Call of Duty Black Ops 4 IIII | PC

39q3_ub2xzch1yw5coojb1lig.jpg

دقایقی پیش Activision نسخه ی چهارم سری Black Ops رو معرفی کرد طبق معمول توسط Treyarch در حال ساخت ـه همچنین 12 اکتبر امسال منتشر خواهد شد اطلاعات بشتر در تاریخ 17 می ....

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
از همون روز اول گفته بودم تا حالا این مدل سرور اختصاصی رو ندیده بودم،بعد یه سری از دوستان میفرمایند از isp هست و مشکل از ماست.
جدا از اینا بازی هم خودش در نوع خودش مزخرفه.اومدن بلک مارکت رسما بدتر کرده و غیر قابل دستیابی برای کسایی که کم بازی میکنن.یعنی همون لوت باکس سابق سگش شرف داشت.40 یورو فقط واسه 40 تا لول بلک مارکت، خیلی هم عالی.
اسلحه های نابرابری که یه تنه گند زده به بازی.hades برداری ملت فحشو میکشن بهت ،و جالب اینکه بازی پر از چیتره یعنی پره ولی چون خرتو خره اصلا کسی نمیفهمه چه خبره ،یه چندبار ریپلی بازی رو دیدم تازه حساب کار دستم اومد.
اکثرا نقدایی که از بازی شده،منظورم همه سایت ها هست چه خارجی چه ایرانی،از بازی ذره ای نفهمیدن و خیلی زود بهش نمره دادن متاسفانه.
تا دیدن 3 تا بخش داره زارت گفتن آره پکیج خوبیه برای آنلاین بازی کردن چون 3 تا بخش داره،
ای من قربون اون 3 بخشش برم که یکیش که اصلا کار نمیکنه(زامبی) حالا به هر دلیلی و نسبت به survival های قدیم جذابیت چندانی نداره اونهم به خاطر مپ دیزاین مزخرفشه(تا حدودی مپ کشتی خوب دراومده)
بلک اوتش هم که دیگه همه میدونن چه زهرماریه نیازی به گفتن نیست.
کلا خاک بر سرشون،حیف که اعتیاد دارم به این نوع گیم پلی، حیف

اره موافقم ، البته من با نوع گان پلیش و کلیت گیم پلیش خیلی حال می کنم (مثل خودتون) ، واقعا جذابه و خیلیم حال میده :D گرافیک بازیم خیلی خوبه خدایی ... اما نقاط مثبتش فقط همین دوتاست !!! نه نت کد خوبی داره ، نه شاپ خوبی ، نه سیزن پس خوبی و ....

منم مثله شما فقط سره گیم پلیشه که تحملش می کنم که اونم الان Apex آمده دیگه تقریبا کود نمیزنم !

• Like
Reactions: kamyy and x-x

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
مپ ها که بعد از ی مدت تکراری میشه تمام اسلحه ها هم به max lvl برسه دیگه انگیزه ای برای ادامه نیست ! ایتم های بلک مارکت رو هم من تا 230 باز کردم همش اشغال !
زامبی که از کال اف بلک اوپس 3 تعطیل بود . بتل رویالش هم تکراریه
در کل خرید سیزن پس یا حتی اپگرید به نسخه معمولی اصلا پیشنهاد نمیشه .

سی یاست های اکتیویژن تماما ضد پلیر و با هدف پول سازیه . برای بلک اوپس 3 من سیزن پس گرفتم اما بعد از سال اول دوتا دی ال سی برای زامبی و بخش مولتی داد و گفت اینا شامل سیزن پس سال اول نمیشه و باید جدا خرید !

واقعا فازش چیه !

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
دو روزه اصلا بازی کانکت نمیشه به سرور ها و ریست کردن و تغییر DNS هم جواب گو نبوده. Lan و Wireless هم فرقی نکرد اصلا...
کسی در حال حاضر داره این مشکل رو یا فقط واسه من اینجور میشه؟

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
دوستان بازی تا آخرِ ماه April مجانی شده(Free Trial)می خوام دانلود کنم ولی حجمش خیلی زیاده :D ...بخاطر همین می خواستم ببینم سرورا مشکلی ندارن؟تحریم نیست؟

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
دوستان بازی تا آخرِ ماه April مجانی شده(Free Trial)می خوام دانلود کنم ولی حجمش خیلی زیاده :D ...بخاطر همین می خواستم ببینم سرورا مشکلی ندارن؟تحریم نیست؟
من یک باز دانلودش کردم بتل رویالش رایگان بود
ولی با اینترنت ایرانسل هر کاری کردم کانکت نشد هر کاری کردم به هیچ وجه :(

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
درود ،
بعد از مدتها به بازی برگشتم و با ی آپدیت 39 گیگ مواجه شدم

تغییرات این آپدیت خوب بوده به همراه اضافه شدن بخش league یا همون مسابقات جهانی که ی جورایی مثل rank هستش و همینطور با پلی دادن بخش مولتی پلیر یا بتل رویال علاوه بر اپگرید کردن black market و جلو بردن tier هاش با پر کردن ی progress اضافه که همزمان پر میشه می تونید ی ایتم رندوم دیگه ازش بگیرید .

اضافه شدن یک specialize دیگه تو بازی و اضافه شدن وسایل نقلیه جدید به مود بتل رویال .
اضافه شدن چندین مپ و مود جدید که متاسفانه برای black ops pass دارهاست !
اضافه شدن کلی ایتم کازمتیک و یک خنجر اپیک به همراه یک lmg جدید برای بلک مارکت که طبق معمول در بخش سلاح های معمول بازی نیست !
برای گرفتن lmg باید به tier 50 بلک مارکت برسید .

• Like
Reactions: Rize Mize

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
دوستان کسی روpc بازی میکنه هنوزم...رو ps4 که خیلی راحت مچ پیدا میکنه تو بلک اوت و مولتی... میخوام ببینم تو pc هم همونه؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
دوستان کسی روpc بازی میکنه هنوزم...رو ps4 که خیلی راحت مچ پیدا میکنه تو بلک اوت و مولتی... میخوام ببینم تو pc هم همونه؟

درود ،
بله اگر NAT TYPE تون OPENباشه مشکلی ندارید .

بازی تو این هفته Double xp شده .

• Like
Reactions: dr.ice

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
دوستان این fatal ارور چیه ؟
بازی رو اجرا میکنم صفخه سیاه میشه fatal error میزنه با یه سری کد

درود ،
برای اجرای بازی نیاز به استفاده از vbn دارید .
اما اگر مشکل اجرا شدن دارید یک بار فایل ها رو verify کنید .
کد ها رو گوگل کنید شاید راه حلی براش باشه .

• Like

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
دوستان توقسمت کرش ریپورت بازی همچین چیزی نوشته
کسی سر در میاره ؟

[/QUOTE

،

درود ،
این اررور به AMD installer اشاره کرده ،
اگه همچین نرم افزاری داری که در حال اجراست از استارت اپ غیر فعال کن ،

بازی رو از لانچر بلیزارد مستقیم دانلود کردی یا از سایتهای دیگه ؟

ترجیحا از اخرین درایور گرافیک استفاده کن مخصوصا اگه کارتت AMD عه ،

دکمه win+r رو روی کیبورد بزن
داخل کادر باز شده تایپ کن
Msconfig اینتر بزن
از صفحه باز شده رو سربرگ services بزن
و اون زیر تیک گزینه hide all microdoft services رو بزن
حالا تو لیست جدید همه گزینه ها از جمله AMD INSTALLER در صورت وجود رو بردار ، اگه کارتت nvidia هست به اون گزینه ها دست نزن
حالا apply و ok کن ،
سیستم ریستارت کن و بعد دوباره بازی تست و اجرا کن ،

قبل از باز کردن لانچر بلیزارد وی بی ان ترجیحا از نوع kerio استفاده وکانکت کن ،

نتیجه رو اعلام کن

• Like

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم