Assassin's Creed Odyssey | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,111
11,216
نام
آرمين

Title: Assassin's Creed Odyssey
Developer: Ubisoft Quebec
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC - PS4- Xbox One
Release Date: 5 Oct 2019
Meta Score: TBD
System Requirements
Minimum Requirements

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: AMD FX 6300 @ 3.8 GHz, Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz, Ryzen 3 - 1200
Video: AMD Radeon R9 285 (2GB VRAM with Shader Model 5.0) or NVIDIA GeForce GTX 660
Memory: 8GB RAM
Resolution: 720p
Targeted framerate: 30 FPS
Video Preset: Low
Storage: 46GB available hard drive space
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers


Recommended Specification

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: AMD FX-8350 @ 4.0 GHz, Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz, Ryzen 5 - 1400
Video: AMD Radeon R9 290X (4GB VRAM or more with Shader Model 5.0) or better or NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB) – See supported list*
Memory: 8GB RAM
Resolution: 1080p
Targeted framerate: 30 FPS
Video Preset: High
Storage: 46GB available hard drive space
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers


Recommended 4K Configuration

OS: Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: AMD Ryzen 1700X @ 3.8 GHz, Intel Core i7 7700 @ 4.2 GHz
Video: AMD Vega 64, NVIDIA GeForce GTX 1080 (8GB VRAM with Shader Model 5.0)
Memory: 16GB RAM
Resolution: 4K
Targeted framerate: 30 FPS
Video Preset: High
Storage: 46GB available hard drive space
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
در سال 2017 پس از استراحت یک ساله سری محبوب Assassin's Creed شاهد بازگشت این سری با بازی Assassin's Creed Origins بودیم. بازی که بسیازی از المان های سری را دگرگون ساخت و مسیر جدیدی در پیش روی سری قرار داد. حال یکسال پس از عرضه موفق Origins مجدد عنوان جدیدی در سری با نام Assassin's Creed Odyssey معرفی شد، عنوانی که قرار است ما را به زمانی قبل از داستان Origins، یعنی حدود 400 الی 500 سال قبل از میلاد مسیح در سرزمین یونان ببرد. در نگاه اول این عنوان بسیار مشابه با Origins به نظر می رسد، اما آیا همه المان های آن اینطور است و تنها شاهد تغییر در مکان و زمان خواهیم بود؟! در جواب باید بگویم که خیر، بازی از لحاظ ظاهری از همان انجین و فرمول استفاده می کند، اما تک تک المان ها دچار تغییر و بهبود شده اند، از وجود Ability در مبارزات، تا مسیر RPG شدن به معنای واقعی. به منظور درک بهتر این تغییرات و اساس کلی بازی، اطلاعات مهم بازی را در بخش زیر مطالعه کنید.


اطلاعات بازی

 • دوره زمانی بازی حدود 400 الی 500 سال قبل از میلاد مسیح، در دوران طلایی یونان است.
 • نقشه بازی شامل کل کشور یونان خواهد بود که بسیار متنوع تر از مصر باستان است. از فضاهای سرسبز تا کوه های برفی و دریاهای پهناور. همچنین وسعت این نقشه دو برابر نقشه عظیم Origins خواد بود که در نوع خود بی نظیر است.
 • شخصیت اصلی بازی برای اولین بار در سری قابل انتخاب است. شخصیت مرد با نام Alexios و شخصیت زن با نام Kassandra از کارکترهای قابل انتخاب بازی هستند. با وجود این انتخاب، سیر داستانی دو شخصیت یکسان خواهد بود.
 • شخصیت بازی از خانواده Spartaهاست، اما در کودکی طی یک حادثه نامعلوم از خانواده ترد می شود و تنها چیزی که برای او باقی می ماند نیزه شکسته Leonidas، پادشاه Spartaها (که از اجداد شخصیت اصلی نیز است) خواهد بود.
 • خبری از Templarها نیست و به نظر شخصیت منفی بازی با نام Cultist شناخته می شود که گویا اشاره به گروه تندرو مذهبی خواهد داشت.
 • شخصیت بازی از یک Mercenary پایین رده شروع خواهد کرد و تا بالاترین رتبه های Spartanها پیش خواهد رفت.
 • در بازی به دنبال پیدا کردن قسمت تاریک گذشته و کودکی خود خواهید بود.
 • المان های RPG بازی نسبت به Origins یک و شاید چند پله ارتقا پیدا کرده اند. علاوه بر درخت مهارت، Loot و Level Up شخصیت و موارد دیگر که در بازی قبل وجود داشت، برای اولین بار شاهد وجود Abiltyها، قابلیت انتخاب در مکالمات و تاثیر بر روند داستان، ایجاد روابط احساسی بین شخصیت ها و ... خواهیم بود.
 • ماموریت ها مانند بازی قبل در کل نقشه بازی پراکنده شده اند و به ماموریت های اصلی و فرعی دسته بندی می شوند. به غیر از این دو دسته، فعالیت های جانبی دیگری نیز بنا به فضا در بازی وجود خواهند داشت.
 • همچنان Eagle Vision جای خود را به عقابی با نام Ikarus داده است که از لحاظ قابلیت ها به نظر فرق چندانی با Senu نخواهد داشت. همچنین نام Ikarus اشاره به فرزند یکی از خدایان باستان یونان دارد که آرزوی پرواز کردن داشت.
 • سیستم Navigation بازی ادامه راه Origins خواهد بود و خبری از Mini Map نیست.
 • همانطور که بالاتر ذکر شد، نقشه بازی کل کشور یونان را پوشش خواهد داد و شامل شهرهای بزرگ، روستاها، دریاهای وسیع، معبدهای مخفی و ... است
 • پوشش گیاهی با توجه به فضا در بازی قرار گرفته است. همچنین اکوسیستم جانوری نیز همچنان در بازی وجود خواهد داشت.
 • تا به حال تنها وسیله نقلیه نشان داده شده اسب است و معلوم نیست آیا خبری از سایر مرکب ها خواهد بود یا خیر!
 • اسلحه های بازی مانند Origins به دو دسته کلی Range و Melee دسته بندی می شوند. اما اینبار Abilityها (مانند Spartan Kick) بازیکن را در مبارزات همراهی می کنند.
 • مبارزات ادامه دهنده همان سیستم جدید پیاده شده در Origins خواهد بود، باز هم آزادانه می توانید سلاح خود را به حرکت در آورید و زمان بندی، فاصله، سرعت و قدرت سلاح از فاکتورهای مهم خواهند بود.
 • برخی از نمادهای بازی مانند Leap of Faith همچنان در بازی وجود دارند، اما برخی جای خود را به چیز دیگری داده اند که جلوتر اشاره خواهد شد.
 • بخش زمان حال در بازی وجود خواهد داشت و ادامه دهنده داستان Layla Hassan خواهد بود. از نظر وسعت، بزرگ تر از Origins خواهد بود، اما همچنان تمرکز اصلی بر روی داستان Alexios/Kassandra است. همچنین بازی قابلیتی را در اختیار بازیکن قرارخواهد داد تا هر زمان که خواست به زمان حال بیاید و بازی شما را مجبور به این کار نخواهد کرد.
 • هیچ گونه بخش Multiplayer در بازی وجود نخواهد داشت.
 • از قابلیت های مخفی کاری چیز زیادی گفته نشد، با این حال به نظر تغییرات چندانی در آن صورت نگرفته است.
 • از لحاظ افسانه ها، بسیار بیشتر از Origins به آن ها پرداخته خواهد شد و با موجودات گوناگونی روبرو خواهیم شد. دیدار و یا روبرو شدن با خدایان باستان نیز دو از انتظار نخواهد بود.
و اما مواردی که نسبت به شماره قبل و برخی در کل سری جدید خواهند بود.

 • تا به اینجا خبری از Hidden Blade نخواهد بود و جای خود را به نیزه شکسته Leonidas داده است. این نیزه علاوه بر ایفای نقش جایگزین Hidden Blade برای مخفیانه به قتل رساندن، در مبارزات بسیار کاربری است و بسیاری از Abilityهای موجود به آن مربوط می شوند.
 • لباس و Armor به بخش های جدا از هم تجزیه شده اند و بازیکن قابلیت انتخاب هر تکه از آن را خواهد داشت (مانند AC Unity)
 • Assassination در حال حرکت به بازی اضافه شد که در بازی Origins وجود نداشت.
 • برای اولین بار در سری قابلیت انتخاب در مکالمات و وجود پیش آمد ها را در سری خواهید داشت. البته مواردی که بر اساس تاریخ باشند تغییر نخواهند کرد، اما سرنوشت شخصیت ها توسط بازیکن رقم می خورد.
 • برای اولین بار در سری چندین پایان در بازی وجود خواهد داشت
 • برای اولین بار در سری امکان ایجاد روابط عاطفی بین شخصیت های مختلف وجود خواهد داشت و حتی محدود به روابط عادی و مستقیم نخواهد شد.
 • برای اولین بار در سری همه مکالمات به صورت Cut Scene خواهند بود و راهی مانند The Witcher 3 را طی خواهد کرد.
 • بیش از 30 ساعت Cut Scene در بازی وجود خواهد داشت
 • با وجود جملات مشابه دو شخصیت Alexios و Kassandra در شرایط یکسان، شاهد تفاوت در نحوه بیان و انیمیشن های صورت خواهیم بود.
 • Naval Combats نقش بسیار پررنگی در بازی خواهند داشت و تنها محدود به چند ماموریت نخواهد شد.
 • موجودات دریایی متنوعی وجود خواهند داشت و شنا کردن در آب با حضور کوسه ها اصلا امن نخواهد بود.
 • برای اولین بار در سری کشتن NPCها موجب Desync شدن شما از بازی نخواهد شد و به جای آن سیستمی مانند Wanted Level سری GTA در بازی پیاده ساری شده است.
 • برای اولین بار در سری شاهد مبارزات عظیم با وجود 300 نفر خواهیم بود.
Post Launch & Season Pass ContentStory Arc 1: Legacy of the First Blade
This first episodic adventure will link Assassin’s Creed: Odyssey and Assassin’s Creed: Origins. Players will fight alongside the first hero to wield the iconic hidden blade while learning why the Assassins choose to fight from the shadows. Starting December 2018, episodes will be released approximately six weeks apart.

Story Arc 2: The Fate of Atlantis
In the second story arc, players will confront godly creatures and uncover the secrets of the legendary sunken city. In a surprising saga filled with twists and turns, players will get even closer to Greek mythology and the First Civilization. Coming spring 2019, episodes will be released approximately six weeks apart.

Assassin's Creed III Remastered
Ignite the American Revolution as Connor, the master assassin born of the beauty and the brutality of 18th century America

اگر علاقه مند به بازی هستید، حتما سایت رسمی بازی را هم چک کنید:
Assassin's Creed Odyssey on PS4, Xbox One, PC | Ubisoft (US)

همینطور اگر می خواهید در در مورد تنوع محیطی فوق العاده بازی بیشتر بدانید, حتما حتما لینک زیر را بررسی کنید:
Assassin's Creed Odyssey World Map - Ancient Greece | Ubisoft (US)

تصاویر بازی


 
آخرین ویرایش:

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,343
4,174
نام
پوریا
با این وضع دلار احتمالش یک درصد هست ولی اگه کسی هست که واقعا بخواد این بازی رو بخره، من یه کد برای این بازی دارم. یه اسلحه ی رو براتون باز میکنه. اگه نسخه ی PC رو دارید و اگه حتما حتما بازی رو میخرید بهم پیام بدین.
یکی از دوستان خواست این کد رو بخره که یه دفعه یادم افتاد اصلا نگفته بودم که کد کاملا مجانی هست. :D کد مجانی دستم اومده بود و نیازی نیست بفرومش. شرمنده.
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,111
11,216
نام
آرمين
یک مورد رو فکر کنم بهش اشاره نکردم، توی این نسخه گرفتن اموال مردم دزدی محسوب می شه و اگر کسی ببینه گزارش می ده!
یعنی دیگه مثل Origins نمی شه اول برین قصر کلئوپاترا رو خالی کنین بعد باهاش حرف بزنین :D:D:D
 

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,181
3,051
نام
Dara
چقدر نامرده این یوبی سافت:| این همه اساسین رو به سوریه برد، به ایتالیا برد، به فرانسه و امریکا برد به بریتانیا برد به مصر برد ولی به ایران و ژاپن نبرد:)):| البته در مورد نسخه های مصر-یونان، و سوریه و فلسطین نظرم مثبته بقیه موارد با سر خرد توش:D همیشه کلیت معروفی بازی های یوبی سر تمدن ایران بوده، مثلاشما به شاهزاده ایرانی نگاه کنید چقدر یوبی سافت رو معروف کرده، سایتی جای، چیزی نیست مطلبی رو بخونم این سری یوبیسافت رو به حد اعلا رسونده!! حتی من چنیدن جای دیگه خوندم قضیه اساسین برگرفته از هدیه عقاب که یک رمان لهستانی در مورد حسن صبا هست بر میگرده...ولی اخرش بردنش سوریه و المعلم رو جاش گذاشتند یا مثلا سری اسپلینتر هم زیاد بحث های زیادی در مورد ایران داره یا ...
البته اینم بگم خودمد این نسخه جدید رو هم صد در صد امتحانش کنم ولی از این موضوع نمیگزرم تنها دلیلی که اساسین مثل کل سری بازی های یوبی به حقارت و بدبختی نرسیده فقط برای همین بحث معماری خارق العاده و موضوعات نسبتا تاریخیش است و ر بقیه موارد یک چیز نابود شده و تکراری مثل فار کرای یا ghost و غیره بیش نیست.
 
 • Like
Reactions: mondas and kamyy

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,181
3,051
نام
Dara
سایت Gamerant مقاله ای منتشر کرده با عنوان 10 موجود افسانه ای که دوست داریم در بازی ببینیم.
دوستان علاقه مند می تونن از لینک زیر مقاله رو بخونن:

10 Mythical Creatures We Want to See in Assassin’s Creed Odyssey
این چیز های رو زده اگر یوبی بیاره خو بازی میشه gow 3 :| بنظرم رو بعد تاریخی بازی بیشتر کار کنن بهتره هر چند امیدوارم همچنین افسانه های مثل نسخه مصر زیاد وارد بازی نشه !
 

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
13,842
17,806
نام
امیر حسین
این چیز های رو زده اگر یوبی بیاره خو بازی میشه gow 3 :| بنظرم رو بعد تاریخی بازی بیشتر کار کنن بهتره هر چند امیدوارم همچنین افسانه های مثل نسخه مصر زیاد وارد بازی نشه !
آخر تریلر E3 + انقدر که از DLCدوم اوریجینز تعریف کردن، اگر سری کم کم اونقدر که اسطوره ای میشه، تاریخی نباشه تعجب نمیکنم:-"
 
 • Like
Reactions: Paradise Lost

reallife0002

کاربر سایت
Oct 9, 2005
123
4
نام
amin
با دو تریلری که از بازی اومده بهتره اسمش رو بزاریم یک DLC برای سری Origins !!!
یوبی به کارمنداش گفته یه کپی پیست تمیز از اورجین در بیارید که بدجور محتاج پولم!

من اگر قبلش نمیخوندم این تریلرها در مورد Assassin's Creed Odyssey هست فکر میکردم یکی از مراحل فرعی Origins که نرفتمش ، یا رفتمش ولی از خاطرم رفته ، خلاصه همه چیز شبیه قبله ، نهایتاً از کلاه خودای سربازا شاید بتونید بفهمید اینجا یونانه!
 

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,924
5,591
نام
امیرحسین
واقعا یه سری باشه که حقش نباشه بهش بگیم کپی پیست همین ACـه. توی 5 بازی اخیر، 2 دفعه کل زیر و روی گیم پلی بازی رو کاملا عوض کردن. واقعا همچین چیزی من یادم نمیاد واسه سری دیگه ای.
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,111
11,216
نام
آرمين
حداقل سیستم و سیستم پیشنهادی بازی معرفی شد:

Minimum Requirements

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: AMD FX 6300 @ 3.8 GHz, Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz, Ryzen 3 - 1200
Video: AMD Radeon R9 285 (2GB VRAM with Shader Model 5.0) or NVIDIA GeForce GTX 660
Memory: 8GB RAM
Resolution: 720p
Targeted framerate: 30 FPS
Video Preset: Low
Storage: 46GB available hard drive space
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers


Recommended Specification

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: AMD FX-8350 @ 4.0 GHz, Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz, Ryzen 5 - 1400
Video: AMD Radeon R9 290X (4GB VRAM or more with Shader Model 5.0) or better or NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB) – See supported list*
Memory: 8GB RAM
Resolution: 1080p
Targeted framerate: 30 FPS
Video Preset: High
Storage: 46GB available hard drive space
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers


Recommended 4K Configuration

OS: Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: AMD Ryzen 1700X @ 3.8 GHz, Intel Core i7 7700 @ 4.2 GHz
Video: AMD Vega 64, NVIDIA GeForce GTX 1080 (8GB VRAM with Shader Model 5.0)
Memory: 16GB RAM
Resolution: 4K
Targeted framerate: 30 FPS
Video Preset: High
Storage: 46GB available hard drive space
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers​
 

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
3,821
6,585
نام
مهدی
حداقل سیستم و سیستم پیشنهادی بازی معرفی شد:

Minimum Requirements

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: AMD FX 6300 @ 3.8 GHz, Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz, Ryzen 3 - 1200
Video: AMD Radeon R9 285 (2GB VRAM with Shader Model 5.0) or NVIDIA GeForce GTX 660
Memory: 8GB RAM
Resolution: 720p
Targeted framerate: 30 FPS
Video Preset: Low
Storage: 46GB available hard drive space
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers


Recommended Specification

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: AMD FX-8350 @ 4.0 GHz, Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz, Ryzen 5 - 1400
Video: AMD Radeon R9 290X (4GB VRAM or more with Shader Model 5.0) or better or NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB) – See supported list*
Memory: 8GB RAM
Resolution: 1080p
Targeted framerate: 30 FPS
Video Preset: High
Storage: 46GB available hard drive space
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers


Recommended 4K Configuration

OS: Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: AMD Ryzen 1700X @ 3.8 GHz, Intel Core i7 7700 @ 4.2 GHz
Video: AMD Vega 64, NVIDIA GeForce GTX 1080 (8GB VRAM with Shader Model 5.0)
Memory: 16GB RAM
Resolution: 4K
Targeted framerate: 30 FPS
Video Preset: High
Storage: 46GB available hard drive space
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers​
ارمین جان عکس از کلیه سلاح های بازی منتشر نشده؟؟؟ حقیقتش من فقط میتونم با شمشیر بلند کار کنم حالا با سپر یا بدون فرقی نداره اما به هیچ عنوان نمیتونم با دوتا شمشیر کوچیک توی دست چپ و راست کار کنم !
حالا هرچقدر تریلر میبینم یا دوتا شمشیر کوچیک دستشه یا نهایت یدونه گرز به خاطر این نگرانم چون واقعا برام مهمه
 
 • Like
Reactions: armin_shadow

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,111
11,216
نام
آرمين
ارمین جان عکس از کلیه سلاح های بازی منتشر نشده؟؟؟ حقیقتش من فقط میتونم با شمشیر بلند کار کنم حالا با سپر یا بدون فرقی نداره اما به هیچ عنوان نمیتونم با دوتا شمشیر کوچیک توی دست چپ و راست کار کنم !
حالا هرچقدر تریلر میبینم یا دوتا شمشیر کوچیک دستشه یا نهایت یدونه گرز به خاطر این نگرانم چون واقعا برام مهمه
سلاح بازی تقریبا شبیه Origins باید باشه! فقط اینجا اصلا سپری در کار نیست و Parry و Block نقش پررنگ تری دارن! و البته در کنار اون ها 4تا Ability که وارد مبارزات شده ...
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟