RAGE 2 | PC

r1bo_ddqfzk9xcaau464645nr52.png

اطلاعات بازی :
بالاخره بعد از گمانه زنی های زیاد چیزی که شرکت Bethesda Softworks روش بسیار مانور میداد به صورت رسمی معرفی شد RAGE 2 قرار در یک محیط کاملا جهان باز و بزرگ اخرالزمانی جریان داشته باشه فعلا اطلاعاتی از نقشه و محیط بازی در دسترس نیست ولی طبق تریلر منتشر شده باید شاهد محیط های بزرگ بیابانی جنگلی و شهر های ویران شده و خرابه های اخرالزمانی مختلفی باشیم .
سیستم گیم پلی بازی به نظر میاد از نسخه ی یک کمی فاصله گرفته و با بزرگ شدن محیط این بار باید با خیل عظیم تری از دشمنان در ان واحد مقابله کنیم به نظر میاد در بازی قابلیت های مختلفی نظیر دابل جامپ هایلایت کردن دشمنان و انواع اقسام قدرت ها نظیر Blast و Rage Mode و غیره باشیم Car Combat دوباره به بازی برگشته و قرار به صورت گسترده تری در بازی حضور داشته باشه از این نظر باید شاهد مبارزات جذاب و نفسر گیری باشیم.
داستان این نسخه حول شخصیتی به نام واکر ـه (Walker) و پنجاه سال بعد از اتفافات نسخه ی اول در سال 2185 اتفاق میوفته بعد از برخورد شهاب سنگ به زمین انسان ها در پناهگاه هایی به خواب مصنوعی رفتن بعد از بیدار شدن شروع به تلاش برای زنده ماندن کردن از این رو گروه های مختلفی ایجاد شد گروه هایی که هرکدوم برا بقاء دست به هر کاری میزدند از غارت کردن گرفته تا موجودات جهش یافته همه و همه تبدیل به دشمن اصلی انسان ها در دنیای RAGE شدن حالا بعد از پنجاه سال این گروه ها خیلی سازمان یافته تر و گسترده تر از قبل بازگشته اند و ما در قالب شخصیت واکر باید در این دنیای بدون قانون و پر از هرج و مرج با این گروه ها مقابله کنیم
  • استدیو Avalanche Studios شعبه ی Stockholm سازنده اصلی بازی خواهد بود استدیویی که پیش از این بر روی Just Cause 2 و Mad Max کار کرده با این حال با شرکت id همکاری کوچکی هم خواهد داشت
  • در ساخت بازی از موتور اختصاصی Avalanche Studios ینی Apex استفاده شده این موتور برای خلق محیط های Open World و بزرگ طراحی شده که RAGE 2 هم از این قاعده مستثنی نیست
  • هدف سازندگان بازی رزولویشن 1080 و 60 فرم بر روی کنسول های Xbox One X و PS4 Pro و 30 فرم بر روی کنسول های معمولی ـه
  • سازندگان محتویات زیادی رو برای بعد منتشر شدن بازی در نظر دارن
  • بازی کامل از کاستومایز ظاهری اسلحه ها و وسایل نقلیه پشتیبانی خواهد کرد
  • کاراکتر اصلی بازی کاملا صدا گذاری شده همچنین شما میتونید بین مذکر و مونث بودنش انتخب کنید
  • انتظار دنیای رنگارنگی رو از محیط Watseland بازی باید داشته باشید بازی به شدت از نظر رنگ بندی متنوع ـه
  • سیستم کرفتینگ بازی به صورت پیشرفته تر و متنوع تر در بازی دوباره حضور خواهد داشت
  • RAGE 2 فعلا بر روی بخش تک نفره تاکید خواهد داشت سازندگان بازی عنوان کردن که بازی خیلی بزرگ خواهد بود جوری که نیاز به بخش مالتی نخواهید داشت و بهترین تجربه رو در این حالت خواهید داشت
  • دنیای بازی از JUST CAUSE 3 کوچیکتر خواهد بود ولی با اینحال بازم در نوع خودش بزرگ خواهد بود
مدیا :

/\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\/

3387427-rage_2_abadonattack_1526392044.jpg 3387428-rage_2_crusher_1526392045.jpg 3387429-rage_2_goonroadcombat_1526392046.jpg 3387430-rage_2_kvasir_1526392047.jpg 3387431-rage_2_monstertruck_1526392048.jpg 3387435-rage_2_wideopenworld_1526392050.jpg 3387433-rage_2_sunset_1526392049.jpg 3387432-rage_2_riverhog_1526392048.jpg

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
با وضعی که میبینم فکر نکنم فکر نکنم بازی روی استیم منتشر بشه. پری اردر بازی تو تو پلی استیشن و اکس باکس شروع شده ولی تو استیم هیچ خبری نیست!

• Like
Reactions: just_p30

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
با وضعی که میبینم فکر نکنم فکر نکنم بازی روی استیم منتشر بشه. پری اردر بازی تو تو پلی استیشن و اکس باکس شروع شده ولی تو استیم هیچ خبری نیست!
اتفاقا بعده دیدن تریلر خیلی هایپ شدم ، امدم پری اردر کنم ولی هیچ چیزی توی استیم پیدا نکردم :-q ولی یادمه که اون اوایل بود شاید بعدا ورداشتن !
البته بهتر ، اگر روی استیم نیاد نه من میخرم نه خیلی های دیگه.

• Like
Reactions: Vesemir

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
اتفاقا بعده دیدن تریلر خیلی هایپ شدم ، امدم پری اردر کنم ولی هیچ چیزی توی استیم پیدا نکردم :-q ولی یادمه که اون اوایل بود شاید بعدا ورداشتن !
07ad_1.png

الان رفتم سایتشون و دیدم برای پلتفرم خودشون فقط گذاشتن! بهتر! با خیال راحت پایرت میکنیم!:D

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
07ad_1.png

الان رفتم سایتشون و دیدم برای پلتفرم خودشون فقط گذاشتن! بهتر! با خیال راحت پایرت میکنیم!:D
دقیقا با خیال راحت پایرت می کنیم \:D/
اخرین باری که پایرت کردم کرایسیس 3 بود همون سالی که امد :D (فکر کنم 5-6 سال پیش بود) ولی خوب با این رویه ای که بتسدا پیش گرفته سره لانچر و بتسدا کریشن و 76 و .... و ... واقعا دلم نمیسوزه و راحت پایرتش می کنم ;))

• Like
Reactions: Vesemir

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
:Minimum System Requirements

A 64-bit processor and operating system is required
Processor: Intel Core i5-3570 or AMD Ryzen 3 1300X
Memory: 8GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 780 3GB or AMD R9 280 3GB
Storage: 50 GB available space

:Recommended System Requirement

A 64-bit processor and operating system is required
Processor: Intel Core i7-4770 or AMD Ryzen 5 1600X
Memory: 8GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 1070 8GB or AMD Vega 56 8GB
Storage: 50 GB available space

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
سیستم موردنبازش که خیلی خوبه.نسبت به گرافیکی خیلی خوبی که داره.

یادش بخیر نسخه قبلش تو زمان خودش چه بلایی سر سیستم ها می‌آورد :))

• Like
Reactions: Milad_HW

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
کرکرها رحمتی برای عالمین

.MARSHAL.

کاربر سایت
May 29, 2012
119
نام
سیاوش
این تم صورتی و شهلایی بازی بدجور رو مغز و اعصابم ـه... شخصا عاشق فضا و رنگ بندی جذاب و سنگین نسخه اول هستم. رنگ بندی و طیفی که تو طراحی های مختلف نسخه اول استفاده شده بود فوق العاده استادانه و هوشمندانه و متناسب با جو بازی بود، امیدوارم این نسخه هم جدای این صورتی گل منگولی بازی ها در بقیه موارد مسیر نسخه اول رو طی کرده باشه.

انصافا خیلی وقته که منتظر این بازی هستم و باورم نمیشه که هفته دیگه ریلیز میشه و با تمام وجود امیدوارم که همون RAGE ایی باشه که همه ما طرفدارهای id و فرنچایزهاش منتظرش بودیم.

شما رو نمیدونم ولی شخصا از این Avalanche و دیزاین های شنگول و صرفا بزن بتروکونش خیلی میترسم. میترسم یه اکشن تهی و حوصله سر بر شبیه Just Cause ها درست کرده باشه (no offense to JC fans)، هرچند که بعضی تریلرها امیدوارم کردند و با تمام وجود امیدوارم که ترسم بی مورد باشه و یه RAGE ناب و یک sequel شایسته و درخور این IP رو تحویلمون بدند.

این چیزی که میخوام بگم برای طرفداری id خیلی ملموس تر هست و مطمئنم با تمام وجود درکش میکنند؛ اونم این هست که بازی های id همیشه یک حال هوا و هویت و کاراکتر مخصوص به خودشون رو داشتند و دارند که من بهش میگم signature یا همون امضای id Software... هیچ استودیو و دولوپری نمیتونه به تنهایی چیزی درست کنه که مزه دست پخت id رو بده، دلیلش هم ساده است چون id اونو درست نکرده (البته این در مورد بقیه استودیوهای کار کشته دیگه و فرنچایزهاشون هم صادق هست). نمیدونم منظورم رو تونستم درست برسونم یا نه ولی امیدوارم این مشارکت id باعث شده باشه که بازی هویت خودش رو حفظ کرده باشه و همچنان امضای id رو در جای جای بازی ببینیم.

یادش بخیر سر ریلیز نسخه اول John و Tim و بقیه بزرگای استودیو کاور بازی رو برای طرفدارا امضا میکردند، خیلی امیدوار بودم که امسال هم اینکارو بکنند تا شاید ما هم یه فیضی بتونیم ببریم:D هرچند که افسوس و صد افسوس که جای خالی John Carmack متاسفانه تو این استودیو و دونه دونه ی ریلیزهاشون به شدت احساس میشه...:|

qbt4_309812_10150395-res.jpg

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
این تم صورتی و شهلایی بازی بدجور رو مغز و اعصابم ـه... شخصا عاشق فضا و رنگ بندی جذاب و سنگین نسخه اول هستم. رنگ بندی و طیفی که تو طراحی های مختلف نسخه اول استفاده شده بود فوق العاده استادانه و هوشمندانه و متناسب با جو بازی بود، امیدوارم این نسخه هم جدای این صورتی گل منگولی بازی ها در بقیه موارد مسیر نسخه اول رو طی کرده باشه.

انصافا خیلی وقته که منتظر این بازی هستم و باورم نمیشه که هفته دیگه ریلیز میشه و با تمام وجود امیدوارم که همون RAGE ایی باشه که همه ما طرفدارهای id و فرنچایزهاش منتظرش بودیم.

شما رو نمیدونم ولی شخصا از این Avalanche و دیزاین های شنگول و صرفا بزن بتروکونش خیلی میترسم. میترسم یه اکشن تهی و حوصله سر بر شبیه Just Cause ها درست کرده باشه (no offense to JC fans)، هرچند که بعضی تریلرها امیدوارم کردند و با تمام وجود امیدوارم که ترسم بی مورد باشه و یه RAGE ناب و یک sequel شایسته و درخور این IP رو تحویلمون بدند.

این چیزی که میخوام بگم برای طرفداری id خیلی ملموس تر هست و مطمئنم با تمام وجود درکش میکنند؛ اونم این هست که بازی های id همیشه یک حال هوا و هویت و کاراکتر مخصوص به خودشون رو داشتند و دارند که من بهش میگم signature یا همون امضای id Software... هیچ استودیو و دولوپری نمیتونه به تنهایی چیزی درست کنه که مزه دست پخت id رو بده، دلیلش هم ساده است چون id اونو درست نکرده (البته این در مورد بقیه استودیوهای کار کشته دیگه و فرنچایزهاشون هم صادق هست). نمیدونم منظورم رو تونستم درست برسونم یا نه ولی امیدوارم این مشارکت id باعث شده باشه که بازی هویت خودش رو حفظ کرده باشه و همچنان امضای id رو در جای جای بازی ببینیم.

یادش بخیر سر ریلیز نسخه اول John و Tim و بقیه بزرگای استودیو کاور بازی رو برای طرفدارا امضا میکردند، خیلی امیدوار بودم که امسال هم اینکارو بکنند تا شاید ما هم یه فیضی بتونیم ببریم:D هرچند که افسوس و صد افسوس که جای خالی John Carmack متاسفانه تو این استودیو و دونه دونه ی ریلیزهاشون به شدت احساس میشه...:|
اصلا انتظار شباهت زیاد به نسخه‌ی قبل رو نداشته باش...
حرف خود تیم: "We actually really wanted to separate Rage 2 from Rage, both in the gameplay style and in the story."
دیگه وقتی شخصیت اصلی فرق داره، بازه زمانی با نسخه قبلی 30 سال تفاوت داره و گیم‌پلی و تم بازی کلا عوض شده، نمیشه انتظار داشت بازی مثل نسخه قبل باشه. قشنگ میخواستن متحول کنن همه چی رو. id هم نقش زیادی توی ساخت نداشته...بیشتر مشاوره محسوب میشده.
خلاصه که با این ذهنیت نرو سراغ بازی چون لذت نمی‌بری.
بنظرم همین که اون اشتباهات نسخه قبل رو دوباره مرتکب نشن (قضیه اندینگ و مشکلات فنی و خیلی مشکل دیگه) خیلی خوبه و باعث میشه RAGE چهره جدید و مثبتی به خودش بگیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر