Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
اون سیارس چیه خورده به زمین سرعت چرخششو کم کرده:| الان یاد اون افتادم اعصابم خورد شد!:| اگه نخورده بود الان داشتیم سکیرو بازی میکردیم!:|
احتمال اینکه بازی دی ال سی زیاد داشته باشه هست؟ مثه دارک 2؟ شایدم بیشتر داشته باشه چون بازی تمام آفلاینه و برای اینکه سرپا بمونه دی ال سی زیاد شاید داشته باشه! و توی دی ال سیا اسلحه و آرمورو اینا بزارن! میشه پلی استایلو عوض کنن با اسلحه هایی که میزارن! عجیبه ناشر اکتیه ولی از بازی نزده سیزن پس بده هنو خود بازی نیومده!:D شایدم فرام زیر بار نرفته اعتبارشو به فنا بده با این حرکت!
فک کنم تو ی مصاحبه ای گفته بودن که ازادی کامل بهشون دادن ...
به طور کلی تو این وضعیت حساس کنونی :D از دی ال سی خوشم نمیاد :| همین الانش برای خرید بازی ها استخاره می گیریم :|:D دی ال سی خیلی وضعیتو پیچیده میکنه :D یکم از dead cells و celeste و ... یاد بگیرن :-@:D
من فک کنم ظرفیت 3 بلاد گرفتم 30 :| :Wallbash: ( قائدتا برای ما باید این دیواره خرد بشه :D:)))

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
جدیدا یه فاز ایراد گیری به شدت مسخره ای توی فروم های استیم راجع به بازی راه افتاده. چرا لباس جدید نداره، چرا شخصیت سازی نداره، چرا کلاس بندی نداره، چرا آنلاین نداره، چرا فلان، چرا کوفت، چرا زهر مار:| واقعا آدم حالش به هم میخوره این تردهای مسخره که تعدادشون هر روز داره زیاد میشه رو اونجا میبینه. کلا ملت عادت کردن به تکرار مکررات و توی ذهنشون نمیگنجه که یه چیز جدید و متفاوت رو تجربه کنن. این ملت دوست دارن دارک سولز 15 رو بازی کنن ولی دوست ندارن سکیرو که از هر نظر بهتر و کامل تره رو تجربه کنن. چند روز دیگه بازی میاد و اینا خفه میشن ولی کاش ملت یه خورده اون مغز وامونده رو به کار بندازن و فرق یه IP جدید با دارک سولز و بلادبورن بفهمن و اینقدر جو مریض ایجاد نکنن8-|

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نمی دونم چرا اما این اشتتیاق برای بازی های سوپر سختی که هیچ نفعی جز از بین رفتن اعصاب و بیماری عصبی داره(اخه نیست مملکت هم از استرس و اعصاب خوردی دور هست.) برای چیه؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
یه عیدی رو با Bloodborne گذروندیم، یه عید دیگه‌ای رو قراره با Sekiro بگذرونیم
زببا نیست؟ :D
واقعا یادش بخیر نوید:D
هفته اول عید خوب یادمه که دیسکش رو میگذاشتم تو کنسول میرسیدم به گرگ اول بازی زارت میکشت منو!
منم کنسولو خاموش میکردم بعد فوحش میکشیدم به خودم که این چی بود خریدم!(البته مارس ۲۰۱۶ یعنی عید ۳ سال پیش رو میگم)
فکر کنم 6 ماه بود کنسولو گرفته بودم و با میازاکی و کاراش آشنا نبودم:-"
یادمه از بچه های بازی سنتر پرسیدم تا بهم گفتن چطور سلاح و سپر رو میشه تو اسلاتشون قرار بدی و.... قسنگ روندمش تا حدی که ۱۳ بدر با کلانشینکف منو از پاش بلند کردن:D
جالبیش اینه یه عید دیگه رو هم یادمه با nioh ، هر روز تا 5 صبح مشغول بودم@-)
عین ادمای خّیر میرفتم کمک‌ این و اون:|
بحث میازاکی پیش اومد باید بگم این ماه گذشته هم یکی از بهترین تجربه های تاریخ ps4 ام رو به خاطر همین بابا تجربه کردم
به جرات میگم داستان و در واقع خود دارک سولز ۱ جزو تاپ 10 کل تاریخ پلی استیشنه
الانم که شدید منتظر کار جدیدیم!!!!

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
اون که آره...یه راهی بالاخره پیدا میکنیم بازیش کنیم.
فقط دلم نمیاد از اون کدای 20 درصد بخرم چون کدارو سونی رسما نمیفروشه و اکثر اینارو فروشنده‌های این مرز و بوم، از داخل باندل‌ها و بازی‌های پلمپ ِ ملت می‌دزدن و با قیمتای فضایی که خودشون میزارن روش، دوباره به گیمرا می‌فروشن!
دیگه دزدیه این جماعت بر کسی پوشیده نی ولی خو چاره نی جز تن دادن با این قیمت زیبای دلار:|

@J. Constantine
داره از آخر‌به اول پست هارو لایک میکنی؟:))
حال هایپتو خریدارم :))
من از اول به آخر لایک کردم به جز یه پست از وان که به دوستش گفته بود پایرت برو که اونو لایک نکردم!:D من تویه پستایه قبلیمم اشاره به ترمز بریدن هایپم داشتم عمو!:D با دارک سولز اندازه ی بلادبورن حال نکردم ولی با این فک کنم بیشتر از بلاد حال کنم! انقد بلاد بازی کردم یکی از دوستان میگفت تو مریضی یه دکتر برو!:D سوالی که میمونه اینه که چرا نوتیفیکیشنایه لایکاتون هنو بازه؟!:D

فک کنم تو ی مصاحبه ای گفته بودن که ازادی کامل بهشون دادن ...
همون په! وگرنه دست اکتی بود الان یه دی ال سیم قبل اینکه بازی بیاد داده بود لول

من هنوز دارم دارک سولز 1 و دیمنز سولز بازی می کنم :D آیا مجنونم :D؟
عاقلتر از خودت نمیبینم عمو! لایک گنده داری!:-bd:-bd:-bd

نمی دونم چرا اما این اشتتیاق برای بازی های سوپر سختی که هیچ نفعی جز از بین رفتن اعصاب و بیماری عصبی داره(اخه نیست مملکت هم از استرس و اعصاب خوردی دور هست.) برای چیه؟
اون حسه غلبه بر چالشی که اولش به نظر غیر ممکن میاد وصف نشدنیه عمو! اعصاب خوردیم که نمکشه!:D فوش و فوش کشی و اعصاب خوردی اولشه! بعد که بیوفتی تو بازی چیزی جز تحسین تو مخت نمیچرخه!
شونصد نفرو با هم نقل کردم!:D

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

ما هم اگه همه چی خوب پیش بره یه گیفت 50 تایی با رفیقم میخریم / روز عرضه بازی هم یه کد 20 درصدی /// ایشالله میزنیمش تو رگ

الان دارم با Nioh آماده بازی میشم . هم جو دستم بیاد و هم رو دور گیم پلی سخت باشم . همین Nioh هم خیلی لذت بخشه خداییش . نمیشه از حق گذشت

این بازی هم شدیدا هایپش ما رو ترکونده به صورتیکه این روزا دست و دلم فقط به چیزای ژاپنی میره و این محیط ها ... از والپیپر گوشی گرفته تا دسکتاپ و ...

امیدوارم تمام کسانی که تو هایپ بازی هستن روز اول بتونن بازیش کنن .... یاد باد روزگار خوش قیمت ها

فقط یه سری چیزهاش که گفته شده زره و ... مثل nioh نداره و یا سلاح های زیاد متنوعی نخواهی داشت به تجربه بازی لطمه نزنه /// اخه پیدا کردن یه سلاح Legendary از زیباترین لذت های زندگیه """ دیابلو پر از این صحنه های لذت بخش بود :)"""

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
نبود قسمت انلاینش افرادی مثل من تنبل و عاشق تنها نبودن تو بازی‌ها رو از بازی سکایرو دلسرد می کنه. بیشتر اوقات تو دارک سولز و بلاد تو بخش pvp هستم. هزار بار کشته شوم و صدها بار کشتم.

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
شما بازی نکن اعصابت اذیت نشه
قبلا هم دیده بودم همچین جمله ای برای dark souls گفته بودی منم دلیل نارحتی شما رو نمیفهمم :)

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
درود

ما هم اگه همه چی خوب پیش بره یه گیفت 50 تایی با رفیقم میخریم / روز عرضه بازی هم یه کد 20 درصدی /// ایشالله میزنیمش تو رگ

الان دارم با Nioh آماده بازی میشم . هم جو دستم بیاد و هم رو دور گیم پلی سخت باشم . همین Nioh هم خیلی لذت بخشه خداییش . نمیشه از حق گذشت

این بازی هم شدیدا هایپش ما رو ترکونده به صورتیکه این روزا دست و دلم فقط به چیزای ژاپنی میره و این محیط ها ... از والپیپر گوشی گرفته تا دسکتاپ و ...

امیدوارم تمام کسانی که تو هایپ بازی هستن روز اول بتونن بازیش کنن .... یاد باد روزگار خوش قیمت ها

فقط یه سری چیزهاش که گفته شده زره و ... مثل nioh نداره و یا سلاح های زیاد متنوعی نخواهی داشت به تجربه بازی لطمه نزنه /// اخه پیدا کردن یه سلاح Legendary از زیباترین لذت های زندگیه """ دیابلو پر از این صحنه های لذت بخش بود :)"""
تمرینات آماده سازیتو دوست دارم عمو!:D شما ببین بازی چیه که باید واسش تمرین روحی و جسمی داشته باشی!:D روحی که هی قراره دخلت بیاد ولی نا امید نشی و جسمی هم سرعت ثانیه ایی و یا حتی کمتر که دخلت نیاد!:D ولی متاسفانه باید این خبرو بدم که دخلت میاد!:D نیو هم خوب بود! تو تاپیک بلاد گفتم نیو خوبه به شهادت رسوندنم!:D

• Like
Reactions: trainer

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278

اتفاقا همین سختی میتونه نقطه قوت بازی باشه،منم خیلی ادم بی حوصله ای هستم در حدی ک حوصله RDR 2 رو ندارم ولی ب شدت معتاد bloodborne شدم نکته جالبش اینه دفعه اول 1 ساعت بازی کردم و گذاشتمش کنار
و بعد از 1 سال برگشتم سمت بازی و همین سختی و لذت کشتن باس اول بازی باعث شد شدیدا معتاد و مشتاقش بشم و شب و روز بشینم پای بازی،امیدوارم اینم همینجور باشه،از تریلراش معلومه ک جهان گسترده و ازادی عمل بالایی توی بازی هست و نسبت ب bloodborne محیطای متنوع تر و جذابتری داره.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

بازی بدون چالش مثل غذای بدون ادویه است ، ولی اونقدری که فکر میکنی اعصاب خورد کن و سخت نیست !

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,767
نام
Masoud
داداش منم تا 1 سال پیش مثل شما فکر میکردم ، میگفتم سازنده انگار ارث باباشو میخاد انقدر سخت ساخته یا دیفیکالتی لول هم نزاشته برا بازیش ، ولی الان عاشن سولزبورنم.
به نظر من اگه میتونی بشین بلادبورن بورو یه چند ساعتی ادامه بده (باس اول رو بکش) دیگه نمیتونی ولش کنی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر