سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
تو این 6-5 روز که کنسول رو هک کردم بالای 12 بار خاموش کرده، حالا یا موقعه اجرای بازی ها یا موقه اجرای هک.
ولی امروز بعد هک زدن دوباره کنسول خاموش شد و تمام سیو هام پرید:)) اخرای گاد بودم:| نیو گیم پلاس 3 بلاد و وسطای لست گاردین و....الان یک حسی که دارم انگار دنیا رو سرم خراب شده، شخصا دیگه از این هک ارضا شدم امنیت نداره بخوام دوباره از اول شروع کنم بعد یک دو سه بار بعدش دوباره سیو هم بپره، صبر میکنم تا در اینده ورژن های دیگه این مشکل همیشه زدن هک و خاموش شدنش و پریدن سیو ها رو حل کنند.

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
تو این 6-5 روز که کنسول رو هک کردم بالای 12 بار خاموش کرده، حالا یا موقعه اجرای بازی ها یا موقه اجرای هک.
ولی امروز بعد هک زدن دوباره کنسول خاموش شد و تمام سیو هام پرید:)) اخرای گاد بودم:| نیو گیم پلاس 3 بلاد و وسطای لست گاردین و....الان یک حسی که دارم انگار دنیا رو سرم خراب شده، شخصا دیگه از این هک ارضا شدم امنیت نداره بخوام دوباره از اول شروع کنم بعد یک دو سه بار بعدش دوباره سیو هم بپره، صبر میکنم تا در اینده ورژن های دیگه این مشکل همیشه زدن هک و خاموش شدنش و پریدن سیو ها رو حل کنند.
شما از منوی دیباگ یه چیزایی رو دستکاری کردی
تو تاپیک مرجع خوندم درمورد سیو های بازی نوشته بود
شما باید هک hen میکردی
کنسول من حتی 1 بار حتی 1 بار هم خاموش نکرده

این هک موقته لذا دستکاری اضافه بر سازمان انجام ندین مشکلی ندارید
خواستید سرچ میکنم از تاپیک مرجع در میارم که شما چیو دستکاری کردی خاموشی و پاک شدن سیو برات پیش اومده

• Like
Reactions: NO ps3

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414

شما احتمالا از Mira استفاده می کردی
Specter بارها تاکید کرده که اکسپلویت به همراه HEN کاملا پایداره، متاسفانه Mira خیلی باگ دارن، خودشونم گفتن بتا اه اما ریلیز اولی که از هک اومد به همراه Mira عرضه شد که خیلی مشکل برای استفاده کننده ها ایجاد کرد
اکسپلویت به همراه HEN v.16 کاملا پایداره

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
شما احتمالا از Mira استفاده می کردی
Specter بارها تاکید کرده که اکسپلویت به همراه HEN کاملا پایداره، متاسفانه Mira خیلی باگ دارن، خودشونم گفتن بتا اه اما ریلیز اولی که از هک اومد به همراه Mira عرضه شد که خیلی مشکل برای استفاده کننده ها ایجاد کرد
اکسپلویت به همراه HEN v.16 کاملا پایداره
از طریق مرورگر میرم و اون سایت رو بالا میارم و هک کامل میشه، جایی رو اشتباه رفتم؟ این میرا چیه اصلا؟

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
از طریق مرورگر میرم و اون سایت رو بالا میارم و هک کامل میشه، جایی رو اشتباه رفتم؟ این میرا چیه اصلا؟

Mira یک CFW هم به همراه یک سری ابزار، البته به نظرم چندان اسم CFW براش مناسب نیست، چون واقعا CFW نیست
من توصیه می کنم از هک های آفلاین استفاده کن در غیر این صورت:
DNS هات رو گزینه های زیر ست کن:
165.227.83.145
108.61.128.15

بعد برو از توی Settins قسمت User Guide اونجا صفحه اکسپلویت برات باز می شه، فقط گزینه HEN خلی رو انتخاب کن، Mira توش نباشه

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
سلام
من از هک آفلاین استفاده می‌کنم و بعضی وقت‌ها انجام نمیشه و ارور "cannot display the page. WV.33898-1" میاد
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
من از روش آفلاین و اندروید که میرم ( با گوشی اعضای خونواده :D)راحت هک میشه ولی رو گوشی خودم نمیشه:|مشکل از نت نیست چون راحت گوشیمو هات اسپات میکنم با pc ولی با پرو این مشکلو دارم حتی رو این هک آفلاین:|کسی راه حلی داره؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دوستان من بازی ACC:O رو دانلود و نصب کردم بعد دیروز آپدیتش هم که 8 گیگ بود نصب کردم اما توی نوتیفیکشن نوشته update ready to install میزنم میگه go to playstation store قضیه چیه؟

shovalie

کاربر سایت
Jan 25, 2018
109
سلام من امروز در رابطه با آپدیت 5.05 از یکی پرسیدم، گفت آپدیت ها ی رجیون 2 با 1 فرق دارن. اشتباه می گفت؟
همچنین می گفت ممکنه دستگاه خراب بشه و ریسک داره این هک....
بعد چطور میتونم مطمئن بشم که این آپدیتی که دانلود کردم بدون مشکل دانلود شده و نصب کنم رو دستگاه مشکلی ایجاد نشه براش

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام من امروز در رابطه با آپدیت 5.05 از یکی پرسیدم، گفت آپدیت ها ی رجیون 2 با 1 فرق دارن. اشتباه می گفت؟
همچنین می گفت ممکنه دستگاه خراب بشه و ریسک داره این هک....
بعد چطور میتونم مطمئن بشم که این آپدیتی که دانلود کردم بدون مشکل دانلود شده و نصب کنم رو دستگاه مشکلی ایجاد نشه براش
احیانا مغازه دار نبودن؟ :D

خیر هیچ فرقی نداره

• Like
Reactions: shovalie

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
اره مغازه دار بود ولی هک می کرد
راهی نداره مطمئن شم برا صحت آپدیت؟ با سرعت 200kb تو ثانیه با مودم گرفتمش

اولا این که فایل آپدیت خراب باشه امکان نداره کنسول آپدیت رو کامل کنه، در بدترین حالت وسط آپدیت ارور می خوره و Rollback می کنه به ورژن قبلی، جدا از این که Recovery Mode کنسول هم همیشه در دسترس هست
دوم این که برنامه WinMD5رو دانلود کنید MD5 Checksum بگیرید ازش، باید برابر زیر باشه:
f86d4f9d2c049547bd61f942151ffb55
اگر بود یعنی سالمه

• Like
Reactions: shovalie

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
سلام.
در حال حاظر به کنسول دسترسی ندارم خودم نمیتونم تست کنم.
متاسفانه منم به مشکل پریدن سیو برخوردم ولی خوشبختانه بازی رو شروع نکرده بودم و سیو 10ساعت بازی گاد پسرخالم پرید:D:D
ظاهرا هم مشکل از میرا چون من همیشه از crack.bargains انجام میدادم.
الان سوالم اینجاس چون قبلا یه صحبتایی شده بود که اگه hen خالی اجرا بشه نیاز به نصب دوباره بازیاس.
میخواستم بدونم درست یادمه یا دارم اشتباه میکنم؟
باید دوباره نصب کنم یا نیازی نیس؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر