نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2018 Press Conference

نمایش کدام بازی را بیشتر دوست داشتید؟

• Anthem

• The Division 2

Results are only viewable after voting.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
2pzh_beyond-good-and-evil-2-artworks-12-pc-games_b2article_artwork.jpg

8lm6_ubi_e3_armin_2.jpg

Wf-YB65pl1cQmA

با سلامی مجدد و خیلی گرم خدمت بازی سنتری های عزیز، دوستان یوبی فن و عزیزان عزیزتر از جان یوبی هیتر :x:D

باز هم قراره در خدمت شما عزیزان باشیم با کنفرانس E3ـی دیگه و مجددا هم مسئولان ارشد یوبی که در بازی سنتر حضور دارند به بنده اطلاع دادند که تاپیک مانند سال گذشته ایجاد و پیش برده شود.

البته امسال از سایر دوستان عقب افتادیم، هنوز هم که هنوزه (هنوز یعنی آخرای 19 اسفند) تاریخ و ساعت کنفرانس تایید نشده، اما وجودش حتمی هست!

سال گذشته کنفرانس می رفت که کاملا جدید و غیر قابل پیش بینی باشه، اما با درایت فراوان مسئولان یوبی، هرچی عنوان بزرگ بود توی ماه March معرفی شد، حالا یا فقط اسم یا لوگو یا اصلا نمایش کامل، به همون روال (گویا حال کردن با این روش) امسال گفتن یکم خفن تر عمل کنیم، توی یک Livestream ساده اومدن و The Division 2 رو معرفی کردن (اینجاست که می گن مااااا..شا.....ه)، اینجوری بود که همه، حتی خود استودیو سازنده هم شوکه شد!

اما امسال در کل برنامه مشخص تری در پیش هست، قاعدتا نماش از عنوان های The Crew 2، Skull & Bones, The Division 2, Starlink, Beyond Good & Evil 2 رو خواهیم داشت به علاوه گل سر سبد مجلس Just Dance (20)18

طبق برنامه مالی این شرکت هم در سال مالی 2018-2019 شاهد عرضه 4 عنوان AAA خواهیم بود که تا به حال 3 تا از اون ها مشخص هستند (البته از من می شنوین به اون لیست اعتمادی نیست، Skull & Bones بهش می خوره به تاخیر اساسی رو در پی داشته باشه، The Division 2 هم اصولا نباس زود بیاد!)

حدس و گمان ها رو هم از پست اول حذف می کنیم، آنتی هایپ هم به شدت روندش رو حفظ می کنیم، باشد که رستگار هم شویم.

اخبار و شایعات و .... به همین پست اضافه می شن، نظر سنجی از الان خیلی زوده، اما به موقع اون ها هم راه اندازی می شن، اطلاعات دقیق کنفرانس و انشالله بعد از اون لینک دانلود هم با فونت درشت در خدمت شما عزیزان قرار می گیره!

خدارو شکر اینجا زیاد به حاشیه نمی ره، اما به هر حال از همکاری شما سپاسگذار خواهیم بود.

لیست بازی هایی که احتمال نمایش آن ها در کنفرانس بالاست

ftax_beyond_good_amp_evil_2.jpg

Beyond Good & Evil 2

این بازی رو شاید بتوان یکی از جاه طلبانه ترین پروژهای یوبیسافت دانست و نمایش گسترده از آن توسط تیم ساخت تایید شد.

wt9w_the_division_2.png

Tom Clancy's The Division 2

ساخت بازی تقریبا در ماه های اول عرضه نسخه نخست بازی استارت خورده و تایید شده که از بازی در طی کنفرانس E3 2018 رونمایی می شود.

6r1s_logo.jpg

Assassin's Creed Odyssey
خلاصه بعد از n+1 لیک و شایعه و درد و مرض این عنوان هم به صورت رسمی با یه گیف لگد زنیِ خشونت بار معرفی شد و پرونده 3 تا عنوان AAA امسال یوبی رو بست. سورپرایز بی سورپرایز!!!

pi4d_for_honor_season_6.jpg

For Honor's Season VI "Heroes March"

آپدیت بعدی بازی For Honor قرار است دارای محتویات زیادی باشد به حدی که می تواند زمانی از کنفرانس E3 را به خود اختصاص دهد.

f2u7_skull_amp_bones.jpg

Skull & Bones

بازی با محوریت دزدان دریایی که سال گذشته معرفی شد، اما اطلاعات زیادی از آن زمان منتشر نشده، می توان انتظار نمایش های بیشتری از بخش داستانی بازی را داشت.

hudn_the_crew_2.jpg

The Crew 2

این بازی با گسترش در تمام بخش های موجود در نسخه اول قرار است در انتهای ماه June عرضه گردد، اما می توان انتظار نمایشی جدید از بازی، رونمایی از محتوای Season Pass و همچنین اعلام تاریخ Beta بازی در جریان کنفرانس را از آن داشت.

llyu_starlink.jpg

Starlink - Battle for Atlas

یکی دیگر از IPهای جدید یوبیسافت این بازی بود که سال گذشته معرفی شد. این بازی که می خواهد گجت های فیزیکی را وارد گیم پلی خود کند توسط شعبه Toronto یوبیسافت برای همه کنسول های نسل حاضر در حال ساخت است، البته تا به حال نسخه PC آن تایید نشده است.

tux9_transference.jpg

Transference

بازی VR که توسط Elijah Wood و استودیوش با همکاری یوبیسافت مونترال در حال ساخت هست و سال گذشته با دمویی کوتاه معرفی شد. با توجه به حضور Elijah Wood در E3 Colossum می توان انتظار نمایش جدیدی از این بازی را نیز داشت.

pve_just_dance.jpg

Just Dance

اصلا بدون این سری کل کنفرانس ارزش دیدن نداره!!! حالا همه بیان وسط یکم کالری بسوزونیم :D

آپدیت های خبری

2fe2_dxxufjbx4aausah.jpg
  • ادامه عنوان Tom Clancy's The Division در برنامه هفتگی بازی معرفی شد. بازی حدودا بیش از 2 سال در مرحله ساخت توسط استودیو Massive Entertainment با همکاری چندین شعبه دیگه از Ubisoft هست. اطلاعات دیگه ای از بازی داده نشده و باید منتظر اطلاعات بیشتر در E3 بود!

xe9i_photo_2018-03-13_15-55-37.jpg
  • لیست شدن نسخه جدید از سری Splinter Cell در وبسایت Amazon کانادا! (رسمی بود تاپیک PC هم شیرینی برای من :D)
  • گزارش سال مالی 2017-2018 هم در تاریخ 17 ماه May منتشر می شه، احتمالا از برنامه برای امسال هم مواردی گفته بشه. البته امیدوارم که همه چیز رو لو ندن!

آخرین ویرایش:

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
برو تریلر رولیشن رو ببین تو یوتیوب ۱۵ میلیون بازدید داره
آهنگش پشماتو میریزه
اون لحظه ای که اتزیو برمیگرده روح الطیرو میبینه هنوز که هنوزه میلرزونه تنمو
خاک تو سرت بی عرضه احمق
تمام این عصبانیت ها بخاطر اون خاطراته که باهاش بزرگ شدیم و اینجوری داره باهاش باژی میکنه
دیگه زیادی به نظرم مته به خشخاش میگذارین و بزرگش میکنین. طوری میگین انگار حالا با یه ابرشاهکار فراموش نشدنی طرف بودیم(حالا شایدم برای شما اینطور بوده) والا منم یادمه داستان اتزیو رو دیگه بیش از حد داشتن کش میدادن و اصلا میلک شدن سری از برادرهود به بعد شروع شد.
این بازی هم به نظرم خیلی جالبه. کلا داستان AC دیگه بیشتر یه بهانست برای اینکه تو تاریخ بگردی و از مکان های مختف تاریخی و بازآفرینیشون لذت ببری. ادیسی عالی به نظرم می رسه و بعد از سالها که سراغ این بازی نرفتم حتما میخرمش

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
خب کنفرانس برا من خوب بود خدارو شکر
جاست دنس مثل همیشه شروعی شاد و مفرح رو ساخت واسه کنف :D
تریلر BGE عالی بود، یه CGعه به شدت قوی و خوب. یکم گیم‌پلی هم که نشون دادن مبارزات نرم و خوب بودش
ریس جدید فور آنر خیلی خوب بود، طبق معمول یه ویدئوی عالی با موزیک فوق‌العاده. مود جدید هم تا جایی که فهمیدم حالت حمله/دفاع باید داشته باشه که خیلی جالب بود
اسسین خیلییی خوب بود. طراحی هر ۲ کرکتر عالی. البته کیه که الکسیوس رو به کاساندرا ترجیح بده :D محیط بازی واقعا کالرفول و شارپ بود به قول معروف چشمای آدم حال میامد :D انیمیشن و فیزیک پیشرفت داشته و مبارزات بهتر شدن
Trials Rising عااالی بود و فکر کنم به روزای خوبش برگردونه این بازی
استارلینک خوب بود ک البته حسودیم شد که فاکس رو برای نینتندو معرفی کردن، کرکتر مورد علاقه دوران کودکیم :D
Skull & Bones نمایش خوبی داشت و فکر کنم طرفدارای این سبک رو راضی کنه
دیویژن خیلی خوب بود، کلی کانتنت رایگان و البته امیدوارم لانچ قوی داشته باشه. CG به شدت زیبایی نشون دادن با موزیک فوق‌العاده
سیج هم به مرز ۳۵میلیون پلیر رسید. خیلی هم عالی :D
همینا بود فکر کنم :D

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
همیشه دوست داشتم دویژن رو بازی کنم ولی دوستام پایه نبودن منم بیخیال شدم. ولی خدایی دویژن 2 فوق العاده بود.کمپین هم که داره تمان DLC ها هم رایگان
هست.یعنی اگه خودم بازی رو براشون بخرم باید این لعنتی رو بازی کنم :D

برای شماره یک تخفیف 80 درصدی گذاشته برو زودتر بگیر تا تمومش نکرده ... من گرفتم بازی کنم تا اون موقع که division 2 بیاد کلی وقت مونده...

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
کنفرانس خوبی بود هرچند من بازم نا امیدانه منتظر PoP بودم و باز هم فیل شدم:-<
اون بازی ای هم که آخر کنفرانس نشون دادن بازی خیلی خوبی به نظر میاد فقط اسمش خیلی شبیه سری اساسین کریده!!!!!!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
شروع افتضاح مثل همیشه و دلقک بازی هایی بی مزه ای که حتی مجلس گرم کن های کنفرانس هم بهش نمیخندن . حضور سلبریتی های بی ربط و تبلیغاتی که کفر همه رو در میاره مثل همیشه. معرفی یه تم جدید واسه اسسنز میکر مثل همیشه.
بیاند گود توی مرحله پری الفا هست بازم مثل ۱۶ سال گذشته. یعنی شما فرت و فرت اسسنز میکر رو بهش تم اضافه میکنید ۱۶ ساله هنوز بیاند گود دارید میسازید؟ خب یه دیقه تم سازی رو ول کنید این بازی لامصب رو تمام کنید بعد شاید که اصلا تبدیل شد به بیاند گود میکر تونستید هر سال میلک کنید آی پی رو. خدا رو چه دیدی
یعنی هر چقدر از ea بد میگن باید سوبل و چوبلشو نثار یوبی کنن.
بازی جدید که توی یوبی خلق میشه یا خوب میفروشه و بعد هر سال میلک میشه یا بد میفروشه و فراموش میشه. یه بازی هر دو سر باخته.
کل کنفرانس رو بخاطر بیاند و پرنس نگاه کردم ولی حیفه وقت

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من کنفرانس رو ندیدم (خواب بودم) ولی مثل اینکه چیزه زیادی هم از دست ندادم !
SC هم معرفی نشد اخه ؟ شانسی هم کنفرانس سونی ؟
چون والمارت دروغ نمیگه امسال،پس کنفرانس سونی باید باشه! :D

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سالها من خواب میدیدم وارگ شدم تو اون عقابه که وقتی الطیر میپره از بالا این پرواز میکنه
اون آخر تریلر که blend میکرد تو scholar ها حقیقتا پشم هر انسان آزاده ای رو میریخت
یعنی یه تریلر کیفیت ۳۶۰p داشتم ازش که جید ریموند روش صحبت میکرد هر بار میدیدم کف و خون قاتی میکردم. صدای ناقوس کلیسا اخر اسسنیشنه تریلر هم تنه و بدن به لرزه مینداخت.

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
بهترین تریلر تاریخ ac همون تریلری بود که از نسخه دوم اومد میرفت تو یه شب فکر کنم تو فلورانس بود یه هدفی رو میکشت اتیش بازی بود و اون انعکاس نور ها تو اب منو دیوونه کرده بود یادش بخیرو روحش شاد اون اهنگ اخر امشبم خاطرات خوبی زنده کرد برامون

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
کنفرانس خیلی پایین تر از سطح انتظاراتم بود . AC و دیویژن بد نبودن ولی بقیه چیزا اصلا وقت پرکن بودن .
تا آخرین لحظه هم منتظر یه اسپلیترسل بودم که در کمال ناباوری خبری ازش نشد . خیلی حالم گرفته شد خدایی . پس کی باید اسپلیترسل در جدید رو ببینیم . این نسل داره تموم میشه که

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
یوبیسافت انگار اصلا حرف طرفداراشو گوش نمیده
الان چند ساله فنای مولتی پلیر اساسینزکرید هنوز همون قبلیها که مولتی پلیر داشت رو دارن بازی میکنن . مخفی کاری هم که قربونش برم کلاسش تعطیل شده

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
بهترین تریلر تاریخ ac همون تریلری بود که از نسخه دوم اومد میرفت تو یه شب فکر کنم تو فلورانس بود یه هدفی رو میکشت اتیش بازی بود و اون انعکاس نور ها تو اب منو دیوونه کرده بود یادش بخیرو روحش شاد اون اهنگ اخر امشبم خاطرات خوبی زنده کرد برامون
دقیقا منم با اون ترک لذت میبرم و هنوزم مو به تنم سیخ میشه

nemesis 547

کاربر سایت
Apr 17, 2013
170
نام
علی
یکی از طرفدارای for honor توی ردیت درمورد پولی یا رایگان بودن اکسپنژن سوال کرده بود که eric pope بهش چنین جوابی داد:
هم موارد رایگان وجود داره هم پولی

موارد رایگان:
-مود محاصره
-پیشرفت گرافیکی
-پیشرفت UI
بعلاوه چیزهای دیگه که بعدا نشون میدیم

موارد پولی:
-مود pve که هنوز اعلام نشده
البته توی سایت توضیح کوتاهی درموردش دادن
Unlimited single player and co-op PVE content
-چهار هیروی جدید که اول بصورت early access و پولی در اختیار بازیکنا قرار میگیرن و بعد مدت نامشخصی میشه اونا رو مثل بقیه دی ال سی ها با واحد پول داخل بازی(steel) خریداری کرد

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر