Nintendo Switch Hack

mohamad_lhp

کاربر سایت
Jan 1, 2007
157
2
1.اینو اول بگم تا وقتی کنسول روی حالت اتوrcm باشه چه دکمه پاور رو بگیری و شات داون یا خاموش کنی چه از طریق هکته خاموش کنی و چه حالت اسلیپ بزاری هیچ فرقی نداره و کنسول کامل خاموش نمیشه مگه اینکه بخوای پیلود بزنی.
فعال بودن حالت اتوrcm روزی چند درصد باتری رو خالی میکنه مگر اینکه بخوای طولانی مدت خاموش بشه و این حالت رو غیر فعال کنی و بعدا با جیگ دستگاه رو بالا بیاری و اینجوری باتری مصرف نمیشه و اینم بگم کنسول روی حالت هکی با rcm چه اتو rcm فعال باشه و چه نباشه باتری بخاطر بودن روی این حالت مصرف میکنه یعنی شما با جیگ rcm رو فعال کردی برای فرستادن پیلود بصورت کلی باتری مصرف میشه و ربطی هم به فعال بودن یا نبود اتوrcm نداره و تنها وقتی اتوrcm فعال نباشه و کنسول خاموش بشه چون این حالت فعال دیگه نیست کنسول بصورت کامل خاموش میشه.
2. اگه با فرستادن پیلود Fusee Primary.bin مستقیم اتمسفر لود نشد توی مموری پوشه ای هست به اسم Bootloader که میشه تنظیم کرد روی چه چیزی کنسول بوت بشه و کسانی که اطلس kosmos همراه با اتمسفر دارن به صورت پیش فرض این حالت در تنظیمات روی بوت شدن هکته تنظیمه و اگه اتمسفر خالی نصب داشته باشید و این پوشه رو هم پاک کنید فقط اتمسفر بالا میاد و شما با پاک کردن خالی این پوشه هم میتونید با فرستادن پیلود Fusee Primary.bin مستقیم دستگاه رو بوت کنید یا اگه نخواید پاکش کنید و بهش احتیاج دارید تو پوشه همین Bootloader یه پوشه به اسم payloads هست(نبود میتونید بسازید) و هر پیلودی در این پوشه بریزید از طریق هکته قابل لود هست و مثلا پیلود Fusee Primary.bin رو بریزی و از طریق یکی از گزینه های هکته انو رو لود کنی و یا فایل تنظیمات ini رو جوری تنظیم کنید اتمسفر بالا بیاد.

اگه هدفتون از خاموشی دستگاه دراوردن مموری بازی ریختن باشه و اگه pc دارید روشهای زیادی برای بازی ریختن با کامپیوتر تو تابیک برنامه های کاربردی بدون خاموش کردن و دراوردن مموری گذاشتم و اگه حتما میخواید مموری دربیارید برای موارد دیگه برای دراوردن مموری که لازم نشه خاموش بشه بصورت کلی دستگاه یه جوری برید روی هکته و مموری روی هکته در بیارد و کارتون انجام بدید و جا بزنید و بعد از طریق همون هکته با همون روش بالا که گفتم مثلا پیلود اتمسفر Fusee Primary.bin رو لود کنید و خود من برنامه Reboot To Payloads رو دارم و با ریختن پیلودها تو مسیر Bootloader/payloads و اجرای این برنامه در محیط سوییچ هکته رو لود میکنم.

یه روشی هم هست تا حالا نگفتم چون خطراتی داره و روش memloder هست مموری لود میکنه توی pc بدون هیچ محدودیتی نه مثل برنامه nxmp و اینکار با برنامه تگراrcm قسمت tools و انجام مراحلی و دراوردن biskey انجام میشه و هر کی خیلی زیادی وارده بره خودش یاد بگیره در سایتهای خارجی.

------------------------
(دوستان با عرض معذرت یه نکته ای هم کلی بگم و من معمولا کامل جواب میدم تا اونجایی که بلد باشم ولی اگه جواب در حدی باشه که کلی گفته باشم انتظار دارم خودتون برید جزعیات رو یاد بگرید و هر دفه من مجبور نباشم توضیح کامل بدم و خیلی از سوالات هم تکراریه و چندین بار جواب داده شده و مثلا جواب سوال بعضی دوستان دقیقا تو پست قبلی بالای سرشون هست باز میان تکراری سوال میپرسن و من و بقیه دوستان هم نمیتونیم دائم اینجا باشیم و سوال جواب بدیم و اگه جواب سوال همدیگه هم بلدین جواب بدین و کسانی هم تازه دستگاه میگیرن بهتره بخشها رو بخونن با صبر و حوصله نکات زیادی یاد میگیرن.باتشکر)
ممنون از پاسخ کامل.

من الان با یه مشکل دیگه روبرو شدم.

من آخرین فرمویر (8.1.0) رو به همراه آخرین Kosmos و Hekate دارم. آخرین Sigpatch ها رو هم کپی کردم رو SD. اما وقتی میخوام از تو Goldleaf فایل های NSP رو نصب کنم (چه برای بازی های جدید چه قدیمی)، این اررور رو اکثر مواقع میگیرم:

Error: 0x234a02 (Invalid NC; might mean missing sigpatches or a too low firmware

ممنون میشم راهنمایی کنین.

alitriple

کاربر سایت
Nov 12, 2008
1,017
759
نام
Ali
ممنون از پاسخ کامل.

من الان با یه مشکل دیگه روبرو شدم.

من آخرین فرمویر (8.1.0) رو به همراه آخرین Kosmos و Hekate دارم. آخرین Sigpatch ها رو هم کپی کردم رو SD. اما وقتی میخوام از تو Goldleaf فایل های NSP رو نصب کنم (چه برای بازی های جدید چه قدیمی)، این اررور رو اکثر مواقع میگیرم:

Error: 0x234a02 (Invalid NC; might mean missing sigpatches or a too low firmware

ممنون میشم راهنمایی کنین.
از Tinfoil یا lithium ورژن 1.55 به بالا استفاده کن و سیگ پچها هم در مسیر درست چک کن ریخته باشی
باید دو پوشه exefs_patches و kip_patches تو پوشه atmosphere تو مموریت ریخته باشی و اخرین ورژن مخصوص 8.1 هم باشه و لینکهای دانلود برات میزارم

Download tinfoil_v1.55.rar
Download lithium_v.155.rar

Sigpatches 8.1
Download Additional_Sigpatches_espatches_8.1.rar

اخرین ورژن گلدلیف 6.1

فایل nro برنامه
https://github.com/XorTroll/Goldleaf/releases/download/0.6.1/Goldleaf.nro

بصورت nsp
https://github.com/XorTroll/Goldleaf/releases/download/0.6.1/Goldleaf.nsp

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohamad_lhp

poyakh

کاربر سایت
Mar 26, 2019
34
7
سلام دوستان یه سوال emunand چیه و به چه دردی می خوره و چجوری فعال میشه و ایا به اینترنت وصل میشه ؟؟؟

xsoheilx

کاربر سایت
Jan 21, 2009
916
1,539
نام
علیرضا
این سوییچ های جدید که کپیخور نمیشن در آینده نزدیکم کپیخور نمیشن؟
قیمت نوشون خیلی خوبه. ولی کپی خور دست دومشم از نوی غیرقابل کپی بیشتره.

sajik

کاربر سایت
Mar 21, 2014
2
0
سلام
الان اگه من کنسول نو بگیرم میتونم هک کنم دستگاه رو یا دیگه نمیشه؟ و یا به صرفه نیست؟ و سریع بن میشم یا مثلا فریمور های جدید سویچ دیگه غیر قابل هک هست؟

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
147
31
نام
اشکان
کنسول های قدیمی هک میشن و سری جدید ها هک نمیشن یعنی نینتندو جلو هک شدنشونو گرفته بخاطر همینه که قابل هک شدن ها گرون تره

a.motlagh

کاربر سایت
Aug 15, 2018
16
10
نام
آریا
سلام
الان اگه من کنسول نو بگیرم میتونم هک کنم دستگاه رو یا دیگه نمیشه؟ و یا به صرفه نیست؟ و سریع بن میشم یا مثلا فریمور های جدید سویچ دیگه غیر قابل هک هست؟
یه نگاه به پست‌های قبل بکنی کامل به جواب سوالات می‌رسی. همشون بحث شدن مفصل قبلا.
خلاصه‌اش اینکه: سوییچ‌هایی که جدید تولید شدن قابل هک نیستن. ربطی به فریمور کنسول هم نداره حفرۀ امنیتیش رو از جای دیگه درست کردن. سخته قابل هک شدن پیدا کنی نو. بن هم نمی‌شه دستگاه اگه آنلاین نشی.

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
351
558
نام
مسعود
دوستان من جیگ نیاز دارم، کسی می تونه واسم تهیه کنه و بفرسته مشهد؟

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
760
81
نام
فراز
دوستان من یه سوالی داشتم
طبیعیه کنسول با یه ربع بازی ماریو تنیس نزدیک ۱۵ درصد باتری خالی میکنه؟؟
دستگاه هک شدس و روی اتو rcm هستش

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Eblisak

کاربر سایت
Oct 20, 2012
25
4
نام
علی گراف
سلام دوستان عزیز . دوستان عزیز کسی فروشگاهی رو سراغ داره که کنسولی که میفروشه قابل هک باشه ؟ متاسفانه مدتی دور بودم و اطلاعاتم راجب نینتندو سوییچ خیلی کم هست . متاسفانه تاپیک هم یخورده در هم و برای من خیلی گنگ بود نتونستم کامل متوجه بشم که اخرین ورژنی که قابلیت هک شدن داره تو چه تاریخی باید تولید شده باشه . ممنون میشم دوستان مارو یه راهنمایی کنند . ما با نینتندو پیر شدیم :D:D

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
147
31
نام
اشکان
سلام دوستان عزیز . دوستان عزیز کسی فروشگاهی رو سراغ داره که کنسولی که میفروشه قابل هک باشه ؟ متاسفانه مدتی دور بودم و اطلاعاتم راجب نینتندو سوییچ خیلی کم هست . متاسفانه تاپیک هم یخورده در هم و برای من خیلی گنگ بود نتونستم کامل متوجه بشم که اخرین ورژنی که قابلیت هک شدن داره تو چه تاریخی باید تولید شده باشه . ممنون میشم دوستان مارو یه راهنمایی کنند . ما با نینتندو پیر شدیم :D:D
به ورژن مربوط نیست فقط سری های اول هک میشه از اون به بعد و نینتندو جلوشو گرفته
pspro.ir داره اگه تموم شده باشه زنگ بزن ببین کی میارن منم از اونجا گرفتم

• Like
Reactions: Eblisak

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
760
81
نام
فراز
دوستان میشه یکی جامع درباره اینکه چجوری باید بازی نصب کرد توضیح بده؟؟ حیفه یه آموزش جامع نیست
یکی یه توضیح میده انجام میدی میبینی نشد بعدش یکی دیگه میاد میگه چون فلان چیزو نصب نکردی باز اونو نصب میکنی یه پلاگین دیگه رو یکی دیگه میگه
خب یه بخش کامل باشه یا اگر ویدیویی هست بگید معرفی کنید

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
760
81
نام
فراز
اقا میشه کسی کمک کنه؟
من کنسولم رو با usb به کامپیوتر وصل کردم با zadig درایور رو شناسوندم اولین بار بعد موقعی که میرفتم توی منوی هک (ببخشید اسمشو نمیدونم یعنی وقتی که r رو نگه میدارم روی البوم) اونجا درایور یهو نمیشناخت
توی اون‌محیط ایندفعه با زادیگ دراور رو نصب کردم یهو یه ارور 2000×0000 داد
الانم هر جوری میخوام با goldleaf بازی بریزم‌نمیشه
اقا یکی نیست حضوری یک ساعت اینارو واسه ما توضیح بده اموزشی؟؟؟
مطالب اینجا رو که باید بگردی تو یه تاپیک ۲۰۰ صفحه ای

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
77
90
نام
روزبه
سلام بازی WOLFرو ریختم و نصب کردم موقع اجرا میگه شما بازی رو نخریدید وارد Eshop بشید راحلش چیه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟