اموزش هک افلاین 5.05 از طریق مرورگر بدون نیاز به pc و گوشی و دانگل

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
درود،

دوستان عزیز نسخه جدید هک آفلاین با قابلیت های بیشتر بر روی سایتم قرار گرفت که می توانید استفاده کنید :

hen.rf.gd

در صورتی که بر روی مرورگر آدرس Cache شده است یکبار Cache مرورگر را خالی و مجدد صفحه را بارگزاری کنید.

پس از بارگزاری صفحه می توانید فریم ور دستگاه خودتون را انتخاب کنید :

xpry_1.png

و در صفحه بعد پس از فعال کردن Payload ، اقدام به استفاده از تمامی ویژگی های دیگر مانند App2USB ، Backup ، غیر فعال سازی و یا فعال سازی آپدیت ، FTP و ... کنید :

57n_2.png

سلام دوست عزیز
ممنون از لطفتون

• Like
Reactions: Parham

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
با سلام خدمت دوست عزیز و تمامی زحمت کشان . میشه این روش رو یکمی توضیح بدی ؟ من اینطوری فهمیدم ببینید درسته یا نه .
اون لینک سایتی رو که دادین با save page as ذخیره کرده و فایل html به دست آمده رو با حافظه داخلی گوشی انتقال میدیم . بعد وارد برنامه kws میشیم و از home directoy آدرس فایل html رو میدیم . بعدش به هات اسپات ساخته شده توسط گوشی وصل شده سپس برنامه رو start service می کنیم ، بعدش با مروگر به آدرس داده شده میریم با ps4 . بعد این فایل تو cache ذخیره میشه و دفعات بعد با مراجعه به مرورگر اتوماتیک باز میشه بازی ها . درست فهمیدم دوست عزیز ؟
خودمم با این نرم افزار هنوز کار نکردم ولی تا جایی که خوندم شما باید محتویات جیلبریک 5.05 رو دانلود کنید و تو حافظه گوشیتون قرار بدید و بعد از برنامه kws آدرس دهی کنید و ادامشم خودتون گفتید.

نگا کردم top2dl واسه این بازی آپدیتی قرار نداده که :D

در کل اگه سایتی بازی هکی همراه اپدیت مخصوص همون نسخه هکی قرار داده میتونید استفاده کنید در غیر این صورت آپدیت اورجینال به هکی نمیخوره ...

شما دیتای اصلی بازی رو نصب کنی میتونی بازی کنی ولی اگه آپدیت هم موجود باشه براش نصب کنی بدنیست یه سری باگ ها رو فیکس میکنه

• Like
Reactions: Parham

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,992
نام
sami
دوستان لطفا یکی سوال منو جواب بده
مگه تو اپدیت 5.05 مرورگر خودش فعال نیست؟؟
اگه فعال نیست راهی نداره بشه با برنامه ps4 serve فعالش کرد

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,992
نام
sami
فعاله

مشکل شما چیه؟
من دستگاه خودم دیشب که سایت دوستمون ساده تر بود و فقط hen رو میفرستاد به راحتی افلاین دستگاه رو پی لود میکنه

منتها از امروز که یک خورده امکاناتش زیاد شده خواستیم واسه دوستم فعال کنیم دفعه اول با نت اکی شد منتها از دفعه بعد که باید افلاین کار کنه جواب نمیده...اپدیت هم 5.05 گفتم شاید مرورگر خودمو یک جوری فعال کردم ولی این یکی فعال نیست

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
من دستگاه خودم دیشب که سایت دوستمون ساده تر بود و فقط hen رو میفرستاد به راحتی افلاین دستگاه رو پی لود میکنه

منتها از امروز که یک خورده امکاناتش زیاد شده خواستیم واسه دوستم فعال کنیم دفعه اول با نت اکی شد منتها از دفعه بعد که باید افلاین کار کنه جواب نمیده...اپدیت هم 5.05 گفتم شاید مرورگر خودمو یک جوری فعال کردم ولی این یکی فعال نیست

خب دقیقا چه خطایی میده؟

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام

درود،

نسخه قدیمی تر را در مسیر زیر قرار دادم که می توانید استفاده کنید :

http://hen.rf.gd/old

parsaian

کاربر سایت
May 27, 2010
68
نام
مجتبی
درود،

دستتون درد نکنه
نسخه ی جدید برای منم کار نمیکرد. و هر وقت میخواستم در حالت آفلاین استفاده کنم . خطا میداد که باید به نت وصل بشی. بنظر میومد کش ذخیره نمیشد.
اما این نسخه قدیمی برای من به خوبی کار میکنه

parsaian

کاربر سایت
May 27, 2010
68
نام
مجتبی
میشه با برنامه al azif بصورت آفلاین مرورگر رو کش کرد؟
بنظر میاد توی نسخه ی 0.4.5 این قابلیت اضافه شده و به طور اتوماتیک پی لود توی کش ذخیره میشه
اما برای من کار نکرد
فقط یه نکته طبق ویدیویی که از این روش منتشر شده به نظر میاد برای استفاده آفلاین از این روش باید همچنان از قسمت user guide استفاده کنی

• Like
Reactions: amindead

andyr

کاربر سایت
Sep 16, 2009
70
درود،

سلام
من چون کش رو پاک کردم و ادرس جدید رو زدم همون طوریکه دوستان گفتند به صورت آفلاین کار نکرد
آقایی که شما باشید دوباره کش رو باز کردم و آدرس قدیم رو دادم اما برای آدرس قدیم هم ارور میده
cannot display the page
wv-33898-1

اگه میشه لطفا بگین چه جوری دوباره میشه از حالت افلاین استفاده کرد
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر