سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
چون یبار توی فول فرمت از شانس گند من یهو برق رفت.دستگاه اومد بالا بعد کویک فرمت کردم.هواسم نبود تیک آپدیت آنلاین بردام یهو شروع کرد به اپدیت فکر کنم ۱۰درصدی آپدیت کرد.یهو قطعش کردم.بعد از اون توی جای که میخای saveکپی کنی هی اخطار آپدیت میده نمیشه اینو درست کرد؟یعنی فول فرمت احتمال داره این اخطار برداشته بشه؟یا داخل کش فلش کاملا میمونه این اخطار آپدیت؟

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
چون یبار توی فول فرمت از شانس گند من یهو برق رفت.دستگاه اومد بالا بعد کویک فرمت کردم.هواسم نبود تیک آپدیت آنلاین بردام یهو شروع کرد به اپدیت فکر کنم ۱۰درصدی آپدیت کرد.یهو قطعش کردم.بعد از اون توی جای که میخای saveکپی کنی هی اخطار آپدیت میده نمیشه اینو درست کرد؟یعنی فول فرمت احتمال داره این اخطار برداشته بشه؟یا داخل کش فلش کاملا میمونه این اخطار آپدیت؟
تو یک یوزر دیگه تست کن ببین هک انجام میشه یاخیر
من حدس میزنم مشکل از یوزر ت باشه
و قبل از این کارها
یه بار دیگه فریمور ۵.۰.۵ رو فلش کن از safe mode

• Like
Reactions: naruto u

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
حت
تو یک یوزر دیگه تست کن ببین هک انجام میشه یاخیر
من حدس میزنم مشکل از یوزر ت باشه
و قبل از این کارها
یه بار دیگه فریمور ۵.۰.۵ رو فلش کن از safe mode
حتی با یه یوزر دیگم تست کردم بازم گیج میزد.
چجوری فلش کنم؟
اون خطای آپدیت نمیشه کاری کرد؟

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
حت

حتی با یه یوزر دیگم تست کردم بازم گیج میزد.
چجوری فلش کنم؟
اون خطای آپدیت نمیشه کاری کرد؟
آموزش آپدیت به OFW5.05 به صورت قدم به قدم:

لطفا دقت داشته باشید که حتما باید فریمور فعلی شما پایین تر از ۵٫۰۵ باشد. اگر بر روی ورژن بالاتری هستید (مثلا ۵٫۵۵) به هیچ عنوان نمی توانید دانگرید کنید و امکان نصب فریمور پایین تر نیست. متاسفانه بایستی صبر کنید تا اکسپلویت جدید برای فریمورهای بالاتر منتشر شود. اگر مطمئن هستید که فریمور شما پایین تر از OFW5.05 می باشد، بدین صورت عمل کنید:

۱) فایل آپدیت را از بخش دانلود دریافت کرده و توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

۲) یک فلش با فرمت FAT32 آماده کنید. در فلش ابتدا یک فولدر با نام PS4 سپس درون آن یک فولدر با نام UPDATE ایجاد کنید (حتما تمامی کلمات به صورت بزرگ باشند). حال فایل آپدیت که اسمش PS4UPDATE.PUP می باشد را در این پوشه یعنی آدرس PS4/UPDATE قرار دهید.

۳) به کنسول خود مراجعه کنید. اتصال به اینترنت را بر روی کنسول خود به صورت کامل قطع کنید. هم چنین، تیک گزینه های مربوط به دریافت خودکار آپدیت ها را قطع کنید تا بعدا برای شما مشکل نشود. البته، قابلیت Update Blocker در اکسپلویت قرار دارد که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

۴) حال فلش را به دستگاه خود متصل کنید. به آدرس Settins => System Software Update بروید. سیستم به صورت اتومات فایل آپدیت بر روی فلش را شناسایی کرده و نصب می کند.

قسمت ۴ش رو میتونید از safe mode هم انجام بدین فرقی نمیکنه
http://dl5.downloadha.com/hosein/Game/May2018/29/PS4.OFW.5.05_www.Downloadha.com_.rar
رمزش هم
اگه راه نیفتاد باید فریمور ریکاوری بزنید که همه چی رو کنسول رو پاک میکنه

اون خطای اپدیت هم با update blocker حل میشه

• Like

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン

لطفا دقت داشته باشید که حتما باید فریمور فعلی شما پایین تر از ۵٫۰۵ باشد. اگر بر روی ورژن بالاتری هستید (مثلا ۵٫۵۵) به هیچ عنوان نمی توانید دانگرید کنید و امکان نصب فریمور پایین تر نیست. متاسفانه بایستی صبر کنید تا اکسپلویت جدید برای فریمورهای بالاتر منتشر شود. اگر مطمئن هستید که فریمور شما پایین تر از OFW5.05 می باشد، بدین صورت عمل کنید:

۱) فایل آپدیت را از بخش دانلود دریافت کرده و توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

۲) یک فلش با فرمت FAT32 آماده کنید. در فلش ابتدا یک فولدر با نام PS4 سپس درون آن یک فولدر با نام UPDATE ایجاد کنید (حتما تمامی کلمات به صورت بزرگ باشند). حال فایل آپدیت که اسمش PS4UPDATE.PUP می باشد را در این پوشه یعنی آدرس PS4/UPDATE قرار دهید.

۳) به کنسول خود مراجعه کنید. اتصال به اینترنت را بر روی کنسول خود به صورت کامل قطع کنید. هم چنین، تیک گزینه های مربوط به دریافت خودکار آپدیت ها را قطع کنید تا بعدا برای شما مشکل نشود. البته، قابلیت Update Blocker در اکسپلویت قرار دارد که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

۴) حال فلش را به دستگاه خود متصل کنید. به آدرس Settins => System Software Update بروید. سیستم به صورت اتومات فایل آپدیت بر روی فلش را شناسایی کرده و نصب می کند.

http://dl5.downloadha.com/hosein/Game/May2018/29/PS4.OFW.5.05_www.Downloadha.com_.rar
رمزش هم

الاofwچه فرقی باcfwداره؟
یعنی آپدیتی که روی دستگاه منهcfwچون فایل دانلودیشو از دانلودها گرفتم؟

رمزش هم

بعد برای من5.05این نوشته زیر5.05عمل میکنه چجوریه، جواب میده؟

رمزش هم

فایرم ور ریکاوری من توی دستگاه ندیدم اون چجوری باید اجرا کنم؟همه چی کنسول شامل سیو و خود بازی و ترافیا میشه با اکانت دیگه،به خود دستگاه که صدمهی وارد نمیشه؟

Last edited by a moderator:

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
فایرم ور ریکاوری من توی دستگاه ندیدم اون چجوری باید اجرا کنم؟همه چی کنسول شامل سیو و خود بازی و ترافیا میشه با اکانت دیگه،به خود دستگاه که صدمهی وارد نمیشه؟
شما خودتو داری گیج میکنی
لطفا مرحله به مرحله عمل کن
دقیقا طبق‌اون آموزش
فایل رو دانلود و نصب کن
اگر مشکلت حل شد ک هیچ

اگر نشد یه فایل دیگه بهت میدم تا اونو نصب کنی که تمام اطلاعات از کنسول پاک میشه
خطری نداره یا حداقل من ندیدم
چون فایل رسمی سونی هست

• Like

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
شما خودتو داری گیج میکنی
لطفا مرحله به مرحله عمل کن
دقیقا طبق‌اون آموزش
فایل رو دانلود و نصب کن
اگر مشکلت حل شد ک هیچ

اگر نشد یه فایل دیگه بهت میدم تا اونو نصب کنی که تمام اطلاعات از کنسول پاک میشه
خطری نداره یا حداقل من ندیدم
چون فایل رسمی سونی هست
کلا فرمتش کردم درست شد،فقط مشکل سر انتقال سیو بازیها به دستگاه دارم که همش آپدیت دستگاه میده اونو چحوری بکل از کار بندازم.

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
کلا فرمتش کردم درست شد،فقط مشکل سر انتقال سیو بازیها به دستگاه دارم که همش آپدیت دستگاه میده اونو چحوری بکل از کار بندازم.
سیو هایی که از طریق معمولی یا همون انتقال به فلش گرفتید جواب نمیده
فقط بک اپ هایی که از طریق DB SG BACKUP و از طریق هک میگیرید میشه برگردوند

• Like

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
د
سیو هایی که از طریق معمولی یا همون انتقال به فلش گرفتید جواب نمیده
فقط بک اپ هایی که از طریق DB SG BACKUP و از طریق هک میگیرید میشه برگردوند
دیشب که دستگاه روشن کردم تا رفتم تو هک آفلاین با مرورگر دستگام شاید دوبار یا سه بار ریستارت شد رفت تو safe modeبنظرت ایرادی پیدا نکرده از شانس من،یا تو بازی میرفتم یهو خاموش میشد.یا هارد وصل میکردم یهو خاموش میشد.یا هک میزدم یهو خاموش میشد بعد چند بار خاموش شدن هک کار میکرد.

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
د

دیشب که دستگاه روشن کردم تا رفتم تو هک آفلاین با مرورگر دستگام شاید دوبار یا سه بار ریستارت شد رفت تو safe modeبنظرت ایرادی پیدا نکرده از شانس من،یا تو بازی میرفتم یهو خاموش میشد.یا هارد وصل میکردم یهو خاموش میشد.یا هک میزدم یهو خاموش میشد بعد چند بار خاموش شدن هک کار میکرد.
فریمور ریکاوری بزن کلا فریمور ت صفر صفر بشه
MEGA

• Like

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
با سلام. میخواستم بدونم که میتونم با ps4 کپی خورم سیو های بازی را از ps4 دیگری بگیرم و توی ps4 خودم بریزم بدون اینکه ps4 بن بشه؟
ن عزیز نمیشه.هر بازی آیدی مخصوص خودش داره.

فریمور ریکاوری بزن کلا فریمور ت صفر صفر بشه
MEGA
چه حجمی داره ۱گیگ حجمشه،بعد چجوری باید اجراش بکنم؟
کل اطلاعاتم پاک میشه؟تازه توش بازی نصب کردم.

چه حجمی داره ۱گیگ حجمشه،بعد چجوری باید اجراش بکنم؟
کل اطلاعاتم پاک میشه؟تازه توش بازی نصب کردم.یعنی فایرم ور بحالت سیستم کارخونی دانگرید میشه؟

Last edited by a moderator:

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559

BestNam

کاربر سایت
Mar 8, 2019
1
سلام خدمت دوستان
من تازه ps4 خریدم همچین ازش سر در نمیارم ممنون میشم کمکم کنید
نسخهنکه من دارم 5.55 ایا امکان هک کردنش هسته اگر هست لینک اموزشو بی‌زحمت بدید وواین که امکان دانگرید به نسخه های قبلی هست؟

aminwifi

کاربر سایت
Dec 5, 2012
3
سلام خدمت دوستان
من از ورژن 5.05 استفاده میکنم و با گوشی اندروید هک میکنم
یه سوال داشتم چطور میتونم از سیو های بازیم یه بکاپ بگیرم و اگر سیو پرید بتونم دوباره بریزم رو کنسول و استفاده کنم؟
چون یه بار وسط بازی کنسول خاموش شد و سیو اون بازیم پرید
ممنون میشم راهنماییم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر