PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

supi

کاربر سایت
Sep 25, 2018
7
اتفاقا کوآپ رو هم گفتن ولی انگار به خاطر تحریم گوگل بستتش.باید دست به دامان ترامپ بشیم یا پسرش
برای تحریم ها خود وزیر ارتباطات یه سایت معرفی کرد یک تحریم شکن؛ تحریم‌های اینترنتی رو بی‌اثر کن! - شکن که یه دی ان اس میده برای دور زدن تحریم. من رو ps4 امتحان کردم جواب نداد

9383321

کاربر سایت
Sep 3, 2018
15
سلام دوستان من یه اکانت هکی گرفتم و بازی رو اجرا کردم یه مشکل بزرگی ! که دارم اینه که توی بازی جای دکمه ضربدر و دایره جابجا شده ! اصلا نمی تونم باهاش کنار بیام ! میشه یکی بگه چطور میتونم اصلاح کنم این موضوع رو ؟

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
برای تحریم ها خود وزیر ارتباطات یه سایت معرفی کرد یک تحریم شکن؛ تحریم‌های اینترنتی رو بی‌اثر کن! - شکن که یه دی ان اس میده برای دور زدن تحریم. من رو ps4 امتحان کردم جواب نداد
آقا اینی که یاد دادی عجب چیزیه !!!!!!!!!
از کجا پیداش کردی ؟
یه وقت از کار نیفته ؟

من رو کنسول مشکلی ندارم اما یه سری سایت بود که خیلی اذیت میشدم واسشون ف شکن میزدم
الان با این روشی که یاد دادی راحت باز شد !!!!
نمونه ش سایت adobe میتونید امتحان کنید

فقط میترسم از کار بیفته بعد از یه مدت

آپدیت : الان پایین سایتش رو که دقت کردم
فقط یه سری سایتا رو پشتیبانی میکنه
چیزی از konami و اینچیزا ندیدم شاید به همین دلیله که واسه PES کار نکرده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: supi

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
ظاهرا واسه ریجن 2 کنسول مشکل حل شده ولی 1 همچنان مشکل باقیست
مهران جان اون موقع که بازیpes 2019 ریجن ۱ داشتم پیش از چند مرتبه میزدم تا وصل بشم.
میرفتم سراغ mtu. این شمارها اعداد میزدم
1453
1473
1493
اونایی که بازیشون ریجن۱ هست تست کنند.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehran2190

alirezazahiri

کاربر سایت
Dec 31, 2018
9
p
آقا اینی که یاد دادی عجب چیزیه !!!!!!!!!
از کجا پیداش کردی ؟
یه وقت از کار نیفته ؟

من رو کنسول مشکلی ندارم اما یه سری سایت بود که خیلی اذیت میشدم واسشون ف شکن میزدم
الان با این روشی که یاد دادی راحت باز شد !!!!
نمونه ش سایت adobe میتونید امتحان کنید

فقط میترسم از کار بیفته بعد از یه

يعني pes رو اورد بالا؟

alirezazahiri

کاربر سایت
Dec 31, 2018
9
داداش
مهران جان اون موقع که بازیpes 2019 ریجن ۱ داشتم پیش از چند مرتبه میزدم تا وصل بشم.
میرفتم سراغ mtu. این شمارها اعدادمیزدم
۱۴۹۳-۱۴۵۳_۱۴۷۳.اونایی که بازیشون ریجن۱ هست تست کنند.
داداش يكم نوشته هارو درست تر مينويسي؟ جاگذارياشو ميگم؟شايد جواب داد~X(

9383321

کاربر سایت
Sep 3, 2018
15
سلام دوستان من یه اکانت هکی گرفتم و بازی رو اجرا کردم یه مشکل بزرگی ! که دارم اینه که توی بازی جای دکمه ضربدر و دایره جابجا شده ! اصلا نمی تونم باهاش کنار بیام ! میشه یکی بگه چطور میتونم اصلاح کنم این موضوع رو ؟
دوستان کسی اطلاع نداشت ؟!

Mr20

کاربر سایت
Mar 3, 2008
225
30 صفحس در مورد آنلاینو بحثای تکراری صحبت میکنین...یا یک تاپیک جدا زده بشه یا برید بخش مشکلات
قبلنا بازی سنتر خیلی بیشترو بهتر نظم داشت کلا ول کردن انگار!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر