Devil May Cry 5

195151
  • Hideaki Itsuno بار دیگر به عنوان کارگردان بازی ایفای نقش می‌کند. از دیگر عناوین او می‌توان به DMC3, DMC4 و Dragon's Dogma اشاره کرد.
  • اتفاقات بازی پس از قسمت دوم در جریان است و در Red Grave City به وقوع می‌پیوندند. دانته و نیرو به طور قابل ملاحظه ای بزرگ تر شده اند.
  • به گفته ایتسونو، داستان بازی احساسی تر از گذشته خواهد بود و ممکن است بازیکنان را به گریه بیندازد.
  • دانته، نیرو و یک شخصیت کاملا جدید، قابل بازی خواهند بود.
  • موتور گرافیکی استفاده شده برای ساخت بازی، RE Engine می‌باشد که مدل ها و جرئیات واقعی ارائه می‌دهد و بازی بر خلاف نسخه های گذشته، رویه واقع گرایانه تری به خود گرفته است.
  • Nico، شخصیتی جدید و غیر قابل بازی است که نیرو را در ماموریت ها همراهی می‌کند. تخصص او در ساخت دست های مکانیکی و سلاح های جدید برای نیرو است.
  • دست مکانیکی جدید نیرو که Devil Breaker خوانده می‌شود، در صورت ضربه خوردن و یا اجرای برخی حرکات بسیار قدرتمند، خواهد شکست.
  • Devil Breaker های مختلفی برای نیرو طراحی شده است که هر کدام چندین قابلیت منحصر به فرد دارند:
    • Overture: قابلیت اجرای ضربات الکتریکی و ایجاد شوک های قدرتمند.
    • Gerbera: قابلیت شلیک لیزرهای الکتریکی
    • Ragtime: قابلیت آهسته کردن زمان برای مدت زمانی مشخص شده.
    • Punch Line: قابلیت پرتان دست به صورت موشک و سوار شدن بر روی آن.
    • Buster Arm: قابلیت پرتاب کردن دشمن ها به اطراف خصوصا برای مواقعی که تعداد زیادی از دشمنان نیرو را احاطه کرده اند.
    • Tomboy: قابلیت شارژ کردن Blue Rose برای اجرای شلیک های بسیار قدرتمند. همچنین قابلیت ارتقای قابلیت های Red Queen برای اجرای حرکات کاملا جدید و قدرتمند.
    • Helter Skelter: قابلیت تبدیل به تیغه های چرخان برای قطعه قطعه کردن دشمنان که شامل 3 حالت مختلف می‌باشد.
    • Rawhide: قابلیت تبدیل دست به نوعی شلاق که به وسیله آن می‌توان ضربات گروهی وارد کرد.
  • موتور سیکلتی که در تریلر معرفی نشان داده شد، یکی از سلاح های جدید دانته می‌باشد که به دو سلاح شمشیر/اره برقی تبدیل می‌شود.
  • موسیقی مبارزات بسته به Ranking بازیکن، اوج می‌گیرد. به این صورت که هر میزان کمبوهای شما Stylish تر باشد، ریتم موسیقی تندتر و بلند تر خواهد شد.
  • Photo Mode و Training Mode تایید شدند.
  • بازی در تاریخ 8 مارچ 2019 (17 اسفند 97) عرضه خواهد شد.
195156

195157
qkx2_video03.gif csyo_video02.gif 5le2_video01.gif
195162

آخرین ویرایش:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
بازی گیم پلی خیلی خوبی داره مخصوصا دانته که اصلا ازش سیر نمیشی هر چقدر بازی کنی ولی از اون طرف v اصلا جذابیتی نداشت برام، مراحل v رو فقط میخواستم تموم بشه اینقد نچسب بود و اینکه تنوع محیط خیلی کم بود همش تکراری بود اول تا اخر یه مرحله تقریبا هیچ فرقی با هم نداشتن با بازیای همسبکش مقایسه میکنی از این نظر تقریبا از همه تو سطح پایینتریه:expressionless: مثلا یه چیزی مثه castlevania lords of shadow با اینکه نسل قبلیه ولی خیلی تو تنوع محیط بهتر عمل کرده بود

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
نسبت به 1 و 3 و تا حدودی 2 قبول دارم ولی 4 نه هیچوت اون مراحل تکراری با دانته یادم نمیره یا اون جنگل رو مخ که 2 مرحله با نیرو و 2 مرحله با دانته باید می رفتی حداقل توی 5 با ایکه اتمسفر تقریبا ثابته ولی مرحله تکراری یا باس تکراری نداره گیم پلی دانته تو 4 خیلی بهتر از نیرو بود ولی به دلیل تکرار اون مراحل آدم می خواست بازی زودتر تمام کنه یا مثلا اون مرحله یکی مونده به آخر نیرو که باید به اون تاس ضربه میزدی و با همه باسها برای سومین بار میجنگیدی اصلا قرار بود با همه باسها بجنگیم مثل 3 طراحی میشد نه تاس لعنتی 4 که کلا شانسی بود ممکن بود سر یکی از طبقات نیم ساعت وقت هدر بدی
درسته 4 مضخرف بود ولی محیطش مقداری افسانه ای بود ولی 5 اکثرش شهر یا چیزهای شیطانیه از اون معما های ریز هم که نداره یا اگه داره خیلی راحته خودم هنوز بازی نگرفتم و منتظرم ارزون بشه ولی اینجور که شنیدم بازی کوتاه و داستان و لول دیزاین جالبیم نداره درسته؟ نمیدونم چرا ولی دیدم این شکلیه دلم میخواد days gone بجاش بخرم:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dante _Sparda

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
574
درسته 4 مضخرف بود ولی محیطش مقداری افسانه ای بود ولی 5 اکثرش شهر یا چیزهای شیطانیه از اون معما های ریز هم که نداره یا اگه داره خیلی راحته خودم هنوز بازی نگرفتم و منتظرم ارزون بشه ولی اینجور که شنیدم بازی کوتاه و داستان و لول دیزاین جالبیم نداره درسته؟ نمیدونم چرا ولی دیدم این شکلیه دلم میخواد days gone بجاش بخرم:D
لول دیزاین بد نیست ولی خوبم نیست اوایل محیط برات جذاب ولی کم کم تکرای میشه ولی گیم پلی عالی دانته این تکراری شدن زیاد به جشم نمیاره بازی مکان های مخفی هم کم نداره که شامل پیدا کردن ارب های آبی و بنفش و مراجل مخفی میشه بعضی از مراحل مخفی یادآور مراحل مخفی دویل 1 هست ولی آسانتر هست داستان خوبه خیلی بهتر 4 و DmC هست به 3 نمیرسه ولی نزدیک به 3-.زمان بازی هم تقریبایکم بیشتر 3 و 4 هست ولی من دوست داشتم طولانی تر باشه حداقل 4 مرحله بیشتر لازم بود -بازی ارزش تکرار داره مخصوصا درجه dante must die خیلی حال میده در کل من از بازی راضی بودم بدون شک لول دیزاین به 3 و 1 یا بایونتا مخصوصا 2 نمی رسه یاحتی DmC ولی با اینکه بقول خودت 4 تم افسانه ای داشت ولی این بهتر 4 برام حداقل با ینکه تم ثابته ولی مراحل تکراری نیست باسها تکراری نیستن گیم پلی هم عالیه مخصوصا دانته البته نیرو خوبه دویل بریکر باعث شده که کمبوها نیرو جذاب بشن و مثل 4 تکراری نشن تازه وقتی بازی تمام کنی یکسری قابلیت جدید برات باز میشه که حال اسپویل نمیکنم

• Like
Reactions: Big boss_returns

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
خوب بازی رو تموم کردم.
باس فایت ها عالی، گرافیک و فریم ریت عالی، گیم پلی و موسیقی عالی! طراحی مراحل و محیط ها عالی.
فقط و فقط با شخصیت V حال نکردم:| واقعا لازم بود برای یک بازی سرعتی و H&S همچین دهن گشاد و گیم پلی کند و مزخرفی! DMC همچین به این طراحی شخصیت های مخوفش معروف هست نمیدونم این طراحی دهن گشادی برای این شخصیت V رو کی انجام داده با این گیم پلی مسخرش! هر موقعه شخصیت گیم پلی میفتاد دست این بشر میگفتم کی تموم بشه برم با دانته و نرو!! از بخت بد بازی چند تا از بهترین باس فایت های بازی هم مقابل این دهن گشاد هست:-??

• Like
Reactions: Dante _Sparda

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
لول دیزاین بد نیست ولی خوبم نیست اوایل محیط برات جذاب ولی کم کم تکرای میشه ولی گیم پلی عالی دانته این تکراری شدن زیاد به جشم نمیاره بازی مکان های مخفی هم کم نداره که شامل پیدا کردن ارب های آبی و بنفش و مراجل مخفی میشه بعضی از مراحل مخفی یادآور مراحل مخفی دویل 1 هست ولی آسانتر هست داستان خوبه خیلی بهتر 4 و DmC هست به 3 نمیرسه ولی نزدیک به 3-.زمان بازی هم تقریبایکم بیشتر 3 و 4 هست ولی من دوست داشتم طولانی تر باشه حداقل 4 مرحله بیشتر لازم بود -بازی ارزش تکرار داره مخصوصا درجه dante must die خیلی حال میده در کل من از بازی راضی بودم بدون شک لول دیزاین به 3 و 1 یا بایونتا مخصوصا 2 نمی رسه یاحتی DmC ولی با اینکه بقول خودت 4 تم افسانه ای داشت ولی این بهتر 4 برام حداقل با ینکه تم ثابته ولی مراحل تکراری نیست باسها تکراری نیستن گیم پلی هم عالیه مخصوصا دانته البته نیرو خوبه دویل بریکر باعث شده که کمبوها نیرو جذاب بشن و مثل 4 تکراری نشن تازه وقتی بازی تمام کنی یکسری قابلیت جدید برات باز میشه که حال اسپویل نمیکنم
اسپویل که من اکثر چیزاش بجز پایانش دیدم عیب نداره میدونم بعد تموم کردن بازی چی میده به پلیر موضوع اینه که من یکم اسپویلر زیاد دیدم از بازی و الان تو خریدش شک دارم مثلا یسری از باس ها رو دیدم ولی کات سین ها نه البته هنوزم گرون میدن

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
لول دیزاین، داستان، طراحی محیط و اتمسفر بازی بشدت فاجعه ست، از اونور گیمپلی و خیلی لذت بخش دراوردن، در کل بنظرم باید همینجا ساخت ادامه سری و با شکل کنونی متوقف کنن و بگردن دنبال افکار و ایده های جدید.

فرستاده شده از D5803ِ من با Tapatalk

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
لول دیزاین، داستان، طراحی محیط و اتمسفر بازی بشدت فاجعه ست، از اونور گیمپلی و خیلی لذت بخش دراوردن، در کل بنظرم باید همینجا ساخت ادامه سری و با شکل کنونی متوقف کنن و بگردن دنبال افکار و ایده های جدید.

فرستاده شده از D5803ِ من با Tapatalk
ادامه رو که فکر نکنم با این فروش بازی به این زودیا ببینیم ولی تغییر صد در صد باید داشته باشه سری ولی چجوریش من موندم:-??شاید تو سر کامیا واقعا ایده ای بوده که از تغییر حرف زده بود:D
View attachment 103131

View attachment 103134 [Devil May Cry 5 Original Soundtrack [5 Disc
عکس با کیفیت تر برا کاور اهنگ:D

• Like
Reactions: armintn

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
334
اخر داستان واقعا ابدوخیاری شد.
طراحی مراحل بازی خصوصا نصفه ی دوم خیلی درب و داغون بود .
شخصت v واقعا نچسب بود.
دوربین اونقدری که قبل از ریلیز بازی حس میکردم کار و خراب میکنه ، بد نبود و خیلی مشکل ساز نبود.
گیم پلی به شدت اعتیاد اور بود و طراحی Demon ها واقعا خوب بود و تنوع زیادی داشت ولی مشکلش این بود که یه سری Demon های خفن و سخت مثل Fury فقط دو یا سه جا اومدن و بقیه ی جاها همون Demon های معمولی میومدن.
به امید پلی ایبل بودن ورجیل تو اپدیت های اینده

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
اسپویل سوال در مورد شخصیت V

آقا شخصیت وی میشد نیمه انسانی ویرجیل؟ک با قدرت یاماتو ازش جدا شد؟
بعد چرا وی اخرای بازی داشت تجزیه میشد بدنش؟اصلا ویرجیل چجوری از جهنم اومد بیرون؟
چرا تو نسخه چهارم یاماتو اومده بود تو دنیای ادما و شکسته بود؟

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
برخلاف دوستان من نمیدونم چرا ولی خیلی با v حال کردم و تو تمام مراحل انتخاب شخصیتی که بود v برداشتم و راحت مراحل s میکردم چون واقعا وحشتناک قویه!!!نیرو شخصیت الکی داره و احساس میکنم از حالت یونیکی که تو 4 داشت در اومد ولی دانته بینظیر بود.
گیم پلی واقعا مشتیه و تنها مشکلم باهاش جاخالی دادن مضخرف هست که واقعا رو مخمه لعنتی!!!!

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
دوستان یه پایان مخفی خیلی جالب تو بازی پیدا شده برا من بازی نکردم چیزی رو اسپویل نکرد (پایان اصلی ندیدم) ولی میزارم تو اسپویلر
اگه اول بازی بتونین urizen با نیرو شکست بدین بازی تموم میشه و چندتا نوشته میاد

• Like
Reactions: ismael_73_hz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر