Nintendo Switch Hack

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
VBliYDB.png

کاستوم فرم ویر ReiNX با قالبت اجرای بازی های کپی منتشر شده
همچنین پچ های اون در Hekate CTCaer هم قابل استفادست
با استفاده از پچ ها شما می تونید بازی های کپی با فرمت NSP رو از طریق Dev Menu یا tinfoil نصب کنید و اجرا کنید
فعلا راهی برای اجرای و یا تبدیل فایل های XCI نیست و این فایل ها فقط با SX OS قابل اجرا هستند اما تمامی بازی ها با پسوند XCI، نسخه NSP هم دارند

816.png

CFW ساخته Team Xecuter به نام SX OS در حال حاضر آسان ترین روش هک کنسول سویچ هست
این CFW قابلیت اجرای هر دو فرمت NSP و XCI را داراست و یک منو کاربر پسند برای لود بازی ها فراهم می کنه
این CFW برای اجرای بازی های کپی نیاز به خرید و فعال سازی لایسنس داره

816.png
در حال حاضر کنسول سویچ با سیستم عامل SX OS ساخته Team Xecuter هک می شه
این سیستم عامل نیاز در واقع یک CFW هست و نیاز به خرید لایسنس برای اجرای بازی کپی داره
شما با اجرای SX OS می تونید از Homebrew به صورت رایگان استفاده کنید اما برای اجرای بازی های کپی، از شما در خواست لایسنس می کنه
SX OS تا آخرین فرم ویر که 5.1.0 هست رو پشتیبانی می کنه
روش اجرای اون با متد RCM هست و در صورت خاموش و روشن شدن کنسول یاید مجددا پی لود به کنسول برای اجرای CFW ارسال بشه که این کار نیاز به یک گوشی اندرویدی و یا PC داره، اما در حالت Sleep اتفاقی نمی افته و CFW بر روی کنسول می مونه
CFW در واقع بازی های فیزیکی رو شبیه سازی می کنه و کنسول بعد از لود بازی، اون رو به عنوان کارتریج فیزیکی می شناسه و در نتیجه فعلا امکان اجرای بازی هایی که فقط به صورت دیجیتالی بر روی eShop عرضه می شن رو نداره، همچنین فعلا امکان اجرای DLC ها نیز نیست
کنسول هایی که از این CFW استفاده کردند عمدتا بن شدن پس توصیه می شه کنسول خودتون رو آفلاین نگه دارید

حتما قبل و یا بعد از هک با این روش از Nand و پارتیشن های Boot اتون Backup داشته باشید:
Backup رو اگر قبل از هک بگیرید به مراتب بهتر هست
در ضمن اگر Auto-RCM رو فعال کردید، غیر فعالش کنید و بعد Backup بگیرید
پی لود Hekate CTCaer رو به کنسول ارسال کنید و ابتدا از Nand به صورت Raw و سپس از Boot پارتیشن ها Backup بگیرید
CTCaer/hekate

حتما اگر کارت MicroSD تا به حال توی کنسولتون نزاشتید، قبل از هک بزارید تا آپدیت SDXC/EXFAT رو دانلود کنه.
این آپدیت ربطی به آپدیت فرم ویر نداره و یک آپدیت جداگانه هست

روش دیگر برای اجرای بازی کپی متد LayeredFS هست که بر مبنای Atmosphere هست اما به دلیل این که این متد در حالت Pre-Alpha قرار داره و مشکلات بسیار زیادی داره فعلا توصیه نمی شه، بن شدن با این روش هم 100% ای هست
توضیحات این روش:
Nintendo Switch Hack

CFW اه Atmosphere هم کماکان در حال توسعه هست، البته این CFW به خودی خود بازی های کپی رو اجرا نمی کنه و بعد از ریلیز نهایی اون شخصی باید پیدا بشه و تغییراتی روی اون انجام بده و یک Backup Loader/Installer برای اون بنویسه
Atmosphere قراره اوایل تابستان عرضه بشه اما مدت بسیار زیادی هست که تیم توسعه دهنده اون صحبتی در مورد تاریخ عرضه نکردند

ReiNX فرم ویری هست که توسط Reisyukaku در حال توسعه هست و در Github در دسترس عموم قرار گرفته، در حال حاضر این CFW امکان اجرای بازی های کپی رو ندارد

سرانجام بعد از گذشت کمتر از 1 سال و 2 ماه از عرضه کنسول Nintendo Switch، این کنسول به هک شد
آسیب پذیری ای که اکنون باعث هک این کنسول شده، موجود در Bootrom چیپ Tegra X1 که SoC اصلی کنسول می باشد وجود دارد و این آسیب پذیری بدون تغییر سخت افزاری غیر قابل برطرف کردن هست، در نتیجه تمامی کنسول های عرضه شده حتی با آخرین فرم ویر (که اکنون 5.0.2 هست)، آسیب پذیر هستند. این آسیب پذیری با نام Fusee Gelee شناخته می شه

به صورت خلاصه آسیب پذیری به این صورت هست:
در مستندات Tegra X1 اومده که شما می تونید با استفاده از فشردن دو کلید، وارد RCM بشید (RCM، مود ریکاوری از طریق USB هست). از اونجایی که کنسول نینتندو سویچ هم از چیپ Tegra X1 بدون هیچ تغییری بهره می بره، بدیهیه که این امکان در کنسول نینتندو سویچ هم قراهم باشه.
در حالت کلی، وارد شدن به RCM کاری از پیش نمی بره چرا که در این حالت هم فقط کد هایی که توسط نینتندو مورد تایید هستند (Sign شدن) اجرا می شن اما یک آسیب پذیری در Bootrom خود جیپ Tegra X1 قرار داره که به هکر امکان این رو می ده که کد های تایید نشده توسط نینتندو رو روی کنسول اجرا کنه.
اتفاقی که افتاد این بود که کد Bootrom لیک شد، بعد از لیک شدن Bootrom تیم Fail0verflow راه ورود به RCM رو منتشر کرد.، بعد از اون تیم ReSwitched از آسیب پذیری موجود در Bootrom بهره برد و Fusee Launcher رو عرضه کرد. در نتجه با ورود به RCM، لانچر Fusee به اجرا در می اومد و یک نمونه کد رو به اجرا در می آورد.
oB6dIzm.png

تیم Fail0verflow هم که مدت هاست از آین آسیب پذیری خبر داره و به صورت کامل اون رو پیاده سازی کرده، ShofEL2 و نسخه ای از لینوکس رو برای اجرا بر روی Switch منتشر کرد.
تمامی این اتفاقات در 24 ساعت اتفاق افتاد :D
باری ورود به RCM، لازم هست که دو پین بر روی Joy-Con سمت راست به هم اتصال داده بشن یا از روی برد Joy-Con به هم لحیم بشن
Red_to_Green_7_0.png

بعد از باید کنسول خاموش بشه، با PC وصل بشه و سپس دکمه Volume Up نگه داشته بشه تا کنسول وارد RCM بشه. در زمان ورود به RCM صفحه سیاه هست و شما چیزی نمی بینید و فقط بعد از ارتباط با PC و اجرای اکسپلویت، پیلود دمو و یا لینوکس به نمایش در میان.
البته نکته ای که هست، اتصال پین های متفاوت در Fusee Launcher و اکسپلویت تیم Fail0verflow که با اسم U-Launcher شناخته می شه هست که دلیل این موضوع هنوز مشخص نیست، پین 10 در هر دو مشترکه اما پین 9 در اکسپلویت Fail0verflow کار نمی کنه و به جای اون از پین 7 یا 1 استفاده می شه.

در حال حاضر کاستوم فرم ویری به نام Atmosphère در حال توسعه هست که انتظار می ره اوایل تابستان عرضه بشه.

سوالات متداول:
1- آیا تمامی فرم ویر ها آسیب پذیرند؟ بله، به طور کل آسیب پذیری ربطی به فرم ویر نداره و فارق از این که شما روی چه فرم ویری هستید کار می کنه
2- آیا تمامی کنسول ها آسیب پیذیرند؟ خیر، احتمایل می ره اخیرا کنسول هایی با Revision جدید وارد بازار شده باشن که چیپ Tegra X1 در اون ها دستکاری شده و آسیب پذیری در Bootrom اون ها برطرف شده. از اونجایی که نینتندو سعی در مخفی کردن پارت نامبر کنسول های جدید داره و سریال نامبر کنسول های جدید در قالب کنسول های قدیمی عرضه می شن، البته هیچ مورد تایید شده ای تا به حال رویت نشده اما بهتر هست هرچه زودتر اقدام به خرید کنسول کنید چرا که اثرات پردازنده جدید در فرم ویر 5.0 رویت شده
3- آیا امکان بریک شدن کنسول هست؟ در حال حاضر خیر، فقط باید در استفاده از کابل USB-C نهایت دقت رو به عمل بیارید چرا که کابل هایی که فاقد مقاومت 56 اهم هستند، باعث بریک شدن کنسول می شن. این مورد ربطی به هک نداره و به صورت کلی در مورد کنسول نینتندو سویچ صدق می کنه، بهتر هست از کابل موجود در جعبه کنترلر Pro برای اتصال کنسول به PC استفاده کنید
4- آیا می تونم بازی کپی اجرا کنم؟ فعلا خیر، به زودی

پست آپدیت می شه

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام
من کنسولم 7.0.1 روش نصبه اتمسفر
بازی MODERN COMBAT BLACKOUT دانلود کردم نصب کردم اجرا که میکنم میگه یوزرت باید لینک شه به نینتندو اکنت و اتصال به نت میخواد اینجور بازیا که این پیغام رو میدن باید چکار کرد کنسل رو هم میزنم برمیگرده رو صفحه اصلی و انتخاب یوزر
بالاخره یه روش بی خطر پیدا کردم برای لینک کردن اکانت و اموزش زیر رو بخون و بازی مدرن کمبتم تست کردم با این روش اجرا میشه

معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
امکان خوندن pdf روی نسخه هک شده هست ؟

با فایل منیجر nx-shell این امکان وجود داره و برنامه زیر رو پس از دراوردن از حالت فشرده با پوشه اون کپی کن تو مموری در فولدر switch و حتما هم از همین ورژن استفاده کن چون تو ورژن جدید این امکان بنا به دلایلی حذف شده

Download NX-Shell.zip

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
سلام دوستان من الان همه کار هارو انجام دادم بازی هم نصب کردم اما موقع اجرا میگه باید به اینترنت وصل بشی .دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون
signature مشکل داشت درستش کردم مشکل حل شد .
سلام.
منم همین مشکل رو دارم ممنون میشم بگید چجوری درستش کردین.

• Like
Reactions: mm_3dsfan

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
منم جدیدا بازی Bloodstained رو ریختم اجرا نمیشه میگه باید به اکانت نینتندو لینک بشی چکار کنم ؟
شما دو راه داری برای این بازی یا نسخه پچ شده رو بگیری یا اگه اموزش زیر رو انجام بدی برای همیشه اینجور بازیها مثل همین بازی و nes online و مدرن کمبت و غیره که لینک اکانت میخواد راحت میشی و حتما طبق اموزش جلو برو و قبلش از سیوهات با چک پوینت بکاب بگیر چون اکانت قبلی و سیوها کلا از بین میره با این روش 90 dns هم ست کن روی نتی که استفاده میکنی تا به سرورهای نینتندو وصل نشی و همه اموزش تو پست زیر هست
معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

okami6015

کاربر سایت
Jan 31, 2013
4
سلام دوستان - من یک کنسول هک شده از تهرا ن خریدم و بازی های فیفا ۱۹ و مورتال کمبات با چند بازی دیگر روی رمش هست. فروشنده گفت اگر رمش بیرون بیارم یا خاموش روشن کنم از حالت هک بیرون میاد و نباید به اینترنت متصل بشم - یک بار هم خاموش شد دوباره هک کرد برام . گفت نیاز به جیگ نداره تنها با فایل هک میشه ... حالا من میترسم کنسول خاموش بشه و الان نمی تونم باز به تهران برم و در شهر ما کسی نیست که دقیقا بدونه چه جوری هک شده ... از کجا بدونم چه جوری هک شده ؟ و اینکه از کجا میتونم فایلهای هکش دانلود کنم ... در صورتی که کنسول خاموش بشه...

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام دوستان - من یک کنسول هک شده از تهرا ن خریدم و بازی های فیفا ۱۹ و مورتال کمبات با چند بازی دیگر روی رمش هست. فروشنده گفت اگر رمش بیرون بیارم یا خاموش روشن کنم از حالت هک بیرون میاد و نباید به اینترنت متصل بشم - یک بار هم خاموش شد دوباره هک کرد برام . گفت نیاز به جیگ نداره تنها با فایل هک میشه ... حالا من میترسم کنسول خاموش بشه و الان نمی تونم باز به تهران برم و در شهر ما کسی نیست که دقیقا بدونه چه جوری هک شده ... از کجا بدونم چه جوری هک شده ؟ و اینکه از کجا میتونم فایلهای هکش دانلود کنم ... در صورتی که کنسول خاموش بشه...

داداش سوالت یه جوریه ادم میترسه جواب بده نکنه دستگات از کار بیفته ما رو مقصر بدونی ولی با این حال من جواب میدم خودت تصمیم اخر رو بگیر با مسئولیت خودت
تنها بهت میتونم بگم اگه کنسول روی حالت Autorcm باشه هیچ مشکلی نیست اگه خاموش بشه و اگه نباشه و خاموش بشه نیاز به جیگ هست که اینطور که بنظر میاد مال شما باید اتوrcm رو فروشنده فعال کرده باشه و اگه نکرده باشه قصد سرکیسه کردن شما رو داره که هر دفه بری پیشش و شما بخوای نخوای اخر ممکنه کنسول خاموش بشه در اثر هنگ و غیره حتی اگه فریمور اتمسفر باشید که در صورت هنگ ریستارت میکنه و بعضی اوقات هم در اثر هنگ ممکنه خاموش بشه و حالا که دستگاه هکی گرفتی بهتره همه نکات رو بدون ترس یاد بگیری و کارت رو خودت پیش ببری تا هر دفه با ترس و لرز مجبور بشی دست به دامن این فروشنده ها بشی

اینکه هکت چیه راه های زیادی برای فهمیندش هست که اگه تو مموریت فولدر sxos هست هکت sxos هست و اگه فولدر atmosphere هست خوب اتمسفر و اگه فولدر reinx هست هک شما رینکس هست و به همون ترتیب که گفتم هک sxos امکانات بیشتری داره ولی لایسنس داره و پولی هست و بعد اتمسفر و بعد رینکس هست که اتمسفر بهتره و این دوتا هک اخری فری هست و هزینه ای نداره
شما اگه هکت اتمسفر باشه و تو قسمت تنظیمات یا همون ستینگ بری و دقیقا قسمت زیر بری گزینه AMS رو تو عکس مال شما داشته باشه هک شما اتمسفر هست
dfw8_1.jpg

حالا میمونه همون فعال بودن گزینه اتو rcm که برنامه هایی هست که بشه بدون خاموش کردن دستگاه اون رو فعال کرد اگه نباشه ولی قطعا ریختن این برنامه ها باید وقتی انجام بشه که مموری در بیاد مثل داشتن برنامه nxmp که اگه تو لیست برنامه هاتون باشه میشد به کامپیوتر وصل بشی با کابل و برنامه ReiNXToolkit رو بریزی و فعالش کنی یا بصورت ftp با برنامه Ftpd وصل بشی یا برنامه ای که دستگاه رو ببره روی حالت rcm مثل reboot to rcm یا یه برنامه که پیلودها رو بدون کامپیوتر و غیره مستقیم از دستگاه اجرا کنه و ببره مثلا روی پیلود هکته و البته راه های دیگه هم هست دیگه بیشتر گیجت نمیکنم و احتمال زیاد این برنامه ها هیچکدوم روی مال شما نیست و شما بنظرم دل رو بزن به دریا کنسول رو خاموش کن اگه بعد خاموش شدن دکمه پاور رو گرفتی و روشن نشد خبر خوبیه و روی حالت اتوrcm هست و اگه روشن شد و ارم نینتندو دیدی و رفت داخل محیط کنسول نیست و نیاز به جیگ داری ببری روی حالت rcm و هک و بهتره جیگ تهیه کنی و بازم میگم به خودت بستگی داره و این پست رو کامل تا تهش بخون و قبل هر کاری مشخصاتی تا هر جا گرفتی بده از هکت شاید بهتر راهنماییت کنم.

اگه اتو rcm بود و روشن نشد مموری رو در بیار و ببین هکت چیه طبق چیزهایی که گفتم و بعد پیلود همون هک رو با استفاده از کامپیوتر بفرست تا بالا بیاد دستگاه

تابیک زیر رو اول بخون تا روش فرستادن پیلود با برنامه تگرا rcm رو یاد بگیری
هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

بعد ببین نوع هکت چیه و اگه اتمسفر یا رینکس بود میتونی طبق روش تابیک زیر فقط فایلهای sdsetup رو بگیری(قسمت اموزش اپدیت کردنش رو دنبال نکن فقط همون گرفتن فایلها کافیه) و تو مموریت بریزی و پیلود بزنی دستگاه بالا میاد( بهتره به اتمسفر بری اگه رینکس داشتی و تنها اگه sxos داشتی کافیه پیلود اون رو بزنی تا بالا بیاد)

آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ

اگرم تابیک بالا پست اول متوجه نشدی من صحفه اخر همون تابیک برای یکی اتمسفر خالی رو گذاشتم میتونی از اون فایلها رو بگیری و استفاده کنی و پست زیر رو میگم و بقیش هم بخون

okami6015

کاربر سایت
Jan 31, 2013
4
داداش سوالت یه جوریه ادم میترسه جواب بده نکنه دستگات از کار بیفته ما رو مقصر بدونی ولی با این حال من جواب میدم خودت تصمیم اخر رو بگیر با مسئولیت خودت
تنها بهت میتونم بگم اگه کنسول روی حالت Autorcm باشه هیچ مشکلی نیست اگه خاموش بشه و اگه نباشه و خاموش بشه نیاز به جیگ هست که اینطور که بنظر میاد مال شما باید اتوrcm رو فروشنده فعال کرده باشه و اگه نکرده باشه قصد سرکیسه کردن شما رو داره که هر دفه بری پیشش و شما بخوای نخوای اخر ممکنه کنسول خاموش بشه در اثر هنگ و غیره حتی اگه فریمور اتمسفر باشید که در صورت هنگ ریستارت میکنه و بعضی اوقات هم در اثر هنگ ممکنه خاموش بشه و حالا که دستگاه هکی گرفتی بهتره همه نکات رو بدون ترس یاد بگیری و کارت رو خودت پیش ببری تا هر دفه با ترس و لرز مجبور بشی دست به دامن این فروشنده ها بشی

اینکه هکت چیه راه های زیادی برای فهمیندش هست که اگه تو مموریت فولدر sxos هست هکت sxos هست و اگه فولدر atmosphere هست خوب اتمسفر و اگه فولدر reinx هست هک شما رینکس هست و به همون ترتیب که گفتم هک sxos امکانات بیشتری داره ولی لایسنس داره و پولی هست و بعد اتمسفر و بعد رینکس هست که اتمسفر بهتره و این دوتا هک اخری فری هست و هزینه ای نداره
شما اگه هکت اتمسفر باشه و تو قسمت تنظیمات یا همون ستینگ بری و دقیقا قسمت زیر بری گزینه AMS رو تو عکس مال شما داشته باشه هک شما اتمسفر هست
dfw8_1.jpg

حالا میمونه همون فعال بودن گزینه اتو rcm که برنامه هایی هست که بشه بدون خاموش کردن دستگاه اون رو فعال کرد اگه نباشه ولی قطعا ریختن این برنامه ها باید وقتی انجام بشه که مموری در بیاد مثل داشتن برنامه nxmp که اگه تو لیست برنامه هاتون باشه میشد به کامپیوتر وصل بشی با کابل و برنامه ReiNXToolkit رو بریزی و فعالش کنی یا بصورت ftp با برنامه Ftpd وصل بشی یا برنامه ای که دستگاه رو ببره روی حالت rcm مثل reboot to rcm یا یه برنامه که پیلودها رو بدون کامپیوتر و غیره مستقیم از دستگاه اجرا کنه و ببره مثلا روی پیلود هکته و البته راه های دیگه هم هست دیگه بیشتر گیجت نمیکنم و احتمال زیاد این برنامه ها هیچکدوم روی مال شما نیست و شما بنظرم دل رو بزن به دریا کنسول رو خاموش کن اگه بعد خاموش شدن دکمه پاور رو گرفتی و روشن نشد خبر خوبیه و روی حالت اتوrcm هست و اگه روشن شد و ارم نینتندو دیدی و رفت داخل محیط کنسول نیست و نیاز به جیگ داری ببری روی حالت rcm و هک و بهتره جیگ تهیه کنی و بازم میگم به خودت بستگی داره و این پست رو کامل تا تهش بخون و قبل هر کاری مشخصاتی تا هر جا گرفتی بده از هکت شاید بهتر راهنماییت کنم.

اگه اتو rcm بود و روشن نشد مموری رو در بیار و ببین هکت چیه طبق چیزهایی که گفتم و بعد پیلود همون هک رو با استفاده از کامپیوتر بفرست تا بالا بیاد دستگاه

تابیک زیر رو اول بخون تا روش فرستادن پیلود با برنامه تگرا rcm رو یاد بگیری
هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

بعد ببین نوع هکت چیه و اگه اتمسفر یا رینکس بود میتونی طبق روش تابیک زیر فقط فایلهای sdsetup رو بگیری(قسمت اموزش اپدیت کردنش رو دنبال نکن فقط همون گرفتن فایلها کافیه) و تو مموریت بریزی و پیلود بزنی دستگاه بالا میاد( بهتره به اتمسفر بری اگه رینکس داشتی و تنها اگه sxos داشتی کافیه پیلود اون رو بزنی تا بالا بیاد)

اگرم تابیک بالا پست اول متوجه نشدی من صحفه اخر همون تابیک برای یکی اتمسفر خالی رو گذاشتم میتونی از اون فایلها رو بگیری و استفاده کنی و پست زیر رو میگم و بقیش هم بخون

داداش صمیمانه ازت تشکر میکنم - الان سیستم آپدیت نگاه کردم current version : 8.0.1 - AMS 0.8.1 بار قبلی که برده بودم پیش فروشنده در عرض یک دقیقه هکش کرد نمی دانم یک فایلی داخل دستگاه کپی کرد - در ضمن داداش فکر کنم بدون کابل بود- چون خودم هم کابل ندارم.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
داداش صمیمانه ازت تشکر میکنم - الان سیستم آپدیت نگاه کردم current version : 8.0.1 - AMS 0.8.1 بار قبلی که برده بودم پیش فروشنده در عرض یک دقیقه هکش کرد نمی دانم یک فایلی داخل دستگاه کپی کرد - در ضمن داداش فکر کنم بدون کابل بود- چون خودم هم کابل ندارم.

خواهش میکنم.هک شما اتمسفر هست و شما برای فرستادن پیلود و دیگر موارد هک به کابل usb-c نیاز داری که یه سرش usb-c باشه که بزنی به دستگاه و یه سرش usb معمولی که بزنی به کامپیوتر و اون فروشنده هم با دانگل کنسول شما رو هک کرده و دانگل وسیله ای هست که پیلود مورد نظر رو داخلش با pc میریزی و بدون نیاز به pc به کنسول وصل میکنی و پیلود رو به کنسول میزنی و کاربردش بیشتر مال قدیمه و اینکه جایی بردی کنسول بیرون یه موقع به هر دلیل خاموش شد و pc نداشتی با اون انجام بدی و در کل شما به فکر خرید کابل باش اون لازمه جهت ریختن بازی و کارهای دیگه با pc و یه جیگم بخری بد نیست

کابل هم مخصوص خود سوییچ هست فروشگاهای بازی میفروشن بین 60 تا 75 قیمت داشت قدیم و مدلهای دیگه هم برای گوشی هست بین 25 تا 100 تومن بسته به کیفیت کابل میتونی بخری تو بازار و مثل کابل زیر باید بخری که هم قابلیت شارژ داره و از اون مهمتر قابلیت انتقال دیتا و بعضی کابلها فاقد قابلیت انتقال دیتا هستند.

کابل تبدیل USB 3.0 به USB-C انکر مدل A8163 PowerLine به طول 90 سانتی متر

okami6015

کاربر سایت
Jan 31, 2013
4
خواهش میکنم.هک شما اتمسفر هست و شما برای فرستادن پیلود و دیگر موارد هک به کابل usb-c نیاز داری که یه سرش usb-c باشه که بزنی به دستگاه و یه سرش usb معمولی که بزنی به کامپیوتر و اون فروشنده هم با دانگل کنسول شما رو هک کرده و دانگل وسیله ای هست که پیلود مورد نظر رو داخلش با pc میریزی و بدون نیاز به pc به کنسول وصل میکنی و پیلود رو به کنسول میزنی و کاربردش بیشتر مال قدیمه و اینکه جایی بردی کنسول بیرون یه موقع به هر دلیل خاموش شد و pc نداشتی با اون انجام بدی و در کل شما به فکر خرید کابل باش اون لازمه جهت ریختن بازی و کارهای دیگه با pc و یه جیگم بخری بد نیست

کابل هم مخصوص خود سوییچ هست فروشگاهای بازی میفروشن بین 60 تا 75 قیمت داشت قدیم و مدلهای دیگه هم برای گوشی هست بین 25 تا 100 تومن بسته به کیفیت کابل میتونی بخری تو بازار و مثل کابل زیر باید بخری که هم قابلیت شارژ داره و از اون مهمتر قابلیت انتقال دیتا و بعضی کابلها فاقد قابلیت انتقال دیتا هستند.

کابل تبدیل USB 3.0 به USB-C انکر مدل A8163 PowerLine به طول 90 سانتی متر
سپاسگزارم - فقط فایل پیلود از کدام لینک میتونم دانلود کنم :Rose: :Rose:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سپاسگزارم - فقط فایل پیلود از کدام لینک میتونم دانلود کنم :Rose::Rose:
پیلود تو همون لینکهایی که گذاشتم بود و پیلود اتمسفر Fusee Primary هست برات میزارم البته اخرین ورژنش و بهتره وقتی کابل گرفتی مموریت دربیاری کلا و دیتای اتمسفر به اخرین ورژن اپدیت کنی

https://github.com/Atmosphere-NX/Atmosphere/releases/download/0.9.2/fusee-primary.bin

okami6015

کاربر سایت
Jan 31, 2013
4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر