Nintendo Switch Hack

Mamaly1220

کاربر سایت
Sep 8, 2019
8
1
سلام به همه..خسته نباشید... ممکنه تکرار مکررات باشه ولی چند سوال داشتم..و این سومین تاپیکی هست متاسفانه که دنبال جوابم..به دلیل پراکندگی مطالب و گستردگیشون نتونستم درست حسابی جواب بگیرم.
اول از همه اینکه سوییچ من قابل هک هست..می خواستم از 0 تا 100 ماجرا خبر دار بشم... و اگر کسی می تونه راهنمایی دقیق و جمع بکنه یه پیام خصوصی بده و اگر نه که همینجا چنتا سوال بکنم...
برای تهیه جیگ غیر از داستان پیپر کلیپ چه پیشنهادی دارین؟
چه مموری کاردی تهیه کنم بهتره ؟ چه برندی ؟
الان این روش روی همه ی آپدیت ها جواب میده؟ چون مدت زیادیه که سوییچ رو حتی روشن نکردم نمی دونم رو چه فرم ویری هستم... و اینکه کابل تایپ سی مورد نظر فرقی نداره؟ چون دیدم بعضی جاها نوشتن ممکنه بعضی کابل ها باعث بریک شدن کنسول بشه..
ممنون می شم جواب بدین..
8->
8->
8->

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
3,721
727
نام
Reza
دوستان کسی هست راهنمایی کنه تو hakate تو کدوم قسمت میتونم clear error log رو انجام بدم

alitriple

کاربر سایت
Nov 12, 2008
1,006
746
نام
Ali
فریمور 9 هم مثل اینکه اومده فعلا اپدیت نکنید

squall_1987

کاربر سایت
Jul 21, 2009
226
2
نام
علی
سلام دوستان
یک سوال داشتم. من از هک ReiNX استفاده می کنم. به تازگی موقع نصب بازی ها با پیام Title requires higher system firmware مواجه میشم. اگر ممکنه راهنمایی ام کنید این موضوع رو چه جوری باید حل کنم؟
سلام دوستان
من هم همین مشکل رو دارم
این عکس ورژن فعلیه دستگاهه
20190710_141917.jpg

alitriple

کاربر سایت
Nov 12, 2008
1,006
746
نام
Ali
سلام دوستان
من هم همین مشکل رو دارم
این عکس ورژن فعلیه دستگاهه
View attachment 116067
ببین همون اول میگم بیا روی فریمور 8.1 تا جدیدترین بازیهای فعلی رو بتونی بازی کنی و تابیکهای بخش رو بخون" اپدیت بدون نیاز به جیگ"

وگرنه مجبوری بازیهای دانگرید شده دانلود کنی یا خودت با اموزشی که تو بخش هست دانگرید کنی که خیلی وقتگیر هست و بعضیهاشم اصلا نمیشه موقع اجرا ارور میده

الان من فریمور 8.1 با اتمسفر 9.3 هستم و همه اجرا میشن

alitriple

کاربر سایت
Nov 12, 2008
1,006
746
نام
Ali
کسی نمیدونه؟:-?
اگه منظورت افلاینه که اره میشه ولی برای یه بازی مثل فیفا باید دوتا دسته داشته باشی که در اصل میشه 4 عدد جوی کان یا دو عدد دسته پرو و بعضی بازیهای خود نینتندو مثل ماریو پارتی و سوپر اسمش میشه از هر جوی کان به عنوان یه دسته استفاده کرد.

• Like
Reactions: all4u and porfesor

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
934
461
نام
Farhad
اگه منظورت افلاینه که اره میشه ولی برای یه بازی مثل فیفا باید دوتا دسته داشته باشی که در اصل میشه 4 عدد جوی کان یا دو عدد دسته پرو و بعضی بازیهای خود نینتندو مثل ماریو پارتی و سوپر اسمش میشه از هر جوی کان به عنوان یه دسته استفاده کرد.
برای فیفا اره منظورم افلاینه مثلا با دوستم بازی کنم.یعنی اینطور نیست که یه جوی کان دست من یکی دست دیگه باشه بازی کنیم؟اخه تو چنین بازیایی دیدم که هر جوی کانی یه دسته حساب میشه خواستم مطمین شم برای هکی مشکلی نداشته باش؟

alitriple

کاربر سایت
Nov 12, 2008
1,006
746
نام
Ali
برای فیفا اره منظورم افلاینه مثلا با دوستم بازی کنم.یعنی اینطور نیست که یه جوی کان دست من یکی دست دیگه باشه بازی کنیم؟اخه تو چنین بازیایی دیدم که هر جوی کانی یه دسته حساب میشه خواستم مطمین شم برای هکی مشکلی نداشته باش؟
نه مشکلی نیست و هر بازی ساپورت کنه دو نفره با تک جوی کان میشه و ربطی به هکی بودن یا نبودن هم نداره فیفا هم الان نگاه کردم تو یوتوب باید بشه فقط کافیه تست کنی

• Like
Reactions: porfesor and all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
3,721
727
نام
Reza
نه مشکلی نیست و هر بازی ساپورت کنه دو نفره با تک جوی کان میشه و ربطی به هکی بودن یا نبودن هم نداره فیفا هم الان نگاه کردم تو یوتوب باید بشه فقط کافیه تست کنی
با edizon میشه برای بازی cheat استفاده کرد؟ تایتلهاشو یک جا اپدیت جایی هست که بشه داونلود کرد؟

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
145
30
نام
اشکان
نه جدید ها هک نمیشه و فقط ورژن های قدیمی نینتندو دیگه جولوشون و گرفته فعلا

alitriple

کاربر سایت
Nov 12, 2008
1,006
746
نام
Ali
با edizon میشه برای بازی cheat استفاده کرد؟ تایتلهاشو یک جا اپدیت جایی هست که بشه داونلود کرد؟
اره خودم استفاده میکنم و چت بریزی تو پوشه اتمسفر تایتل خودش اتوماتیک موقعه اجرای بازی بارگذاری میشه و بعد میتونی از بازی با دکمه منو خارج بشی و رفتن روی قسمت البوم و برنامه ها و داخل برنامه edizon میشی و با زدن دکمه Y میتونی چتها رو خاموش و روشن کنی که بصورت پیش فرض همه روشن هست
هر بازی هم سیوش توی سوییچ موجود باشه یعنی از قبل یه بار اجراش کرده باشی تا سیو ذخیره بشه بدون اینکه بازی اجرا کنی وارد edizon میشی و با زدن دکمه - میتونی سیو اون بازی مد کنی البته در صورت بودن مد در دیتابیس برنامه و بازیهای معروف فقط داره مثل ماریو اودیسه و زلدا و غیره
با وصل کردن نت هم میتونی با خود برنامه دیتابیس و تمامی چیتهای موجود برنامه رو یکجا دانلود کنی ولی اینجوری خیلی از بازیها چیت دار میشن بصورت پیش فرض و دستی هم بخوای بریزی کافیه بری لینک زیر دانلود کنی فایل txt چیت مربوط به بازی مورد نظرت و بریزی تو مسیر Atmosphere\titles در مموریت و یادت باشه نت وصل میکنی 90dns ست باشه
WerWolv/EdiZon_CheatsConfigsAndScripts

به غیر این سایت gbatemp هم کاربرا زیاد چیت میزارن از اونجا هم میتونی بگیری و فقط چیتی که میگیری با اپدیت بازی هماهنگ باشه و در صورت ریختن چیت و هنگ موقع اجرا چیت رو پاک کن از همون مسیر Atmosphere\titles و من خودم بازی کراش ریسینگ اپدیت جدید گرفته بودم و نصب کردم بازی هی کرش میکرد اولش دلیلیش نمیفهمیدم تا یادم اومد چیت ریختم و برای ورژن جدید چیت رو اپدیت کردم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: abo3bsa20 and all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
3,721
727
نام
Reza
اره خودم استفاده میکنم و چت بریزی تو پوشه اتمسفر تایتل خودش اتوماتیک موقعه اجرای بازی بارگذاری میشه و بعد میتونی از بازی با دکمه منو خارج بشی و رفتن روی قسمت البوم و برنامه ها و داخل برنامه edizon میشی و با زدن دکمه Y میتونی چتها رو خاموش و روشن کنی که بصورت پیش فرض همه روشن هست
هر بازی هم سیوش توی سوییچ موجود باشه یعنی از قبل یه بار اجراش کرده باشی تا سیو ذخیره بشه بدون اینکه بازی اجرا کنی وارد edizon میشی و با زدن دکمه - میتونی سیو اون بازی مد کنی البته در صورت بودن مد در دیتابیس برنامه و بازیهای معروف فقط داره مثل ماریو اودیسه و زلدا و غیره
با وصل کردن نت هم میتونی با خود برنامه دیتابیس و تمامی چیتهای موجود برنامه رو یکجا دانلود کنی ولی اینجوری خیلی از بازیها چیت دار میشن بصورت پیش فرض و دستی هم بخوای بریزی کافیه بری لینک زیر دانلود کنی فایل txt چیت مربوط به بازی مورد نظرت و بریزی تو مسیر Atmosphere\titles در مموریت و یادت باشه نت وصل میکنی 90dns ست باشه
WerWolv/EdiZon_CheatsConfigsAndScripts

به غیر این سایت gbatemp هم کاربرا زیاد چیت میزارن از اونجا هم میتونی بگیری و فقط چیتی که میگیری با اپدیت بازی هماهنگ باشه و در صورت ریختن چیت و هنگ موقع اجرا چیت رو پاک کن از همون مسیر Atmosphere\titles و من خودم بازی کراش ریسینگ اپدیت جدید گرفته بودم و نصب کردم بازی هی کرش میکرد اولش دلیلیش نمیفهمیدم تا یادم اومد چیت ریختم و برای ورژن جدید چیت رو اپدیت کردم
عالی بود ممنون واسه وقتی که میزاری
برنامه ای وجود داره بشه از کنترلر ps4 بدون دانگل برای سویچ استفاده کرد ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟