Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
وقتی از پشت سر به صورت مخفی کاری به دشمنان ضربه میزنی یه دایره قرمز رنگ میبنی وقتی ضربه اول برخورد کنه دایره قرمز دیگه ی نشون داده میشه که باید تو همون لحظه ضربه دوم رو بزنی تا نینجتسو عمل کنه.اولین نینجتسو خون رو به حالت یه دود قرمز رنگ پخش میکنه
که باعث میشه دشمنای اطراف برای چند ثانیه ای کور بشن دومی به شمشریت هاله قرمزی میده که میتونی ضربات رو پیاپی بزنی سومی هم باعث میشه حریف رو تحت کنترل خودت در بیاری
لول پاور اتک فکر میکنن 99 هست یعنی هر سری +Ng بری مموری رو از باسها میتونی بگیری اضافه کنی و اینکه یه ماسکی ه که 3 قسمته هر 3 تا رو بگیری میتونی با جمع کردن Xp قدرت پاور اتک رو بالا ببری
خیلی ممنون استاد.

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
بازی 4 پایان داره
1-به اینشکله ک تو اشینا وقتی با پدر صحبت میکنی مبازه با اما رو انتخاب میکنی و پایان داستان هر دورو میشکه و پدرم به قتل میرسونه فرماندهی منظقه رو به عهده میگیره و شرور میشه و بازی تموم میشه
2- دومین پایان تو قسمت صحبت با پدر گزینه بعدیو انتخاب میکنی با پدرش مبازره میکنی واونو میکشی و میری به منطقه ای ک دراخرش با گریچو و فرمانده کل ک از بدنش درمیاد مبارزه میکنی و در نهایت برای نجات یه گزینه بیشتر نداری و با شمشیر دخترو رو میکشی
3-سومین پایان رو اینجوری میری ک بعد زدن پدر در پشت بام میری پایین و صحبت اما رو گوش میدی و بعد با دخترصحبت میکنی و باز با اما و ریست میکنی باز صحبت میکنی و اما (emma) میره تو اشینا کستل کنار قبر میری حرف میزنی و باز برمیگردی به مکان اپدیت دستت اونجا با اما حرف میزنی کنارش یه جای پری کردن هست میزنی میری به شهر سوخته 3 تا مینی باس هست میزنی و میری به معبد زیر زمینی با پدرت مبارزه میکنی و یه ایتم میده بهت بعد میری برای مبارزه با باس اخر وقتی زدیش میری دومین گزینه فعال شده ک با انتخابش خودتو میشی و دختری ک بهش خدمت میکنی رو نجات میدی
4- چهارمین پایان رو وقتی هالی چپتر رو بدست اوردی تو معبد زیر اب میری پیش دختری ک بهت مورتال بلید رو داد باهاش حرف میزنی نمک میده بهت میخوریو بعد ریست میکنی بعد باز باهاش حرف میزنی باز نمک میخوری تکرار میکنی تا دختره مریض بشه بعد میری به نزدیکترین تاجر یه میوه شفا بخش میگیری میدی بهش یه ایتم میده بهت بعد باید قبل مارو کشته باشی یبار از بالای منطقه برفی ک قلبشو گرفته باشی باز باید بری منطقه والی از ماره رد بشی بری تو کلبش یه قلب دیگه گرفته باشی اونوقت اخر بازی وقتی باسو زدی گزینه بعدی ازاد میشه ک با انتخابش دختر نجات پیدا میکنه و خودتم زنده میمونی
3 تا پایان اول رو رفتم دارم چهارمی رو میرم ارزش تموم کردن رو به چهار حالت رو داره
والا اینی که میگم اسپویل نیست، همه صحبت های شما تقریبا درست بود، فقط lord kuro پسر هستا. (یک مقداری کلا شخصیت ها و رابطه بینشون روی اشتباه توضیح دادین، ولی کلیت همینی بود که شما گفتین.)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
بالاخره تمام شد. باس اخر یکی از زیباترین و سخت‌ترین باس‌های عمرم بود. با اینکه خیلی سخت بود، ولی دلم میخواد باهاش بازم مبارزه کنم که باشه برای NG+ . چیزی جز شاهکار نمیتونم بگم به بازی.

• Like
Reactions: J. Constantine

ehsan_ubi

کاربر سایت
Jul 5, 2009
316
نام
Ehsan
والا اینی که میگم اسپویل نیست، همه صحبت های شما تقریبا درست بود، فقط lord kuro پسر هستا. (یک مقداری کلا شخصیت ها و رابطه بینشون روی اشتباه توضیح دادین، ولی کلیت همینی بود که شما گفتین.)
ااا lord kuro من تا اخر بازی فکر کردم دختره از بس شبیه دخترا بود اشتباه گرفتم بعد گفتم شاید کسی ک تموم نکرده دوس نداشته باشه پایان ها رو بدونه اسپویل قرار دادم رابطه ها رو هم ک اشاره کردین بهش درست میگین دقیق بررسی نکردم اون جاهایی ک برام مهم بوده رو گوش دادم تو بازی شاید دقیق نباشه ولی کلیت رو بیان میکنه

• Like
Reactions: ArefTheGreat

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
ااا lord kuro من تا اخر بازی فکر کردم دختره از بس شبیه دخترا بود اشتباه گرفتم بعد گفتم شاید کسی ک تموم نکرده دوس نداشته باشه پایان ها رو بدونه اسپویل قرار دادم رابطه ها رو هم ک اشاره کردین بهش درست میگین دقیق بررسی نکردم اون جاهایی ک برام مهم بوده رو گوش دادم تو بازی شاید دقیق نباشه ولی کلیت رو بیان میکنه
ولی خداییش قیافه اش کپی قیافه Divine Child of Rejuvenation هست. من حتی تا یه مدت فکر میکردم دوقلو باشن:D

• Like
Reactions: kamyy

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
خب new game تموم شد. بریم سراغ ng+. سختترین باس بازی واس من owl father بود. نکته جالب اینه سقف قلعه خیلی راحت زدمش ولی تو هیراتا اذیت کرد. بقیه بازی آنچنان سخت نبود. بریم که 50مین پلاتینوم سکیرو باشه. :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
باس اخر رو توی ng همون بار اول زدم!:D:|
سه مرتبه از ترس حملاتش ، توی فرار از پرتگاه افتادم پایین :D:-"
پیش به سوی +ng و پلات:D

خب new game تموم شد. بریم سراغ ng+. سختترین باس بازی واس من owl father بود. نکته جالب اینه سقف قلعه خیلی راحت زدمش ولی تو هیراتا اذیت کرد. بقیه بازی آنچنان سخت نبود. بریم که 50مین پلاتینوم سکیرو باشه. :D
دقیق واسم منم همین بابا سخت ترین بوده دقیقا یک روز کامل پشتش گیر کردم تا تاکتیکی واسه زدنش سر هم کردم

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
باس اخر رو توی ng همون بار اول زدم!:D:|
سه مرتبه از ترس حملاتش ، توی فرار از پرتگاه افتادم پایین :D:-"
پیش به سوی +ng و پلات:D

دقیق واسم منم همین بابا سخت ترین بوده دقیقا یک روز کامل پشتش گیر کردم تا تاکتیکی واسه زدنش سر هم کردم
شما فکر کنم تحت تاثیر روشن بودن Demon bell کلا پوست کلفت شده بودی (اگر اشتباه نکنم تا همین آخرا روشن کرده بودی و نفهمیده بودی بازی رو سخت تر کرده) در هر صورت این آقا واقعا منو به شالش کشید ئ واقعا برای من باس سختی بود ولی بعدش خیلی حس سبکی خوبی به دست داد.
واقعا شاید برای من سری سولز و بلاد بورن و همین سکیرو بودن که بعد زدن یک باس اون حس سبکی رو برات به وجود بیاره! به خصوص اولین باری که یک باس رو میزنی، تو NG+ ها قضیه یک مقداری راحت تره. آزار دهنده ترین باس ها برای من اون سگ آتیشیه تو چالیس های بلادبورن و orphan of kos بود (دومین باری که می‌بینیش) به همراه Darkeater Midir و slave knight gael حیف من سر dark souls سه یک فازی بود با دوتا از دوستام جلو میرفتیم. خود بازی اصلی رو نشد خیلی فشار بهم وارد بشه ولی اون دونفر دیگه پیگیر DLC ها نشدن و من تکی رفتم و به خصوص ringed city خیلی حال داد!

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
شما فکر کنم تحت تاثیر روشن بودن Demon bell کلا پوست کلفت شده بودی (اگر اشتباه نکنم تا همین آخرا روشن کرده بودی و نفهمیده بودی بازی رو سخت تر کرده) در هر صورت این آقا واقعا منو به شالش کشید ئ واقعا برای من باس سختی بود ولی بعدش خیلی حس سبکی خوبی به دست داد.
واقعا شاید برای من سری سولز و بلاد بورن و همین سکیرو بودن که بعد زدن یک باس اون حس سبکی رو برات به وجود بیاره! به خصوص اولین باری که یک باس رو میزنی، تو NG+ ها قضیه یک مقداری راحت تره. آزار دهنده ترین باس ها برای من اون سگ آتیشیه تو چالیس های بلادبورن و orphan of kos بود (دومین باری که می‌بینیش) به همراه Darkeater Midir و slave knight gael حیف من سر dark souls سه یک فازی بود با دوتا از دوستام جلو میرفتیم. خود بازی اصلی رو نشد خیلی فشار بهم وارد بشه ولی اون دونفر دیگه پیگیر DLC ها نشدن و من تکی رفتم و به خصوص ringed city خیلی حال داد!
دقیقا (!) قشنگ دور اول منو اب بندی کرد:D:-"
واس همین تویNG + عین غلتک از روی اکثر باس ها رد شدم ، ولی اوووووووف واسه owl father ، تنها باسی که خونمو تو شیشه کرد
داره میشه 1 ماه که حسابی سرگرمم باش ، و خدایی سیکیرو همش چالشه!
...
الحق که آثار میازاکی شاهکارن^:)^
3 سال پیش چون پلاس نداشتم همش رو (به غیر از دارک سولز 1 که تازه ریمستر شد) تنهایی رفتم و پلات کردم واسه همین از اول پوست کلفت بار اومدم:D
البته تو همین تاپیک یه سری از بچه ها خیلی خفنن تو این سبک من پیششون کشکم نیستم:-"
...
بلادبورن رو حداقل 20 بار در سه بازه ی زمانی بازی کردم:D
هی خریدم چند دور بازی کردم و بعد فروختم و .... بار سوم نسخه سال که dlc داشت رو بلاخره تجربه کردم ، الحق که باس هاش وحشتناک سخت بودن از جمله همون orphan که گفتی!(دلم واسه شمشیر مونلایتم تنگ شده:-s)

دارک 1 رو که کلا با اکانت اصلیم خریدم که تا ابد بمونه!(چند نوع کلاس دارم تو سیو هام همه هم نزدیک به لول 120 نگه داشتم الخصوص سورسوری که وحشتناکه!)
توی دارک 1 پشت بعضی باس ها که میرسیدم 4/5 بار به احترامشون تعظیم میکردم بعد وارد میدون میشدم ، الخصوص آرتوریاس=((
تا ابد داستانی رو دست دارک 1 نمیاد که نمیاد

یادمه دارک 3 رو هم بار اول تا ++++ng رفتم و با اون ست اسماگ خدایی میکردم و بعد فروختم ، مجدد دلم تنگ شدم خریدم 2/3باری رفتم باز فروختم!:D
...
از اونجایی که (99درصد) بازی dlc نداره ، امیدوارم از همین الان استاد واسه نسل بعد یه ip جدید و یا حداقل BB2 رو تو دستور کارش قرار داده باشه!

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
این تروفی گرفتن تمام اسکیل ها چقدر چرت و زمان بره.تقریبا کار بازی تمام شده است برام همه تروفی ها را هم گرفتم فقط این مونده که باید کلی فارم کنم حوصله سر بره|-)

• Like
Reactions: J. Constantine

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
دقیقا (!) قشنگ دور اول منو اب بندی کرد:D:-"
واس همین تویNG + عین غلتک از روی اکثر باس ها رد شدم ، ولی اوووووووف واسه owl father ، تنها باسی که خونمو تو شیشه کرد
داره میشه 1 ماه که حسابی سرگرمم باش ، و خدایی سیکیرو همش چالشه!
...
الحق که آثار میازاکی شاهکارن^:)^
3 سال پیش چون پلاس نداشتم همش رو (به غیر از دارک سولز 1 که تازه ریمستر شد) تنهایی رفتم و پلات کردم واسه همین از اول پوست کلفت بار اومدم:D
البته تو همین تاپیک یه سری از بچه ها خیلی خفنن تو این سبک من پیششون کشکم نیستم:-"
...
بلادبورن رو حداقل 20 بار در سه بازه ی زمانی بازی کردم:D
هی خریدم چند دور بازی کردم و بعد فروختم و .... بار سوم نسخه سال که dlc داشت رو بلاخره تجربه کردم ، الحق که باس هاش وحشتناک سخت بودن از جمله همون orphan که گفتی!(دلم واسه شمشیر مونلایتم تنگ شده:-s)

دارک 1 رو که کلا با اکانت اصلیم خریدم که تا ابد بمونه!(چند نوع کلاس دارم تو سیو هام همه هم نزدیک به لول 120 نگه داشتم الخصوص سورسوری که وحشتناکه!)
توی دارک 1 پشت بعضی باس ها که میرسیدم 4/5 بار به احترامشون تعظیم میکردم بعد وارد میدون میشدم ، الخصوص آرتوریاس=((
تا ابد داستانی رو دست دارک 1 نمیاد که نمیاد

یادمه دارک 3 رو هم بار اول تا ++++ng رفتم و با اون ست اسماگ خدایی میکردم و بعد فروختم ، مجدد دلم تنگ شدم خریدم 2/3باری رفتم باز فروختم!:D
...
از اونجایی که (99درصد) بازی dlc نداره ، امیدوارم از همین الان استاد واسه نسل بعد یه ip جدید و یا حداقل BB2 رو تو دستور کارش قرار داده باشه!
من سر بلادبورن پلاس نداشتم، دقیقا مثل شما حتی برای دانجن ها و اون امیگیدالا و سگ اتشی همش و همش رو خودم تکی رفتم تو دانجن ها، بلادبورن رو 17 بار تموم کردم، دارک سولز 1 چند سال پیش اواخر 2012 بخاطر نداشتن بازی اصلی ( کرکی ) بازم خودم تنهایی همش رو رفتم، خدا شاهده سر دارک سولز یک سه صفحه کلید و چند تا موس شکوندم و اصلا تا نابودی و سکته چند بار منو پیش برد، اون زمون مثل الان زیاد تو اینترنت نبودم و اصلا با یوتویب اشنا نبودم واسه همون برای هر باس یک ماه وقتم طلف میشد! تا که فکر کنم بازی رو بعد از 7 ماه تموم کردم!!!! دارک سولز 3 رو از استیم خریدم، خودم تنهایی NG+ 7 رفتم و بعدیش برای کمک کردن به بقیه و دی ال سی ها! همش انلاین میشدم!
الان هم همزمان بلادبورن و دارم سولز 3 و سکیرو بازی میکنم! یک ساعت میرم تو سکیرو، با level 9 تا درگون سایلر ارمور تو دارک سولز 3 تنهایی پیش رفتم! از بس تو سکیرو کتک خوردم تو دارک سولز و بلادبورن پوست کلفت شدم! الان واقعا خیلی قابل توجه اون زمانی که دارک سولز 1-2-3 و بلادبورن بازی میکردیم تا چندین ماه تو بازی میموندیم و میگفتیم خدایا چقدر سخته و باس های چقدر سخت جونن الان مثل اب خوردن حتی بدون NG+ ازشون رد میشیم!!! یادش بخیر بلابورن هم منو خیلی اذیت کرد یعنی بینهایت ولی الان حاضر با همون کارکتر اولی تا وسط بازی رو برم :D
در کل اون چیزی که مشخصا میازاکی جز بزرگترین نابغه های تاریخ صنعت گیم هست و اصلا صنعت گیم بدون تیم فرام سافت ور و میازاکی معنی نداره و اصولا همه بازی های این تیم، تا بینهایت میشه بازیشون کرد و ازشون لذت برد!
در کل بنظر من هم سکیرو واقعا یک انقلاب تاریخی در سری سلوز بورن بود، خیلی راحت میشه چند نسخه دیگه از بازی رو با همین سبک مبارزه داد بیرون اصلا هم خسته کننده که نیست هیچ بلکه خیلی هم جا برای ساخت عناوین دیگه داره.
و یک چیز دیگه بازی رو از اواسط گذاشتم رو زبان ژاپنی! فقط هولی شت!!!!:| اصلا بازی اتمسفری به خودش گرفت از دارک سولز 1 و بلادبورن بدتر!!! بنظر من اولین بار با زبان ژاپنی و زیرنویس انگلیسی بازی کنید بنظر واقعا خیلی اختلاف کیفیت داره!!!

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان باس اخر همون genchiro هستش تو بالای ساختمون؟من الان اونجام بزنمش یا برم تو جنگل؟
آخر؟:D
اولشی داداش!
با زدن گنچیرو تازه با ارباب کوچولو کائورو ملاقات داری و چندتا درخواست داره و هرکدوم یه سمت میفرستت و کلی باس خفن در پیش داری!

و یک چیز دیگه بازی رو از اواسط گذاشتم رو زبان ژاپنی! فقط هولی شت!!!!:| اصلا بازی اتمسفری به خودش گرفت از دارک سولز 1 و بلادبورن بدتر!!! بنظر من اولین بار با زبان ژاپنی و زیرنویس انگلیسی بازی کنید بنظر واقعا خیلی اختلاف کیفیت داره!!!
یکی از دلایل اولی ام واسه پیش خریدش(سوای اینکه ساخت استاد میازاکیه)همین زبان ژاپنیشه!
اصلا جُرمه اگه کسی انگلیسی بزاره:D
___
ویرایش:
پلات شد:D

آخرین ویرایش:

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
امیدوارم هم سکیرو 2 رو ببینیم، هم دارک سولز 4 هم بلادبورن 2
البته دیگه بعید بدونم استاد برگرده به ساخت بازی های همچون سری دارک سولز با همون گیم پلی :-(( واقعا خیلی خیلی گریه داره:((
بیشتر دوست دارم بلادبورن 2 رو درست کنه! البته احتمال ساخت بلادبورن 2 صد در صد هست با توجه به این که ای پی برای سونی هست.
بیشتر هم دوست دارم یک عنوان سایبرپانکی از استاد ببینیم تو اینده بسیار دور! البته تو این سبک the surge 2 هم داریم ولی هر چی استاد میسازه نمونه استاندارد سازی هست عین همین سکیرو:-?
یا شاید هم با همین گرافیک سکیرو/دارک سولز 3... دارک سولز 1 رو ریمیک کنن که با توجه به ریمیسترش محاله:|8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر