم رزولوشن رو داینامیک بذارن
اگر رزولوشن داینامیک 4k باشه خیلی راحت میشه 60 فریم هم گرفت ازش
ولی مطلب شما هم درسته شرایط بهینه سازی گرز4 با گرز5 فرق داره گرز5 از اول برای سخت افزار ONE X توسعه داده شده

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
مشکل اصلا سر مولتی گرز نیست چون مولتی بازی از همین الانم تضمین شده اس کیفیتش نگرانی بخش کمپینه که باید دید چه کردن اگه کمپین مشکلات کوچک گرز ۴ نداشته باشه متاش تضمینی ۹۰ هست البته اینجور که اینا از ریسک حرف زدن امیدوار کنندس

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
دوستانی شما از نسخه چهارم چقدر راضی بودین؟ در حد ۳ گانه بود آیا؟
به صورت کلی که در حد سه گانه نبود ولی بازی خوبی بود. برای من از گیرز 2 بهتر بود ولی گیرز 3 و گیرز 1 به مراتب ازش بهتر بودن :D

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
به صورت کلی که در حد سه گانه نبود ولی بازی خوبی بود. برای من از گیرز 2 بهتر بود ولی گیرز 3 و گیرز 1 به مراتب ازش بهتر بودن :D
از گرز 2 بهتر بود؟! شوخی میکنی! :D یعنی از اون مرحله ای که دامینیک همسرشو پیدا میکنه تا اون شهره که به خاکستر تبدیل شده تا سوار بر بروماک شدن برای اولین بار تا رفتن تو دهن اون کرم بزرگه و قلبش رو تروکندن تا خیلی چیزهایی دیگه که یادم نمیاد تا اون فضای خاکستری قرمز و خونینی که حاکم بود برای شما بهتر بود؟! :D گرز 4 نصف اش جنگ با ربات بود، اخرش هم انگار ترنسفورمرز هارو ریخته بودن تو گرز او وارها :D. بازی خوبی بود ولی خیلی تعجب کردم گفتی بهتر از گرز 2 هست! :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
از گرز 2 بهتر بود؟! شوخی میکنی! :D یعنی از اون مرحله ای که دامینیک همسرشو پیدا میکنه تا اون شهره که به خاکستر تبدیل شده تا سوار بر بروماک شدن برای اولین بار تا رفتن تو دهن اون کرم بزرگه و قلبش رو تروکندن تا خیلی چیزهایی دیگه که یادم نمیاد تا اون فضای خاکستری قرمز و خونینی که حاکم بود برای شما بهتر بود؟! :D گرز 4 نصف اش جنگ با ربات بود، اخرش هم انگار ترنسفورمرز هارو ریخته بودن تو گرز او وارها :D. بازی خوبی بود ولی خیلی تعجب کردم گفتی بهتر از گرز 2 هست! :D
یه سری از مراحل گیرز 2 اصلا جالب نبودن، نه به ریتم بازی میخوردن و نه به سبکش. اون باس آخرش هم که جوک بود رسما :D البته در زمان خودش خیلی حال کردم باهاش ولی چند وقت بعد که کل نسخه ها رو از اول رفتم به اون اندازه خوشم نیومد، حتی نسخه اول که الان از خیلی از جهات قدیمی شده رو من هنوز لذت میبرم از بازی کردنش. رده بندی سری برای من اینجوری هست:
Gears 3 > Gears 1 > Gears 4 > Gears 2 > Judgement

• Like
Reactions: Nameless King

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
یه سری از مراحل گیرز 2 اصلا جالب نبودن، نه به ریتم بازی میخوردن و نه به سبکش. اون باس آخرش هم که جوک بود رسما :D البته در زمان خودش خیلی حال کردم باهاش ولی چند وقت بعد که کل نسخه ها رو از اول رفتم به اون اندازه خوشم نیومد، حتی نسخه اول که الان از خیلی از جهات قدیمی شده رو من هنوز لذت میبرم از بازی کردنش. رده بندی سری برای من اینجوری هست:
Gears 3 > Gears 1 > Gears 4 > Gears 2 > Judgement
اگه به ریتم باشه که گرز 4 خیلی وضعیتش بنظرم وخیم تره! مراحل رباتی که اصلا به فرنچایز نمیخوردن و خیلی کسالت اور بودن حتی بدتر از مراحل نسخه ی جاجمنت بود! نمیدونم والا من از همون موقع رلیز گرز 2 دیگه نرفتم بازی رو ولی اگه بعد از یک دهه قدیمی شده ببین دیگه چه به سر گرز 4 میاد بعد از 10 سال! گرز 2 تو زمان خودش خیلی نظر ها نسبت بهش مثبت بود متا هم بالای 90 که در مقایسه گرز 4 همچون وضعیتی نداره.

• Like
Reactions: X B I T B

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
اگه به ریتم باشه که گرز 4 خیلی وضعیتش بنظرم وخیم تره! مراحل رباتی که اصلا به فرنچایز نمیخوردن و خیلی کسالت اور بودن حتی بدتر از مراحل نسخه ی جاجمنت بود! نمیدونم والا من از همون موقع رلیز گرز 2 دیگه نرفتم بازی رو ولی اگه بعد از یک دهه قدیمی شده ببین دیگه چه به سر گرز 4 میاد بعد از 10 سال! گرز 2 تو زمان خودش خیلی نظر ها نسبت بهش مثبت بود متا هم بالای 90 که در مقایسه گرز 4 همچون وضعیتی نداره.
با الان که مقایسه نمیکنم :D منظورم اینه دو سه سال بعدش که بازی کردم به اندازه سری اول خوشم نیومد، نه اینکه مثلا پارسال بازی کرده باشم! برای من گیرز 4 بهتر بود، وگرنه به متا باشه که دیگه خودمون نباید نظر بدیم :D از نظر ریتم گیرز 4 مشکلی نداره، طراحی مراحل و دشمن ها و اینا مشکل دارن ولی ریتم بازی ثابته. گیرز 2 ریتمش خیلی جالب نیست از نظر من و یهو از اکشن میره تو پلتفرمر بدون هیچ جذابیتی و مواردی از این دست! البته اینم بگم من کلا با بازی هایی که این مشکل (برای شخص من) رو دارن خیلی حال نمیکنم، هر چند خود بازی ها واقعا کیفیت بالایی دارن، مثال هاش تو این نسل هم Doom هست و Titanfall 2. البته در مورد گیرز 4 اون مراحل Horde کلا به تم بخش داستانی نمیخورن و امیدوارم تو نسخه پنجم دیگه شاهد اینا نباشیم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: stanley

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر