Total War: Three Kingdoms | PC

qnlp_78b09319034dfd9058608d513cad3e75.jpg

Developer: Creative Assembly
Publisher: SEGA
Genre: Action, Strategy
Release Date: Spring 2019
Steam Page: Total War: THREE KINGDOMS

• داستان بازی در سال 190 میلادی در چین رخ می دهد.
  • بازی از روی رمانی به همین اسم ساخته شده
  • داستان بازی در باره ی 3 امپراطوری به اسم های شو (Shu) به فرمانروایی لیوبی و امپراطوری وی (Wei) به فرمانروایی سائو سائو و امپراطوری وو (Wu) به فرمانروایی سون کوان.
تاپیک در حال کامل شدن

تصاویر بازی:
tamt_sc03-0020-v002-1515583103-1515602612480.jpg
6t2l_sc04-0040-1515583105-1515602612482.jpg

z5c_sc05-0030-v002-1515583114-1515602612483.jpg

7sfo_total-war-three-kingdoms-5.jpg
6yba_total-war-three-kingdoms-6.jpg
0zdf_total-war-three-kingdoms-7.jpg
gg6h_total-war-three-kingdoms-8.jpg
gdb9_total-war-three-kingdoms-9.jpg

آخرین ویرایش:

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
481
سلام
pdf 80% رفتم ولی یکسری از دوستان گفتن دیگه کسی pdf نمیخونه و استریم کن یا ویدیو رکورد کن که استریم کنم ممکنه خیلیا نباشن
احتمالا رکورد کنم از امروز فردا حالا دوستان
این فایل pdf میخوایید ببینید چطوره کامل نیست
نظر سنجی هم اضافه شد.

سلام
دوست عزیز pdf اماده نشد

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
از بین کاراکترها (در واقع همون فکشنها) سون جیان Sun Jian بنظرم برای شروع گزینه بهتریه. خوده بازی سائو سائو Cao Cao رو بعنوان فکشن آسون پیشنهاد میده ولی من بعنوان یه تازه کار یکم وسطای کار به مشکل برخوردم در حالیکه با سون جیان همچین مشکلی رو نداشتم.
ضمنا اگه بتونین لی بو Lü Bu رو همون اویل کار بخدمت بگیرین تو نبردها تقریبا پیروزی قطعی با شما خواهد شد. البته خودم همچین کاری نکردم ولی ظاهرا روشهایی برای اینکار هست

• Like
Reactions: trainer

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
از بین کاراکترها (در واقع همون فکشنها) سون جیان Sun Jian بنظرم برای شروع گزینه بهتریه. خوده بازی سائو سائو Cao Cao رو بعنوان فکشن آسون پیشنهاد میده ولی من بعنوان یه تازه کار یکم وسطای کار به مشکل برخوردم در حالیکه با سون جیان همچین مشکلی رو نداشتم.
ضمنا اگه بتونین لی بو Lü Bu رو همون اویل کار بخدمت بگیرین تو نبردها تقریبا پیروزی قطعی با شما خواهد شد. البته خودم همچین کاری نکردم ولی ظاهرا روشهایی برای اینکار هست

سلام بر شما

بازی کردن رو حالت نرمال و هارد کاری نداره رو هر فکشنی بزاری میشه راحت برد بازی رو اگه یه زره بلد باشید یعنی با بازی اشنایی داشته باشید راحته اما اصله بازی اینه بزاریش رو لجندری اون زمان معنی واقعی سختی رو میفهمی همون سون جیان که میگی تو راند 10 به بعد میخوره اگه درست بازی نکنی و بخواهی زیر دست کسی نباشی ......

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
@AliShp
بزرگوار روی سخنم با کسانی بود که یا به این سری تازه واردن و آشنایی قبلی ندارن یا مدتهاست که توتال وار بازی نکردن (مثل خودم که تو این چند سال اخیر چندان پیگیر این سری نبودم). صد البته بیشتر فکشنها روی سطح دشواری بالا مثل لجندری خیلی سختتر از اون چیزی هستن که روی حالت نرمال ممکنه باشن.

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
@AliShp
بزرگوار روی سخنم با کسانی بود که یا به این سری تازه واردن و آشنایی قبلی ندارن یا مدتهاست که توتال وار بازی نکردن (مثل خودم که تو این چند سال اخیر چندان پیگیر این سری نبودم). صد البته بیشتر فکشنها روی سطح دشواری بالا مثل لجندری خیلی سختتر از اون چیزی هستن که روی حالت نرمال ممکنه باشن.

سلام بر شما

بله منم کلی گفتم سختی بازی بیشتر میشه اما یه نکته رو در نظر بگیرید کسایی که میخواهن جدید بازی کنن اگه سری بازی های تمدن ها رو بازی کرده باشید اونجا هم سختی های متفاوتی داره اما مسخره ترین نکته ش اینه که هوش مصنوعی بازی بالاتر نمیره با این کار بازیکن های دیگه به صورت نابرابر از شما قوی تر میشن مثلا تو اون بازی اگه اول بازی شما با یه شهر شروع میکنی بقیه با دو شهر و دو نیرو شروع میکنن توی این بازی توتال وار هم تقریبا این شرایط حاکمه ولی هوش مصنوعیشونم بالاتر میره اما بیشترین نکته اش همین نابرابری نیرو ها هست که همون اول بازی اگه رو حالت نرمال و لجندری مقایسه کنید متوجه نیروهای زیاد دشمن نسبت به شما می شید .......

اما بازی برای این cao cao رو پیشنهاد میده چون میتونه با هان و اون یارو خیکیه الان اسمش یادم نیست تو صلح باشه یعنی اول های بازی خودش درخواست صلح میده اما تو بقیه بازی این جوری نیست اگه بازی کنید و بیشتر چمو خمه بازی دستتون بیاد خودتون متوجه میشد ..... در کل اینو برای بچه های جدید بگم توی اون دوره مثله بقیه بازی های توتال وار که تا حالا اومده صلح کردن معنای پایدار نداره اونجا شما به دلیل خاصی صلح میکنی برای زدن دشمنه خاصی بعد از بین بردن اون ممکنه دو سه ترن بعد همون که باهاش صلح کردی بهت حمله کنه چون تو این بازی هدف امپراطور شدن و یکپارچه کردن چین هست ......

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
سلام
دوست عزیز pdf اماده نشد
سلام شرمنده
چند روزیه عمل کردم نتونستم اصلا بازی کنم
ولی خب اخراشه دیگه

پ.ن dlc بازی هم امده در مورده اونم مطلبی مینویسم اگر فرقی داشت با اصلی

• Like
Reactions: capitan milan

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
دقیقا. من توتال وار های قبلی رو بازی کردم و روی درجه سختی یکی مونده به آخر با سون جیان مشکل خاصی نداشتم. البته من تکنیکی که به کار بردم همون اول کار با Yuan Sho متحد شدم و دو تایی میفتادیم به جون فکشن های ضعیف. بعدش که ساو ساو قوی شد با اون متحد شدم و در آخرشم که پادشاه شدم، رقبا همین دو نفر بودن که بخاطر پیمان های اتحادی که داشتیم تا وقتی که آماده بودم بهم حمله نمیکردند. :D
کلا AI بازی یه سری اسکریپت و قانون داره که اگه اونا رو بدونی برات خیلی راحت میشه. یکیش همین که اکثر Faction ها به شما وقتی باهاشون پیمان دارین حمله نمیکنند مگه اینکه کلا خائن باشند یا ازتون خیلی متنفر باشند. :D

اگه زبانتون خوبه وقتی وارد تب دیپلامسی میشید، اون توضیحاتی که زیر اسمش نوشته رو بخونید.

• Like
Reactions: Pzt_Kami

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام شرمنده
چند روزیه عمل کردم نتونستم اصلا بازی کنم
ولی خب اخراشه دیگه

پ.ن dlc بازی هم امده در مورده اونم مطلبی مینویسم اگر فرقی داشت با اصلی

اقا چه کار خوبی داری انجام میدی. دستت درد نکنه خیلی عالی. من خیلی مشتاق هستم تا کامل بشه لطفا روی دیپلوماسی بیشتر توضیح بدین من بیشترین مشکلم با این بخش هست

یه سوال دیگه بعضی کارکتر ها روشون علامت ضرب در میزنه بعد که روش وایمیستم میگه مثلا به فلانی گیر داده منم برای فلانی باید چیکار کنم یکی از فرماندهام لول 8 گیر داده به زنم علامت ضربدر انداخته راحی هست برای حل این مشکل

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
اقا چه کار خوبی داری انجام میدی. دستت درد نکنه خیلی عالی. من خیلی مشتاق هستم تا کامل بشه لطفا روی دیپلوماسی بیشتر توضیح بدین من بیشترین مشکلم با این بخش هست

یه سوال دیگه بعضی کارکتر ها روشون علامت ضرب در میزنه بعد که روش وایمیستم میگه مثلا به فلانی گیر داده منم برای فلانی باید چیکار کنم یکی از فرماندهام لول 8 گیر داده به زنم علامت ضربدر انداخته راحی هست برای حل این مشکل

سلام بر شما

اونا در اصل با هم سازگاری ندارن و به مرور زمان ژنرال ها ناراحت میشن اگه رو درصد خوشحالی که عکسش هست نگه داری دلایل خوشحالی و ناراحتی رو مینویسه راهش اینه یه ژنرال دیگه بسازی بعد با اون تعویضش کنی یا رو ژنرال بزنی رو اون گزینه ها سمت چپ بالا عکس ژنرال ها و نیرو ها یه گزینه داره علامت تعویض هست دو تا فلش پشت هم اونو بزنی و یه ژنرال دیگه انتخاب کنی تعویض میشه وقتی داری ژنرال میگیری اولش بهت میگه با اون دو تای دیگه سازگاری داره یا نه حواست باشه .........

• Like
Reactions: opxpp

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام بر شما

اونا در اصل با هم سازگاری ندارن و به مرور زمان ژنرال ها ناراحت میشن اگه رو درصد خوشحالی که عکسش هست نگه داری دلایل خوشحالی و ناراحتی رو مینویسه راهش اینه یه ژنرال دیگه بسازی بعد با اون تعویضش کنی یا رو ژنرال بزنی رو اون گزینه ها سمت چپ بالا عکس ژنرال ها و نیرو ها یه گزینه داره علامت تعویض هست دو تا فلش پشت هم اونو بزنی و یه ژنرال دیگه انتخاب کنی تعویض میشه وقتی داری ژنرال میگیری اولش بهت میگه با اون دو تای دیگه سازگاری داره یا نه حواست باشه .........
اقا من یه سوال دیگه هم داشتم میخوام با حکومت های دیگه trade کنم میگه باید هر دو طرف راه داشته باشه برای ساختن راه باید چی کار کرد ؟

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
اقا من یه سوال دیگه هم داشتم میخوام با حکومت های دیگه trade کنم میگه باید هر دو طرف راه داشته باشه برای ساختن راه باید چی کار کرد ؟

سلام بر شما

بعضی از حکومت ها از همون اول میتونن ترید کنن بعضی ها باید درجه حکومتشون بره بالا مثله یلو تربین ولی اونهایی که دسترسی دارن ولی نمیشه باید راه تجاری باشه مثلا بندر تجاری باشه راه داشته باشی یا شهرت با اون یکی هم مرز باشه ولی اگه دور تا دورت شهر دشمنه دیگه نمیشه تا جایی که یادمه ولی الان نمیدونم شما تو کدوم حالت و چه وضعی هستی دقیقا بهت توضیح بدم یه عکسی از بازی بده تا بتونم بگم .....

• Like

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام بر شما

بعضی از حکومت ها از همون اول میتونن ترید کنن بعضی ها باید درجه حکومتشون بره بالا مثله یلو تربین ولی اونهایی که دسترسی دارن ولی نمیشه باید راه تجاری باشه مثلا بندر تجاری باشه راه داشته باشی یا شهرت با اون یکی هم مرز باشه ولی اگه دور تا دورت شهر دشمنه دیگه نمیشه تا جایی که یادمه ولی الان نمیدونم شما تو کدوم حالت و چه وضعی هستی دقیقا بهت توضیح بدم یه عکسی از بازی بده تا بتونم بگم .....
داداش اینه ها
113687 Untitled.png

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
عزیز Trade Route ha هاش پر هست اگه دقت کنی اون پایین یکی مونده به آخرین آیکون نوشته 3/3 که اگه روش Mouseover کنی نوشته Trade Routes
باید با فکشن هایی ترید کنی که ترید روت خالی دارن. البته میتونی بین اون دو تا Faction جنگ بندازی و اینا که کار سختیه.

پ.ن : بخاطر پیمان شکنی هایی که کردی Untrustworthy شدی. احتمال اینکه بقیه باهات دیپلماسی انجام بدن خیلی کمه حواست باشه.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر