Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
261
اصلا نمیتونم پیشروی کنم تو بازی... مکانیزم بازی با بلود بورن خیلی فرق داره.. من خودمو اماده کرده بودم گفتم از بلود که سختتر نیس ولی این اشک ادمو درمیاره
Deflect + mikiri counter + attack
کلا فرمولش اینه
90 درصد بازی باید این شکلی بازی کرد و گرنه بپر بپر و جاخالی فایده ای نداره .
اصن نباید به دشمنت اجازه نفس کشیدن بدی .
مکانیزم بازی فقط بار اول خیلی اذیت کنندس و گرنه الان که من newgame+3 ام اب خوردن شده :|:D

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
اصلا نمیتونم پیشروی کنم تو بازی... مکانیزم بازی با بلود بورن خیلی فرق داره.. من خودمو اماده کرده بودم گفتم از بلود که سختتر نیس ولی این اشک ادمو درمیاره
عینه اوایل خودمی.....مهمترین چیزی که من یاد گرفتم و کسی بهم نگفت و با همین روش بازیو پلات کردم این بود که وقتی دشمن داره ضربه میزنه یه کله دفاع نکن و بصورت لحظه ای دفاع کن که سخته بنظرت ولی اشتباه میکنی چون راهش این بود برا من که وقتی داشتم رو ps4 بازی میکردم لحظه ای که دشمن اتک میداد پشت هم L1 میزدم چندبار و پرفکت دفاع میکردم ولی اگه بخواهی واقعا تایمینگ کار کنی و 1 دفاع در لحظه کنی اصلا نمیشه لااقل برا من اینطور بود!!!
بعضی دشمنهای معمولی زدنشون سختتر از باس هست و من تا آخر زیاد باهاشون درگیر نمیشدم چون بد فایت میدن ولی باسها همه با همین روش دهنشون صاف بود.
منم الان بازی و تموم کردم با پایان shura
بازی چند پایان داره؟
بازی کلا 4تا پایان داره که پایان کوتاهش همینه که رفتی و همون قسمت که تموم کردی بازیو گزینه دیگه ای انتخاب کنی میری پایان دیگه که بعد باس آخر بسته به کارهایی که کردی پایان متفاوت میبینی.
برا بازی DLC میاد؟
احتمالش واقعا بالاس چون تمام ساخته های استاد بجز دیمون سولز اگه اشتباه نکنم dlc مشتی داشتن!!!
ولی بعیده به این زودیا بخواهد بیاد چون برای مثال dlc اولد هانترز تقریبا 6 ماه بعد انتشار بازی اصلی بلادبورن اومد که اگه همچین انتظاری داشته باشیم از سکیرو حداقل باید اواخر تابستون خبری بشه!!

آخرین ویرایش:

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
Deflect + mikiri counter + attack
کلا فرمولش اینه
90 درصد بازی باید این شکلی بازی کرد و گرنه بپر بپر و جاخالی فایده ای نداره .
اصن نباید به دشمنت اجازه نفس کشیدن بدی .
مکانیزم بازی فقط بار اول خیلی اذیت کنندس و گرنه الان که من newgame+3 ام اب خوردن شده :|:D
:Cheesygrin::Cheesygrin::Cheesygrin:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
سه روزه این بازیو شروع کردم سرویس شدم چرا انقد سخته
بیشتر از کل تعداد دفعاتی که تو دارک سولز مردم تو منطقه اول این بازی مردم
با هزار بدبختی اون ژنرال ها رو و اون راهبه رو زدم الان رسیدم اون بوفالو وحشیه یه ضربه هم نتوستم بهش بزنم چرا این جوریه خو اصلا نمیشه بهش نزدیک شد -_-
.
درود خدمت شما رفیق عزیز ، اصلا نگران نباش ، برای اکثر بچه ها از جمله خودم که اعتیاد دارم به بازی های میازاکی هم همین اتفاق افتاده ! بازی سیستم جدیدی رو معرفی کرده ، نظر شخصی ام رو میگم ، سعی کن سیستم جدید بازی رو یاد بگیری ، و با یه چیزی بین این مهارت هایی که از سری سولز یاد گرفتی و مواردی که از سیستم جدید یاد گرفتی جلو برو ، تا یه حدی که بری بازی برات اسون تر و لذت بخش تر میشه ، اون بوفالوی عزیز هم بهتره روش قفل نکنی که دوربین به شدت اذیت ات میکنه ، بکش اش سمت گوشه های دیوار و سمت پاهاش ضربه بزن و هی دورش بچرخ به راحتی میتونی بزنی اش

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
با تشکر از دوست عزیزمون آقا سیامک که اصن اعتقادی به اسپویل شدن و استفاده از اسپویلرو هیچی نداره و مستقیم کارشو انجام میده!:D لول از یه جایی به بعد دیگه نخوندم و فقط لایکو کوبوندمو رد شدم!:D
با تشکر از مدیران سایت برای سیستم نوتیفیکیشنه زیباشون که تاپیک چند صفحه رفته جلو و یه نوتیفیکیشن نیومده!:|
وقتی بازی اومد که نگرفتم چون با یکی از بچه ها منتظر شدیم اویل تخفیف بخوره با هم بگیریم و وقتیم گرفتیم دسته ی بی خردم خراب شد نتونستم بازی کنم تا اینکه بالاخره همت کردم و 5شنبه با هزینه ی نا قابل 100 چوق تعمیر شد و شنبه رفتم گرفتم! 2 3 روزی هست بازیو شروع کردم و اولین چیزی که توی بازی واقعا جلب نظر میکنه سیستم مبارزات بازی هست که عالیه! و اولین چیزیم که تو ذوق میزنه هوشه بی هوشه دشمناس که گفتن دوستان. مورد بعدی و حالگیریه اینم اونه که نمیشه بیشتر از یه اسکیل اکتیو داشت! لول آپ یه جاهایی اصن هدفمند نیست و اهمیتشو از دست میده. هنوز اوایل بازیم و تا انتها خیلی مونده! درک من از سیستم مبارزات اینه که شما اتک میدی پشت هم و یه جایی دیفلکت میشی و پشت بندش یا اتک میدن که دیفلکت میدی یا اتک میدن که نمیتونی دیفلکت بدی باید جاخالی بدی یا بپری و یا اونا جاخالی میدن. البته سیستم مبارزات اوایل بازی هست اینی که میگم! 2 تا باسه اصلی و 2 4تام مینی ترکوندم تا اینجا و سیستم مبارزاتش خیلی حال میده بقیشم جلوتر ببینیم چه آشی پخته میازاکی! بد که نی ولی گمان نکنم به بلاد برسه با کامنتایی که خوندم حتی در سبک و سیاق خودشون. زیاد شد!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
برا بازی DLC میاد؟

به قیافه بازی نمیخوره دنباله داشته باشه
واسه همین عمیقاً دوست دارم بازی یه DLC در مورد توموئه بده، در حد آرتوریاس ببرت مون فضا :x:x:x

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
دوستان یه نفر میتونه بگه اون منطقه ای که یه ماهی بزرگ قرمز هست توش هست که یه دونه از سه ایتم اون ماسک هم تو اون منطقه هست کجا هست یعنی چطوری باید واردش شد دقیق بگین از کدوم طرف باید رفت به اون منطقه ممنون میشم

• Like
Reactions: J. Constantine

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
دوستان یه نفر میتونه بگه اون منطقه ای که یه ماهی بزرگ قرمز هست توش هست که یه دونه از سه ایتم اون ماسک هم تو اون منطقه هست کجا هست یعنی چطوری باید واردش شد دقیق بگین از کدوم طرف باید رفت به اون منطقه ممنون میشم
باور کنید با تاپاتالک مینویسم. گزینه ی اسپویل توش نیست. ببین یه کم پیچیده هست.خوب گوش کن. بعد از اینکه curepted اول رو زدی همون که شبیه روحه. و بعد از اینکه رسیدی اخرای بازی همونجا که بهت انتخاب میده یا با پدرت بجنگی یا با اون یکی ها بعد کشتن پدر میری داخل قصر یه چراغی هست شبیه چراغهایی که معتادها باهاش تریاک می کشن اون چراغ باید رنگش قرمز بشه اگه قرمز شد یه آیتمی بهت میده. بعد اون میری همون منطقه ای که curropted رو کشتی ادامش میدی میری داخل یه چادر از اونجا یه طناب میاد تو رو میبره داخل همون دنیایی که میگی.اگه باز هم نگرفتی بگو تا ویدئو رو برات بزارم

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
باور کنید با تاپاتالک مینویسم. گزینه ی اسپویل توش نیست. ببین یه کم پیچیده هست.خوب گوش کن. بعد از اینکه curepted اول رو زدی همون که شبیه روحه. و بعد از اینکه رسیدی اخرای بازی همونجا که بهت انتخاب میده یا با پدرت بجنگی یا با اون یکی ها بعد کشتن پدر میری داخل قصر یه چراغی هست شبیه چراغهایی که معتادها باهاش تریاک می کشن اون چراغ باید رنگش قرمز بشه اگه قرمز شد یه آیتمی بهت میده. بعد اون میری همون منطقه ای که curropted رو کشتی ادامش میدی میری داخل یه چادر از اونجا یه طناب میاد تو رو میبره داخل همون دنیایی که میگی.اگه باز هم نگرفتی بگو تا ویدئو رو برات بزارم

داداش دستت درد نکنه اگه میشه ویدیو هم بزارید که خیالم راحت باشه

• Like
Reactions: J. Constantine

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین

.
عاشق ادرس دادنت شدم رفیق ! " چراغی هست شبیه چراغهایی که معتادها باهاش تریاک می کشن " :D:))
اگر تگ اسپویلر نداری ، میتونی دستی وارد کنی ، نوشته ات رو بین یه [ spoiler ] و [ /spoiler ] بگذار بدون "اسپیس"... من خودم گاهی وقت ها اینطوری میذارم داخل اسپویلر..

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
داداش دستت درد نکنه اگه میشه ویدیو هم بزارید که خیالم راحت باشه
بیا این. هم ویدئو. دقیق باید این سه تا کار رو انجام بدی. ضمنا این رو هم بدون وقتی اون منطقه ی زیبا و رویایی رو پیدا کردی محل فروش ماسک یه جای تقریبا مخفیه اگه پیدا نکردی بگو تا فیلمشو بزارم

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
بیا این. هم ویدئو. دقیق باید این سه تا کار رو انجام بدی. ضمنا این رو هم بدون وقتی اون منطقه ی زیبا و رویایی رو پیدا کردی محل فروش ماسک یه جای تقریبا مخفیه اگه پیدا نکردی بگو تا فیلمشو بزارم
ممنون از جواب شما

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر