Total War: Three Kingdoms | PC

qnlp_78b09319034dfd9058608d513cad3e75.jpg

Developer: Creative Assembly
Publisher: SEGA
Genre: Action, Strategy
Release Date: Spring 2019
Steam Page: Total War: THREE KINGDOMS

• داستان بازی در سال 190 میلادی در چین رخ می دهد.
  • بازی از روی رمانی به همین اسم ساخته شده
  • داستان بازی در باره ی 3 امپراطوری به اسم های شو (Shu) به فرمانروایی لیوبی و امپراطوری وی (Wei) به فرمانروایی سائو سائو و امپراطوری وو (Wu) به فرمانروایی سون کوان.
تاپیک در حال کامل شدن

تصاویر بازی:
tamt_sc03-0020-v002-1515583103-1515602612480.jpg
6t2l_sc04-0040-1515583105-1515602612482.jpg

z5c_sc05-0030-v002-1515583114-1515602612483.jpg

7sfo_total-war-three-kingdoms-5.jpg
6yba_total-war-three-kingdoms-6.jpg
0zdf_total-war-three-kingdoms-7.jpg
gg6h_total-war-three-kingdoms-8.jpg
gdb9_total-war-three-kingdoms-9.jpg

آخرین ویرایش:

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
واقعا یکی از زیباترین حرکاتی که این نسخه زده چیزیه که تمام سری بهش نیاز اساسی داشتن و چیزی نیست جز دوئل بین ژنرالها!!!
واقعا میترکونه!
خداکنه این نسخه مثل شوگان 2 رو جاسوسها و قاتلین مانور خوب بده و واسه هر حرکتشون یه کات سین کوچیک نشون بده که بیشتر تو جو بریم!!
یه چیز دیگه هم که به چشمم خورد این بود که مثل اینکه این نسخه بازم مثل روم 2 درگیری سربازها به اون زیبایی نیست و ضربات رو هوا میزنن انگار ولی تو شوگان 2 درگیری هر سرباز واسه خودش یونیک بود.
شخصی سازی ژنرالها عالی کار شده....خداکنه تو e3 یه نما از مپ بازی و سیستمهای خانواده و ژنرالها نشون بده.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
واقعا یکی از زیباترین حرکاتی که این نسخه زده چیزیه که تمام سری بهش نیاز اساسی داشتن و چیزی نیست جز دوئل بین ژنرالها!!!
واقعا میترکونه!
خداکنه این نسخه مثل شوگان 2 رو جاسوسها و قاتلین مانور خوب بده و واسه هر حرکتشون یه کات سین کوچیک نشون بده که بیشتر تو جو بریم!!
یه چیز دیگه هم که به چشمم خورد این بود که مثل اینکه این نسخه بازم مثل روم 2 درگیری سربازها به اون زیبایی نیست و ضربات رو هوا میزنن انگار ولی تو شوگان 2 درگیری هر سرباز واسه خودش یونیک بود.
شخصی سازی ژنرالها عالی کار شده....خداکنه تو e3 یه نما از مپ بازی و سیستمهای خانواده و ژنرالها نشون بده.
اره دوئل ژنراال ها خیلی جالب بود. ولی گرافیک بازی بازی انگار پسرفت داشته نسبت به نسخه های قبلی ولی خوب 100% میگیرمش مثل شوگان 2 میمونه:D

• Like
Reactions: reza_cowboy

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
اره دوئل ژنراال ها خیلی جالب بود. ولی گرافیک بازی بازی انگار پسرفت داشته نسبت به نسخه های قبلی ولی خوب 100% میگیرمش مثل شوگان 2 میمونه:D
من از بحث گرافیک یخورده خوشحالم که بتونم با این لپ تاپ حداقل رو نرمال راحت بازی کنم!!!!:D
وارهمر 1 رو آخرین درجه گرافیکی بازی کردم ولی وارهمر 2 رو نرمال اذیت میکرد مخصوصا کنار گردباد@-)خداکنه این دیگه نهایت مثل وارهمر 2 اجرا بشه برام!!!
بنظرت سیستم کنترل استانها مثل روم 2 هست یا شوگان 2؟؟؟من خودم ترجیح میدم مثل روم 2 باشه که کنترل راحتتر داشته باشه!!!
این ژنرالها نامیرا هستن؟؟؟چون مثل اینکه هر ژنرال سیستم یونیک سربازهای خودشو داره و تواناییهای جدا از هم دارن!

• Like
Reactions: Deadmau5

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
من از بحث گرافیک یخورده خوشحالم که بتونم با این لپ تاپ حداقل رو نرمال راحت بازی کنم!!!!:D
وارهمر 1 رو آخرین درجه گرافیکی بازی کردم ولی وارهمر 2 رو نرمال اذیت میکرد مخصوصا کنار گردباد@-)خداکنه این دیگه نهایت مثل وارهمر 2 اجرا بشه برام!!!
بنظرت سیستم کنترل استانها مثل روم 2 هست یا شوگان 2؟؟؟من خودم ترجیح میدم مثل روم 2 باشه که کنترل راحتتر داشته باشه!!!
این ژنرالها نامیرا هستن؟؟؟چون مثل اینکه هر ژنرال سیستم یونیک سربازهای خودشو داره و تواناییهای جدا از هم دارن!
بهینه باشه بازی گرافیکش حالا پیشکش:D من تو توتالوار اتیلا چه رو low چه ultra بیشتر 15 فریم نمیگیرم گرافیک هم نداره:D
روم 2 بازی نکردم اوایل که امده بود میگفتن مشکل زیاد داره نگیر . شوگان 2 عالی بود مخصوصا اون اپشنی که میتونستی پسرت یا دخترتو به ازدواج قبیله های دیگه در بیاری و روابطتون خوب بشه بالا رفتن سنشون و..... کاملترین توتال وار بود از نظر من:D
حتما چون یکیشون فقط منجنیق تو ارتشش بود فقط امیدوارم اسکیل نداشته باشن مثل توتال وار وارهمر اسپل به این بازی نمیخوره

• Like
Reactions: alone ahmad

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
بهینه باشه بازی گرافیکش حالا پیشکش:D من تو توتالوار اتیلا چه رو low چه ultra بیشتر 15 فریم نمیگیرم گرافیک هم نداره:D
روم 2 بازی نکردم اوایل که امده بود میگفتن مشکل زیاد داره نگیر . شوگان 2 عالی بود مخصوصا اون اپشنی که میتونستی پسرت یا دخترتو به ازدواج قبیله های دیگه در بیاری و روابطتون خوب بشه بالا رفتن سنشون و..... کاملترین توتال وار بود از نظر من:D
حتما چون یکیشون فقط منجنیق تو ارتشش بود فقط امیدوارم اسکیل نداشته باشن مثل توتال وار وارهمر اسپل به این بازی نمیخوره
اتفاقا این سیستم که باعث وصلت خانواده میشدی بهترین ایده بود که متاسفانه تو روم 2 حذف شد و تو آتیلا دوباره قرار گرفته بود چون خودشون فهمیده بودن چه ... خوردن:Dبنظر من هم کاملترین توتال وار بود مخصوصا اینکه اولین بار بود به جاسوسها و ژنرالها عمق داده بودن و زیبا بود درخت توانایی هاشون.
ولی سیستم استانداری روم 2 و آتیلا مثل هم هست و استان به استان هست ولی تو شوگان 2 شهر به شهر!!!!یعنی حتی یه شهر کوچیک و معمولیو میتونی تبدیل به یه شهر تقریبا نفوذ ناپذیر کنی ولی آتیلا یا روم 2 مرکز هر استان از قدرت ویژه ای برخوردار بود و شوگان 2 مثلا مزرعه کشاورزی جدا از شهر بود ولی روم 2 نه!!!!
خداکنه الگو بیشتر از شوگان 2 گرفته باشن چون از همه جهت سرتر از روم 2 بوده.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این بازی فوق العاده است داستان معروفی هم داره و از همین الان کلی هایپ شدم خصوصا که کلیپ های گیمپلی و دیپلماسی بازی رو هم دیدم واقعا عالی بود! گرافیکش هم بد نیست فقط امیدوارم روی لپتاپ بتونم بازیش کنم

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
فقط من فک کنم اینا تو جاپون بودنا نه چین :-B

سلام بر شما

اسمه بازی سه پادشاهی هست که یه رمان یا بهتره بگیم یه کتاب هست در این مورد که معرفه پس تو چینه داستان سه پادشهای چین که در اخر یه سلسله امپراطوری کله چین رو یکپارچه کرد و بقیه رو شکست داد ....

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
فقط من فک کنم اینا تو جاپون بودنا نه چین :-B
چین بوده دوست عزیز اگر به فیلم های شرقی علاقه داری پیشنهاد میکنم فیلم سخره سرخ رو حتما ببینی چون داستان همین بازی رو روایت میکنه ... هرچند که انیمه افسانه سه برادر هم درباره همین سه پادشاهیه که دهه شصتی ها همه دیدن و یادشونه

آخرین ویرایش:

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,925
نام
آن مرد !
چین بوده دوست عزیز اگر به فیلم های شرقی علاقه داری پیشنهاد میکنم فیلم سخره سرخ رو حتما ببینی چون داستان همین بازی رو روایت میکنه ... هرچند که انیمه افسانه سه برادر هم درباره همین سه پادشاهیه که دهه شصتی ها همه دیدن و یادشونه
هر دوشونو دیدم :D تا قبل از اینکه این دوست بالایی بگه من 10 - 15 سال فکر می کردم اینا تو ژاپن بودند که بعدش رفتم دیدم تو چین بودن:D

• Like
Reactions: Lord Stark

MoeinSS

کاربر سایت
Aug 25, 2012
93
نام
:)
دیدن سریال Three Kingdoms هم خالی از لطف نیست. البته فکر نمیکنم زیرنویس فارسی داشته باشه

• Like
Reactions: Lord Stark

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر