سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
بالاخره متوجه نشدم یک دسته داره یا دوتا بهرحال یک ترا کپیخور تمیز باشه حدود همین سه تومن هست. اسلیم نتنها هیچ برتری خاصی بر فت نداره بلکه فت ها سگ جون تر هم هستند و برای کسانی که ساعات مداوم میخوان بازی کنن بهتر جواب میدن دیرتر اورهیت میشن مثلا در همین کپیخور کردن اونچه بر اساس تجربه من دیدم اکثر خاموشی در اسلیم ها بوده (منظورم خاموشی هنگام ارسال پیلود نیست که برای همه یکسانه خاموشی وسط بازی رو میگم که ممکنه باعث پریدن سیو ها هم بشه) اسلیم ها مقداری ظریف ترند منتهی فت های سری اول همون براق ها فنشون صدای خیلی زیادی داشت و این باعث شده که بگن اسلیم بهتر هست که این مشکل در سری های بعدی حل شد بهرحال سری 1216 بدون مشکل هست و بهتر از اسلیم نباشه بدتر هم نیست.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
با تشکر
نه یه دسته داره(اما ۲تا دسته اوردم که جفتشون با اون مشخصاتی که دوستان میدادن ارجینال بود اما یکیش کم کارکرد تر بود)
خاموش نشد جیلبریک کردم فقط سری اول شد اونم بی‌توجهی خودم بود فلش توی درگاه یو اس پی بود البته شاید خاموشیم طعبی بود بعد روشن شدن یه چی پر شد اومد بالا که گفتم مشکل نشه از اول فریمور ۵۰۵ زدم بعد جیلبریک کردم هیچ مشکلی نداشت بازی راحت اجرا میکرد خاموش نشد البته تست نکردم زیاد فقط توی یه بازی solus projectصدای فن عجیب میرفت بالا اما توی نیدفور اسپید نه
پس قیمتش مناسب بود؟؟

Sent from my TA-1004 using Tapatalk

VETTEL

کاربر سایت
Sep 28, 2018
47
با تشکر
نه یه دسته داره(اما ۲تا دسته اوردم که جفتشون با اون مشخصاتی که دوستان میدادن ارجینال بود اما یکیش کم کارکرد تر بود)
خاموش نشد جیلبریک کردم فقط سری اول شد اونم بی‌توجهی خودم بود فلش توی درگاه یو اس پی بود البته شاید خاموشیم طعبی بود بعد روشن شدن یه چی پر شد اومد بالا که گفتم مشکل نشه از اول فریمور ۵۰۵ زدم بعد جیلبریک کردم هیچ مشکلی نداشت بازی راحت اجرا میکرد خاموش نشد البته تست نکردم زیاد فقط توی یه بازی solus projectصدای فن عجیب میرفت بالا اما توی نیدفور اسپید نه
پس قیمتش مناسب بود؟؟

سلام،ببین خاموشی بازم هم برات اتفاق میوفته و برای همه‌ی ما هم هر از چند گاهی موقع پی‌لود زدن رخ میده و طبیعیه،بعد از هر خاموشی هم دستگاه ی بار میره برا چک کردن هارد و دوباره میاد بالا که باز باید پی‌لود رو اجرا کنی،پس دفه‌ی بعد هم برات خاموش شد مشکلی نداره و دوباره همون کارارو انجام بده.در آخر هم،از پی‌لود hen 1.7استفاده کن ۱.۸رسمی نیست و تو بعضی بازی‌ها بدجور لگ میزنه

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام،ببین خاموشی بازم هم برات اتفاق میوفته و برای همه‌ی ما هم هر از چند گاهی موقع پی‌لود زدن رخ میده و طبیعیه،بعد از هر خاموشی هم دستگاه ی بار میره برا چک کردن هارد و دوباره میاد بالا که باز باید پی‌لود رو اجرا کنی،پس دفه‌ی بعد هم برات خاموش شد مشکلی نداره و دوباره همون کارارو انجام بده.در آخر هم،از پی‌لود hen 1.7استفاده کن ۱.۸رسمی نیست و تو بعضی بازی‌ها بدجور لگ میزنه
من زیاد تست نکردم فقط اون بازی projectیکم نگران کننده بود
من فکر کنم hen1.8زدم از نمون صفحه خودش منظوزتون اینه از اول فریمور بزنم هک کنم بعد ۱.۷؟
یه سوال دیگه خاموشی باعث میشه سیو بپره؟
یه سوالیم داشتم این هک اکنتی جدیده برای بازی نیاز به نت داره؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
من زیاد تست نکردم فقط اون بازی projectیکم نگران کننده بود
من فکر کنم hen1.8زدم از نمون صفحه خودش منظوزتون اینه از اول فریمور بزنم هک کنم بعد ۱.۷؟
یه سوال دیگه خاموشی باعث میشه سیو بپره؟
یه سوالیم داشتم این هک اکنتی جدیده برای بازی نیاز به نت داره؟

نیازی نیست دیگه فریمور بزنید پیلود هک نسخه های مختلفی داره با همه هم میشه هک کرد اون برنامه ای که باهاش هک اجرا میکنید حالا آندروید باشه یا الازیف کامپیوتر باید نسخه قبلیش رو بگیرید که شامل 1/7 باشه با اون کار کنید . بنظر من 1/6و 1/7 هردو خوب هستند. اون بازی من انجام ندادم اما در دیسکی و هکی فرقی در صدای فن نباید باشه بعضی بازیها کلا بعلت گرافیک یا ساخت فن زیاد کار میکنه و جای نگرانی ندارد گاد اف وار 4 هم همینطوره چون تازه هک کردید حساس هستید

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
نیازی نیست دیگه فریمور بزنید پیلود هک نسخه های مختلفی داره با همه هم میشه هک کرد اون برنامه ای که باهاش هک اجرا میکنید حالا آندروید باشه یا الازیف کامپیوتر باید نسخه قبلیش رو بگیرید که شامل 1/7 باشه با اون کار کنید . بنظر من 1/6و 1/7 هردو خوب هستند. اون بازی من انجام ندادم اما در دیسکی و هکی فرقی در صدای فن نباید باشه بعضی بازیها کلا بعلت گرافیک یا ساخت فن زیاد کار میکنه و جای نگرانی ندارد گاد اف وار 4 هم همینطوره چون تازه هک کردید حساس هستید

اهان پس میشه هر سری یه برنامه هک دیگه رو ریخت نیاز نیست کش قبلی اینا پاک شه؟
میشه اون بازی تست کنید
راستی ارزش داره بخرمش؟؟

farid-1376

کاربر سایت
Aug 21, 2010
10
سلام دوستان
من میخوام کنسول جیلبریک شدرو آپدیت کنم آنلاین بزنم
اگه ریست نکنم و آپدیت کنم که تروفی هایی که گرفتم بمونه ریسک بن شدن هست؟منبع؟

Maysam united

کاربر سایت
Aug 13, 2018
5
سلام دوستان وقتتون بخیر
این روش هک جدیده که کنسولو آپدیت میکنن به ۶.۲۰ و فول بازی میریزن داخلش و فقط میشه آفلاین بازی کرد چجوریه
یه جای مطمئنی هست این روش میریزه و کلاهبردار هم نیست الان ۱۲ ساله تو کار گیمه خودشم میگه هنوز سونی پچش نکرده
اگه روشی هست پس چرا آموزشی نمیزنن بچه های تاپیک
مضراتش چیه؟

• Like
Reactions: Mehrdad092000

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام دوستان وقتتون بخیر
این روش هک جدیده که کنسولو آپدیت میکنن به ۶.۲۰ و فول بازی میریزن داخلش و فقط میشه آفلاین بازی کرد چجوریه
یه جای مطمئنی هست این روش میریزه و کلاهبردار هم نیست الان ۱۲ ساله تو کار گیمه خودشم میگه هنوز سونی پچش نکرده
اگه روشی هست پس چرا آموزشی نمیزنن بچه های تاپیک
مضراتش چیه؟
سلام دوست عزیز روشش کاری نداره مهم اون اکانت قانونیس که نداری
الان اکثرا میزنن ببین کدومش اون بازیا که میخوایو داره که اکثرا چنتا بازی ۲۰۱۹ گرفتن کمترین مبلغم پیدا کردی بده بریزن اولاش حتی بعضیا ۵۰۰ اینام گرفتن الان با ۱۳۰ اینام میزنن

• Like
Reactions: Maysam united

Amir.777

کاربر سایت
Dec 15, 2018
2
سلام . میخواستم بدونم روی کنسول هک شده ۵.۰۵ چجوری عکس هایی که از بیرون کنسول دارم مثلا روی فلش رو به کنسول منتقل کنم و تصویر زمینه قرار بدم؟ لطفا راهنمایی کنین

mr26

کاربر سایت
Jun 12, 2017
46
هک نیس
باگ هست
اکانت رو روی بی نهایت دستگاه میزنند
فقط افلاین
با انلاین شدن بازی ها‌۱۰۰درصد قفل میشن
اکانتش هکیه دیگه درسته؟ منظورتون از بینهایت دستگاه چیشه؟ احتمال بن شدن دستگاه چقدره؟ ممنون میشم جواب بدین

mr26

کاربر سایت
Jun 12, 2017
46
سلام دوست عزیز روشش کاری نداره مهم اون اکانت قانونیس که نداری
الان اکثرا میزنن ببین کدومش اون بازیا که میخوایو داره که اکثرا چنتا بازی ۲۰۱۹ گرفتن کمترین مبلغم پیدا کردی بده بریزن اولاش حتی بعضیا ۵۰۰ اینام گرفتن الان با ۱۳۰ اینام میزنن

خب چه تفاوتی با اکانت های هکی دیگه داره؟ الان که روی هر ورژنی میشه اکانت هکی ریخت

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
اکانتش هکیه دیگه درسته؟ منظورتون از بینهایت دستگاه چیشه؟ احتمال بن شدن دستگاه چقدره؟ ممنون میشم جواب بدین
هکی قانونی مهم نیس
بیشتر یه اکانت قانونی میگیرن
رو بی نهایت دستگاه میزنن
منظور اکانت قانونی رو ۳تا دستگاه میخوره و هکی هک ۱دستگاه ولی با این روش رو بی نهایت

مشخص نیس

• Like
Reactions: mr26

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر