Dead or Alive 6

g5uc_logo.png

بالاخره DOA 6 هم رونمایی شد :D تاپیک در دست تعمیر

بازی برای PlayStation 4, Xbox One, و Steam ریلیز میشه
بازی کاملاً برپایه ی تکنولوژی نسل جدید در حال ساخته و مثل DOA 5LR یا DOA X3 از مدلهای نسل قبل استفاده نمیکنه
زمان ریلیز بازی برای 2019 در نظر گرفته شده

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Safety & Peace
نظری صحبتی؟
نسبت به DoA5؟ من پیشرفتی نمیبینم. بعضی جاها پسرفت هم داشته. اصن نمیشه اسمش رو یه شماره جدید گذاشت. دیگه از بازی ای که فقط 1 سال در دست ساخت بوده، انتظاری نمیره.

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
نسبت به DoA5؟ من پیشرفتی نمیبینم. بعضی جاها پسرفت هم داشته. اصن نمیشه اسمش رو یه شماره جدید گذاشت. دیگه از بازی ای که فقط 1 سال در دست ساخت بوده، انتظاری نمیره.
دقیقا. بازی همچنان سرگرم‌کنندگی و جذابیت خودش رو داره اما به جز گرافیکش که پیشرفت داشته، چندان تغییر خاصی دیده نمیشه و حس پیشرفت یک نسخه کامل رو نمیشه دید.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
در جریان برادران شرقی نیستم متاسّفانه :D
روشن مون کن علی
هیچی کارگردان توی استریم زنده بازی رو میزاره روی فوتو مود و از زوایای مختلف تحت بررسی قرار میده. 2تا چیک هم کنار دستش روی استیج حرکات اهم اهم میرفتن. کلا مسئولین استریم رو قطع کردن و عذرخواهی کردن از ملت:lol:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
هیچی کارگردان توی استریم زنده بازی رو میزاره روی فوتو مود و از زوایای مختلف تحت بررسی قرار میده. 2تا چیک هم کنار دستش روی استیج حرکات اهم اهم میرفتن. کلا مسئولین استریم رو قطع کردن و عذرخواهی کردن از ملت:lol:

Well Shit... :D
بیخود نبود ایتاگاکی از دست اینا فراری بود:-s

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,355
خیلی انرژی زیادی میخواد حتی برای یکبار پلی دادن این بازی:|:D با این کاستوم های بازی شخصا که بیخیالش شدم:^o:-w همش میخوام بازی کنم فکرم بجای دیگه منحرف میشه:|
من اینو بازی نکردم ولی تریلرهاش ک دیدم کاستوم هاش مشکلی نداش
نسخه قبلی ک وضعش بدتر بود:D اون لرزش بوب ها و کاستوم ها و مد های نودیتی =)):D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,355
من نمیدونم استریم چقدر طول کشیده فقط ی کلیپ یکی دو دقیقه ای دیدم 2 تا دختر روی صحنه دارن بوب هاشون میلرزونن=)) بعد توی بازی طرف دخترو یجوری زد و استوپ کردن و به تفسیر پرداختن که نگو=)) آخه روی چه صحنه ای هم فوتو مود بود چی بود اونو چک میکردن:))
کلا استریمش چقدر بوده؟ همین یکی دو دقیقه اس؟

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,964
نام
احمد
دوستان تو این نسخه دیگه مقدار لانچ شدن حریف ظاهرا ربطی نداره به میزان دمیجی که قبل لانچ تو critical stun می خوره درسته؟ اگه اینطوره الان اصلا توجیحی داره قبل لانچ کردن ریسک کنه آدم و چند تا ضربه به حریف تو critical stun بزنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر