نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2018 Press Conference

نمایش کدام بازی را بیشتر دوست داشتید؟

• Anthem

• The Division 2

Results are only viewable after voting.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
2pzh_beyond-good-and-evil-2-artworks-12-pc-games_b2article_artwork.jpg

8lm6_ubi_e3_armin_2.jpg

Wf-YB65pl1cQmA

با سلامی مجدد و خیلی گرم خدمت بازی سنتری های عزیز، دوستان یوبی فن و عزیزان عزیزتر از جان یوبی هیتر :x:D

باز هم قراره در خدمت شما عزیزان باشیم با کنفرانس E3ـی دیگه و مجددا هم مسئولان ارشد یوبی که در بازی سنتر حضور دارند به بنده اطلاع دادند که تاپیک مانند سال گذشته ایجاد و پیش برده شود.

البته امسال از سایر دوستان عقب افتادیم، هنوز هم که هنوزه (هنوز یعنی آخرای 19 اسفند) تاریخ و ساعت کنفرانس تایید نشده، اما وجودش حتمی هست!

سال گذشته کنفرانس می رفت که کاملا جدید و غیر قابل پیش بینی باشه، اما با درایت فراوان مسئولان یوبی، هرچی عنوان بزرگ بود توی ماه March معرفی شد، حالا یا فقط اسم یا لوگو یا اصلا نمایش کامل، به همون روال (گویا حال کردن با این روش) امسال گفتن یکم خفن تر عمل کنیم، توی یک Livestream ساده اومدن و The Division 2 رو معرفی کردن (اینجاست که می گن مااااا..شا.....ه)، اینجوری بود که همه، حتی خود استودیو سازنده هم شوکه شد!

اما امسال در کل برنامه مشخص تری در پیش هست، قاعدتا نماش از عنوان های The Crew 2، Skull & Bones, The Division 2, Starlink, Beyond Good & Evil 2 رو خواهیم داشت به علاوه گل سر سبد مجلس Just Dance (20)18

طبق برنامه مالی این شرکت هم در سال مالی 2018-2019 شاهد عرضه 4 عنوان AAA خواهیم بود که تا به حال 3 تا از اون ها مشخص هستند (البته از من می شنوین به اون لیست اعتمادی نیست، Skull & Bones بهش می خوره به تاخیر اساسی رو در پی داشته باشه، The Division 2 هم اصولا نباس زود بیاد!)

حدس و گمان ها رو هم از پست اول حذف می کنیم، آنتی هایپ هم به شدت روندش رو حفظ می کنیم، باشد که رستگار هم شویم.

اخبار و شایعات و .... به همین پست اضافه می شن، نظر سنجی از الان خیلی زوده، اما به موقع اون ها هم راه اندازی می شن، اطلاعات دقیق کنفرانس و انشالله بعد از اون لینک دانلود هم با فونت درشت در خدمت شما عزیزان قرار می گیره!

خدارو شکر اینجا زیاد به حاشیه نمی ره، اما به هر حال از همکاری شما سپاسگذار خواهیم بود.

لیست بازی هایی که احتمال نمایش آن ها در کنفرانس بالاست

ftax_beyond_good_amp_evil_2.jpg

Beyond Good & Evil 2

این بازی رو شاید بتوان یکی از جاه طلبانه ترین پروژهای یوبیسافت دانست و نمایش گسترده از آن توسط تیم ساخت تایید شد.

wt9w_the_division_2.png

Tom Clancy's The Division 2

ساخت بازی تقریبا در ماه های اول عرضه نسخه نخست بازی استارت خورده و تایید شده که از بازی در طی کنفرانس E3 2018 رونمایی می شود.

6r1s_logo.jpg

Assassin's Creed Odyssey
خلاصه بعد از n+1 لیک و شایعه و درد و مرض این عنوان هم به صورت رسمی با یه گیف لگد زنیِ خشونت بار معرفی شد و پرونده 3 تا عنوان AAA امسال یوبی رو بست. سورپرایز بی سورپرایز!!!

pi4d_for_honor_season_6.jpg

For Honor's Season VI "Heroes March"

آپدیت بعدی بازی For Honor قرار است دارای محتویات زیادی باشد به حدی که می تواند زمانی از کنفرانس E3 را به خود اختصاص دهد.

f2u7_skull_amp_bones.jpg

Skull & Bones

بازی با محوریت دزدان دریایی که سال گذشته معرفی شد، اما اطلاعات زیادی از آن زمان منتشر نشده، می توان انتظار نمایش های بیشتری از بخش داستانی بازی را داشت.

hudn_the_crew_2.jpg

The Crew 2

این بازی با گسترش در تمام بخش های موجود در نسخه اول قرار است در انتهای ماه June عرضه گردد، اما می توان انتظار نمایشی جدید از بازی، رونمایی از محتوای Season Pass و همچنین اعلام تاریخ Beta بازی در جریان کنفرانس را از آن داشت.

llyu_starlink.jpg

Starlink - Battle for Atlas

یکی دیگر از IPهای جدید یوبیسافت این بازی بود که سال گذشته معرفی شد. این بازی که می خواهد گجت های فیزیکی را وارد گیم پلی خود کند توسط شعبه Toronto یوبیسافت برای همه کنسول های نسل حاضر در حال ساخت است، البته تا به حال نسخه PC آن تایید نشده است.

tux9_transference.jpg

Transference

بازی VR که توسط Elijah Wood و استودیوش با همکاری یوبیسافت مونترال در حال ساخت هست و سال گذشته با دمویی کوتاه معرفی شد. با توجه به حضور Elijah Wood در E3 Colossum می توان انتظار نمایش جدیدی از این بازی را نیز داشت.

pve_just_dance.jpg

Just Dance

اصلا بدون این سری کل کنفرانس ارزش دیدن نداره!!! حالا همه بیان وسط یکم کالری بسوزونیم :D

آپدیت های خبری

2fe2_dxxufjbx4aausah.jpg
  • ادامه عنوان Tom Clancy's The Division در برنامه هفتگی بازی معرفی شد. بازی حدودا بیش از 2 سال در مرحله ساخت توسط استودیو Massive Entertainment با همکاری چندین شعبه دیگه از Ubisoft هست. اطلاعات دیگه ای از بازی داده نشده و باید منتظر اطلاعات بیشتر در E3 بود!

xe9i_photo_2018-03-13_15-55-37.jpg
  • لیست شدن نسخه جدید از سری Splinter Cell در وبسایت Amazon کانادا! (رسمی بود تاپیک PC هم شیرینی برای من :D)
  • گزارش سال مالی 2017-2018 هم در تاریخ 17 ماه May منتشر می شه، احتمالا از برنامه برای امسال هم مواردی گفته بشه. البته امیدوارم که همه چیز رو لو ندن!

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
78o3_dyv5-hlw0aa7xf-.jpg

اول از همه سال نو و نوروز همه دوستان مبارک، امیدوارم سالی پر از سلامتی و نشاط و شادی داشته باشید به همراه پول زیاد و بازی های توپ:D

اولین خبر خوب سال جدید هم اینکه بالاخره Ubisoft پیروز میدون شد و Vivendi کل سهام یوبی رو یکجا فروخت به همکار چینی یوبی یعنی Tencent! اگه چیزی اشتباه پیش نره می تونه خبر خیلی خوبی باشه براشون، چون بازار چین رو در دست می گیرن!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
این Tencent رسما کل صنعت گیم رو صاحابه! :D مالک Riot که هست، توی اپیک سهام داره، توی اکتیویژن بلیزارد سهام داره، توی Bluehole سهام داره، حالا هم که یوبی‌سافت! :D
البته گویا فقط 5 درصد از سهام رو خریداری کرده، خطرناک نیست!
Two new long-term investors, Tencent and Ontario Teachers’ Pension Plan will purchase respectively 5.0% and 3.4% of the share capital. Those stakes don’t grant any representation on the publisher’s board of directors, and Tencent pledged not to transfer his shares and not attempt to increase its share ownership and voting rights.

Ubisoft itself will buy back 8.1% of its share capital, while the Guillemot brothers will acquire another 2.7%. The remainder of Vivendi’s stake, which is 8.0% of the capital, will be sold to institutional investors.

Ubisoft Finally Blocks Vivendi's Acquisition Attempt for Good

m8i8_3-20-2018_10-22-51_pm.jpg

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
به به! بسیار عالی>:)
البته این Tencent دوباره امکانش نیست وضعیت قبلی رو به وجود بیاره؟:-"
نه گویا، چون فقط 5 درصد خریده و قرارداد سرمایه گذاری طولانی مدت با هم بستن. از اون سمت درصد زیادی هم به سهام دارای خود یوبی داره می رسه و فکر کنم 2.7 درصد هم مستقیما خانواده Yves داره می گیره :D:D:D

• Like
Reactions: Akiba

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
Dean Evans سازنده Far Cry 3 Blood Dragon از یوبیسافت رفت!
گویا داشته رو یه پروژه کار می کرده و تلاش زیادی هم کرده بوده، ولی شب می خوابه و صبح پا می شه و پروژه کنسل شده. یوبی هم بهش می گه پاشو برو پاریس بچه ها در خدمت هستن که Dean تصمیم می گیره کلا از یوبی بره بعد از 12 سال همکاری!

واقعا حیف از دست دادن اینجور آدم ها، کاش ازین داستان ها کمتر پیش بیاد :(

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
Jimquistion یک ویدیو جالب در مورد Ubisoft و بازیهاش گذاشته که دقیقا حس من را نسبت به بازی های این کمپانی این روزها نشون میده.ناشری که جز سه تا ناشر مورد علاقه من در بازه تقریبا 2000 تا 2012 بود الان تقریبا به حالتی در اومده که حتی تریلر بازیهاش را هم پیگیر نیستم.اگر قبلا تا این حد به این کمپانی علاقه نداشتم الان حتی زحمت کامنت دادن هم به خودم نمیدادم ولی واقعا دلم میخاد یوبی از این فرمول تکراری بیرون بیاد.

بحث ویدیو در مورد فرمول تقریبا تکراری هست که الان بر روی تمام بازی های این کمپانی با اندکی تفاوت و تغییر ظاهر اعمال میشه. میگه وقتی به Division, Far Cry, Ghost Recon , Assassins Creed, Wachdogs و ... نگاه میکنیم همشون یک روح در بدن های مختلف هستن. اشاره میکنه که مشکل دیگه هم اینه که ارجینال یک سری از این بازی ها اصلا به این فرمول شبیه نبودن و رفته رفته دارن این فرمول را به خودشون میگیرن (Far Cry, Ghost Recon) .

دلیل اینکه این بحث را به میان آوردم اینه که واقعا در آستانه E3 دوست دارم Ubi حداقل در کنار n تا بازی Open World (سرویس محور یا آفلاین) یک دوتا بازی هم برای طرفدارهای قدیمیش بسازه. این نسل تا اینجا بهترین بازی Ubi برای من valiant heart بود چون فرمول کاملا متفاوتی از سایر بازی هاش داره.درکنارش تعریف های خوبی هم از Gone Home شنیدم.چندتا بازی متفاوت دیگه هم داشتن. ولی درکل اکثریت برای من همون حس را القا میکنن. واقعا دوست ندارم یوبی بیاد در کنفرانس یکهو Splinter cell را معرفی بکنه و بعد گیم پلی را نشون بده که تو یک مپ بزرگ که نصفش هنوز باز نشده با یک دوجین ماموریت طرفیم و یک سیستم کرفتینگ هم کنارش داریم. چیزی که من را میتونه خوشحال بکنه یک SC با همون فرمول قدیمی و با تمرکز بر روی داستان و سیستم مخفی کار و محیط خطی میتونه باشه تا یک کلون از سایر بازیها.

حالا خیلی ها میتونن این فرمول را دوست داشته باشن (که دارن هم با توجه به فروش بازی ها) ولی واقعا دیگه برای من فرمول open world یوبی مدتهاست جذابیتش را از دست داده و عمیقا آرزو دارم چیزهای ارجینال از Ubi تو این سال ها ببینیم.

بیشترین امیدم هم تو این E3 به معرفی یک Reyman جدید هست. همچنین منتظرم گیم پلی BGAE را هم ببینم (از مایکل بعیده بازی حتی متوسط بیرون بیاد).

لینک ویدیو

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
Jimquistion یک ویدیو جالب در مورد Ubisoft و بازیهاش گذاشته که دقیقا حس من را نسبت به بازی های این کمپانی این روزها نشون میده.ناشری که جز سه تا ناشر مورد علاقه من در بازه تقریبا 2000 تا 2012 بود الان تقریبا به حالتی در اومده که حتی تریلر بازیهاش را هم پیگیر نیستم.اگر قبلا تا این حد به این کمپانی علاقه نداشتم الان حتی زحمت کامنت دادن هم به خودم نمیدادم ولی واقعا دلم میخاد یوبی از این فرمول تکراری بیرون بیاد.

بحث ویدیو در مورد فرمول تقریبا تکراری هست که الان بر روی تمام بازی های این کمپانی با اندکی تفاوت و تغییر ظاهر اعمال میشه. میگه وقتی به Division, Far Cry, Ghost Recon , Assassins Creed, Wachdogs و ... نگاه میکنیم همشون یک روح در بدن های مختلف هستن. اشاره میکنه که مشکل دیگه هم اینه که ارجینال یک سری از این بازی ها اصلا به این فرمول شبیه نبودن و رفته رفته دارن این فرمول را به خودشون میگیرن (Far Cry, Ghost Recon) .

دلیل اینکه این بحث را به میان آوردم اینه که واقعا در آستانه E3 دوست دارم Ubi حداقل در کنار n تا بازی Open World (سرویس محور یا آفلاین) یک دوتا بازی هم برای طرفدارهای قدیمیش بسازه. این نسل تا اینجا بهترین بازی Ubi برای من valiant heart بود چون فرمول کاملا متفاوتی از سایر بازی هاش داره.درکنارش تعریف های خوبی هم از Gone Home شنیدم.چندتا بازی متفاوت دیگه هم داشتن. ولی درکل اکثریت برای من همون حس را القا میکنن. واقعا دوست ندارم یوبی بیاد در کنفرانس یکهو Splinter cell را معرفی بکنه و بعد گیم پلی را نشون بده که تو یک مپ بزرگ که نصفش هنوز باز نشده با یک دوجین ماموریت طرفیم و یک سیستم کرفتینگ هم کنارش داریم. چیزی که من را میتونه خوشحال بکنه یک SC با همون فرمول قدیمی و با تمرکز بر روی داستان و سیستم مخفی کار و محیط خطی میتونه باشه تا یک کلون از سایر بازیها.

حالا خیلی ها میتونن این فرمول را دوست داشته باشن (که دارن هم با توجه به فروش بازی ها) ولی واقعا دیگه برای من فرمول open world یوبی مدتهاست جذابیتش را از دست داده و عمیقا آرزو دارم چیزهای ارجینال از Ubi تو این سال ها ببینیم.

بیشترین امیدم هم تو این E3 به معرفی یک Reyman جدید هست. همچنین منتظرم گیم پلی BGAE را هم ببینم (از مایکل بعیده بازی حتی متوسط بیرون بیاد).

لینک ویدیو
خیلی با صحبتاتون موافقم، البته با پارت اولش نه:D. من هنوزم برام یوبی خیلی خیلی هیجان انگیزه و مثل سابق دوستش دارم و کماکان معتقدم که یوبی یکی از فعال ترین و بهترین های این صنعته، ولی نکته بسیار خوبی که بهش اشاره کردین اینه که حقیقتا تمام بازی هاشون دارای یک مسیر و هدف هستن و مثل یک پیکره هستن که فقط لباسشون تغییر میکنه، همین باعث شده که ایده هاشون به اون صورت دیده نشه و رنگ تکراری به خودش بگیره، الان که دقت میکنم میبینم اساسین، فارکرای، واچ داگز، گاست ریکان، دیویژن و... همگی یک فرمول رو پیاده سازی میکنن تقریبا. یویی باید از این مسیر بیاد بیرون، فقط تعداد ip هارو بالا نبره ، بلکه تنوع هم بده و از این فرمول تکراری کناره گیری کنه. مختوای بازی هاش واقعا فوق العادس ولی تمامشون دارای محتوای مشترک هستن و تنوعی دیده نمیشه.
راجب rayman هم کاملا موافقم، امیدوارم یک نسخه جدید معرفی کنن و بازی هاشون روندی رو طی کنه که بشه از همدیگه تفکیکشون کرد، الان واقعا تمام عناونیشون کاملا شبیه به هم و با یک فرمول امتحان پس داده داره ساخته میشه متاسفانه...

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
امسال نوبت. Watch_dogs 3 نیست؟ :D
همین عید نشستم نسخه دومو بازی کردم و خیلی بهم حال داد! خیلی! و شدیدن منتظرم اینبار ببینم چی دارن میسازن!
شدیدن هم دوست دارم چند کاراکتر قابل بازی داشته باشه :)) یکیشونم مونث باشه :D
همچنین دوست دارم یسری ارتباط هایی با داستان مارکوس (نسخه دوم) و آیدن (نسخه اول) داشته باشه :D

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
RaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRaymanRayman

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
امروز 2 تا شایعه منتشر شد که با هم داشته باشیم:

1- سایت Gamereactor گفته که یکی از منابع داخلیش بهشون اطلاع داده تیم Ubisoft Massive در حال کار بر روی یک عنوان Battle Royal هست. این پیشنهاد از طرف یوبی به استودیو توی ماه ژانویه داده شده و استودیو هم به دلیل تجربه با The Divsion موافقت می کنه و می گه که می تونه خیلی زود یک عنوان رو حاضر کنه و گفته می شه یک تیم خیلی سخت روی این پروژه مشغول کار هستن.
-- نظر شخصی: احتمال چنین چیزی هست و اگر با این سرعتی که گفته باشن بخواد ساخته بشه، احتمالا یک نسخه فرعی یا مرتبط با دنیای The Division خواهد بود.

2- اکانت رسمی Watch Dogs امروز یک توییت مشکوک کرد که فقط شامل متن " This is Everything" بود و به سرعت هم نیز پاک شد، خیلی ها احتمال می دن که این توییت مربوط به معرفی Watch Dogs 3 هست که خیلی هم دور از انتظار نیست.

6ynh_watch-dogs-2-1099231.jpeg

در کنار این ها، چند خبر رسمی هم منتشر شده این چند روز

اول اینکه ساپورت بازی Ghost Recon Wildlands برای یک سال دیگه تمدید شد و برای بازی هم محتوی داستانی قراره عرضه بشه و هم بخش PVP با مپ، مد و شخصیت های جدید گسترش پیدا کنه، تقریبا همه این آپدیت ها هم مجانی عرضه می شن، اما یه Season Pass هم به فروش می رسه که شامل یک سری امتیازات و دسترسی زودتر می شه. همچنین گفته شده که توی یک سال عرضه، 10 میلیون پلیر بازی تونسته به خودش جذب کنه.

دوم هم مربوط به فروش Far Cry 5 هست. بازی تونسته موفق ترین لانچ بین تمام نسخه های سری رو داشته باشه و رتبه دوم بیشترین فروش بازی های خود یوبی در هفته اول بعد از The Division رو کسب کنه.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یک منبع نزدیک مایکروسافت به Rectify Gaming گفته که مارکتینگ بازیهای لیست زیر با مایکروسافت هست

• Borderlands 3
  • Cyberpunk 2077
  • Splinter Cell
  • Battlefield V
  • Madden
  • Anthem
  • Shadow of the Tomb Raider
  • The Division 2
Rectify Gaming on Twitter

مثل اینکه یکسری شایعه های دیگه هم منتشر کرده این سایت که با مشکل سرور مواجه شده

:(:((:((:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند