Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
من خودم دیشب بازی رو گذاشتم رو رزولیشن 4K رو تنظیمات Ultra راحت 30-45 فرم رو میداد و کلا بازی روون و قابل بازی بود یـ 1 ساعتی بازی کردم حالا امروز واسه اینکه 60 فرم ثابت بازی کنم تنظیمات رو تا خرخره رو 1080 بردم بالا موقع افتتاحیه دوبار کرش کرد اعصابم خورد شد برش گردوندم رو همون تنظیمات Ultra که خود بازی پیشنهاد میده بعد شروع به بازی کردن کردم دیگه کرش نکرد افتتاحیه رو رد کردم مسابقات رو هم تموم کردم بعد رفتم داخل گاراژ مکلارن رو برداشتم که اپگرید کنن که زارت تو قسمت اپگرید کرش کرد دقیقا مثل نسخه ی قبلی ینی من موندم رو چه حسابی بازی کرش میکنه واقعا تا حالا همچنین موردی رو ندیده بودم تو بقیه بازیا ! نسخه ی قبلی من نسخه ی بایپس که مشکلات فرم دهی و بهینه نبودن رو داشت رو دو بار تموم کردم بدون یـ دونه کرش معلوم نیست سر اپدیت بهینه سازی بازی چیکار کردن که بازی این مدلی کرش میکنه و هنوزم درستش نکردن فک میکنم مشکل همساز نبودن با یـ سری کانفینگ هاست من که خودم بعید میدونم درستش کنن چون ینی اگه میخواستن درستش کنن تا الان درستش کرده بودن !

من اصلا به گاراژ مراجعه نکردم، پس بازم از همون کرشای گاراژ FH3 هم داره :)) خدا به دادمون برسه
البته برای نسخه دمو هم آپدیت اومده.

آخرین ویرایش:

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
کل مشکل کرشا به نظر من از uwp حالا که قفلش شکست بی خیال استور شه عین ادم رو استیم عرضه کنه
حاضرم قسم بخورم فورزا رو استیم میداد فروش چن برابری تجربه می کرد خودم قطعا می خریدم و در اخر مشکلات کرش رو نداشت
نم دونم چه اصراری داره از استورش حمایت کنه
استورش به درد آسفالت 8 می خوره نه بازی سنگین
من یه کاری که می کنم واسه کرش نکردن که جواب میده تو گرافیک سیستم تغییر داینامیکش رو قطع می کنم و خودم دستی تمامی تنظیمات رو ست می کنم شمام تست کنید

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
کل مشکل کرشا به نظر من از uwp حالا که قفلش شکست بی خیال استور شه عین ادم رو استیم عرضه کنه
من یه کاری که می کنم واسه کرش نکردن که جواب میده تو گرافیک سیستم تغییر داینامیکش رو قطع می کنم و خودم دستی تمامی تنظیمات رو ست می کنم شمام تست کنید
من خودم انواع و اقسام تنظیمات مختلف رو تست کردم اون اوایل اصلا کرش نمیکرد ولی الان دستی رو بالاترین تنظیمات کرش میکنه بعد میزارم رو داینامیک خوب میشه ولی بازم احتمال کرش هست و گه گداری کرش میکنه کلا به هیچ صراتی مستقیم نیست و خیلی رندوم کرش میکنه به نظر ربطی به UWP نداره شما لینکای بالا رو ببین انواع اقسام مشکلات رو ملت دارن یکی با سیستم مشابه با تنظیمات مشابه کرش نمیکنه یکی میکنه بعضیا تکسچرا لود نمیشه براشون و ... ! بیشترم به نظر میاد واسه انویدیا باشه AMD من چیزی ندیدم تا الان !

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
من خودم انواع و اقسام تنظیمات مختلف رو تست کردم اون اوایل اصلا کرش نمیکرد ولی الان دستی رو بالاترین تنظیمات کرش میکنه بعد میزارم رو داینامیک خوب میشه ولی بازم احتمال کرش هست و گه گداری کرش میکنه کلا به هیچ صراتی مستقیم نیست و خیلی رندوم کرش میکنه به نظر ربطی به UWP نداره شما لینکای بالا رو ببین انواع اقسام مشکلات رو ملت دارن یکی با سیستم مشابه با تنظیمات مشابه کرش نمیکنه یکی میکنه بعضیا تکسچرا لود نمیشه براشون و ... ! بیشترم به نظر میاد واسه انویدیا باشه AMD من چیزی ندیدم تا الان !
اخه مثلا اگر مثل بقیه برنامه ها عادی ویندوز یه فایل exe و فلان اینا داشت مثل nier که باگاش با ساختن ماد تو کامیونیتی درست کردن واسه هورایزن هم ملت دولوپر مادساز یه کارایی می کردن که کرش نکنه ولی در کل uwp خیلی کارو سخت کرده

بعدم کلا استور ماکرو یه بدی دیگه که داره تو انتقال دیتای بازی سیستم مثل ادم نداره
بتل دات نت و استیم بازی رو لوکیت می کنی راحت میشی تازه یوپلی و بقیه هم دارن
بازی استور ویندوز حتی نمی تونی یه پوشه بدی توش بریزه
بعدم مشکلات ناسازگاری با بیلد و اینام معمولا سر uwp بود بعدم خداوکیلی بدم میاد میرم تو بخش گیم استور بغل کلی بازی 40 50 مگی یه بازی 50 گیگیه
یا مثل ادم بیاد یه استوری بده که مشکل نداشته باشه یا بیاد همونطور که کوانتوم رو واسه استیم داد و الان می خواد recore و اینارم بده فورزا رو واسه استیم بده

• Like
Reactions: raya2

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
اخه مثلا اگر مثل بقیه برنامه ها عادی ویندوز یه فایل exe و فلان اینا داشت مثل nier که باگاش با ساختن ماد تو کامیونیتی درست کردن واسه هورایزن هم ملت دولوپر مادساز یه کارایی می کردن که کرش نکنه ولی در کل uwp خیلی کارو سخت کرده

بعدم کلا استور ماکرو یه بدی دیگه که داره تو انتقال دیتای بازی سیستم مثل ادم نداره
بتل دات نت و استیم بازی رو لوکیت می کنی راحت میشی تازه یوپلی و بقیه هم دارن
بازی استور ویندوز حتی نمی تونی یه پوشه بدی توش بریزه
بعدم مشکلات ناسازگاری با بیلد و اینام معمولا سر uwp بود بعدم خداوکیلی بدم میاد میرم تو بخش گیم استور بغل کلی بازی 40 50 مگی یه بازی 50 گیگیه
یا مثل ادم بیاد یه استوری بده که مشکل نداشته باشه یا بیاد همونطور که کوانتوم رو واسه استیم داد و الان می خواد recore و اینارم بده فورزا رو واسه استیم بده
در بسته بودن و به طبعش مضخرف بودن UWP که شکی نیست ولی بحث اینجای سر این بازی خیلی ریشه ای تر از اینه که کامیونیتی بازی بتونه براش ماد بسازه و حلش کنه اون مشکل Nier که میگی یک سری باگ سطحی بود که تیم سازنده بازی حتی به خودش زحمت نداد با یـ پچ ساده رفعشون کنه ولی به واسطه اشنا بودن موتور بازی تنظیماتش رو میشد تغییر داد واسه همین راحت پچش کرد اون طرف متاسفانه اینجا پلیگراند سازنده این بازی به نظر نمیاد که مشکل کرش کردن رو بخواد رفع کنه نسخه ی قبلی کلی برا بازی پچ دادن و بازم هنوز کرش میکرد این کرش ها هم ظاهرا برا همه نیست و برا یـ سری کانفینگ مشخص ـه و به قولی نادر و درصدش به نسبت کل خیلی کمه متاسفانه ! شاید اگه بیشتر بود تا حالا رفع شده بود !

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کلا بازی از هر جهت نسبت به قبلیش بهتر شده اما همجنان کامل نیست فیزیک بازی جا داشت بهتر از اینا باشه و متاسفانه هنوزم به خوبی forza 6 یا forza 7 نشده کمی حس سبکی درش احساس می شه با این حال گرافیکش صداگذاریش مخصوصا کنترل با هندلینگ بازی به شدت تقویت شده کنترل با گیم پد که کاملا بی نقص و عالی هست با فرمان هم خیلی بهتر شده
هر چند می تونست بهتر از اینا باشه.
فریم دهی بازی هم عالی شده نه لگی نه چیزی گرافیک هم من دستی گذاشتم چرا که برخی گزینه ها فراتر از ultra می شن extreme هم دارن که با بدبختی تقریبا 1080p 120 فریم می ده البته با msaa 4x گذاشتم به هر حال گرافیکش به قدری بالا هست که با این گرافیکش به نظرم فریم دهیش خیلیم خوبه
در کل این بازی رو فقط می شه با خودش مقایسه کرد چون رقیباش سو تفاهمی بیش نیستن.

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
نقدای بازی سه شنبه هفته ی اینده ساعت 11:30 صبح منتشر میشه :> یک هفته زود تر
پ.ن : طوفان در راه است >:):D
به نظرم این سری میخوان نمرات رو پایین بیارن. یکسری منتقدای معلوم الحال از الان موضع گرفتن در مقابل بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر