سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

mhvn

کاربر سایت
Nov 17, 2009
10
تفاوتی نداره. اگه بازی دیسکی تون هم ب بالای 5.5نیاز داشته باشه اجرا نمیشه
بازی های تا 5.5دیسکی بی مشکل اجرا میشه
میشه آپدیت های بازی های تا 5.55 رو بدون نیاز به آپدیت کردن دستگاه نصب کرد ؟ یعنی به اینترنت وضل شد و آخرین نسخه بازی با پچ هاش رو روی 5.55 داشت؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
میشه آپدیت های بازی های تا 5.55 رو بدون نیاز به آپدیت کردن دستگاه نصب کرد ؟ یعنی به اینترنت وضل شد و آخرین نسخه بازی با پچ هاش رو روی 5.55 داشت؟
خیر نمیشه برای اتصال به PSN به آخرین آپدیت کنسول نیاز هست. شما میتونی نسخه های جدیدتر یا درصورت وجود نسخه گولد کامل یا همون goty بازی رو بخری که آخرین آپدیت و dlc هارو هم باخودش داشته باشه.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
422
نام
フセイン
ریبولد دیتابیس کردم اکانت جدید ساختم درست شد اما بازی ها رو دستگاه نمیشناسه! و هارد هم پره ! چکار کنم حالا؟ چجوری یازی هارو بشناسونم یا اگر نمیشه چجوری از روی هارد پاکشون کنم؟
بازیهارو یبار دیگه رو همون بازیها بریز مثلا اگه انچارد ۴داری یه انجارد ۴با همون ایدی نصب کن روش ربطی به حجم نداره فقط کپی میکنه روش.

djcounter

کاربر سایت
May 17, 2019
6
سلام دوستان. چجوری میشه توی کنسول های هکی از سیو بازی ها روی فلش بک آپ گرفت؟ با روش معمولی که توی تنطیماته نمیشه چون می خواد وصل بشه به اینترنت

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام دوستان. چجوری میشه توی کنسول های هکی از سیو بازی ها روی فلش بک آپ گرفت؟ با روش معمولی که توی تنطیماته نمیشه چون می خواد وصل بشه به اینترنت
نمیشه
باید payload db sg backup رو از منوی هک ت بفرستی همه رو با هم روی هارد یا فلش میگیره معمولا 8 گیگ میشه

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
از کجا بدونم کنسولی که میخوام بخرم هک میشه یا نه؟ لیستی هست که مثلا بگه کد
CUH-7216B
چه ورژنی روش نصبه؟
درود . دوس عزیز تو قسمت سیستم اینفور میشن مشخصات فریمور رو نوشته ... اگه زیر 5.05 بود قابل کپی خوره یه هکی جلبریگ ... اگه بالای این عدد بود کپی خور نمیشه

fermium100

کاربر سایت
Jan 28, 2014
17
درود . دوس عزیز تو قسمت سیستم اینفور میشن مشخصات فریمور رو نوشته ... اگه زیر 5.05 بود قابل کپی خوره یه هکی جلبریگ ... اگه بالای این عدد بود کپی خور نمیشه

قبل خرید از رو کد میخوام بدونم وقتی خریدم اومدم خونه که دیگه به فنا رفتم که!

shovalie

کاربر سایت
Jan 25, 2018
109
قبل خرید از رو کد میخوام بدونم وقتی خریدم اومدم خونه که دیگه به فنا رفتم که!
تعداد خیلی زیادی از مدل های ps4 pro این کد رو دارن
از فروشنده باید بپرسی حتما
همچنین اگر باندل بازی های قدیمیه احتمالش بیشتره که زیر 5.05 باشه مثلا باندل گرن توریسمو ، هورایزن و.. کلا باندل های gt sport به قبل

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر