Devil May Cry 5

195151
  • Hideaki Itsuno بار دیگر به عنوان کارگردان بازی ایفای نقش می‌کند. از دیگر عناوین او می‌توان به DMC3, DMC4 و Dragon's Dogma اشاره کرد.
  • اتفاقات بازی پس از قسمت دوم در جریان است و در Red Grave City به وقوع می‌پیوندند. دانته و نیرو به طور قابل ملاحظه ای بزرگ تر شده اند.
  • به گفته ایتسونو، داستان بازی احساسی تر از گذشته خواهد بود و ممکن است بازیکنان را به گریه بیندازد.
  • دانته، نیرو و یک شخصیت کاملا جدید، قابل بازی خواهند بود.
  • موتور گرافیکی استفاده شده برای ساخت بازی، RE Engine می‌باشد که مدل ها و جرئیات واقعی ارائه می‌دهد و بازی بر خلاف نسخه های گذشته، رویه واقع گرایانه تری به خود گرفته است.
  • Nico، شخصیتی جدید و غیر قابل بازی است که نیرو را در ماموریت ها همراهی می‌کند. تخصص او در ساخت دست های مکانیکی و سلاح های جدید برای نیرو است.
  • دست مکانیکی جدید نیرو که Devil Breaker خوانده می‌شود، در صورت ضربه خوردن و یا اجرای برخی حرکات بسیار قدرتمند، خواهد شکست.
  • Devil Breaker های مختلفی برای نیرو طراحی شده است که هر کدام چندین قابلیت منحصر به فرد دارند:
    • Overture: قابلیت اجرای ضربات الکتریکی و ایجاد شوک های قدرتمند.
    • Gerbera: قابلیت شلیک لیزرهای الکتریکی
    • Ragtime: قابلیت آهسته کردن زمان برای مدت زمانی مشخص شده.
    • Punch Line: قابلیت پرتان دست به صورت موشک و سوار شدن بر روی آن.
    • Buster Arm: قابلیت پرتاب کردن دشمن ها به اطراف خصوصا برای مواقعی که تعداد زیادی از دشمنان نیرو را احاطه کرده اند.
    • Tomboy: قابلیت شارژ کردن Blue Rose برای اجرای شلیک های بسیار قدرتمند. همچنین قابلیت ارتقای قابلیت های Red Queen برای اجرای حرکات کاملا جدید و قدرتمند.
    • Helter Skelter: قابلیت تبدیل به تیغه های چرخان برای قطعه قطعه کردن دشمنان که شامل 3 حالت مختلف می‌باشد.
    • Rawhide: قابلیت تبدیل دست به نوعی شلاق که به وسیله آن می‌توان ضربات گروهی وارد کرد.
  • موتور سیکلتی که در تریلر معرفی نشان داده شد، یکی از سلاح های جدید دانته می‌باشد که به دو سلاح شمشیر/اره برقی تبدیل می‌شود.
  • موسیقی مبارزات بسته به Ranking بازیکن، اوج می‌گیرد. به این صورت که هر میزان کمبوهای شما Stylish تر باشد، ریتم موسیقی تندتر و بلند تر خواهد شد.
  • Photo Mode و Training Mode تایید شدند.
  • بازی در تاریخ 8 مارچ 2019 (17 اسفند 97) عرضه خواهد شد.
195156

195157
qkx2_video03.gif csyo_video02.gif 5le2_video01.gif
195162

آخرین ویرایش:

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
خوب این تقریبا حدس گمان خودمون هستش چون بازی هیچ اطلاعاتی بهت نمیده مثلا من فکر میکنم بعد از شکست نلو ورجیل از اراده ماندوس آزاد شد ولی به خاطر شکست های که هم از دانته و هم ماندوس خورده بود قدرتش از دست داده بود و بدنش در حال فاسد شدن بود بازی اصلا هیچ اطلاعاتی نمیده چرا مثلا یاماتو شکسته بود یا اصلا مادر این نرو کی هست اصلا چرا حالت دویل هانتر نرو بیشتر شبیه فرشته ها هست مخصوصا بالهایی در میاره در حالی که برای دانته ورجیل کاملا شیطانی هست (البته یکمی من یاد اون حالتی سامانوسکه توی اونیموشا تما م سولها جذب خودش میکنه و موهاش سفید میشه میندازه) این ورجیل اصلا دنبال عشق و عاشقی نبود

یک نکته در مورد درجه سختی بدم دوستان اصلا وقتتون روی درجه سختی هون اند هل هدر ندید یکراست برید هل اند هل.بعد dante must die هر دو درجه آزاد میکنه ولی هون اند کلا انگار چیت زدید بازی از وری ایزی هم ساده تره اصلا نمی تونید کمبو بزنید کلا بهشته جهنمی در کار نیست
هل اند هون زود تر از اونچيزي كه فكرشو كنين تموم ميشه :D يه كوچولو وقت بزارين دو تا تروفي تپل ميگيرين...ارزش هاي خاصه خودشو داره :D

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
568
اره خیلی بده که بازی اطلاعاتی نمیده قبلا این پرسیده بودم ولی کسی جواب نداد dmc یسری رمان داشت که یه شخصیتی توش بود به اسم gilver کاتانا داشت و صورتش باند پیچی بود میگن اون ورجیل بود! خب اینجوری ارتباطش با 5 چیه؟ من فکر میکنم مادر نیرو یکی از همون ادمای order بوده تو dmc4SE تو کات سین ورجیل یه زنی داشته رد میشده و یهو به ورجیل نگاه کرده ایناهمش نشونس :D اصلا بعید خود ورجیل اونجا بزرگ شده باشه بیخود پس نیرو هم احتمالا نصف شیطان نصف فرشتس
خوشم میاد ورجیل نمیدونست نیرو پسرش و اخرش که فهمید گفت مال خیلی وقت پیش بود:D بگزریم بریم سراغ دانته گفته بودی دانته اصلا کسی نبود که عاشق باشه و از این حرفا ولی من فکر میکنم از دیدگاه کامیا بوده خودشم گفته بود و اهنگ اخر dmc1 seeds of love :D جالبه تو رمان هم دانته یک همچین موردی مثل ورجیل داشته:D یعنی تو رمان گفته دانته با یه دختری خوابیده بوده! که یکی از شخصیت های رمان هم بود! یا تو رمان دوم هم اخرش یسری اتفاق هایی افتاد که هیچوقت مشخص نشد عکساشم هست رمانش تصویرم داشته یه تئوری درباره دانته و لیدی هم بود که ایتسونو ردش کرد کلا فکر کنم ایتسونو میخواد دانته همون پیتزا خور بیخیال و فان بمونه:D
من منظورم ورجیل بود که اهل عشق و عاشقی نبود ولی دانته کلا اهل دله

• Like
Reactions: Big boss_returns

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
568
هل اند هون زود تر از اونچيزي كه فكرشو كنين تموم ميشه :D يه كوچولو وقت بزارين دو تا تروفي تپل ميگيرين...ارزش هاي خاصه خودشو داره :D
منم همین میگم اونقدر آسون هست سریع میشه رفت تروفی هاش به کنار ولی خود بازی رو این درجه حال نمیده با یک ضربه راحت همه غولها و شیاطین میشه کشت درسته که اونها هم میتونند با یک ضربه بکشن ما رو ولی به علت سرعت بیشتر نیرو و وی و دانته این اتفاق اصلا نمیوفته راحت با شلیک یک تیر کارشون تمومه کمبویی هم نمیشه زد با این وضعیت تا چالشی ایجاد کنه

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
من منظورم ورجیل بود که اهل عشق و عاشقی نبود ولی دانته کلا اهل دله
اخه قبلا گقته بودی دانته هم تو این فازها نیست:D ورجیل کلا تو این قسمت شخصیتش همراه داستان یسری مشکلاتی داره
1.تو سری همیشه از ورجیل و دانته برادرای دوقلو یاد شده ولی اینجا ورجیل بهش میگه لیتل برادر و از طرفی چهره ورجیل باید کپی دانته باشه ولی نیست
2.ورجیل برخلاف dmc3 اینجا شخصیتش کمی فانه
3.شخصیت گیلور تو رمان ورجیل بوده اینجوری داستان 5 دچار مشکل میشه...............

• Like
Reactions: Dante _Sparda

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
خب خب فن ارت من از دانته امادس مشکل کم نداره ولی روش کار کردم:D اگه تاره بگید درستش کنم :D
By: bog boss_returns (ژوبین حسینی)
View attachment 102916
دوستان یکی دیگه هم دارم به اسم project dante که فکر کنم فردا ردیفه یکی این شکلی یکی هم sd:D

• Like

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
568
اخه قبلا گقته بودی دانته هم تو این فازها نیست:D ورجیل کلا تو این قسمت شخصیتش همراه داستان یسری مشکلاتی داره
1.تو سری همیشه از ورجیل و دانته برادرای دوقلو یاد شده ولی اینجا ورجیل بهش میگه لیتل برادر و از طرفی چهره ورجیل باید کپی دانته باشه ولی نیست
2.ورجیل برخلاف dmc3 اینجا شخصیتش کمی فانه
3.شخصیت گیلور تو رمان ورجیل بوده اینجوری داستان 5 دچار مشکل میشه...............
ا
حتمالا اشتباه تایپی کردم منظورم همون ورجیله درموردچهره ورجیل درست میگی یکجوری سعی کردن شبیه 3 باشه ولی مشکل اینجاست که با چهره جدید دانته فرق داره بقول معروف دانته پیرتر و بزرکتره به نظر میاد در حالی که باید شبیه هم باشن تازه ورجیل بزرگتره از طرفی ورجیل از اون جدیت نسخه 3 در آوردن و فان کردن ولی وقتی میخنده قیافش مسخره میشه فکر کنم مشکل اصلی تفاوت چهره ورجیل و دانته بخاطر موتور گرافیکی بازیه که قابلیت اسکن چهره داره اشتباهی که کردن این بوده که از 2 چهره متفاوت اسکن کردن برای دانته و ورجیل.
در مورد تفاوت رمان و بازی زیاد نمیشه دقیق نمی تونم چیزی بگم چون رمان ها نخوندم فقط یادمه توی کمیک های دویل شخصیت انزو هم بود که الان یکی از شخصیتهای فان بایونتا هست یکی از مواردی اینکه کامیا میخواست یک عنوان کراس اور بسازه وجود همین نکات مشترک بود
صرفا برای خنده فکر کن کامیا آمد عنوان کراس اور بسازه بعد معلوم بشه بایونتا مادر نیرو هستش=))

• Like

ParsaGolnia

کاربر سایت
Apr 1, 2019
21
سلام دوستان.
روی pc کسی به ارور Fatal Application Exit برخورده؟
میرم توی بازی و بعد از یه مقدار بازی، این ارور رو میده و کرش میکنه. چجوری درستش کنم؟. نسخه فیتگرله.

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
ا
حتمالا اشتباه تایپی کردم منظورم همون ورجیله درموردچهره ورجیل درست میگی یکجوری سعی کردن شبیه 3 باشه ولی مشکل اینجاست که با چهره جدید دانته فرق داره بقول معروف دانته پیرتر و بزرکتره به نظر میاد در حالی که باید شبیه هم باشن تازه ورجیل بزرگتره از طرفی ورجیل از اون جدیت نسخه 3 در آوردن و فان کردن ولی وقتی میخنده قیافش مسخره میشه فکر کنم مشکل اصلی تفاوت چهره ورجیل و دانته بخاطر موتور گرافیکی بازیه که قابلیت اسکن چهره داره اشتباهی که کردن این بوده که از 2 چهره متفاوت اسکن کردن برای دانته و ورجیل.
در مورد تفاوت رمان و بازی زیاد نمیشه دقیق نمی تونم چیزی بگم چون رمان ها نخوندم فقط یادمه توی کمیک های دویل شخصیت انزو هم بود که الان یکی از شخصیتهای فان بایونتا هست یکی از مواردی اینکه کامیا میخواست یک عنوان کراس اور بسازه وجود همین نکات مشترک بود
صرفا برای خنده فکر کن کامیا آمد عنوان کراس اور بسازه بعد معلوم بشه بایونتا مادر نیرو هستش=))
اصلا چهرش هیچی به دانته میگه برادر کوچک اینا کی تفاوت سن داشتن؟ اینجاست که باید از ورجیل پرسید where did you learning count?:)) درباره فان بودنش اگه یه ذره فکر کنیم ورجیل اخرای 3 سر باس ارکام کمی تو ارتباط با دانته فان بود ولی لبخند نمیزد:D میتونیم این بزاریم به حساب تکنولوژی در مورد انزو دقیقا قبل اینکه بگی تو یه ویدیو ازش حرف زد تو همین رمان هم هست و خود کامیا تایید کرده این انزو همون انزو تا اونجایی که من فهمیدم گیلور همون ورجیل ولی میگن رمان های dmc canon هست معنیش نفهمیدم ولی کلا داستانش به dmc5 نمیخوره چرا؟ چون gilver تو همون رمان کلی ظلم به دانته کرد دوستش کشت کاری کرد که دانته مجبور شه دختر همون دوستش بکشه اون دختری که با دانته خوابیده بود یا اویزونش بود که بهاش بخوابه دقیق نفهمیدم اون هم مرد nell(اسلحه ساز حالا نمیدونم همسر موریسون بود یا دخترش) هم مرد حالا نمیدونم این یکی کی کشت در کل بنظرم رمانش چیز چرتیه و با بازی همخونی نداره از طرفی داستانش قبل dmc1 و اصلا به داستان نمیخوره (هرچند با مشاوره کامیا ساخته شده:D اگه کامیا میساخت رابطه ورجیل و دانته خیلی خونین میشد) و خوشحالم که ادامه انیمه ساخته نشد کارایی که گیلور توش کرد وحشت ناک بود هرچند که دیوانه بود
بایونتا بیشتر بدرد این میخوره که با دانته صحنه های فان بسازن ولی اگه به نیرو بگن این مادرته نیرو دیگه رسما دیوانه میشه و به همشون میگه fu idiots :D یا باید به پای بایونتا بچسبه و بگه مامی:D
بگزریم امیدوارم کامیا واقعا یچی بسازه دانته دوران dmc1 فوق العادس و ایتسونو ظلم کرده که بهش نپرداخته خدا کنه کامیا برگرده و یه ریمیک با صدای drew coombs بسازه البته فکر نمیکنم برگرده صداپیشش اخه تو یه مصاحبه ای یه چیزایی گفته بود کیفیت صدا پایین بود ولی از فن هایی که میخواستن بدونن چرا تو dmc2.3 نبود تشکر کرد صداش واقعا خوبه یکی از باحال ترین جمله ها تو صنعت گیم مال همین مرد بی نام و نشون
I should have been the one to fill your dark soul with LIGHT

اون ویدیو رمان هم اینه

آخرین ویرایش:
  • Like

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
568
اصلا چهرش هیچی به دانته میگه برادر کوچک اینا کی تفاوت سن داشتن؟ اینجاست که باید از ورجیل پرسید where did you learning count?:)) درباره فان بودنش اگه یه ذره فکر کنیم ورجیل اخرای 3 سر باس ارکام کمی تو ارتباط با دانته فان بود ولی لبخند نمیزد:D میتونیم این بزاریم به حساب تکنولوژی در مورد انزو دقیقا قبل اینکه بگی تو یه ویدیو ازش حرف زد تو همین رمان هم هست و خود کامیا تایید کرده این انزو همون انزو تا اونجایی که من فهمیدم گیلور همون ورجیل ولی میگن رمان های dmc canon هست معنیش نفهمیدم ولی کلا داستانش به dmc5 نمیخوره چرا؟ چون gilver تو همون رمان کلی ظلم به دانته کرد دوستش کشت کاری کرد که دانته مجبور شه دختر همون دوستش بکشه اون دختری که با دانته خوابیده بود یا اویزونش بود که بهاش بخوابه دقیق نفهمیدم اون هم مرد nell(اسلحه ساز حالا نمیدونم همسر موریسون بود یا دخترش) هم مرد حالا نمیدونم این یکی کی کشت در کل بنظرم رمانش چیز چرتیه و با بازی همخونی نداره از طرفی داستانش قبل dmc1 و اصلا به داستان نمیخوره (هرچند با مشاوره کامیا ساخته شده:D اگه کامیا میساخت رابطه ورجیل و دانته خیلی خونین میشد) و خوشحالم که ادامه انیمه ساخته نشد کارایی که گیلور توش کرد وحشت ناک بود هرچند که دیوانه بود
بایونتا بیشتر بدرد این میخوره که با دانته صحنه های فان بسازن ولی اگه به نیرو بگن این مادرته نیرو دیگه رسما دیوانه میشه و به همشون میگه fu idiots :D یا باید به پای بایونتا بچسبه و بگه مامی:D
بگزریم امیدوارم کامیا واقعا یچی بسازه دانته دوران dmc1 فوق العادس و ایتسونو ظلم کرده که بهش نپرداخته خدا کنه کامیا برگرده و یه ریمیک با صدای drew coombs بسازه البته فکر نمیکنم برگرده صداپیشش اخه تو یه مصاحبه ای یه چیزایی گفته بود کیفیت صدا پایین بود ولی از فن هایی که میخواستن بدونن چرا تو dmc2.3 نبود تشکر کرد صداش واقعا خوبه یکی از باحال ترین جمله ها تو صنعت گیم مال همین مرد بی نام و نشون
I should have been the one to fill your dark soul with LIGHT

اون ویدیو رمان هم اینه
دقیقا با حرفات موافقم خیلی دوست دارم کامیا ریمیک 1 بسازه یا حتی 2 رو اگه یک دستی رو داستانش بکشه و گیمپلی هم از پایه درست کنه خیلی خوب میشه البته باس های بازی هم باید کلا تغییر کنه. ولی شک دارم حرف کامیا در مورد برگشت به کاپکام جدی باشه.یک نکته هم در مورد اینکه ورجیل به دانته میگه برادر کوچکتر دلیلش این هست که ورجیل قل بزرگتره و اول اون بدنیا آودن بعد دانته ولی تو 5 قیافه دانته بزرگتر نشون میده یک سوال این گیلور توی انیمه هست یا فقط توی رمانها هستش؟

• Like

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
دقیقا با حرفات موافقم خیلی دوست دارم کامیا ریمیک 1 بسازه یا حتی 2 رو اگه یک دستی رو داستانش بکشه و گیمپلی هم از پایه درست کنه خیلی خوب میشه البته باس های بازی هم باید کلا تغییر کنه. ولی شک دارم حرف کامیا در مورد برگشت به کاپکام جدی باشه.یک نکته هم در مورد اینکه ورجیل به دانته میگه برادر کوچکتر دلیلش این هست که ورجیل قل بزرگتره و اول اون بدنیا آودن بعد دانته ولی تو 5 قیافه دانته بزرگتر نشون میده یک سوال این گیلور توی انیمه هست یا فقط توی رمانها هستش؟
چرا کامیا اتفاقا جدی هم بود تو تییتش به کپکام اشاره کرد و گفت اگه دوست دارین برمیگردم و بهترین H&S تاریخ ریمیک یا کراس اور بایو و دانته میسازیم اگه موافقید به احترام هم سرهاتون رو خم کنید:D همین چند وقت پیشم با میکامی رفته بود تا از کپکام بازدید کنن کلا باهم اوکین:D dmc1 حتما باید ریمیک بشه البته با صداپیشه اصلی کامیا هم فکر نکنم از langdon استفاده کنه اگه بیاد:D 2 که فاجعه هست کلا باید از پایه عوض شه داستانش باید کمی عوض شه شخصیتا باید عوض شن مخصوصا دانته که حتی لبخندم نمیزنه اتمسفرش زیادی شخمی بود کمبو هاش که بدرد لای جرزم نمیخورن و مهم تر از همه دشمنا باید از اول طراحی بشن یکی ویدیو گزاشته بود بدون اینکه بزنتشون دورشون میچرخید و نگاه میکرد یه ضربه هم نتونستن بزنن(تو 5 یسری از 2 بودن که خیلی خوب طراحی شدن) من خودم زمانی که بیکارم دام میخواست داستان2 بخونم و یه دستی توش ببرم:D گیلور فقط رمان بود حالا نمیدونم برای انیمه برنامه ریزی شده بود یا نه چون انیمه تو 2 فصل تموم کردن و ادامه ندادنش متاسفانه قشنگ بود ولی داستانش چرت بود و دانتش بعضی وقتا فان بود یچی بین دانته 2 و 1 بود الان یه انمیه از از netflix تو راه که قراره دانته رو با کسلوانیا ترکیب کنن

• Like

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
568
cdeb6528
یه سوال دیگه
اون بچه ای که تو عکس خانواده اسپاردا بود کیه؟چیزی دربارش گفته شد؟اخه دختر بود:-??
معلوم نیست شاید اسپاردا دختر هم داشته شایدم مادر نیرو باشه مثلا از بچگی با دانته و ورجیل همبازی بوده شاید رقابت بین دانته ورجیل سر همین دختره بوده در مورد 2 هم اگه ریمیک بخواد بشه داستان باید تغییر اساسی بکنه شخصیت لوسیا یا باید حذف بشه یا کلا تغییر کنه دانته باید مثل 1 یا نهایتا 5 باشه گیمپلی از پایه تغییر کنه چون 2 کلا h&s نبود موجوداتش باید تغییر کنند توی 2 یکی از دلایلی تفنک ها بیشتر از شمشیر کاربرد داشتن بجز قدرت بیش از حد سلاحهای گرم این بود که اگه موجودی باشمشیر میزدی به عقب پرتاپ میشد و یک فاصله طولانی باید طی میکردی تا ضربه بعدی بزنی استایلی هم ثل تریکر نداشتی.آریوس اصلا جذبه یک بدمن نداشت ولی در مورد اتمسفر اگه اون مراحلی که داخل شرکت آریوس بود حذف بشه بقیه مراحل تقریبا اتمسفر خوبی داشت بهتر 4 و 5 بود

• Like

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
معلوم نیست شاید اسپاردا دختر هم داشته شایدم مادر نیرو باشه مثلا از بچگی با دانته و ورجیل همبازی بوده شاید رقابت بین دانته ورجیل سر همین دختره بوده در مورد 2 هم اگه ریمیک بخواد بشه داستان باید تغییر اساسی بکنه شخصیت لوسیا یا باید حذف بشه یا کلا تغییر کنه دانته باید مثل 1 یا نهایتا 5 باشه گیمپلی از پایه تغییر کنه چون 2 کلا h&s نبود موجوداتش باید تغییر کنند توی 2 یکی از دلایلی تفنک ها بیشتر از شمشیر کاربرد داشتن بجز قدرت بیش از حد سلاحهای گرم این بود که اگه موجودی باشمشیر میزدی به عقب پرتاپ میشد و یک فاصله طولانی باید طی میکردی تا ضربه بعدی بزنی استایلی هم ثل تریکر نداشتی.آریوس اصلا جذبه یک بدمن نداشت ولی در مورد اتمسفر اگه اون مراحلی که داخل شرکت آریوس بود حذف بشه بقیه مراحل تقریبا اتمسفر خوبی داشت بهتر 4 و 5 بود
نه دیگه فیلم هندی که نیست بیان داستان عاشقانه رقابتی بگن اما ممکنه اون دختر فرشته بوده باشه(اخرش معلوم میشه بایونتا بود:))) ولی خیلی بدم میاد وقتی بازی بدون ذره ای اشاره سوال بی جواب میزاره ایکاش credits بازی یچی از dmc6 داشت تا ارتباط دانته و ورجیل در مورد 2 منم همین گفتم سلاح های گرمش واقعا قوی بود و بازی اصلا کمبو نداشت دانتش عین فلج مغزی شمشیر میزد ولی صدای سلاح های گرمش واقعا عالی کار شده دشمنای بازی همشون بد نیستن بلکه بد ساخته شدن طرف دورشون میچرخید اصلا نمیتونست بزننش تو همین dmc5 از یکیشون به خوبی استفاده شد حتی ماجین دانته از dmc2 هم داره 5 موتور هم داره که هم تو 2 بود و هم یکی از ایده های1 داستان 2 به خودی خود بد نیست ولی بیشتر به یه اسپین اف میخوره تا داستان اصلی چون تنها ارتباطش فقط با اسپاردا و پدر لوسیا انگار امدن انیمه یا رمان رو گرفتن تبدیل به بازی کردن اخه انیمه و رمان و همینطور مانگا نه داستان جالبی دارن و نه دانتشون فانه 2 هم همینجوریه من حتی از لباسشم خوشم نمیاد نمی دونم بعضیا براچی دوستش دارن:D ولی کلا اره باید داستان و شخصیت ها عوض شن مثلا خود داستانش یه بجز اسپاردا به بقیه شخصیت های dmc مربوط بشه لوسیا هم باید عوض بشه ولی جالبه که لوسیا اولین شخصیت تو بازی های dmc که حالت شیطاتی خودش داره اینجور شخصیت ها فقط تو انیمه و رمان دیده شدن بگزریم اون پیرزن هم باید حذف بشه اریوس هم باید عوض کنن خیلی بی مزه بود اره مراحل شرکتش مخصوصا هلیکوپترش باید حذف بشن در مورد دانتش هم چهره و لباسش باید یا مثل 1 باشه یا یه چیز جدید و نزدیک به 1 مثل همونی که چند صفحه قبل گزاشتم البته اون ترکیب 1.3 در مورد رفتارش هم بستگی داره کی کارگردانی بکنه اگه ایتسونو باشه دانتش خیلی شوخ با یه لباس مدرن ولی اگه کامیا باشه دانتش یه لباس بین مدرن و کلاسیک و رفتارشم نه خیلی شوخه و نه خیلی جدی سکه دانته رو بنظرم یجوری باید ازش استفاده کنن جالب بود کلا dmc2 همینی هم که هست بخاطر ایتسونو و اگرنه معلوم نیست اگه کارگردان اصلی اخراج نمیکردن چی میشد خود کامیا گفته اگه من جای ایتسونو بودم نمیتونستم تا این حد بازی رو بهتر کنم
در کل بنظرم یه اسپین اف از رو اسپاردا هم باید بسازن چون بهش خوب پرداخته نشده اینکه دقیقا کی بود چجوری با انسان ها دوست شد و.......ففط تو انیمه یه چیزایی دربارش گفتن که اهمیتی نداشت

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر