Bloodstained: Ritual of the Night | PC

lt1_b58b6c66285673f0f5780b060bad8645_original_(1).png

Bloodstained: Ritual of the Night

توسعه دهنده: ArtPlay ، DICO

ناشر: 505 Games

سبک :2D action adventure , Igavania

به نام پدر....

ساخت این بازی به لطف کیک استارتر در سال 2015 استارت خورد البته بعد از جمع آوری حدود 5/5 میلیون دلار
از این عنوان در همه محافل گیمینگ به عنوان spiritual successor یا دنباله معنوی کسلوانیا: سمفونی نیمه شب یاد میشه...
کوجی ایگاراشی،نویسنده و کارگردان و تهیه کننده کاره و همینطور خانم میچیرو یامانه ,آهنگساز شناخته‌شده‌ی مجموعه‌ی کسلوانیا هم در این پروژه حضوری پر رنگ داره وبازی با موتور آنریل انجین 4 در حال توسعه هست...

کوجی ایگاراشی رو پدر کسلوانیا یا مترویدوانیا میدونند , آقای ایگا در سال 1968 در یک خانواده مذهبی دیده به جهان گشود وی پس از گذراندن دوره پیش دبستانی , تحصیلات ابتدایی را در دبستانYutaka Taniyama (معادل دبستان عمار یا ابوذر خودمون) گذراند و از همان عنفوان جوانی در پی ساخت و توسعه بازی بوده ...ولش کن دیگه اصلا خوشم نمیاد تو زندگی شخصی مردم سَرک بکشم! مهم اینه که بعد قریب 20 سال همکاری با شرکت کونامی( لعنت الله علیه ..) یک روز کلاه گاوچرونیش رو گذاشت سرش و بعد از در گیری لفظی و نسبت دادن مشاغل نامناسبی به عمه یکی از رئسای بالا دست کونامی , زد بیرون و با خودش گفت خدا کریمه یک روز استدیوی خودم رو می زنم ..تا اون موقع با پراید شوهر خواهرم تو تب سی کار می کنم.....!!

a9pl_picture1.jpg

6a2_picture5.jpg

درباره Miriam.....
داستان بازی در مورد دختری هست به اسم Miriam (همون مریم منتها با لهجه خیلی غلیظ تلفظ میشه...) که از روی اتفاق و کاملا تصادفی کپ شانوا از بازی Order of Ecclesia castlevania هم هست...این دختر یتیم بینوا از یک مشکلی رنج میبره که زندگی آینده و ازدواجش رو تحت شعاع قرار داده , اینکه پوستش داره تبدیل به کریستال میشه و این بلا ها رو هم یک شیمی دان alchemist به سرش آورده , حالا وارد قلعه ای میشه در به در دنبال فردی به نام Gebel (جیبل) ,که اون هم از این مرض رنج میبره تا دو تایی ببینن چه خاکی باید تو سرشون کنند.... در اصل الکمیست انسان هایی رو خلق کرده به نام
Shardbinders که پیوند خوردند با کریستال و نائل می شند به کسب قدرت های شیطانی ...میریام یکی از آخرین های اونهاست و سعی در باطل کردن این طلسم داره ...فعلا همین ...نه پس چی فکر کردین کونامی دست رو دست میذاره تا دراکولا و بلمانت ها رو بیارن تو بازی ...
البته کسلوانیا ها هم داستان خاصی نداشتند دراکولا هر صد سال پا میشه , یک نفر از خانواده بلمونت که در اصل میشه نوه نتیجه های دراکولا شلاق ارثیه پدریش رو ور میداره میره که برا دراکولا لالایی بگه تا بخوابه برا صد سال دیگه ....ولی نگران نباشید بابا ایگاراشی !! کارش رو خوب بلده...

f3xr_picture4.jpg

i2q7_picture7.jpg

طرز تهیه مترویدوانیا برای 2 نفر

اگه سمفونی نیمه شب یا 3 تا کسلوانیا روی نینتندو دی اس رو تجربه کرده باشید با گیمپلی آشنایی کامل خواهید داشت ...کسانی که آشنایی ندارند هم بروند تجربه کنند ....

توی بازی های مترویدوانیا ( یک نقشه به شما داده میشه که اولش فقط یک نقطه هست و شما باید همه اتاق ها, راهرو ها , حال, پذیرایی , مستر و..حتی توی کاسه سرویس ها رو هم بگردید چون برای افزایش درصد نقشه روی اونجا ها هم حساب شده...شخصیت شما یعنی میریام خانِم برخلاف بلمانت ها که فقط بلد بودند شلاق به دست بگیرند , بلته با هر چیزی که دم دستش باشه هیولا نفله کنه (توی تریلر ها شمشیر , نیزه , شلاق , گرز و حتی اسلحه گرم و تپانچه ..تو دستش دیدند ولی خودش بیشتر دوست داره با کنگ فو دخل طرف رو بیاره ) و با کشتن دشمن ها تجربه XP کسب میکنه و به لول بالاتر میره ....
ولی این رو هم در نظر داشته باشید که با برگشتن به منطقه قبلی همه دشمنانی که نابود کرده بودید دوباره زنده می شوند...راحتتون کنم دارک سول رو که دیدید این پسر خاله کوچیکشه که دو بعدی هست و آسونتر...

vwyh_picture3.jpg

...یک نقشه به وسعت...به وسعت ...کجا رو آدرس بدم که بلد باشید خونه دراکولا خوبه..,! هیولا های چندش و بی سر و ته به مقدار لازم..باس فایت دراز و کوتاه به مقدار کافی , یک عدد موزیسین پیانوی کلیسا ( اگه در دسترس نبود میتونید از یک سی دی که روزای یکشنبه تو کلیسا میزارن استفاده کنید) چند تا اتاق کوچیک برای تلپورت و همینطور سیو هم کنار بگذارید , و همینطور اگر مایل بودید مقداری قابلیت ساخت و کرفت کردن بهش اضافه کنید و در آخر کمی قابلیت پخت و پز روش بپاشید ...بازی شما آماده است....
گویا David Hayter (رجوع شود به صدای اسنیک) هم توی بازی چند جمله ای به زبان آورده ...
بازی تاخیر های بسیاری خورده فقط می تونیم امیدوار باشیم به سرنوشت شوم Mighty no 9 دچار نشه....
تاریخ انتشار بازی 18 june مصادف با 28 خرداد سال 1398 هست....

nmey_picture1.png

xak_3.jpg

Bloodstained: Curse of the Moon

پیش در آمدی بر پس درآمد

چند وقت پیش بابا ایگاراشی ترتیب یک افشاگری مجازی رو داد و با مردم رو در رو لب به سخن گشود ته حرفش هم به اینجا ختم شد که یک بازی دیگه اشانتیون ساختیم به صورت هشت بیتی یادآور روزهای خوش گذشته , به اسم Bloodstained: Curse of the Moon که دانلود کنید و حالش رو ببرید...

توی این بازی کنترل 4 شخصیت رو بصورت همزمان دارید (یعنی یک نفر که میشه درجا عوضش کرد) و با همکاری و استفاده از قابلیت های هر شخصیت باید جلو رفت و از موانع عبور کرد....

میریام (Miriam) که همون شخصیت اصلی اون یکی بازی هست و اینجا فقط از شلاق استفاده میکنه به همراه پرتاب خنجر ( یعنی کپ شخصیت های کسلوانیا هست اینجا ..شما فرض کن آبجی کوچیکه تِرِوِر یا اگه اشتباه نکنم میشه عمه سایمون بلمونت...وای این نسبت ها تو کسلوانیا چقدر پیچیده هست...غلط نکنم دراکولا یا همون گابریل در ایام جوانی و جاهلی به دور از چشم ماریا دست به اعمالی زده که صداش الان در اومده....)

زانگتسو (Zangetsu) یک شمشیر زن که میونه خوبی با شیاطین نداره...یک زنجیر هم داره که برای خودش تو هوا ول میده و در آخر به هیچ کس هم برخورد نمی کنه...

آلفرد (Alfred) یک کیمیاگر که با جادو و جمبل کارش رو راه میاندازه و دنبال دست نوشته ها و جزوه های الکمیست هست....درسته که این پیرمرد تو مبارزه فقط از عصا استفاده میکنه و ضعیفه ولی در بکار گیری جادو بخصوص وقتی از روی خودش زیراکس میگیره و یک کپی میسازه مثال زدنی هست...

جیبل(Gebel) مصدوم یا بیمار شماره دوم ..تریپ خیلی خفنی داره و از خفاش ها تو مبارزه کمک میگیره , خودش هم خفاش میشه...فقط تو مرحله کتابخونه متوجه میشید حضورش چه نعمتی هست...

بازی در اصل ادای دینی هست به کسلوانیا های کلاسیک , گرافیک 8 بیتی شما رو یاد کسلوانیا ها و نینجا گایدن های قدیمی می اندازه حتی کادر و قالب صفحه دست نخورده..این رو هم اضافه کنم باس فایت هایی که در این بازی 8 بیتی وجود دارند در بازی اصلی هم با بیت های اضافه , هستند ایضا , مثل والاک دوسر یا بلادلس خونخوار......این بازی رو می تونید 24 may 2018 تهیه کنید ...

آخرین ویرایش:

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
این که بازی عالیه درش شکی نیست ولی در مورد خلوت بودن تاپیک ببخشید دیگه شاید ایراد از منه ,که نتونستم اونطور که باید در صیانت و پاسداری از آرمان های مترویدوانیا کوشا باشم و در جهت ترغیب اعضای عزیز به سمت این بازی گام های سستی برداشتم , عذر تقصیر من رو پذیرا باشید....:^o
بابا تورو خدا نترسید و بیایید تو تاپیک :-s, درسته من قبلنا جفتک می انداختم , ولی بخدا چند وقته که دیگه کسی رو گاز نگرفتم....!!

کاش به جای احضار شمشیر زنگ زده و شوالیه نقره ای بی خاصیت , قابلیت احضار یدونه کارگر افغانی هم می زاشتن که اینجور موقع ها وارد عمل بشه , دست های میریام طفلک پینه بست از بس کلنگ زد به این دیوار و تیشه به اون ستون..... اون تینکر بل قلابیه هم بگیر نگیر داره خیلی وقتا آدرس دیوارهای درست رو میده بعضی وقتا اشتباه جیغ و داد می کنه , به جان خودم پشت یکی از دیوارها بجای آپگرید , چاهه خلا بود...!!

اختیار داری سعید جان خودت میدونی چقدر دوست دارم واسه همین موضوع رو میبرم به سمت همون بازی و دیوارای مخفیش :D
آقا سقف مخفی هم من فهمیدم که داریم :| بزنید سقف ها رو هم کلنگ بزنید :D

• Like
Reactions: New Shredder

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,240
اختیار داری سعید جان خودت میدونی چقدر دوست دارم واسه همین موضوع رو میبرم به سمت همون بازی و دیوارای مخفیش :D
آقا سقف مخفی هم من فهمیدم که داریم :| بزنید سقف ها رو هم کلنگ بزنید :D
یکی از سقف ها یه ایستراگ خفن پشتش هست:D هر چی سقف دیدید بزنید بترکونید خلاصه :D

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
626g_capture2.png

jn5_capture.png

متا همونطور که می بینید برای pc با 17 نقد83 هست و برای ps4 با 33رای 83که اگه همه رو ,سر هم بریزیم و از سرش انتگرال بگیریم و تهش مشتق ,باز میشه 83 از 50 تا نقد …خدا رو شـــــکر...!!

دو سه تا از این سایت مسخره ها هم نمره زرد دادن ...یکی از همین درپیتی ها که خیلی از بقیه زاقارت تر به نظر میومد داده بود 7.5 ...
خدایا اسم سایت لعنتیش چی بود ...؟ آها .. bazicenter ....!!

حالا متا شده این و تو تاپیک مگس هم پر نمی زنه !! اگه متای یکی از بازی های سونی بود تا حالا 800 نفر پیش کش به دست تو تاپیک وول می خوردند و 150 نفر خودشون رو در پیشگاه خدایگان اعظم " سونی" , قربانی میکردند......[-(

در هر صورت توصیه ام به چند تن از معدود دوستانی که این بازی رو انجام میدن اینه که برای بردن لذت بیشتر از ستینگ و داستان و اینا و غوطه ور شدن در فضا و اتمسفر بازی , اگه Curse of the moon رو انجام ندادید ...حتما تجربه اش کنید...

ایگاراشی خیلی سیاست جالبی به خرج داد که برای IP جدیدش یک بازی قدیمی درست کرد تا یک lore برای بازی اصلیش ساخته باشه و قدیمی بودنش باعث بشه که این بازی با اصالت تر به نظر بیاد ...تجربه خودم اینطور بود که 8 بیتی بودن بازی و گیمپلی و حال و هوای فسیلیش , باعث شد تصاویر و خاطراتش در ذهن بیمارم , ناخودآگاه قرار بگیره کنار بازی هایی که ده ها سال قبل انجام داده بودم در صورتی که بازی متعلق به 2018 است...! و الان با انجام بازی اصلی , حس نوستالژیم هی بالا پایین بشه بگه اِ این دشمنه ...اِ این غوله که اونجا بود ...دقیقا انگار سال های سال است که این بازی رومیشناسم ....
صحنه ای که زانگتسو به توصیه همتای لهستانیش ویلیام بلازکوویچ , میریام رو زد زیر بغلش و پریدند تو قطار به نیت کوپه ای با یک تخت , با خودم گفتم خداکنه ته قطار اون غول ذغال سنگ خواره باشه و دقیقا هم بود ....!!
راستی یه نکته ای که چند ساعت گرفتارم کرد بگم شاید بدرد کسی خورد,تو این مدل بازی ها همیشه آب هست ولی نمیشه زیر آبی رفت و باید یدونه آیتم پیدا کنید تا آب شش های کاراکتر اصلی رشد کنه و زیر آب تلف نشه... اینجا هم از اول آب بود گفتم خوب حالا بعدا وسطای بازی میام سراغش ...هیچی دیگه همه جا رو گشتم موند همین جا ....60 درصد از نقشه گذشت ولی هر چی منتظر شدم یه نفر پیدا نشد یدونه مایو بده پای میریام کنم...!! آقا ما هم خسیس ولی چاره چیه ! به نیت اجاره یک دست دو تمیز رفتم پیش دومینیک که اونم فقط یدونه مامان دوز سوراخ داشت که تن زدم قواره ام نبود...! سر آخر مجبور شدم یک تیکه پوست هشت پا بپیچم دور میریام و بندازمش تو آب...حالا اون هم خودش زیر پونز نقشه هست..شانس بیارید شارد بهتون بده به اسم Aqua Stream .... ...با این فعلا میشه آب رو پمپاژ کرد و صندوق ها رو نمیشه باز کرد ...بعدا یدونه تایر پراید پیدا میکنید به اسم deep sinker که میشه ته آب راه رفت...راستی شایعه شده الوکارد تو بازیه...!!
عرایضم رو با یک پیام بهداشتی به پایان می برم اینکه توی اون حوضچه پر از خون اول بازی زیاد دست پا نزنید و خدای نکرده کثافت کاری نکنید یک موقع دیدید وسطای بازی مجبورتون کردن سرش بکشید...!!

9bl9_picture1.jpg

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
خوب بازی 100% شد با حدود 16 ساعت گیم پلی و میریام لول 49
سخت ترین باس بازی
ایگاراشی ، سعید گفت پدر از آبروش مایه گذاشته ها ولی من جدی نگرفتم زیاد :D ، استاد رسما پاره پوره می کنه

3 تا پایان هم داره که فکر کنم اکثرا ببینن هر 3 تا پایان رو ، کلا خوب بود خوش گذشت :D منتشر پروژه بعدی هستیم

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
خوب بازی 100% شد با حدود 16 ساعت گیم پلی و میریام لول 49
سخت ترین باس بازی
ایگاراشی ، سعید گفت پدر از آبروش مایه گذاشته ها ولی من جدی نگرفتم زیاد :D ، استاد رسما پاره پوره می کنه

3 تا پایان هم داره که فکر کنم اکثرا ببینن هر 3 تا پایان رو ، کلا خوب بود خوش گذشت :D منتشر پروژه بعدی هستیم

احسنت امید جان :x ,خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان ...=D> البته از یک گوآکامیله باز حرفه ای , کمتر از این هم انتظار نمی رفت...^:)^^:)^

من هنوز لول 40 ام و تو Inferno cave پنچر کردم زدم کنار.. اونجا همش یکی هلم میده تو آتیش و گُر می گیرم ....:((
ولی خوب موسیقی اون نقطه جهنمی ارزش بارها سوختن رو داره..!! تازه شارد invert رو هم بدست آوردم و کارم دراومده باید کل قصر رو چپکی وارسی کنم...

بنظرم تا پروژه بعدی بتون ریزی بشه می تونی نیم نگاهی به Monster boy & cursed kingdom داشته باشی که کمتر از یک ماه دیگه میاد...

راستی kunekune رو هم پیدا کردی بکشی؟ , OD هم مبارزه داره ها , عینک جیبل چی , انگشتر سلیمان رو دستت کردی؟

آخرین ویرایش:
  • Love
Reactions: BatmanGame

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
احسنت امید جان :x ,خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان ...=D> البته از یک گوآکامیله باز حرفه ای , کمتر از این هم انتظار نمی رفت...^:)^^:)^

من هنوز لول 40 ام و تو Inferno cave پنچر کردم زدم کنار.. اونجا همش یکی هلم میده تو آتیش و گُر می گیرم ....:((
ولی خوب موسیقی اون نقطه جهنمی ارزش بارها سوختن رو داره..!! تازه شارد invert رو هم بدست آوردم و کارم دراومده باید کل قصر رو چپکی وارسی کنم...

بنظرم تا پروژه بعدی بتون ریزی بشه می تونی نیم نگاهی به Monster boy & cursed kingdom داشته باشی که کمتر از یک ماه دیگه میاد...

راستی kunekune رو هم پیدا کردی بکشی؟ , OD هم مبارزه داره ها , عینک جیبل چی , انگشتر سلیمان رو دستت کردی؟

مخلصیم سالار ، اختیار داری شما کارت درست تر از این حرفاس :x
آره اونم زدمش ، باس فایت مخفی قطاره ، اونا رو هم گرفتم ، بعد 15 تا کوئست مسخره ی خواهر ابیگیل اون انگشتر Solomon بهمون چسبید ، البته من اکثر شارد ها رو گرفته بودم از بس تو محیط فارم کردم :D الان از خونه خودم بهتر نقشه رو بلدم :))
OD همون کتابداره ؟ اونم بعد پایان که بری پیشش می پره به جونت :D ، اونو میگفتن که آلوکارد هم هست تو بازی ؟

سعید الان من واقعا انگیزه ای ندارم برا NG+ یه چیزی بگو که برم دوباره شروع کنم ;))

• Love

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
مخلصیم سالار ، اختیار داری شما کارت درست تر از این حرفاس :x
آره اونم زدمش ، باس فایت مخفی قطاره ، اونا رو هم گرفتم ، بعد 15 تا کوئست مسخره ی خواهر ابیگیل اون انگشتر Solomon بهمون چسبید ، البته من اکثر شارد ها رو گرفته بودم از بس تو محیط فارم کردم :D الان از خونه خودم بهتر نقشه رو بلدم :))
OD همون کتابداره ؟ اونم بعد پایان که بری پیشش می پره به جونت :D ، اونو میگفتن که آلوکارد هم هست تو بازی ؟

سعید الان من واقعا انگیزه ای ندارم برا NG+ یه چیزی بگو که برم دوباره شروع کنم ;))

امید جان , خداییش استاد اعظم و بلامنازع سبک مترویدوانیا خود شخص شما هستید .حقشه نشان شوالیه از دست مدیر عزب بازی سنتر بگیرید , یدونه مدال شجاعت هم طلب شما از ایگاراشی ,...استاد دست ما رو هم بگیر ^:)^^:)^...

آره همون کتابدار قلعه یا Orlok Dracule هست , در اصل صدا پیشه ژاپنیش همون صداپیشه الوکارد هست Ryotaro Okiayu.....میگفتن هم خیلی لاته ولی مثل اینکه برای شما شوکولاته...!!

نه دیگه فکر نمی کنم چیزی مونده باشه , کلا بازی رو پیاده کردید....!!

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,153
نام
حامد
خود مریم خانم خیلی جذابه :D
مخصوصا که کاستومایزش میشه و مدل موهاشو اون جور که دوس دارم میذارم دیگه بدجور جذاب میشه
کاش زن آدم این شکلی باشه :(

• Like

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
امید جان , خداییش استاد اعظم و بلامنازع سبک مترویدوانیا خود شخص شما هستید .حقشه نشان شوالیه از دست مدیر عزب بازی سنتر بگیرید , یدونه مدال شجاعت هم طلب شما از ایگاراشی ,...استاد دست ما رو هم بگیر ^:)^^:)^...

آره همون کتابدار قلعه یا Orlok Dracule هست , در اصل صدا پیشه ژاپنیش همون صداپیشه الوکارد هست Ryotaro Okiayu.....میگفتن هم خیلی لاته ولی مثل اینکه برای شما شوکولاته...!!

نه دیگه فکر نمی کنم چیزی مونده باشه , کلا بازی رو پیاده کردید....!!

نه آقا اختیار داری نشان و نام شوالیه برازنده خودته و بس ، ما هم در کنارت ایستادیم :D
جالبه نمیدونستم صداگذارش اونه ، شخصیت باحالی داشت استاد
این یه هفته ای که مشغول بازی بودم باشگاه رو سپرده بودم دست منشی و خودم کمتر میرفتم سر بزنم صدا همه در اومده بود :)) الان دوباره به زندگی عادی برگشتم تا یه بازی خوب دیگه بیاد و همون آش و همون کاسه :D حیف تعداد این بازی هایی که ادمو از کار و زندگی میندازه در سال خیلی کمه ،سعید دلم لک زده برا روزگار اکشن ادونچرهای کلاسیک ، حیف دیگه اون سبک ها نمی سازن ، دوربین ثابت و‌ معماهای خفن و این داستانا

• Love

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
خب من هم بازی رو تموم کردم اینم مدرکش که نگید دروغ میگم...[-(

ktne_1.jpg

کلا 18 ساعت گیم پد به دست پای بساط بودم , 4864 تا هم دیمون و اجنه نفله کردم , با سم اینقدر گُنار و کامی کازی نپکونده بودم که با میریام خفاش و شول نایت جردادم...!! 586975.00 متر هم راه رفتم تو بازی , قشنگ دیگه ته بازی کفشای میریام یه پا بچه های آسمان شده بود....البته بیشترین رکورد راه رفتنم هنوز متعلق به War از دارک سایدرز هست اونجا پاهای خودم هم پشت مانیتور تاول زده بود....

چند تا مود آزاد شد اولی به رسم همه کسلوانیاها Boss Rush هست که مثل مود Survive بازی های فایتینگ باید یکی یکی با غول آخرهای بازی دست به یخه بشید و تجدید خاطره کنید....مود بعدی Speed Run mode بود که همونطور که از اسمش مشخصه , ایگاراشی شروع میکنه به شمردن یک و یک ویک...دو و دو دو...سه و سه و سه.........تا قبل از اینکه بگه مسابقه محله باید بازی رو تموم کنید...یک مود دیگه هم به اسم Sound mode باز شد که میچیرو یامانه توش ترانه درخواستی پخش می کنه.....راستی اگه تو بازی پیانو دیدید بشینید پشتش تا میریام براتون یک دهن بخونه ....
ولی همه ماجرا به اینجا ختم نمیشه تازه بعد از اتمام بازی یکی از زیباترین و سخت ترین باس فایت ها در یک نقطه از نقشه انتظار شما رو می کشه Orlok Dracule.. ...در اصل OD دنباله معنوی الوکارد هست و یکی از نمیرالمومنین ترین باس های بازی ... ...خودمونیم ها چقدر این روزا دنباله های معنوی حال و هوای روحانی و عرفانی وارد صنعت گیم فرو کرده ...اِ ایناهاش چه حلالزاده هم هست ...!!!

6vfa_2.jpg

ایشون کتابدار کتابخونه قصر هست و در طول بازی به شما کمک های شایانی می کنه و کتاب قرض میده , برای مبارزه با این برادرخوناشام , همونطور که گفتم باید مهر Clear بخوره رو پروفیلفیلتون...! و نقشه بالای 99% تکمیل شده باشه , بعد بازی رو لود کنید و برید کتابخونه پیشش , می بینید که یک کتاب جدید تازه از نشر بیرون اومده آورده به نام " Tome of Conqust"
اون رو ازش قرض بگیرید و به هیچ عنوان به پس دادنش فکر نکنید درست مثل بازی هایی که از دوستاتون قرض می گیرید! با تلپورت برید به Glacial Tomb یا همون معبد یخبندان ...کسایی که بازی رو تموم کردن اونجا احتمالا حس کردن که یدونه اتاق در دست تعمیر وجود داره که چارچوب داره ولی در کار نگذاشتن ..تو نقشه سیاه هست و دقیقا بالای اتاق تلپورت...الان میبینید که درب باس فایت براش گذاشتن , برید تو می بینید که OD اومده دنبال کتابی که ازش پیچوندید !!حواستون باشه برادر OD می تونه زمان رو نگه داره و هر کاری دوست داشته باشه با میریام بکنه , هر کاری....!پس با خودتون تا می تونید پوشن ببرید.... راستی می دونستید پوشن رو از بال خفاش به علاوه استخوان سوخته می سازند , بخدا اگه تو هیچ بازی لب به پوشن بزنم!

ای وای خاک به سرم , اینا که همش اسپویل بود.....#-o

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
تعداد آیتم ها و اسلحه هایی که تو بازی پیدا میشه و امکان ساختش هست به جرئت با بازی های نقش آفرینی برابری می کنه منتها فرقش اینجاست که سلاح یا لباس الکی که مثلا رنگش عوض بشه یا اِستَتِش فرق کنه وجود نداره , همه البسه و تسلیحات یونیک و منحصر به فرد و برند هست....مثلا با زدن عینک convex شاهد رشادت های میریام از نزدیک باشید چون صحنه 50 درصد زوم میشه یا اگه صدای نازک دوست دارید ماسک Voice changer رو بزنید و یا لباس aegis plate تنتون کنید و آسوده در میان تیغ ها و اشیا تیز قدم بزنید و انگشترهای ضد حریق و ضد الکتریسیته بدست کنید و کمربند های افزایش سرعت و ایکس پی دریافتی به کمر ..و این چرت و پرتا....

6rt8_picture2.jpg

حالا ساخت ساز اسلحه و دوخت لباس و خیاطی یک طرف قضیه هست و آشپزی و تهیه مواد لازم طرف دیگه قضیه ..آقا کسی شیر هیولا سراغ نداره ؟جدی می خوام , این پیرزنه شکمو ما رو پیاده کرد, دو دقیقه اومدیم تو بازی میریام رو ببینیم از صبح همش تو آشپزخونه هست...یعنی تو 18 ساعت بازی لنگه یک کاسه شیر هیولا بودم که سس سفید درست کنم ...بریزم رو پاستا بدم کوفت کنه بلکم شلاق یادگاری شوهرش رو بهم بده....

دُم هیولا پیدا کردم , دندون پیدا کردم , بال پیدا کردم , قلب و تحال و کبد هیولا هم پیدا کردم حتی یکبار بعد از پرتاب تبر به سمت یکی از دیمون های زره پوش بازی اندام طناثلی اون عزیز روی زمین به یادگار موند ولی شیر نه...:o
نگران نشید برش نداشتم هر بار که از اون منطقه رد می شم هنوز همونجا رو زمینه و کلی مگس روش جمع شده... یک گاو پرنده هم جزو دسته اشرار دیدم , خدا منو ببخشه هر چی به زیر و زبرش زل زدم عضوی با محوریت دوشیدن شیر پیدا نکردم که نکردم....:((

b0hc_bloodstained_ritual_of_the_night_7_4_2019_10_12_50_pm.jpg

oowr_bloodstained_ritual_of_the_night_7_4_2019_10_13_46_pm.jpg

برای مبارزه با پدر ایگا هم, باید برید پیش همون پیرزنه که به دفعات داغ عزیز دیده اسمش ننه لیندزلی ( Lindsly) هست و یدونه ماموریت بگیرید ازش با مضموم انتقام Death of Julius...و بعد برید پنت هاوس قلعه , جایی که جیبل بعد از ظهرها فورتنایت میزد..! اونجا ایگاکولا باید منتظر شما باشه... منتها من هر چی اعلامیه هاش رو ورق زدم هیچی مبنی بر مادری فداکار یا پدری دلسوز به نام ژولیوس پیدا نکردم , دم کلیسا هم رفتم حجله جوان ناکام ژولیوس نبود , یدونه بنر بچه ها حلالم کنید بود از طرف بچه های محل مربوط به آقا ایرج ساقی محل , که گویا از اقوام ننه لیندزلی نبود ...متاسفانه به علت کارشکنی ها و عدم همکاری این پیرزن داغ دیده شخصا نتونستم به حضور پدر ایگا شرفیاب بشم...=((

g6qz_692850_screenshots_20190623015814_1.jpg

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
همونطوری که تو تریلر ها احتمالا دیدید یک قسمت 8 بیت رترو هم تو بازی هست که میشه بهش به عنوان یه جای خلوت و دنج واسه تنای خسته ای که از فارم کردن لذت می برند نگاه کرد که با یخورده عقب جلو کردن میشه شیرین 20 هزارتا کاسب شد. برای رفتن به اینجا باید برید به Hall of Termination تقریبا در ضلع شمالی نقشه , یک عمارت لاکچری و رویال با پرده های مجلل و شمعدونی های طلا ونقره و دیوار های مزین به تابلو فرش های نفیس اثر ابوالحسن صبا و استاد بنان...! اونجا بالای اتاق تلپورت اون قسمت از نقشه , که دوتا دختر مگسی همیشه موی دماغند یک سقف مخفی هست بشکونید بپرید بالا و بعد از رویارویی با یک یابوی جفتک پران و دستیابی به گنج های فراوان , به اتاقی وارد میشید که تمثال مبارک ایگاراشی درش قرار داره و کتابخانه ای در حال سوزش...رو کتابخونه اینترکت کنید میره داخل مرحله 8 بیتی...

vkyd_1.jpg

ولی سخته وا !! 3 تا دشمن چقر و بد پیکسل داره به همراه یک غول نمیر کریه المنظر که فقط باید به سرش ضربه وارد بشه , ولی انصافا موسیقیش معرکست .!
حتی برای این دشمن های پیکسلی هم شارد در نظر گرفته شده که قابلیت استفاده از جادوهای پیکسلی به شما میده . پس اینقدر ازشون بکشید تا شاردشون بزنه بیرون , اینا خیلی در مقابل بیرون زدگی شارد مقاومت میکنند, نیست پیکسلی اند گیر میکنه و بیرون نمیاد...!!
اگه کسی برای پیدا کردن دیوارهای مخفی , حال نداره دم هر دیوار و سقف که رسید کلنگ و استامبولی در بیاره, اواسط بازی یدونه شارد به نام Detective Eye پیدا می کنید که اگه 4 تا چشم قورباغه و موی شرمگاهی اسب دریایی بزنید تنگش خیلی عالی میشه , همونو بصورت فشنگی استعمال کنید! ,دیگه سوراخی از سوراخ های بازی نیست که از نظر شما پنهان بمونه....

tl1h_2.jpg

بازی حتی Enemy مخفی هم داره ... Kunekune ببخشید نمی شه فارسی نوشت , برگردید به قطار و رو صندلی بشینید...تو قسمت بار نه , تو کوپه ای که صندلی هست , بشینید میاد ....یذره صبر داشته باشید میاد ...بخـــدا میاد ...ممکنه خوابتون بگیره همونطورر که میریام خوابش می گیره و پلکاش کم کم بسته میشه...
یک لحظه...واقعا اینا رو دارم برای کی می نویسم..!!...!! هیچی بگذریم , ایشون حرکت خاصی نداره و فقط به نیت شاباش میاد وسط و بندری میزنه و قر میده ولی مبارزه باهاش خیلی سخته چون نامرد شمارو طلسم میکنه در حد اون ملکه بدکاره , باس فایت آخر دارک سول 2......بهترین راهش اینه که از شارد زورگیری شده از OD که زمان رو آهسته می کنه بهره ببرید ...زمان رو آهسته کنید و برید پشتش ...لازم نمی بینم بیشتر توضیح بدم , شما به عنوان مخاطب بهتر می دونید در این لحظه از این فرصت پیش اومده چطور استفاده کنید ...فقط بیشتر مواظب خودتون باشید .... در آخر نصیحتم به شما دوستان اینه که روی آشپزی و خیاطی میریامتون بیشتر کار کنید , خوبیت نداره دختر تو این سن نتونه یدونه دمپختک بار بذاره!!

cufj_3.jpg

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
آقا برا نوشته هاتون اسپویلر بزارید , همین پیش پاتون یکی از ناظمین انجمن که خدا برا خانواده اش نگهش داره دستمو گرفت برد تو پیام خصوصی, جوری بهم پیام داد که سنگینی محتوای این پیام باعث شد از چند جبهه کبود بشم B-(, فکر کنم تا چند وقت نتونم بشینم الان هم ایستاده تایپ می کنم...

ببینید دوستان بازی راهنمای مشخصی نداره فکر نکنید اگه دوتا آنچارتد بازی کردید و 4 تا کالاف رو پیاده , دیگه ته گیمر هستید اینجا به معنی واقعی کلمه گـــــیر می کنید! حس خودم اینه که بعضی از دوستان جایی گیر کردن و روشون نمیشه بپرسند ,واسه همین تاپیک خلوته ....
خجالت نکشید بپرسید ,کاربر فعال هم مثل دکتر محرمه آدمه..!!
دو قسمت رو که حس کردم مشکل تر از بقیه هست راهنمایی میکنم شاید بدرد نوه نتیجه هاتون خورد و کسی حمد وسوره ای رو به عنوان پوشن و هلث برای روحم در جهنم فرستاد که یاور من باشه در مبارزه با شیاطین وادی برزخ ....
اولی اینه که بعد از بدست آوردن شارد Invert ممکنه سردرگم بشید که حالا کجا رو کج کنم که به کارم بیاد ؟ به خدمت سروران خودم عرض کنم که باید برید به اون برج مارپیچ همونجا که با والاک یا همون اژدهای دوسر مبارزه کردید ..معکوس کنید و بیایید بالا ترین نقطه ای که نمی تونستید بپرید تا لباس Aegis plate رو تو یکی از صندوق ها پیدا کنید بپوشیدش و برید جایی که اگه یادتون باشه کلی تیغ تو یک راه باریک هست میشه دقیقا بالای در ورودی قلعه در حیاط نه در خود ساختمون....و از تیغه ها به سلامت عبور کنید ..نترسید برید رو تیغ اگه مردید با من....

یکی دیگه بعد از اینه که شمشیر Zangatsuto رو از زانگتسو گرفتید باید برید Hall of Termination یا حال انتهایی و پایانی بالای نقشه , همون عمارت لاکچریه که جیبل با کریستال ها و شارد های اختلاثی برا خودش ساخته , پیش اون عزیز دل که تو پنت هاوس نشسته رو تخت , زانگتسوتو رو بدست بگیرید و درگیر بشید منتها نه به قصد کشت , فقط همینقدر که استخوناش بشکنه و چند ماه بستری بشه , این قدر بزنیدش که ماه پشت صحنه قرمز بشه تاکید میکنم نکشیدش , همینکه این اتفاق افتاد خشم خودتون رو فرو ببرید و Invert کنید یا همون صحنه معکوس و بعد ماه رو با شمشیر از وسط نصف کنید.....بعد هم ادامه ماجرا...لازم نیست که تاکید کنم اگه دوباره گیر کردید برید اون سراسرایی که ماه توش قرمزه.....حس نداشتم از اینجا ها تصویر بذارم یخورده به خودتون زحمت بدید !

اینم چند تا عکس که خودم گرفتم از جای جای گوشه کنار بازی واسه چشمای قشنگتون....:x

الکی می خواستم امکان پیوست فایل رو تو قالب جدید امتحان کنم >:)

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

9.jpg Bloodstained_ Ritual of the Night  7_4_2019 10_20_02 PM.jpg 10.jpg 11.jpg

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
همین الان بلاخره رو ایکس باکس تمومش کردم 1 لحظه ادم خستش نمیشه وقتی داره بازی میکنه از بس ایتم و ات اشغال پیدا میکنی :Dخیلی بازی باحالی بود شدیدا توصیه میشه!
حالا دارم حسرت میخورم که چرا 2 ماه پیش کستلوانیا سمفونی شب رو که فری شده بود با گلد رو به دوستم نگفتم به اکانتش اضافه کنه~X(مجبورم بخرمش لامصب کرم این سبک بازی رو گرفتم

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
aoum_logo_(1)-min.png

لحظاتی قبل شماره دوم بازی bloodstained Curse of the moon طی New Game+ Expo live stream معرفی شد ....
وظیفه ساخت شماره دوم به مانند شماره اول به عهده استدیو Inti Creates هست...

به همین مناسبت تریلر معرفی بازی با حضور افتخاری آقای کوجی ایگاراشی تدوین شده
حال با این مقدمه به همراه هم گوش جان می سپاریم به سخنانی چند از پدر ایگا.....

h5w4_picture5-min.png

Bloodstained-Curse-of-the-Moon-2_2020_06-23-20_045_600.jpg Bloodstained-Curse-of-the-Moon-2_2020_06-23-20_002_600.jpg Bloodstained-Curse-of-the-Moon-2_2020_06-23-20_015_600.jpg Bloodstained-Curse-of-the-Moon-2_2020_06-23-20_017_600.jpg
Bloodstained-Curse-of-the-Moon-2_2020_06-23-20_032_600.jpg Bloodstained-Curse-of-the-Moon-2_2020_06-23-20_009_600.jpg Bloodstained-Curse-of-the-Moon-2_2020_06-23-20_033_600.jpg Bloodstained-Curse-of-the-Moon-2_2020_06-23-20_042_600.jpg

آپدیت :

Bloodstained: Curse of the Moon 2 launches July 10

بازی 10 جولای برای همه پلتفرم ها و پی سی از طریق استیم عرضه میشه و همینطور علاوه بر 3 شخصیت جدید معرفی شده
Dominique, Robert, و Hachi به علاوه زانگتسو که نقوش اصلی !! این شماره رو ایفا میکنند ,
امکان کنترل Miriam و Alfred و Gebel از بازی قبلی هم در شماره دوم وجود داره...

Bloodstained-Curse-of-the-Moon-2_2020_06-27-20_019.jpg Bloodstained-Curse-of-the-Moon-2_2020_06-27-20_013 (1).jpg Bloodstained-Curse-of-the-Moon-2_2020_06-27-20_011 (2).jpg Bloodstained-Curse-of-the-Moon-2_2020_06-27-20_002.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر