RAGE 2 | PC

r1bo_ddqfzk9xcaau464645nr52.png

اطلاعات بازی :
بالاخره بعد از گمانه زنی های زیاد چیزی که شرکت Bethesda Softworks روش بسیار مانور میداد به صورت رسمی معرفی شد RAGE 2 قرار در یک محیط کاملا جهان باز و بزرگ اخرالزمانی جریان داشته باشه فعلا اطلاعاتی از نقشه و محیط بازی در دسترس نیست ولی طبق تریلر منتشر شده باید شاهد محیط های بزرگ بیابانی جنگلی و شهر های ویران شده و خرابه های اخرالزمانی مختلفی باشیم .
سیستم گیم پلی بازی به نظر میاد از نسخه ی یک کمی فاصله گرفته و با بزرگ شدن محیط این بار باید با خیل عظیم تری از دشمنان در ان واحد مقابله کنیم به نظر میاد در بازی قابلیت های مختلفی نظیر دابل جامپ هایلایت کردن دشمنان و انواع اقسام قدرت ها نظیر Blast و Rage Mode و غیره باشیم Car Combat دوباره به بازی برگشته و قرار به صورت گسترده تری در بازی حضور داشته باشه از این نظر باید شاهد مبارزات جذاب و نفسر گیری باشیم.
داستان این نسخه حول شخصیتی به نام واکر ـه (Walker) و پنجاه سال بعد از اتفافات نسخه ی اول در سال 2185 اتفاق میوفته بعد از برخورد شهاب سنگ به زمین انسان ها در پناهگاه هایی به خواب مصنوعی رفتن بعد از بیدار شدن شروع به تلاش برای زنده ماندن کردن از این رو گروه های مختلفی ایجاد شد گروه هایی که هرکدوم برا بقاء دست به هر کاری میزدند از غارت کردن گرفته تا موجودات جهش یافته همه و همه تبدیل به دشمن اصلی انسان ها در دنیای RAGE شدن حالا بعد از پنجاه سال این گروه ها خیلی سازمان یافته تر و گسترده تر از قبل بازگشته اند و ما در قالب شخصیت واکر باید در این دنیای بدون قانون و پر از هرج و مرج با این گروه ها مقابله کنیم
  • استدیو Avalanche Studios شعبه ی Stockholm سازنده اصلی بازی خواهد بود استدیویی که پیش از این بر روی Just Cause 2 و Mad Max کار کرده با این حال با شرکت id همکاری کوچکی هم خواهد داشت
  • در ساخت بازی از موتور اختصاصی Avalanche Studios ینی Apex استفاده شده این موتور برای خلق محیط های Open World و بزرگ طراحی شده که RAGE 2 هم از این قاعده مستثنی نیست
  • هدف سازندگان بازی رزولویشن 1080 و 60 فرم بر روی کنسول های Xbox One X و PS4 Pro و 30 فرم بر روی کنسول های معمولی ـه
  • سازندگان محتویات زیادی رو برای بعد منتشر شدن بازی در نظر دارن
  • بازی کامل از کاستومایز ظاهری اسلحه ها و وسایل نقلیه پشتیبانی خواهد کرد
  • کاراکتر اصلی بازی کاملا صدا گذاری شده همچنین شما میتونید بین مذکر و مونث بودنش انتخب کنید
  • انتظار دنیای رنگارنگی رو از محیط Watseland بازی باید داشته باشید بازی به شدت از نظر رنگ بندی متنوع ـه
  • سیستم کرفتینگ بازی به صورت پیشرفته تر و متنوع تر در بازی دوباره حضور خواهد داشت
  • RAGE 2 فعلا بر روی بخش تک نفره تاکید خواهد داشت سازندگان بازی عنوان کردن که بازی خیلی بزرگ خواهد بود جوری که نیاز به بخش مالتی نخواهید داشت و بهترین تجربه رو در این حالت خواهید داشت
  • دنیای بازی از JUST CAUSE 3 کوچیکتر خواهد بود ولی با اینحال بازم در نوع خودش بزرگ خواهد بود
مدیا :

/\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\/

3387427-rage_2_abadonattack_1526392044.jpg 3387428-rage_2_crusher_1526392045.jpg 3387429-rage_2_goonroadcombat_1526392046.jpg 3387430-rage_2_kvasir_1526392047.jpg 3387431-rage_2_monstertruck_1526392048.jpg 3387435-rage_2_wideopenworld_1526392050.jpg 3387433-rage_2_sunset_1526392049.jpg 3387432-rage_2_riverhog_1526392048.jpg

آخرین ویرایش:

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
Vsync ـه بازی چرا اینطوریه؟
بازی رو برای دفعه اول اجرا کردم همه چی رو الترا بود کلا 20 فریم بزور میداد اینقد تنظیماتو آوردم پایین بزور به 30 رسید نزدیک بود Alt+f4 کنم بیام فحش سازنده رو بدم :D از آخر Vsync ـو از Soft آوردم رو On فریم رفت رو 50-60 اما پره لگ، کلا Off ـش کردم الان تنظیمات رو الترا یک فریم زیر 60 نمیاد :|

منم تایید میکنم، FXX+TAA کلا ماته مگه اینکه Off کنی که اونم همونطور که دوستمون گفت گوشه ها خراب میشه، یک سری راه واسه درست کردنش رو نت دیدم.

در کل گرافیکش که بنظرم خوبه اما چیز خارق العاده ای هم نداره :D محیطاش خیلی بی جزئیات و حوصله سر بر هست ولی، رسما یک نسخه بی روح تر از MadMax هست.
من VSYNC رو که روشن میکنم میاد رو 30 فریم قفل میکنه.خاموش که میکنم روی ULTRA بین 60 تا 65 فریم میگیرم
کلا وضعیت عجیب غریبی داره بازیش:))

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
خوب بالاخره ملت از بسکی که غر زدن سر قفل بازی حذفش کردن یـ هات فیکس فعلا دادن که چیزی خاصی رو به اون صورت فیکس نمیکنه (همین حذف دنوو و یـ سری چیز کوچیک دیگه) احتمالا این مات بودن رو هم به زودی درستش کنن فقط دعا کنید یـ فکری به حال تکسچرا بکنن یـ پک HD چیزی بدن تکسچرای بازی واقعا ضعیف هستن !

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
757
نام
Saeed
تکسچرا بلای جان این فرانچایز شدن. اون از نسخه اول که با تکنولوژی مگا تکسچر کارمک به F رفت، اینم از این بازی.
اگر بازی تحت DX11 اجرا میشد، با یه reshade خوب می شد ماتی تصویر رو اصلاح کرد، اینجوری تکسچرا هم تا حدی بهتر به چشم میومدن. MAFIA III هم موقع عرضه مشکلاتش شبیه این بازی بود که با reshade تا حد خوبی اصلاح می‌شد. متاسفانه اونطرفم پشتیبانی خوبی از reshade نمیشه و برای بازیهای تحت DX12 و VULKAN هنوز قابل استفاده نیست.

• Like
Reactions: TeTration

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی خیلی شبیه دوم هست منم که عاشق این سبکا
نمی دونم شما هم مثل من هستید یا نه اما تیکه تیکه کردن و جر دادن دشمنا عجیب جیگر ادم رو حال میاره فقط بزنی جر بدی.

1 چنتا عکسم خودم گرفتم می ذارم من نه با تکسچر نه با ماتیش مشکلی ندارم.

Rage2 Screenshot 2019.05.17 - 00.25.08.73.png

آخرین ویرایش:

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
چه گرافیک سنگینی داره ولی. رو های بازی کردم با کارت 1060 به راحتی هندل کرد بازی رو ولی دمای کارت رفت تا 75 درجه:|

Sent from my G3112 using Tapatalk

• Like
Reactions: kamyy

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
604
نام
احمد رضا
چه گرافیک سنگینی داره ولی. رو های بازی کردم با کارت 1060 به راحتی هندل کرد بازی رو ولی دمای کارت رفت تا 75 درجه:|

نباس اینقدر بره بالا . منم 1060 میرم ولی روی ۴۵ تا ۵۰ بیشتر نیست تو این بازی( حالا به نوع مدل کارت هم بستگی داره ولی اینقدر نیست دما)

...................................................
نظر شخصی

بازی واقعا بلاتکلیفه. معلوم نیست دقیقا میخواد چی باشه ! بوردرلندر هست - مس افکت ۱ هست- دووم هست- مد مکس هست- جاست کاز هست ولی با این حال هیچکدومو کامل نیست:| یعنی از هر جا یه تیکه برداشته گذاشته تو این بازی

کیفیت بازی هم مشکل داره یه جا میبینی همچی عالی یه جا اینقدر تار و مات که بدت میاد از بازی

داستان هم عجیب و غریبه معلوم نیست چیه ادامه نسخه ۱ هست یا یه چیز جدید اصلا ما تو بازی کی هستیم ! سریع رفته سر اصل مطلب!

منوی بازی هم بهم ریختس اینقدر نوشته داره که من خودم اصلا بازش نمیکنم ببینم ساید کویست چیه همون روی نقشه علامت میزنم:|
.........
ولی شوتینگ بازی واقعا عالیه موشن بلور و فکوس هم واقعا خوبه تو تیر اندازی. یه جورایی یاد killzone 2 میوفته ادم.

در کل همچی بهم ریختس و اون چیزی که میگفتن حداقل واسه من نیست.

آخرین ویرایش:

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
نباس دما

اینقدر بره بالا . منم 1060 میرم ولی روی ۴۵ تا ۵۰ بیشتر نیست تو این بازی
عع :- دمای سی پی یوم طبیعیه ولی خب کارت گرافیکم مثلا تو فورزا 4 رو مدیوم 60 میشه تو روی دوم های هم نزدیک 62 اینا می‌چرخه. مدل دو فن هم هست

• Like
Reactions: kamyy

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
بازی کلا خطی میبود بنظرم بهتر بود میشد Doom با گیم پلی روون تر :D یا حداقل مپش کوچکتر میبود، تا میای جو اکشن و گیم پلی شاخ بازی بگیرت میگه 3 کیلومتر آبجکتیو بعدی باز سه ساعت تو اون محیط خشک بی روح باید گاز بدی :| بدبختی درایوینگ خیلی فانی هم نداره دریفت بزنی بیکاری :D
عع :- دمای سی پی یوم طبیعیه ولی خب کارت گرافیکم مثلا تو فورزا 4 رو مدیوم 60 میشه تو روی دوم های هم نزدیک 62 اینا می‌چرخه. مدل دو فن هم هست
کولینگ مدلای مختلف با هم متفاوته حتی دو فنه ها ولی خب ممکنه به تهویه هوای کیس هم مربوط باشه.

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
بازی کلا خطی میبود بنظرم بهتر بود میشد Doom با گیم پلی روون تر :D یا حداقل مپش کوچکتر میبود، تا میای جو اکشن و گیم پلی شاخ بازی بگیرت میگه 3 کیلومتر آبجکتیو بعدی باز سه ساعت تو اون محیط خشک بی روح باید گاز بدی :| بدبختی درایوینگ خیلی فانی هم نداره دریفت بزنی بیکاری :D

کولینگ مدلای مختلف با هم متفاوته حتی دو فنه ها ولی خب ممکنه به تهویه هوای کیس هم مربوط باشه.
نمیدونم مشکل کجاست حتی رو الترا 60 فریم رو میده ولی دما رو مدیوم 60-65 میچرخه. کارتم msi مدل 6 گیگ هست تو چند تا سایت خارجی هم سرچ کردم تا زیر 75 درجه بنظر عادی میاد ولی خب 50 درجه ای که دوستمون گفت بنظر خیلی عالیه کارت. مثلا دوم رو روی الترا بازی میکنی دما میره تا حداکثر 60 بعد ریج رو گذاشتم روی لو دما تا 68 میاد :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: majidred2011

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوست محترم وضع فریم افتضاح ه شما چطوری ۱۲۰ فریم گرفتی اصلا بهینه نیست ضمنا گزینه vulkan نداره اگر داشت روی کارت من که amd هست باید فریم عالی میشد همچنین vsync هم در حالت soft درسته برای من ۶۰ فریم میده ظاهرا ولی احساس ۲۰ فریم بهم دست میده بازی شدیدا لاگ بالایی داره به سیستم هم ربط نداره این انجین apex مضخرفه

من تا این لحظه حتی 1 لحظه هم زیر 120 فریم نگرفتم 1 لگم نداشتم با اینکه بازی هم روی هاردم نصبه NVIDIA فریم در عکس نمی ندازه اما همه جا 120 هست با MSI AFTERBURNER رصد کنید ببینید GPU یا CPU کجا 99 درصده کدوم گلوگاه می شه یا رم سیستم تا دسته نرفته باشه بالا

در ضمن اپدیت جدید هم انجام بدید حتما

• Like
Reactions: tpouria

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

من تقریبا هر کارتی که داشتم تا 70 می رفته در تابستان تا 78 اینا هم می رفت(الان 1080TI MSI هم تا 75 می ره با کولر خاموش) با MSI AFTERBURNER مکسشم می زنه(حداکثر با حداقل ها مشخصه) شما فریم در یک بازی انلاک باشه 1 ساعتی بازی کنید به همچین دماهایی می رسید البته هر چقدر کارت ضغیف تر باشه خنک تره فقط اونایی که کولینگ ابی دارن خیلی خنک هستن 50 یا 55 می شن که من همیشه از اینکه پمپش مشکل پیدا کنه کلا کارت یا CPU به فنا بره می ترسیدم پمپ نویز هم شبا نمی ذاره بخوابید اما ایر فنش کلا خاموش می شه راحتی

• Like
Reactions: tpouria

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
من فکر کنم نسخه ای که من دانلود کردم vulkan نداره جدا برام عجیب بود چون وقتی hotfix رو می خواستم بریزم خطا داد که vulkan وجود ندارد
الان مجددا دارم نسخه fitgirl رو که آپدیت روز اول و hotfix رو داره دانلود کنم تا ببینم چی می شه
احتمال زیاد حق با شما باید باشه من عذرخواهی میکنم .
سیستمت چیه ؟ بازی کلا فقط Vulkan ساپورت میکنه من با 1060 فیکس رو 60 فریم قفله فقط موقع انفجار فریم افت میکنه که موتور اولانچ همیشه از این مورد رنج میبره و چیز عجیبی نیست !

===========================
وضعیت Pop-in شدن اجسام بعضی موقع ها وحشت ناک ناجور یهو میبینی همزمان 10 تا ابجکت با هم ظاهر میشن ! سایه ها که دیگه نگم در کل بازی اصلا گرافیکش قابل قبول نیست شاید بشه گفت 20 درصد بهتر از مد مکس 2015 هستش ....

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
من تقریبا هر کارتی که داشتم تا 70 می رفته در تابستان تا 78 اینا هم می رفت(الان 1080TI MSI هم تا 75 می ره با کولر خاموش) با MSI AFTERBURNER مکسشم می زنه(حداکثر با حداقل ها مشخصه) شما فریم در یک بازی انلاک باشه 1 ساعتی بازی کنید به همچین دماهایی می رسید البته هر چقدر کارت ضغیف تر باشه خنک تره فقط اونایی که کولینگ ابی دارن خیلی خنک هستن 50 یا 55 می شن که من همیشه از اینکه پمپش مشکل پیدا کنه کلا کارت یا CPU به فنا بره می ترسیدم پمپ نویز هم شبا نمی ذاره بخوابید اما ایر فنش کلا خاموش می شه راحتی
شما یه کولر جدا واسه کارت گرافیک نصب کردین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر