RAGE 2 | PC

r1bo_ddqfzk9xcaau464645nr52.png

اطلاعات بازی :
بالاخره بعد از گمانه زنی های زیاد چیزی که شرکت Bethesda Softworks روش بسیار مانور میداد به صورت رسمی معرفی شد RAGE 2 قرار در یک محیط کاملا جهان باز و بزرگ اخرالزمانی جریان داشته باشه فعلا اطلاعاتی از نقشه و محیط بازی در دسترس نیست ولی طبق تریلر منتشر شده باید شاهد محیط های بزرگ بیابانی جنگلی و شهر های ویران شده و خرابه های اخرالزمانی مختلفی باشیم .
سیستم گیم پلی بازی به نظر میاد از نسخه ی یک کمی فاصله گرفته و با بزرگ شدن محیط این بار باید با خیل عظیم تری از دشمنان در ان واحد مقابله کنیم به نظر میاد در بازی قابلیت های مختلفی نظیر دابل جامپ هایلایت کردن دشمنان و انواع اقسام قدرت ها نظیر Blast و Rage Mode و غیره باشیم Car Combat دوباره به بازی برگشته و قرار به صورت گسترده تری در بازی حضور داشته باشه از این نظر باید شاهد مبارزات جذاب و نفسر گیری باشیم.
داستان این نسخه حول شخصیتی به نام واکر ـه (Walker) و پنجاه سال بعد از اتفافات نسخه ی اول در سال 2185 اتفاق میوفته بعد از برخورد شهاب سنگ به زمین انسان ها در پناهگاه هایی به خواب مصنوعی رفتن بعد از بیدار شدن شروع به تلاش برای زنده ماندن کردن از این رو گروه های مختلفی ایجاد شد گروه هایی که هرکدوم برا بقاء دست به هر کاری میزدند از غارت کردن گرفته تا موجودات جهش یافته همه و همه تبدیل به دشمن اصلی انسان ها در دنیای RAGE شدن حالا بعد از پنجاه سال این گروه ها خیلی سازمان یافته تر و گسترده تر از قبل بازگشته اند و ما در قالب شخصیت واکر باید در این دنیای بدون قانون و پر از هرج و مرج با این گروه ها مقابله کنیم
  • استدیو Avalanche Studios شعبه ی Stockholm سازنده اصلی بازی خواهد بود استدیویی که پیش از این بر روی Just Cause 2 و Mad Max کار کرده با این حال با شرکت id همکاری کوچکی هم خواهد داشت
  • در ساخت بازی از موتور اختصاصی Avalanche Studios ینی Apex استفاده شده این موتور برای خلق محیط های Open World و بزرگ طراحی شده که RAGE 2 هم از این قاعده مستثنی نیست
  • هدف سازندگان بازی رزولویشن 1080 و 60 فرم بر روی کنسول های Xbox One X و PS4 Pro و 30 فرم بر روی کنسول های معمولی ـه
  • سازندگان محتویات زیادی رو برای بعد منتشر شدن بازی در نظر دارن
  • بازی کامل از کاستومایز ظاهری اسلحه ها و وسایل نقلیه پشتیبانی خواهد کرد
  • کاراکتر اصلی بازی کاملا صدا گذاری شده همچنین شما میتونید بین مذکر و مونث بودنش انتخب کنید
  • انتظار دنیای رنگارنگی رو از محیط Watseland بازی باید داشته باشید بازی به شدت از نظر رنگ بندی متنوع ـه
  • سیستم کرفتینگ بازی به صورت پیشرفته تر و متنوع تر در بازی دوباره حضور خواهد داشت
  • RAGE 2 فعلا بر روی بخش تک نفره تاکید خواهد داشت سازندگان بازی عنوان کردن که بازی خیلی بزرگ خواهد بود جوری که نیاز به بخش مالتی نخواهید داشت و بهترین تجربه رو در این حالت خواهید داشت
  • دنیای بازی از JUST CAUSE 3 کوچیکتر خواهد بود ولی با اینحال بازم در نوع خودش بزرگ خواهد بود
مدیا :

/\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\/

3387427-rage_2_abadonattack_1526392044.jpg 3387428-rage_2_crusher_1526392045.jpg 3387429-rage_2_goonroadcombat_1526392046.jpg 3387430-rage_2_kvasir_1526392047.jpg 3387431-rage_2_monstertruck_1526392048.jpg 3387435-rage_2_wideopenworld_1526392050.jpg 3387433-rage_2_sunset_1526392049.jpg 3387432-rage_2_riverhog_1526392048.jpg

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
والا من باهاش مشکل خاصی ندارم نه مشکل بلور شدن بافت ها نه سایه ها نه افت فریم نه دندونه ها تازه vsync هم روی درجه سوم قرار دادم ، انتی آلیاز روی TAA و رزولوشن 2k !
اما بدجور motion sickness داره به طوری که بعد از30 دقیقه دیگه نمیشه ادامه داد !

n6u1_rage2_2019_05_16_14_43_22_640.jpg

ikjq_rage2_2019_05_16_14_43_36_623.jpg

• Like
Reactions: -Poormaz-

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من فکر کنم نسخه ای که من دانلود کردم vulkan نداره جدا برام عجیب بود چون وقتی hotfix رو می خواستم بریزم خطا داد که vulkan وجود ندارد
الان مجددا دارم نسخه fitgirl رو که آپدیت روز اول و hotfix رو داره دانلود کنم تا ببینم چی می شه
احتمال زیاد حق با شما باید باشه من عذرخواهی میکنم .

نه احتمالا شما نسخه ی کرکی درپیتی اولیه رو دانلود کردین که اصلا پیشنهاد نمی شه.

نمی شه که VULKAN نباشه اخه شما نسخه ی CODEX رو حتما بگیرید من هات فیکس هم حتی نزدم اما الان تست کردم راحت نصب شد چرا که هات فیکسم نسخه ی کودکسش اومده

کسایی که مشکل موشن هم دارن خودش در تنظیمات هم نوشته می تونید خاموشش کنید.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شما یه کولر جدا واسه کارت گرافیک نصب کردین؟

Sent from my G3112 using Tapatalk

نه عزیز کولر کارت گرافیک عوض کردنش کار راحتی نیست بعد 75 درجه چیز کمیم نیست. زیر 85 درجه باشه کاملا SAFE هست. البته برخی نقاط دیگه کارت گرافیک هستن که از هسته هم داغ تر می شن شما هیچ وقت نمی فهمید.

Warwick

کاربر سایت
Jul 9, 2018
113
نه عزیز کولر کارت گرافیک عوض کردنش کار راحتی نیست بعد 75 درجه چیز کمیم نیست. زیر 85 درجه باشه کاملا SAFE هست. البته برخی نقاط دیگه کارت گرافیک هستن که از هسته هم داغ تر می شن شما هیچ وقت نمی فهمید.
من کارت msi rx580 8gb armor دارم دمای کارت تا 76 هم میره مجبورم در کیس رو باز کنم

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
دمای ۷۶ درجه برای کارت شما طبیعی نیست پیشنهاد میکنم از تنظیمات درایور کارت گرافیک سرعت فن رو افزایش بدید در غیر این صورت در آینده مشکل پیدا خواهید کرد حداکثر دما برای شما باید ۶۶ درجه باشه کارت من هم rx 470 هست و در سنگین ترین بازی ۶۵ درجه بوده من در بازی final fantasy 15 که فوق العاده سنگینه ۶۵ درجه بود
در کل مواظب باشید کارت های amd خیلی حساس هستند
کارت 480 با 580 فرق داره و خنکتره چه برسه به 470!
من فکر میکنم طبیعیه! اما بازم میتونن چک کنن و از دیگران جویا بشن دمای 580 فکر کنم تا 80 میره بعضی برندها!و سافایر اسپشال تا 70-72 میره ... امور که دیگه...!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
کارت 480 با 580 فرق داره و خنکتره چه برسه به 470!
من فکر میکنم طبیعیه! اما بازم میتونن چک کنن و از دیگران جویا بشن دمای 580 فکر کنم تا 80 میره بعضی برندها!و سافایر اسپشال تا 70-72 میره ... امور که دیگه...!
من این قضیه رو بررسی کردم برای کارت های rx 580 حداکثر دما ۶۹ درجه اعلام شده میتونید براحتی سرچ کنید
من سافایر اسپشال دارم که این مدل کولینگ قویی داره و اکثرا برای ماین استفاده میشه بخاطر همین، در حالت عادی وسط محیطای باز دما بین 69-70 ثابته و وقتی خیلی شلوغ میشه 73-74 ـم میرسه، بنظرم طبیعیه، البته میگم این دما ها به کولینگ کیس هم مربوطه و من بر اساس یک کیس 4 فن معمولی بدون کولینگ شاخ گفتم.
تا جایی که من میدونم دمای بالای 70 فقط در صورتی برای کارت خطرناکه که 24 ساعته کار کنه مثل ماینینگ، برای گیمینگ که یک مدت موقت کار میکنه و گیم رو مینیمایز میکنی یک دفعه 10-15 درجه بالافاصله میاد پایین آسیب خاصی نمیرسونه.
فن هم وقتی روی آتو هست خودش لابد میدونه دما اگه از حد خطرناک زد بالا باید سرعت فن رو بالا ببره :D
کارتای رده پایین تر مثل 570 یا 470 قطعا باید دماشون پایین تر باشه، اینکه ضعیفتر هستن به کنار، مصرف برقشونم تا 30-40 وات پایین تره و تاثیر داره.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
من این قضیه رو بررسی کردم برای کارت های rx 580 حداکثر دما ۶۹ درجه اعلام شده میتونید براحتی سرچ کنید
دوست عزیز ربطی نداره اولا شما کارتت ضعیف تره و خوب طبیعیه دماش پایین تر باشه بعدم هر برند و هر مدل کولینگ خودش رو داره این نیست که بگیم 470 و 480 باید ی دمای داشته باشن بستگی به برند و مدل کولینگ ش داره بعدم کولینگ خود کیس هم اثر داره رو دما . دوتا کارت گرافیک یکسان از ی برند و ی مدل ممکنه تو دوتا کیس مختلف دو دمای متفاوت داشته باشن الانم که خوب تابستونه هوا گرم تر شده به تبع اگه کولینگ کیس مناسب نباشه اثر گرماش هم بیشتر میشه رو کارت . الان دمای اکثر کارت های رده بالا بین 70 تا 75 و در بدترین حالتش 80 تا 85 و مشکلی نداره این دما کلا دما موقع کار کردن کارت گرافیک از 60 درجه تا 85 هست بالاتر بره باید ی فکر به حال کولینگش کرد

• Like
Reactions: majidred2011

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من نمی دونم چرا برخی اینقدر نگران دما هستن مرز خطر کارت ها یا CPU دمای 95 هست(برخی 105 حتی) یعنی بالای این دما بره احتمالا BLUE SCREEN می گیرین که کارت اسیبی نبینه یا CPU تازه فکر نکنید 105 هم بشه سریع می سوزه

اما از اونجایی که دمای خیلی بالا هم تاثیر مستقیم با عمر کارت داره بهتره که زیر 85 باشه زیر 85 باشه جای هیچ گونه نگرانی نیست اصلا دمای 75 اینا که سوپر SAFE

1 تجربه هم بگم من 1 کارت درپیتی از برند مانلی 9600GT داشتم که من همیشه دمای قطعاتمو چک می کنم 1 سری چک کردم دیدم دماش 125 درجه شده جالبه صفحه مرگم نگرفتم چک کردم دیدم فنش از کار افتاده که بردم گارانتی ظاهرا این مشکل همگانی بود عوضش کردن با کولینگ جدید بهم دادن اما در کل کارت تا 1 سال بعدشم راحت کار کرد تا جایی که یادمه 360 هم به همین دماها می رسید که بعد از چند ماه چراغ ترس اور قرمز می داد.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
داداش اصلا نظر منو خوندی
من کارت خودمو نگفتم
گفتم کارت rx580 ماکسیموم ۶۹ درجه هست میتونید سرچ کنید که اگر خیلی قضیه سنگین بشه تا ۷۴ هم عادیه
خواهشا درست نظر ها رو بخونید
عزیز میگم ربطی نداره هر کارت گرافیک بسته به کولینگش یـ دمایی داره بله الان منم میتونم بزنم RX580 دماش رو ببینم ولی کدوم مدل کدوم برند چه نوع کولینگ ؟ خوبه تو پستمم کامل توضیح دادم ...

• Like
Reactions: tpouria

.MARSHAL.

کاربر سایت
May 29, 2012
119
نام
سیاوش
یک نکته کوتاه ولی خیلی مهم:

بازی متاسفانه یه باگ فاجعه در زمینه difficulty یا همون درجه سختی بازی داره؛ به این صورت که هر بار که بازی رو ریست یا اجرا میکنید درجه سختی بازی به صورت اتوماتیک میره رو Easy بدون اینکه چیزی تو تنظیمات بازی تغییر کنه! یعنی مثلا تو منوی تنظیمات همون تنظیمات قبلی مثلا Hard رو نشون میده ولی بازی عملا رو easy داره اجرا میشه! من خودم بعد از چند ساعت به این موضوع شک کردم چون عملا همه چی آبکی و آسون بود تو بازی بود با اینکه درجه سختی رو روی Hard گذاشته بودم! راه حلش رو هم یه نفر رو استیم گذاشته، اونم اینه که وقتی وارد بازی میشید درجه سختی رو یک بار بگذارید روی easy برید تو بازی و بعد دوباره برگردید تو تنظیمات و درجه سختی رو دوباره تنظیم کنید و بذارید رو حالت دلخواهتون مثلا hard یا nightmare یا هر چیز دیگه ای...

Nightmare/Hard Difficulty Too Easy Bug FIX -----> :: RAGE 2 General Discussions

من روی هارد بازی میکنم، و واقعا چند ساعت اول بازی داشتم به شعور سازنده ها کم کم شک میکردم از بس همه چیز ساده و آبکی بود، تا اینکه یه سرچ تو گوگل زدم و دیدم بله بازی باگ داره تو این زمینه وقتی بازی رو برگردوندم رو هارد همه چیز زمین تا آسمون فرق کرد! دشمن ها چنان مانور میدن و دمیج میزنن که در کسری از ثانیه تو همون کمپی که تست کردم له ام کردند!

نمیدونم چقدر صحت داره ولی ظاهرا شایعه شده که این باگ روی کنسول ها هم هست و عملا فکر میکنم با این تفاسیر ممکنه روی نقد بعضی منتقدها هم تاثیر گذاشته باشه چون خیلی ها به هوش مصنوعی بازی ایراد گرفتند...

به هرحال اگر شما هم این باگ رو دارید و بازی براتون بیش از حد ساده است فعلا جز راه بالا راه حل دیگه ای نیست تا اینکه یه پچ برای این قضیه بدند...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر