گزارش مشکلات کاربران با شبکه PSN

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
دوستان خواهشا کمک کنید این ارور پدرمو درآورده http status code 500
بازی که میزنم دانلود ده دقیقه یبار این پیغامو میده(با نامحدود شبانه همراه اول دانلود میکنم)

sb.center

کاربر سایت
May 29, 2018
1
سلام من مشکلی با پی اس انم دارم اونم اینکه من برایه ورود به اکانتم تو پلی استور شماره گوشیمو دادم تا وقتی که میخام وارد اکانت بشم اس م اس تایید از طرف سونی که یه کد 6 رقمی هست برام فرستاده بشه اما چند روزه که وقتی میخوام وارد بشم کد برام ارسال نمیشه کسی هست بتونه کمکم کنه که بتونم وارد اکانتم بشم چون الان بازیام سانگ اوت شده و وقتی میخوام سانگ این کنم کد برام فرستاده نمیشه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,294
نام
مهدی
سلام من مشکلی با پی اس انم دارم اونم اینکه من برایه ورود به اکانتم تو پلی استور شماره گوشیمو دادم تا وقتی که میخام وارد اکانت بشم اس م اس تایید از طرف سونی که یه کد 6 رقمی هست برام فرستاده بشه اما چند روزه که وقتی میخوام وارد بشم کد برام ارسال نمیشه کسی هست بتونه کمکم کنه که بتونم وارد اکانتم بشم چون الان بازیام سانگ اوت شده و وقتی میخوام سانگ این کنم کد برام فرستاده نمیشه
یادم میاد سابق در نوبت های متناوب و مختلف گزارش دادن فقط برای ایرانسل اینجوره بعد خودش خوب شده.
از کدهای بک اپ که قبلا سونی بهت داده اسکرین شات نگرفتی؟ باید اون ها رو یادداشت میکردی که الان نجاتت میداد.حالا باس صبر کنی تا خودش درست شه

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
درود...
الان نزدیک ب 40 روزی میشه که با PS3 نمیشه آنلاین زد! روزهای اول ک اصلا ساین این نمیشد! و باید پرووکسی وارد میکردیم تا ساین این شه! و حالا این مشکل حل شده و عادی ساین میشه، ولی...! تا میخوایم بازی رو انلاین بزنیم، ساین اوت میشه!! ... و تا امروز به همین شکل مشکل پابرجاست!!
ISP مخابرات . دوستان خواهشا اگر راه حلی سراغ دارین یا میتونید به مسولین مربوط اطلاع بدین، که مشکل برطرف بشه، مخصوصا مدیر محترم سایت.
سپاس فراوان.

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
متأسفانه مشکل هنوز برطرف نشده. حتی با کنسول نمیشه استور رفت! بلافاصله ساین اوت میشه!
از تمام دوستانی که با ps3 این مشکل را دارند، خواهش میکنم اعلام کنید. ظاهرا صبر کردن و تا اینکه مشکل خودش برطرف بشه کاملا اشتباهه!!! باید مشکلو به گوششون برسونیم:)]8->:|

• Like
Reactions: WAR.Wolf1 and R@OUF

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
متأسفانه مشکل هنوز برطرف نشده. حتی با کنسول نمیشه استور رفت! بلافاصله ساین اوت میشه!
از تمام دوستانی که با ps3 این مشکل را دارند، خواهش میکنم اعلام کنید. ظاهرا صبر کردن و تا اینکه مشکل خودش برطرف بشه کاملا اشتباهه!!! باید مشکلو به گوششون برسونیم:)]8->:|
دوست عزیز منم خوشحال میشم بتونم کمک کنم ولی باید اون پورت یا آدرسی که فیلتره رو پیدا کنیم و درخواست رفع فیلترش رو بدیم.

• Like
Reactions: Behnamm467

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
دوست عزیز منم خوشحال میشم بتونم کمک کنم ولی باید اون پورت یا آدرسی که فیلتره رو پیدا کنیم و درخواست رفع فیلترش رو بدیم.
ممنونم از شما. بله کاملا درسته. ولی من هم مثل شما از اون پورت یا آدرس اطلاعی ندارم. از دوستانی که اطلاعاتی در این مورد دارند، خواهش میکنم کمکمون کنند. من حتی به جناب علی آقا مدیر سایت هم pm دادم. شاید ایشون در این مورد بهتر بدونن.

• Like
Reactions: R@OUF

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
شوخی شوخی انگار جدی شد، من همین دو هفته پیش لاگین کردم ولی الان اصلا و ابدا نمیشه:|
اگه بتونم کمکی کنم واقعا خوشحال میشم.

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
شوخی شوخی انگار جدی شد، من همین دو هفته پیش لاگین کردم ولی الان اصلا و ابدا نمیشه:|
اگه بتونم کمکی کنم واقعا خوشحال میشم.
ممنونم از شما. ولی فعلا کاری از دست من و شما بر نمیاد!... . واقعا که... . از بعضی ها انتظار داشتم، حداقل در اینجا، ی جوابی میدادند!8->

Petite

کاربر سایت
Jan 11, 2010
62
درود...
الان نزدیک ب 40 روزی میشه که با PS3 نمیشه آنلاین زد! روزهای اول ک اصلا ساین این نمیشد! و باید پرووکسی وارد میکردیم تا ساین این شه! و حالا این مشکل حل شده و عادی ساین میشه، ولی...! تا میخوایم بازی رو انلاین بزنیم، ساین اوت میشه!! ... و تا امروز به همین شکل مشکل پابرجاست!!
ISP مخابرات . دوستان خواهشا اگر راه حلی سراغ دارین یا میتونید به مسولین مربوط اطلاع بدین، که مشکل برطرف بشه، مخصوصا مدیر محترم سایت.
سپاس فراوان.
سلام
من هم مخابراتم و مشکلم دقیقا مثل شماست. کسی راه حلی برای این مشکل عجیب پیدا نکرده؟!

• Like
Reactions: Behnamm467

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
سلام
من هم مخابراتم و مشکلم دقیقا مثل شماست. کسی راه حلی برای این مشکل عجیب پیدا نکرده؟!
والا من چهار روزه ps3 رو جمع کردم تا تو همین تاپیک یه فرجی بشه، یکی بیاد بگه مشکل رفع شده. حتی ساین این هم نمیشه کرد:((

• Like
Reactions: Petite

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر