Bloodstained: Ritual of the Night | PC

lt1_b58b6c66285673f0f5780b060bad8645_original_(1).png

Bloodstained: Ritual of the Night

توسعه دهنده: ArtPlay ، DICO

ناشر: 505 Games

سبک :2D action adventure , Igavania

به نام پدر....

ساخت این بازی به لطف کیک استارتر در سال 2015 استارت خورد البته بعد از جمع آوری حدود 5/5 میلیون دلار
از این عنوان در همه محافل گیمینگ به عنوان spiritual successor یا دنباله معنوی کسلوانیا: سمفونی نیمه شب یاد میشه...
کوجی ایگاراشی،نویسنده و کارگردان و تهیه کننده کاره و همینطور خانم میچیرو یامانه ,آهنگساز شناخته‌شده‌ی مجموعه‌ی کسلوانیا هم در این پروژه حضوری پر رنگ داره وبازی با موتور آنریل انجین 4 در حال توسعه هست...

کوجی ایگاراشی رو پدر کسلوانیا یا مترویدوانیا میدونند , آقای ایگا در سال 1968 در یک خانواده مذهبی دیده به جهان گشود وی پس از گذراندن دوره پیش دبستانی , تحصیلات ابتدایی را در دبستانYutaka Taniyama (معادل دبستان عمار یا ابوذر خودمون) گذراند و از همان عنفوان جوانی در پی ساخت و توسعه بازی بوده ...ولش کن دیگه اصلا خوشم نمیاد تو زندگی شخصی مردم سَرک بکشم! مهم اینه که بعد قریب 20 سال همکاری با شرکت کونامی( لعنت الله علیه ..) یک روز کلاه گاوچرونیش رو گذاشت سرش و بعد از در گیری لفظی و نسبت دادن مشاغل نامناسبی به عمه یکی از رئسای بالا دست کونامی , زد بیرون و با خودش گفت خدا کریمه یک روز استدیوی خودم رو می زنم ..تا اون موقع با پراید شوهر خواهرم تو تب سی کار می کنم.....!!

a9pl_picture1.jpg

6a2_picture5.jpg

درباره Miriam.....
داستان بازی در مورد دختری هست به اسم Miriam (همون مریم منتها با لهجه خیلی غلیظ تلفظ میشه...) که از روی اتفاق و کاملا تصادفی کپ شانوا از بازی Order of Ecclesia castlevania هم هست...این دختر یتیم بینوا از یک مشکلی رنج میبره که زندگی آینده و ازدواجش رو تحت شعاع قرار داده , اینکه پوستش داره تبدیل به کریستال میشه و این بلا ها رو هم یک شیمی دان alchemist به سرش آورده , حالا وارد قلعه ای میشه در به در دنبال فردی به نام Gebel (جیبل) ,که اون هم از این مرض رنج میبره تا دو تایی ببینن چه خاکی باید تو سرشون کنند.... در اصل الکمیست انسان هایی رو خلق کرده به نام
Shardbinders که پیوند خوردند با کریستال و نائل می شند به کسب قدرت های شیطانی ...میریام یکی از آخرین های اونهاست و سعی در باطل کردن این طلسم داره ...فعلا همین ...نه پس چی فکر کردین کونامی دست رو دست میذاره تا دراکولا و بلمانت ها رو بیارن تو بازی ...
البته کسلوانیا ها هم داستان خاصی نداشتند دراکولا هر صد سال پا میشه , یک نفر از خانواده بلمونت که در اصل میشه نوه نتیجه های دراکولا شلاق ارثیه پدریش رو ور میداره میره که برا دراکولا لالایی بگه تا بخوابه برا صد سال دیگه ....ولی نگران نباشید بابا ایگاراشی !! کارش رو خوب بلده...

f3xr_picture4.jpg

i2q7_picture7.jpg

طرز تهیه مترویدوانیا برای 2 نفر

اگه سمفونی نیمه شب یا 3 تا کسلوانیا روی نینتندو دی اس رو تجربه کرده باشید با گیمپلی آشنایی کامل خواهید داشت ...کسانی که آشنایی ندارند هم بروند تجربه کنند ....

توی بازی های مترویدوانیا ( یک نقشه به شما داده میشه که اولش فقط یک نقطه هست و شما باید همه اتاق ها, راهرو ها , حال, پذیرایی , مستر و..حتی توی کاسه سرویس ها رو هم بگردید چون برای افزایش درصد نقشه روی اونجا ها هم حساب شده...شخصیت شما یعنی میریام خانِم برخلاف بلمانت ها که فقط بلد بودند شلاق به دست بگیرند , بلته با هر چیزی که دم دستش باشه هیولا نفله کنه (توی تریلر ها شمشیر , نیزه , شلاق , گرز و حتی اسلحه گرم و تپانچه ..تو دستش دیدند ولی خودش بیشتر دوست داره با کنگ فو دخل طرف رو بیاره ) و با کشتن دشمن ها تجربه XP کسب میکنه و به لول بالاتر میره ....
ولی این رو هم در نظر داشته باشید که با برگشتن به منطقه قبلی همه دشمنانی که نابود کرده بودید دوباره زنده می شوند...راحتتون کنم دارک سول رو که دیدید این پسر خاله کوچیکشه که دو بعدی هست و آسونتر...

vwyh_picture3.jpg

...یک نقشه به وسعت...به وسعت ...کجا رو آدرس بدم که بلد باشید خونه دراکولا خوبه..,! هیولا های چندش و بی سر و ته به مقدار لازم..باس فایت دراز و کوتاه به مقدار کافی , یک عدد موزیسین پیانوی کلیسا ( اگه در دسترس نبود میتونید از یک سی دی که روزای یکشنبه تو کلیسا میزارن استفاده کنید) چند تا اتاق کوچیک برای تلپورت و همینطور سیو هم کنار بگذارید , و همینطور اگر مایل بودید مقداری قابلیت ساخت و کرفت کردن بهش اضافه کنید و در آخر کمی قابلیت پخت و پز روش بپاشید ...بازی شما آماده است....
گویا David Hayter (رجوع شود به صدای اسنیک) هم توی بازی چند جمله ای به زبان آورده ...
بازی تاخیر های بسیاری خورده فقط می تونیم امیدوار باشیم به سرنوشت شوم Mighty no 9 دچار نشه....
تاریخ انتشار بازی 18 june مصادف با 28 خرداد سال 1398 هست....

nmey_picture1.png

xak_3.jpg

Bloodstained: Curse of the Moon

پیش در آمدی بر پس درآمد

چند وقت پیش بابا ایگاراشی ترتیب یک افشاگری مجازی رو داد و با مردم رو در رو لب به سخن گشود ته حرفش هم به اینجا ختم شد که یک بازی دیگه اشانتیون ساختیم به صورت هشت بیتی یادآور روزهای خوش گذشته , به اسم Bloodstained: Curse of the Moon که دانلود کنید و حالش رو ببرید...

توی این بازی کنترل 4 شخصیت رو بصورت همزمان دارید (یعنی یک نفر که میشه درجا عوضش کرد) و با همکاری و استفاده از قابلیت های هر شخصیت باید جلو رفت و از موانع عبور کرد....

میریام (Miriam) که همون شخصیت اصلی اون یکی بازی هست و اینجا فقط از شلاق استفاده میکنه به همراه پرتاب خنجر ( یعنی کپ شخصیت های کسلوانیا هست اینجا ..شما فرض کن آبجی کوچیکه تِرِوِر یا اگه اشتباه نکنم میشه عمه سایمون بلمونت...وای این نسبت ها تو کسلوانیا چقدر پیچیده هست...غلط نکنم دراکولا یا همون گابریل در ایام جوانی و جاهلی به دور از چشم ماریا دست به اعمالی زده که صداش الان در اومده....)

زانگتسو (Zangetsu) یک شمشیر زن که میونه خوبی با شیاطین نداره...یک زنجیر هم داره که برای خودش تو هوا ول میده و در آخر به هیچ کس هم برخورد نمی کنه...

آلفرد (Alfred) یک کیمیاگر که با جادو و جمبل کارش رو راه میاندازه و دنبال دست نوشته ها و جزوه های الکمیست هست....درسته که این پیرمرد تو مبارزه فقط از عصا استفاده میکنه و ضعیفه ولی در بکار گیری جادو بخصوص وقتی از روی خودش زیراکس میگیره و یک کپی میسازه مثال زدنی هست...

جیبل(Gebel) مصدوم یا بیمار شماره دوم ..تریپ خیلی خفنی داره و از خفاش ها تو مبارزه کمک میگیره , خودش هم خفاش میشه...فقط تو مرحله کتابخونه متوجه میشید حضورش چه نعمتی هست...

بازی در اصل ادای دینی هست به کسلوانیا های کلاسیک , گرافیک 8 بیتی شما رو یاد کسلوانیا ها و نینجا گایدن های قدیمی می اندازه حتی کادر و قالب صفحه دست نخورده..این رو هم اضافه کنم باس فایت هایی که در این بازی 8 بیتی وجود دارند در بازی اصلی هم با بیت های اضافه , هستند ایضا , مثل والاک دوسر یا بلادلس خونخوار......این بازی رو می تونید 24 may 2018 تهیه کنید ...

آخرین ویرایش:

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
aoum_logo_(1)-min.png

لحظاتی قبل شماره دوم بازی bloodstained Curse of the moon طی New Game+ Expo live stream معرفی شد ....
وظیفه ساخت شماره دوم به مانند شماره اول به عهده استدیو Inti Creates هست...

به همین مناسبت تریلر معرفی بازی با حضور افتخاری آقای کوجی ایگاراشی تدوین شده
حال با این مقدمه به همراه هم گوش جان می سپاریم به سخنانی چند از پدر ایگا.....

h5w4_picture5-min.png

View attachment 150056View attachment 150057View attachment 150059View attachment 150060
View attachment 150058View attachment 150063View attachment 150064View attachment 150066
استاد خوش خبر باشید ، چه کردی با ما ???

• Like
Reactions: New Shredder

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
gk8o_w222-min.png

همونطوری که احتمالا می دونید ، پدر ایگا این اواخر هر جا گوشه و کنار نشسته بود ، به این و اون قول کلاسیک مود برای بازی رو داده بود...الوعده وفا...کلاسیک مود بازی عرضه شد....​

حالا این مود چی هست و آیا ارزش داره دوباره بریم سراغ میریام ....

errt_w111-min.png

اول بگم اینجا فیلمبردار برای حفظ فاصله اجتماعی چند متری عقب نشینی کرده! و دوربین یه هوا رفته عقب تر...درست مثل کسلوانیاهای کلاسیک...از آپگرید و تغییر لباس و اسلحه هم خبری نیست بار هم درست مثل عناوین کلاسیک کسلوانیا..میریام یدونه شمشیر شلاقی داره فقط ، به علاوه امکان استفاده از یدونه سلاح فرعی برای پرتاب کردن باز هم درست مثل عناوین کلاسیک کسلوانیا...آها یادم رفت میریام اینجا نمیتونه با عشوه و ناز بدَوِه..مثل آدم راه میره ..باز هم مثل همون دیگه....

UI و HUD بازی هم کلاسیک شده...اینجا میریام فرستاده میشه داخل یدونه قلعه دیمون زده تا با جیبل روبه رو بشه ، این وسط 5 تا باس هم ناکارکنه در پنج لول با 3 درجه سختی...همه چیز بازی کلاسیک و یادآور عناوین 8 بیتی هست اِلا گرافیک که مدرنه ...رترو باز باشید با دیدن تریلر وسط تاپیک غش می کنید...

صبر کنید تموم نشده...چندماه پیش تفاهم نامه ای بین سران دو شرکت Raw Fury و 505 Games امضا شد و مفاد اون به این صورت بود که محتوای بازی هاشون رو عوض دَکی کنند..! و طی اون میریام یک سر رفت توی بازیشون به نام Kingdom Two Crowns..اونجا یدونه اسب تک شاخ دادن سوار بشه و یک فری خورد و خودی نشون داد و اومد بیرون....

ht6f_w2222-min.png

حالا نوبت اوناست ..منتها از بین شخصیت های سوسول اون بازی کسی جرائت نکرد بیاد اینور کتک بخوره ,ناچار اومدن زمین دادند و دنیاشون رو فرستادند اینور ، تحت کراس اُوری به نام “Kingdom Crossover”...شامل یک منطقه جدید از بازیشون به نام Dead lands (اون ساحل دریاچه هست توی تصاویر .. مثل بازی خودشون پیکسلیه ..خیلی قشنگه...) باس فایت جدید ، شارد جدید و یک تاج به نام Crown Head Gear که در ازای کاهش دمیج ورودی از شما پول کم میکنه که می خوام صد سال سیاه نکنه...!! ...​

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
طبق یافته های جدید دانشمندان در IGN اگر روی منوی کلاسیک مد ، کد معروف کونامی رو یعنی بالا بالا پایین چپ از اینا از اینا...!!
پیاده سازی کنید ، بازی به اصطلاح 3 خط میشه و گزینه 1986 way اضافه میشه که اشاره داره به عنوان کلاسیک کسلوانیا در سال 1986 .. لباس میریام تغییر می کنه و بازی سخت میشه به شدت...
علاوه بر اون یک کرم های ریزی هم توی کنترل بازی ریخته می شه تا شما همش توی در و دیوار باشید و از پله ها بیافتید زمین...

حالا بگو لباس چه کسی....؟ ...سایــــــمــــــــــــــون بلـــمونت....

اون سایمون قرمزی رو میگما ..، مو بلونده نه ...چیز خاصی هم نیست ، یخورده از همون کاسه رنگ موی سایمون رو مالیدن سر میریام و لباس تیم بانوان تراکتور رو هم تنش کردند، البته من خودم لباس ابومسلم خراسان رو بیشتر می پسندیدم!...ولی خب این رو در نظر بگیرید موی قرمز برای خانم ها همیشه جوابه...!!

9ozo_picture4-min.png

y3lv_picture5-min.png

این رو هم اضافه کنم آقایی به نام Kazuhisa Hashimoto که این کد رو ابداع کرد ، پارسال عمرش رو داد به شما...الفاتحه...!!
هر چی خاکه اونه بقای عمر ایگاراشی باشه....

همونطور هم که می دونید این کد داخل 99 درصد از بازی های کونامی حضور فعال و مثمر ثمر داشته ..کنترا ،کسلوانیا، متال گیر , سایلنت هیل و همینطور بازی های غیر کونامی ای..!
مثلا توی بایوشاک اینفینیت اگه به کار می بردید از همون اول درجه سختی بالاتری به نام 1999 باز میشد یا رچت و کلنک یا حتی فورتنایت...!!

خلاصه خداحافظ رفیق متقلب..

ولی آدم شریفی بود، با اینکه می تونست از کد خودش استفاده کنه و 30 تا جون بگیره ...! این کار رو نکرد و مرد...درود بر شرفت!

2iik_picture1-min.png

ویدئو رو برید تو یوتیوب تماشا کنید ..من هر کاری کنم آپارات لینک ویدئو رو پاک میکنه میگه چرا میریام چادر سرش نمی کنه...!

برادرعزیز آپاراتچی..
شما بهتر از من می دونید که این کارها نیاز به فرهنگ سازی داره و زمان میبره ...یواش یواش ..شما اجازه بده اول من از محاسن مانتو کوتاه براش بگم تا راضی بشه ساپورت رو پاش کنم ، انشاالله به چادر هم میرسیم....

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
how_blasphemous_02-16-21.jpg

لطفا به خبری که هم اکنون به دستم رسید توجه فرمایید...

میریام رفت داخل Blasphemous......یهویی... :o

یعنی داستان اینطوریه که یک بار که میریام خوش و خرم میره تو آینه ها برای جابجایی سریع...خط رو خط میشه و از داخل بازی Blasphemous سر درمیاره ... چقدر این صحنه شبیه اسپایرو 2 هست...

اینجا آقامون The Penitent One از راه میرسه و میریام هم که اوفـــــــ...!! خودتون تا آخر بخونید...هیچی دیگه آقای خودشیرین دختر ندیده!! تصمیم میگیره تا با عبور از سخت ترین چلنج ها هر جور شده تیکه های آینه رو پیدا کنه و خودشو تو دل میریام جا کنه...

متاسفانه نمیشه با میریام بازی کرد ولی مثل اینکه برای کمک میشه احضارش کرد...تریلر رو خودتون ببینید...مثل اینکه عشق در یک نگاه بدجوری کار دست آقای پنیتنت داده...که راضی شده وارد مراحل 8 بیتی هم بشه....!! آپدیت بازی همین الان درجا اومده...تاکید می کنم آپدیت برای بازی Blasphemous اومده ها...کی بشه The Penitent One بیاد تو bloodstained....

ببینید میریام چقدر محبوب شده بازی ها براش صف بستن که یک نوک پا بره توشون...
اگه نسخه سوییچ بازی خراب نمی کرد الان توی سوپر اسمش بود...!!

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
0dlz_picture5-min.png

اول اینکه جا داره روز پدر رو به پدر ایگاراشی تبریک بگم ...! ?

دوم هم اینکه تاپیک بازی blasphemous رو پیدا نکردم برا همین بند و بساطمو همینجا ولو می کنم! نمی دونم چرا خود خَرم جهت زدن تاپیک اقدامی نکردم معلوم نیست اون موقع سر تو کدوم آخور بند بوده...!! در هر صورت اینم نقشه بازی تقدیم شما !! خودم تا صبح روش کار کردم و اتود زدم!!...سریع نقشه هاتونو دربیارید قسمت های مربوط به چلنج های میریام رو روش علامت بزنید...!

اصلا همه وجود میریام خیر و برکته...توفیق اجباری شد دوباره با آقای پنیتنت وان دیداری تازه کنم ..دی ال سی دوم هم بازی نکرده بودم ..بنابراین هر چی بازی زیر دستم بود پرتاب کردم یه وری و از طریق کوییک ریزیوم !! از ابتدا شروع به جویدن بازی کردم.. خیلی خیلی چسبید...البته نشناختن سیو های نسخه های غیرقانونی هم بی تاثیر نبود...!

سر اون چلنج گوشه ای سمت چپ بالا به کلی تباه شدم , قشنگ ایمپاسیبل لیر بود...!! نامردی چلنج ها اینه که زمان دار هست و نمی شه سر صبر و حوصله یکی یکی موانع و پلتفرم ها رو پشت سر گذاشت... پس مجبورید شتاب و سرعت رو هم چاشنی کار کنید و دمیج بوست بدید و درنتیجه هر چی سیخونکه میره تو تن و بدن آقای پنیتنت..

یکی نیست بگه آخه دختر می خواهی برگردی دنیای خودت که چی ؟ نیست اونجا خیلی ازت استقبال می کنند!!
اگه موضوع جیبل هست ..!! خب اینجا هم پنیتنت وان هست!! زیاد هم هست!! تازه توبه کار هم هست و پاکه پاکه...به خدا این هم میتونه نیازهاتو برآورده کنه و شوهرخوبی برات باشه! یک کلیسا هم می اندازه پشت قواله ات.. همینجا بمون دیگه !!...خسته شدم از بس افتادم روی سیخ و میلگرد....!

s7z2_picture8-min.png

هیچی دیگه بعد از پاره شدن های فراوان و جمع آوری شیشه خورده ها در طی 5 چلنج مرد افکن و کمر شکن ، تونستم کریستال ها رو به هم بچسبونم و چهارچوب درب رو تعمیر کنم. میریام کلی تشکر کرد و پنیتنت وان هم کلی خجالت کشید ..چون همش سرش پایین بود ..نمی دونم شاید هم نگاهش روی ران پاهای میریام بود...!!

بعد میریام گفت که دیگه باید برم خونمون دیروقته ...!!
وای نه تورو خدا...میریام نرو .... می دونم جیبل پسر خوبیه ولی تو دوستش نداری...! میریام نرو ،اگه بری نمی گن آلفردشون زنش مرده , زانگتسوشون خله ..!! میگن عیب از ماست..!! نذار حرف دهن لات و لوتای آلبرو بشیم .... میریام نرو...!!

میریام هم بدون اینکه کوچکترین توجهی به این اراجیف بکنه! یک آیتم به عنوان یادگاری داد و رفت و جاش سبز شد....فقط قبلش گفت شاید دوباره همدیگه رو دیدیم...یعنی میشه حالا که تصاویر پاهای میریام در استیم این قدر محبوبیت پیدا کرده....!!..آه...اشکم در اومد خیلی صحنه احساسی ای هست ..فضا و موسیقی ای هم که این وسط پخش میشه امکان نداره عاشق تون نکنه... خودتون بازی کنید می فهمید...

آیتمی که میده به شما یک عدد prayerهست cantina of the blue rose…. که خیلی قدرت خوبی هم هست...یک رز کریستالی قسمت شمال غربی شما نقش می بنده و با کوچکترین اشاره شما، میریام از توش می جهه بیرون و بر سر لشکریان خصم فرود میاد...

eu9a_picture7-min.png

آمّا بخش دوم ماجرا اینجاست ، یک کسلوانیای کلاسیک با حضور افتخاری آقای تواب...!

نکته جالب اینجاست که دیوار ها رو بزنید داخلش گوشت هست و پنیتنت می خوره در حالی که در بازی اصلی گیاه خواره...! حتی لوستر های معروف کسلوانیا که باید از روی اونها عبور کنید هم اینجا حضور دارند...ولی نکته منفی اینه که برای هر بار بازی با آرکید باید 2500 پیاده بشید...اون هم فقط در ازای یک جون...
اگه 5 تا جمجمه طلایی رو که گوشه کنار افتادند پیدا کنید بعد از شکست باس مرحله جایزه تون اسکین رترو بازی هست...چیز خاصی نیست یک لباس صورتی جلف هست..نپوشید بهتره براتون حرف در میارن...!!:-"

ctg5_picture9-min.png

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
b22p_mighty-fight-bloodstained.jpg

نگفتم بازی ها برای حضور میریام صف بستن بیا اینم یکی دیگه.........

Mighty Fight Federation adds Miriam from Bloodstained: Ritual of the Night this spring

ناگفته نماند قبلا کاراکترهای ToeJam & Earl و Yooka&Laylee به این بازی اضافه شده اند و
قول حضور Kunio و Riki از مجموعه Kunio-kun هم داده شده که فعلا در حاله ای از ابهامه....

xe9c_picture2-min.png

اما بهار که بیاد میریام هم میاد ! با سبک مبارزه ای ترکیبی از سلاح و شارد ،به همراه استیج و تِرک موزیک شخصی و متعلق به خودش ...بنابر گفته سازنده ها، اونها برای طراحی میریام با ایگاراشی در ارتباطی تنگاتنگ بودند تا با خلقیات و روحیات میریام از نزدیک آشنا بشند ، تا کوچکترین خللی به ابعاد شخصیتی و وجودی این بانوی قهرمان وارد نشه ...
با این روند رو به رشد محبوبیت میریام و پاهایش!، بعید نیست حضور ایشون رو در سول کالیبور بعدی شاهد باشیم...!!

View attachment miriam in mighty fight.mp4

خدمت دوستانی که با سبک وسیاق بازی Mighty Fight Federation آشنایی ندارند عرض کنم که این عنوان ، یک بازی فایتینگ 3 بعدی هست منتنهای مراتب نه مثل تکن و سول کالیبور ..شبیه سوپر اسمش اما در محیط سه بعدی ...4 نفر رو پرتاب می کنند توی یک اتاق و در رو قفل میکنند ، میگند همدیگه رو بزنید؛ سبک بازی همینه..!!
فکر کنم پدر بزرگ این سبک میشه مجموعه بازی Power Stone روی دریمکست .. من خودم روی psp کالکشن اون رو بازی کردم و باحال بود....

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان

طرفدارهای کستلوانیا/Bloodstained اینو از دست ندید.
من از Early Access دنبالش کردم، الان کامل منتشر شده ، فوق العادست.
d2a96ec83ae1b0cf7aae96a359987a8911a462b8.gif

fa6f2d80e9c65949a99977bbf631d99e8506679e.gif

4872d3b55f30167ae34fef4e58e53e6baba3bcda.gif

1feb5cdd7c4e81358dba662fccf9e66e04fe2fda.gif

============
@New Shredder
ایشالله فرصت کنی یک تاپیک فوق العاده هم از این بازی بزنی که هممون حال کنیم \m/

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید

طرفدارهای کستلوانیا/Bloodstained اینو از دست ندید.
من از Early Access دنبالش کردم، الان کامل منتشر شده ، فوق العادست.

وای ... ممنون ماکان جان...?

نمی دونستم نسخه کامل کی میاد.. واقعا غافل گیرمون کردید استاد! ?

اوایل ارلی اکسس خیلی براش هایپ بودم بویژه با دیدن انیمیشن حرکات و زلفای پریشون و شنل شخصیت اصلی که کاملا از روی الوکارد سمفونی نیمه شب الگوبرداری شده , ولی هر بار می رفتم برای پایرت ( روم سیاه ! ?) می دیدم ارلی اکسسه و بی خیالش می شدم تا دیگه کم کم یادم رفت...
آپدیت: همین الان دانلودش کردم یعنی پایرتش کردم..(باز هم روم سیاه..! ? ) 120 مگ

ubt1_12.gif

من بازی قبلی این دوستان به نام Touhou Luna Nights.. رو همین چند ماه قبل پایرتی انجام دادم( اصلا خاک تو سر من !! ? ) و خیلی خوب بود ...به نظرم این هم شباهات انکار ناپذیری با اون داره و این جای بسی شادکامی داره...

باز هم تشکر بابت خبر به این مسرت بخشی ...انشاالله همیشه خوش خبر باشید...^:)^
:xYou made my day buddy

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
picture9-min_l9q3.png
اگه خاطر عزیزتون باشه قبل عرضه بازی پدر ایگا قول دوتا کاراکتر قابل بازی علاوه بر میریام رو داده بود که یکی شون زانگتسو بود و دیگری سابید به الک ..ایضا قول کو آپ که اون هم مالید به همون الک ...من هم صداشو در نیاوردم که حرمت پدر ایگا نشکنه و رومون تو روش باز نشه...!
اما بعد دو سال و اندی خبر آمد خبری در راه است...
بله درسته , پدر ایگا در آپدیت بعدی برنامه اومدن اون شخصیت جدیده رو ترتیب داده .الان فکر می کنید خب حتما یکی از اون شخصیت های curse of the moon هست دیگه...مثلا اگه hachi می اومد خیلی باحال میشد...
ولی نه ..کور خوندید....!! پدر با دادن چند اعلامیه و نوار خط بطلان بر همه این تصورات کشیده..
این حاجی یا حاجیه خانمی که قراره قدوم مبارک به اندرونی بازی بنَهه!! از دنیای bloodstained نیست...!!

حالا یعنی کی می تونه باشه...؟

توی قسمتی از اعلامیه به صراحت اومده :
We can confirm that this new character is NOT from the world of Bloodstained. We have been working closely with a well-known partner to bring their character (and a friend) into the game.

کار با یک شریک سرشناس و معتبر و شخصیتی که به عنوان دوست پا به میدان میگذاره...پس دوتا نکته اینجا می زنه بیرون ..اول اینکه طرف آدمه خوبیه...و دوم اینکه متعلق به استدیویی هست که روابط حسنه ای با ایگاراشی اینا داشته...

اولین احتمال میره به سمت penitent one ...
خب اگه یادتون باشه پارسال بود که میریام رفت داخل بازیش و یک حال اساسی بهش داد...حالا نوبتی هم باشه نوبت ایشونه..
همون موقع اش هم توی چشم های آقای تائب در حالی که به ران های سفید میریام ذل زده بود میشد عشقی درآمیخته با هوس رو شاهد بود ... شاید اون دیدارهای کوتاه اون قدر بهش فشار آورده که دیگه تاب نیاورده و برای اینکه به گناه نیافته و توبه اش نشکنه اومده این ور ...اونم چی بهتر از کوآپ ..مثلا قلاب بگیره تا میریام ازش بره بالا یا پایین نبردبان وایسته و بالا رفتن میریام رو تماشا کنه...!!

حالا از اون طرف ایگا گفته که کار با یک شریک سرشناس...
یادتونه آخرای پروسه ساخت بازی تیم ایگا اینا به اهه اهه!! افتاده بودند و این وسط wayforward اومد وسط و بازی رو جمع کرد...خب حالا اگه اون شریک که از نزدیک با هم کار کردن این ها باشن با نگاهی نزدیک به آی پی های اونها که هم ژانر هم باشند....می تونیم بگیم که... ...
آفرین کی بود گفت shantae.....من هم خیلی دوست دارم ولی چجوری میشه آخه...فکر نمی کنم شدنی باشه باز bolo بیاد با اون زنجیرش قابل هضم تره... البته وقتی درخواست دوستان خارجی رو زیر پست می خوندم مبنی بر حضور سونیک وتیلز , بایونتا و هیدئو کوجیما...به نظرم شانتی خیلی توقع زیادی نیست...در هر صورت گزینه محتملی نیست ولی خب روی میزه ..

می مونه یک فرضیه دیگه در مورد شریک یعنی inticreates ...مستقیم میرم سراغ نامزدهای احتمالی Jason از Blaster Master zero
Empress از dragon marked for death…, و یا یکی از میان گانولتیان Azure Striker Gunvolt....
به نظرم kirin باشه از شماره سومی که قراره سال دیگه بیاد چون برخلاف بقیه تیر و ترقه در نمی کنه و از کاتانا استفاده میکنه ..

یکی از گزینه های محتمل دیگه ... ... دیگه ...راستش گزینه دیگه ای نیست....یعنی گزینه که زیاده ولی نه حس و حال تایپ دارم نه وِر زدن...!
اهالی بازی kingdom که مالی نیستند..می مونه.... کسلوانیا و کونامی به عنوان شریکی طماع و کلاه بردار ...البته خیلی بعیده منظورش اینا باشند یعنی مثلا ایگاراشی با اندک رابطه ی مشکوکی که با خانم منشی! دفتر رییس کونامی داشته تونسته باشه یکی از بلمونت ها رو با تهدید و تطمیع بکشونه این ور...حالا الوکارد و ریکتر هم نشد نشد ما به کریستوفر شون هم راضی هستیم...!
احتمال 99 درصد هیچ کدوم اینها نیستند ..شاید از گنشین ایمپکت بیارن...شاید هالو نایت اومد... شاید هم ...نیمشه ساموس بیاد....!!!
Co op و Chaos Mode هم باهاش میاد...

picture7-min_tj9t.png

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
picture5-min_4khz.png

چند ماه قبل در چند پست بالاتر اشاره کردم که میریام قراره بره داخل یک بازی فایتینگ به سبک پاور استون به نام Mighty Fight Federation......
خب هیچی دیگه رفتش... ... ...
.
.

آها! نه ...یعنی الان میریام همراه با dlc جدید Kunio & Riki از river city ...(کاش کیوکو و میساکو می اومدن..) به صورت کاملا مجانی به عنوان کاراکتر قابل بازی به همراه استیج Dian Cecht Cathedral از بازی اصلی ، به این بازی اضافه شده ...اینم تریلرش ...

1 (1).jpg 1 (2).jpg 1 (3).jpg 1 (4).jpg

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
aurora from child of light

pngwing.com_(1)-min_acc.png

بفرمایید این هم شخصیت قابل بازی جدید که قرار بود از دنیای خود بازی نباشه،
کی فکرشو میکرد !!...
نه واقعا کی فکرشو می کرد این خانم کوشولو موشولو اونم از یک بازی turn based غربی بیاد وردست میریام و زانگتسو..
ایگاراشی این همه مرد با بدن های آهنین و شمشیر های آخته رو ول کرد و چشم خودش رو روی شیر زن های نازک بدن شرقی و غربی بست
و این خانم کوتوله رو وارد بازی کرد تا من یکی رو ضایع کنه...!! اصلا تو بدترین کابوس هام هم نمی دیدم این دختره رو بیارن جلوی دوربین..
ایشون 31 مارس قدم نحسشو به بازی میگذاره اونم کاملا مجانی..نه تو رو خدا می خواهید برای ایشون پول هم بدیم...

bloodstained-col_03-30-22-768x432_26it.jpg

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
aurora from child of light

pngwing.com_(1)-min_acc.png

بفرمایید این هم شخصیت قابل بازی جدید که قرار بود از دنیای خود بازی نباشه،
کی فکرشو میکرد !!...
نه واقعا کی فکرشو می کرد این خانم کوشولو موشولو اونم از یک بازی turn based غربی بیاد وردست میریام و زانگتسو..
ایگاراشی این همه مرد با بدن های آهنین و شمشیر های آخته رو ول کرد و چشم خودش رو روی شیر زن های نازک بدن شرقی و غربی بست
و این خانم کوتوله رو وارد بازی کرد تا من یکی رو ضایع کنه...!! اصلا تو بدترین کابوس هام هم نمی دیدم این دختره رو بیارن جلوی دوربین..
ایشون 31 مارس قدم نحسشو به بازی میگذاره اونم کاملا مجانی..نه تو رو خدا می خواهید برای ایشون پول هم بدیم...

bloodstained-col_03-30-22-768x432_26it.jpg

واجب شد بریم پابوسی آقامون ایگاراشی :>

با همین یه حرکت، خیر بیشتری به Child of Light رسوند این بشر تا خود یوبیسافت تو کل این 5 سال اخیر :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر