Nintendo Switch Hack

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
VBliYDB.png

کاستوم فرم ویر ReiNX با قالبت اجرای بازی های کپی منتشر شده
همچنین پچ های اون در Hekate CTCaer هم قابل استفادست
با استفاده از پچ ها شما می تونید بازی های کپی با فرمت NSP رو از طریق Dev Menu یا tinfoil نصب کنید و اجرا کنید
فعلا راهی برای اجرای و یا تبدیل فایل های XCI نیست و این فایل ها فقط با SX OS قابل اجرا هستند اما تمامی بازی ها با پسوند XCI، نسخه NSP هم دارند

816.png

CFW ساخته Team Xecuter به نام SX OS در حال حاضر آسان ترین روش هک کنسول سویچ هست
این CFW قابلیت اجرای هر دو فرمت NSP و XCI را داراست و یک منو کاربر پسند برای لود بازی ها فراهم می کنه
این CFW برای اجرای بازی های کپی نیاز به خرید و فعال سازی لایسنس داره

816.png
در حال حاضر کنسول سویچ با سیستم عامل SX OS ساخته Team Xecuter هک می شه
این سیستم عامل نیاز در واقع یک CFW هست و نیاز به خرید لایسنس برای اجرای بازی کپی داره
شما با اجرای SX OS می تونید از Homebrew به صورت رایگان استفاده کنید اما برای اجرای بازی های کپی، از شما در خواست لایسنس می کنه
SX OS تا آخرین فرم ویر که 5.1.0 هست رو پشتیبانی می کنه
روش اجرای اون با متد RCM هست و در صورت خاموش و روشن شدن کنسول یاید مجددا پی لود به کنسول برای اجرای CFW ارسال بشه که این کار نیاز به یک گوشی اندرویدی و یا PC داره، اما در حالت Sleep اتفاقی نمی افته و CFW بر روی کنسول می مونه
CFW در واقع بازی های فیزیکی رو شبیه سازی می کنه و کنسول بعد از لود بازی، اون رو به عنوان کارتریج فیزیکی می شناسه و در نتیجه فعلا امکان اجرای بازی هایی که فقط به صورت دیجیتالی بر روی eShop عرضه می شن رو نداره، همچنین فعلا امکان اجرای DLC ها نیز نیست
کنسول هایی که از این CFW استفاده کردند عمدتا بن شدن پس توصیه می شه کنسول خودتون رو آفلاین نگه دارید

حتما قبل و یا بعد از هک با این روش از Nand و پارتیشن های Boot اتون Backup داشته باشید:
Backup رو اگر قبل از هک بگیرید به مراتب بهتر هست
در ضمن اگر Auto-RCM رو فعال کردید، غیر فعالش کنید و بعد Backup بگیرید
پی لود Hekate CTCaer رو به کنسول ارسال کنید و ابتدا از Nand به صورت Raw و سپس از Boot پارتیشن ها Backup بگیرید
CTCaer/hekate

حتما اگر کارت MicroSD تا به حال توی کنسولتون نزاشتید، قبل از هک بزارید تا آپدیت SDXC/EXFAT رو دانلود کنه.
این آپدیت ربطی به آپدیت فرم ویر نداره و یک آپدیت جداگانه هست

روش دیگر برای اجرای بازی کپی متد LayeredFS هست که بر مبنای Atmosphere هست اما به دلیل این که این متد در حالت Pre-Alpha قرار داره و مشکلات بسیار زیادی داره فعلا توصیه نمی شه، بن شدن با این روش هم 100% ای هست
توضیحات این روش:
Nintendo Switch Hack

CFW اه Atmosphere هم کماکان در حال توسعه هست، البته این CFW به خودی خود بازی های کپی رو اجرا نمی کنه و بعد از ریلیز نهایی اون شخصی باید پیدا بشه و تغییراتی روی اون انجام بده و یک Backup Loader/Installer برای اون بنویسه
Atmosphere قراره اوایل تابستان عرضه بشه اما مدت بسیار زیادی هست که تیم توسعه دهنده اون صحبتی در مورد تاریخ عرضه نکردند

ReiNX فرم ویری هست که توسط Reisyukaku در حال توسعه هست و در Github در دسترس عموم قرار گرفته، در حال حاضر این CFW امکان اجرای بازی های کپی رو ندارد

سرانجام بعد از گذشت کمتر از 1 سال و 2 ماه از عرضه کنسول Nintendo Switch، این کنسول به هک شد
آسیب پذیری ای که اکنون باعث هک این کنسول شده، موجود در Bootrom چیپ Tegra X1 که SoC اصلی کنسول می باشد وجود دارد و این آسیب پذیری بدون تغییر سخت افزاری غیر قابل برطرف کردن هست، در نتیجه تمامی کنسول های عرضه شده حتی با آخرین فرم ویر (که اکنون 5.0.2 هست)، آسیب پذیر هستند. این آسیب پذیری با نام Fusee Gelee شناخته می شه

به صورت خلاصه آسیب پذیری به این صورت هست:
در مستندات Tegra X1 اومده که شما می تونید با استفاده از فشردن دو کلید، وارد RCM بشید (RCM، مود ریکاوری از طریق USB هست). از اونجایی که کنسول نینتندو سویچ هم از چیپ Tegra X1 بدون هیچ تغییری بهره می بره، بدیهیه که این امکان در کنسول نینتندو سویچ هم قراهم باشه.
در حالت کلی، وارد شدن به RCM کاری از پیش نمی بره چرا که در این حالت هم فقط کد هایی که توسط نینتندو مورد تایید هستند (Sign شدن) اجرا می شن اما یک آسیب پذیری در Bootrom خود جیپ Tegra X1 قرار داره که به هکر امکان این رو می ده که کد های تایید نشده توسط نینتندو رو روی کنسول اجرا کنه.
اتفاقی که افتاد این بود که کد Bootrom لیک شد، بعد از لیک شدن Bootrom تیم Fail0verflow راه ورود به RCM رو منتشر کرد.، بعد از اون تیم ReSwitched از آسیب پذیری موجود در Bootrom بهره برد و Fusee Launcher رو عرضه کرد. در نتجه با ورود به RCM، لانچر Fusee به اجرا در می اومد و یک نمونه کد رو به اجرا در می آورد.
oB6dIzm.png

تیم Fail0verflow هم که مدت هاست از آین آسیب پذیری خبر داره و به صورت کامل اون رو پیاده سازی کرده، ShofEL2 و نسخه ای از لینوکس رو برای اجرا بر روی Switch منتشر کرد.
تمامی این اتفاقات در 24 ساعت اتفاق افتاد :D
باری ورود به RCM، لازم هست که دو پین بر روی Joy-Con سمت راست به هم اتصال داده بشن یا از روی برد Joy-Con به هم لحیم بشن
Red_to_Green_7_0.png

بعد از باید کنسول خاموش بشه، با PC وصل بشه و سپس دکمه Volume Up نگه داشته بشه تا کنسول وارد RCM بشه. در زمان ورود به RCM صفحه سیاه هست و شما چیزی نمی بینید و فقط بعد از ارتباط با PC و اجرای اکسپلویت، پیلود دمو و یا لینوکس به نمایش در میان.
البته نکته ای که هست، اتصال پین های متفاوت در Fusee Launcher و اکسپلویت تیم Fail0verflow که با اسم U-Launcher شناخته می شه هست که دلیل این موضوع هنوز مشخص نیست، پین 10 در هر دو مشترکه اما پین 9 در اکسپلویت Fail0verflow کار نمی کنه و به جای اون از پین 7 یا 1 استفاده می شه.

در حال حاضر کاستوم فرم ویری به نام Atmosphère در حال توسعه هست که انتظار می ره اوایل تابستان عرضه بشه.

سوالات متداول:
1- آیا تمامی فرم ویر ها آسیب پذیرند؟ بله، به طور کل آسیب پذیری ربطی به فرم ویر نداره و فارق از این که شما روی چه فرم ویری هستید کار می کنه
2- آیا تمامی کنسول ها آسیب پیذیرند؟ خیر، احتمایل می ره اخیرا کنسول هایی با Revision جدید وارد بازار شده باشن که چیپ Tegra X1 در اون ها دستکاری شده و آسیب پذیری در Bootrom اون ها برطرف شده. از اونجایی که نینتندو سعی در مخفی کردن پارت نامبر کنسول های جدید داره و سریال نامبر کنسول های جدید در قالب کنسول های قدیمی عرضه می شن، البته هیچ مورد تایید شده ای تا به حال رویت نشده اما بهتر هست هرچه زودتر اقدام به خرید کنسول کنید چرا که اثرات پردازنده جدید در فرم ویر 5.0 رویت شده
3- آیا امکان بریک شدن کنسول هست؟ در حال حاضر خیر، فقط باید در استفاده از کابل USB-C نهایت دقت رو به عمل بیارید چرا که کابل هایی که فاقد مقاومت 56 اهم هستند، باعث بریک شدن کنسول می شن. این مورد ربطی به هک نداره و به صورت کلی در مورد کنسول نینتندو سویچ صدق می کنه، بهتر هست از کابل موجود در جعبه کنترلر Pro برای اتصال کنسول به PC استفاده کنید
4- آیا می تونم بازی کپی اجرا کنم؟ فعلا خیر، به زودی

پست آپدیت می شه

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
تشکر فراوان بابت پاسختان
مثل شما هم یک ps4 کپی خور دارم خسته شدم بابت انتظار هک جدید رفتم طرف سوییچ
اخلاقی دارم بیش از یک کنسول نباید داشته باشم میخواستم ps4 بزارم برای فروش
یک کنسول دست دو انگار نو با کلی لوازم جانبی شانسی گیرم اومد تا دستم رسید کلا دلم زد به چند دلیل
1. داک می بایست ترانس داخلی داشته باشه و مستقیم به برق شهر وصل بشه نه ترانس بزنی به داک اینطور کلا باید ترانس از داک کند و وصل کرد
2. دسته ای گذاشتن که جوی کان بهش وصل بشه کلا یک تیکه پلاستیکه می بایست طوری طراحیش میکردن که یک فیش type-c روش میزاشتن که جوی کان ها هم از این طریق شارژ بشن نه براشون رفت شارژر خرید یا وصلشون کرد به کنسول
3. ساعت +3:30 برای ایران نداشت (حقشون کل ایران میرن هک میکنن)

تا این ایرادات دیدم خود کنسول گذاشتم بفروش ولی بعد از چندروز پشیمان شدم
حالا فعلا نگهش داشتم چند بازی انحصاری بزنم و بفروشمش و ps4 نگه دارم تا هک جدیدش بیادrdr2 زد

درآخر جیگ هم با گیره کاغذ درست کردم و تست کردم فعلا دارم بازی دانلود میکنم تا حافظه از دیجیکالا بدستم برسه
خواهش داداش
اتفاقا دیدم تو پرشین گذاشتی برای فروش و در مورد داک یه جورایی درست میگی ولی خوب چه لزومی داره بکنی و موقع شارژ بزار تو همون داک و به غیر شارژ مگه ترانس بدرد کار دیگه ای هم میخوره که میخوای بکنی و البته اینم بگم داکهای کوچیکتر و جمع و جور تر هم هست برای سوییچ و کافیه سرچ کنی usb-c to usb3 nintendo switch که البته دور بر 600 تا 900 پولشه بسته به کیفیتش و باید ببینی هم ساپورت میکنه سوییچ رو یا نه
من خودم سوییچ رو بخاطر کنسول دستی بودنش خریدم و راسیتش چندباری بیشتر نزدم به تی وی و برام مهم هم نیست و جوی کانهاش هم دائم متصل هستن و حتی بازیهایی که دو نفره داره باید در بیاری هم بازی نمیکنم و با این حال یه کنترل پرو هم خریدم.
ساعت 4.30 مال تهران داره خودم همیشه تنظیم میکنم حالا یا ندیدی یا فکر کردی 3.30 هست یا تو اپدیتهای پایین نیست و اپدیت کن فریمور بالاتر با استفاده از اموزش بخش.
کلا بعد زدن جیگ بزارش روی حالت auto rcm با فرستادن پیلود هکته دیگه جیگ لازم نیست هربار بزنی و کنسول هم خاموش نکن بزار روی حالت اسلیپ بعدش چون خاموشم کنی چون rcm فعاله فرقی نداره باز باتری کم میشه و فقط به پا شارژ باتری کنسول کامل تموم نشه روی این حالت که چند درصدی هر 24 ساعت کم میشه و اگر تموم بشه باطری دیگه بطور معمول شارژ نمیشه و باید با استفاده از کامپیوتر یه بار دستگاه رو بالا بیاری و بعد شارژ کنی که مشکلی هم نیست و یا زیاد بزاریش تو شارژ و بعد روشنش کنی.

• Love
Reactions: SHAM

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
تشکر فراوان بابت پاسختان
مثل شما هم یک ps4 کپی خور دارم خسته شدم بابت انتظار هک جدید رفتم طرف سوییچ
اخلاقی دارم بیش از یک کنسول نباید داشته باشم میخواستم ps4 بزارم برای فروش
یک کنسول دست دو انگار نو با کلی لوازم جانبی شانسی گیرم اومد تا دستم رسید کلا دلم زد به چند دلیل
1. داک می بایست ترانس داخلی داشته باشه و مستقیم به برق شهر وصل بشه نه ترانس بزنی به داک اینطور کلا باید ترانس از داک کند و وصل کرد
2. دسته ای گذاشتن که جوی کان بهش وصل بشه کلا یک تیکه پلاستیکه می بایست طوری طراحیش میکردن که یک فیش type-c روش میزاشتن که جوی کان ها هم از این طریق شارژ بشن نه براشون رفت شارژر خرید یا وصلشون کرد به کنسول
3. ساعت +3:30 برای ایران نداشت (حقشون کل ایران میرن هک میکنن)

تا این ایرادات دیدم خود کنسول گذاشتم بفروش ولی بعد از چندروز پشیمان شدم
حالا فعلا نگهش داشتم چند بازی انحصاری بزنم و بفروشمش و ps4 نگه دارم تا هک جدیدش بیادrdr2 زد

درآخر جیگ هم با گیره کاغذ درست کردم و تست کردم فعلا دارم بازی دانلود میکنم تا حافظه از دیجیکالا بدستم برسه

مورد یک به نظرم بد نیست...با توجه به این که باعث میشه بشه بدون احتیاج به داک هم سوییچ رو شارژ کرد ولی خب بازم درسته حرفت
مورد دو رو شدید موافقم
مورد سه ولی چرته، من ساعت سوییچ ام کاملاً با وقت تهران اوکی ـه (هک نیست کنسولم)

• Like

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
خواهش داداش
اتفاقا دیدم تو پرشین گذاشتی برای فروش و در مورد داک یه جورایی درست میگی ولی خوب چه لزومی داره بکنی و موقع شارژ بزار تو همون داک و به غیر شارژ مگه ترانس بدرد کار دیگه ای هم میخوره که میخوای بکنی و البته اینم بگم داکهای کوچیکتر و جمع و جور تر هم هست برای سوییچ و کافیه سرچ کنی usb-c to usb3 nintendo switch که البته دور بر 600 تا 900 پولشه بسته به کیفیتش و باید ببینی هم ساپورت میکنه سوییچ رو یا نه
من خودم سوییچ رو بخاطر کنسول دستی بودنش خریدم و راسیتش چندباری بیشتر نزدم به تی وی و برام مهم هم نیست و جوی کانهاش هم دائم متصل هستن و حتی بازیهایی که دو نفره داره باید در بیاری هم بازی نمیکنم و با این حال یه کنترل پرو هم خریدم.
ساعت 4.30 مال تهران داره خودم همیشه تنظیم میکنم حالا یا ندیدی یا فکر کردی 3.30 هست یا تو اپدیتهای پایین نیست و اپدیت کن فریمور بالاتر با استفاده از اموزش بخش.
کلا بعد زدن جیگ بزارش روی حالت auto rcm با فرستادن پیلود هکته دیگه جیگ لازم نیست هربار بزنی و کنسول هم خاموش نکن بزار روی حالت اسلیپ بعدش چون خاموشم کنی چون rcm فعاله فرقی نداره باز باتری کم میشه و فقط به پا شارژ باتری کنسول کامل تموم نشه روی این حالت که چند درصدی هر 24 ساعت کم میشه و اگر تموم بشه باطری دیگه بطور معمول شارژ نمیشه و باید با استفاده از کامپیوتر یه بار دستگاه رو بالا بیاری و بعد شارژ کنی که مشکلی هم نیست و یا زیاد بزاریش تو شارژ و بعد روشنش کنی.

اول دستتون دردنکنه ساعت +4:30 تهران بود (ولی ساعت ایران در اصل + 3:30 هست حتما ساعت تابستانی زده)
کل این وسایل دیدین 3600 پام افتاد خودمم نمیدونم این دوست گرامی چرا اینقدر مفت کنسول داد
سوییچ بخاطر دستی بودن بازی باهاش حال میده(قبلا تجربه کنسول دستی با ویتا داشتم)
برای همین امکان داره هنگام شارژ هم باهاش بازی کنم (مثل موبایل) ولی بخوای به داک بزنی باید ترانس بزنی به داک دوباره کند برای همین یک ترانس استاندارد جدا براش میگیرم این مشکلم حل بشه
با شارژر موبایل میشه شارژ کرد مشکلی پیش نمیاد؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
اول دستتون دردنکنه ساعت +4:30 تهران بود (ولی ساعت ایران در اصل + 3:30 هست حتما ساعت تابستانی زده)
کل این وسایل دیدین 3600 پام افتاد خودمم نمیدونم این دوست گرامی چرا اینقدر مفت کنسول داد
سوییچ بخاطر دستی بودن بازی باهاش حال میده(قبلا تجربه کنسول دستی با ویتا داشتم)
برای همین امکان داره هنگام شارژ هم باهاش بازی کنم (مثل موبایل) ولی بخوای به داک بزنی باید ترانس بزنی به داک دوباره کند برای همین یک ترانس استاندارد جدا براش میگیرم این مشکلم حل بشه
با شارژر موبایل میشه شارژ کرد مشکلی پیش نمیاد؟

در مورد شارژ با همون کابلی که گفتم بخری میتونی به کامپیوتر و غیره بزنی ولی دیرتر شارژ میشه و شارژر مشابه در ولتاژ و دیگر موارد مال موبایل فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ولی در خریدش احتیاط کن چون ممکنه باعث خرابی دستگاه بشه.

• Like

PARSAP12

کاربر سایت
Aug 24, 2016
10
من به نسخه جدید atmosphere اپدیت کردم ولی الان وقتی وارد بازی ها میشم ارور میده و میاد بیرون. وارد منوی هکم میشه ولی چرا اجرا نمیشن؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
من به نسخه جدید atmosphere اپدیت کردم ولی الان وقتی وارد بازی ها میشم ارور میده و میاد بیرون. وارد منوی هکم میشه ولی چرا اجرا نمیشن؟

باید Sigpatches هم بریزی تو مموری
تو مموری پوشه atmosphere کپی کن و دقت کن بعد از دراوردن از حالت فشرده دو تا پوشه exefs_patches و kip_patches رو فقط در پوشه atmosphere کپی کن.
لینک دانلود
Additional.Sigpatches.espatches

• Like
Reactions: PARSAP12

PARSAP12

کاربر سایت
Aug 24, 2016
10
باید Sigpatches هم بریزی تو مموری
تو مموری پوشه atmosphere کپی کن و دقت کن بعد از دراوردن از حالت فشرده دو تا پوشه exefs_patches و kip_patches رو فقط در پوشه atmosphere کپی کن.
لینک دانلود
Additional.Sigpatches.espatches
ممنون مشکل حل شد.
امکان اینکه بازی ها رو از یه حافظه خازجی نصب کنیم هست مثل فلش و کامپیوتر؟ با چه نرم افزاری؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
ممنون مشکل حل شد.
امکان اینکه بازی ها رو از یه حافظه خازجی نصب کنیم هست مثل فلش و کامپیوتر؟ با چه نرم افزاری؟
بازیها رو میتونی از کامپیوتر روی سوییچ نصب کنی ولی نیاز داری چندین کار رو بکنی و اول احتیاج به کابل usb-c داری که ارتباط بین pc و سوییچ برقرار کنی که احتمالا داری و بعد باید برنامه Goldleaf روی سوییچ نصب کنی داخل برنامه ها و بعد Goldtree و بعد Goldtree هم روی pc باید اجرا کنی و این وسط باید درایور سوییچ رو با برنامه zadig-2.4 نصب کنی

تو پست زیر کامل توضیح دادم و برنامه ها هم هست لینکش

Nintendo Switch Hack

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
سلام بر اساتید
من نوبم در این زمینه لطفا منو راهنمایی کنید!
به نظرتون بهتره اول سویچ معمولی رو بخرم بعد هکش کنم یا سویچی بگیرم که هک شده؟ قیمتاشون فرق میکنه؟

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
سلام بر اساتید
من نوبم در این زمینه لطفا منو راهنمایی کنید!
به نظرتون بهتره اول سویچ معمولی رو بخرم بعد هکش کنم یا سویچی بگیرم که هک شده؟ قیمتاشون فرق میکنه؟
داداش من خیلی حرفه ای نیستم در کنار اساتید درس پس میدم اما زمانی که میخواستم بخرم خودمم هم دنبال این قضیه زیاد سردرگم بودم - اما به نظر من هک شده بخر چون هک نینتندو به صورتی نیست که همه دستگاههاش هک بشه فقط سری های اولش و میشه هک کرد و قیمت پایینتر هم برای اینه که هک نمیشن وگرنه هک شده ها و یا اونایی که قابلیت هک شدن دارن گرون تر هستند بازم میگم حواست باشه و اینکه به هیچ عنوان اینترنتی نخر که قیمت پایینشون برای اینه که هک نمیشه کنسول هاشون
راهنمایی : من از این سایت خریدم ولی حضوری و رفتم دمه مغازشون تو چهارسو www.pspro.ir
این هک شده میفروشه - فقط رم رو از خودشون نگیر که گرون میدن :)

• Like
Reactions: The Mera Abides

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
مرسی بابت پاسخگویی.
الان که فقط سری اول هک قابل هک هست به این معنی هست که قیمت اونا رفته رفته زیاد میشه دیگه؟ چقدر امکانش هست که سری جدید هم هک بشن به این زودیا؟؟

wolfx990

کاربر سایت
Mar 25, 2010
76
من بازی grip رو نصب کردم ولی وقتی اجراش میکنم پیغام میده.
you must have the software in order to play
ساین پچ های جدید رو هم کپی کردم توی رم ولی اجرا نمیشه.بقیه بازیها اجرا میشن.
البته قبلا هم چند تا بازی نصب کردم همین پیغام رو میداد.

مشکل حل شد.فایلی که دانلود کرده بودم فایل اصلی بازی نبود.dlc بازی بود

آخرین ویرایش:

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
مرسی بابت پاسخگویی.
الان که فقط سری اول هک قابل هک هست به این معنی هست که قیمت اونا رفته رفته زیاد میشه دیگه؟ چقدر امکانش هست که سری جدید هم هک بشن به این زودیا؟؟
بله چون فقط سریهای اولش هک میشن و نینتندو راه نفوذ رو تو سریهای بعدی بسته قیمت هک شدنی ها بیشتر میشه و اینکه بعید بدونم سری جدیدا هک بشه یا حداقل به این زودیا هک بشه

• Like
Reactions: The Mera Abides

wolfx990

کاربر سایت
Mar 25, 2010
76
امروز سوییچ رو روشن کردم و رفتم تو حالت هک.متاسفانه هیچکدوم از بازیهای اجرا نمیشن.
چه بازیهای توی رم و چه بازیهای داخل حافظه دستگاه
همشون پیغام unable to start software میده.
از توی tinfoil هم رفتم که دوباره نصب کنم install failed میشه و پیغام failed to import ticket رو میده.
کسی میدونه مشکل چیه؟
در ضمن تو محیط hbmenu میره و مشکلی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر