Call of Duty Black Ops 4 IIII | PC

39q3_ub2xzch1yw5coojb1lig.jpg

دقایقی پیش Activision نسخه ی چهارم سری Black Ops رو معرفی کرد طبق معمول توسط Treyarch در حال ساخت ـه همچنین 12 اکتبر امسال منتشر خواهد شد اطلاعات بشتر در تاریخ 17 می ....

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
بابت مورد اول مرسی. بابت مورد دوم هم از امروز هرچی بازی رو اجرا میکنم میزنه out of range 68.5khz/85 hz
والا من اطلاعاتم زیاد نیست راجع به اینا . شاید با اپدیت درایوری چیزی یا تنظیمات گرافیک حل بشه .
یه ذره هم انجمن بازیسنتر تاپیکهای مربوط به مشکلات سخت افزار و نرم افزاری خلوت شده و کمتر جواب داده میشن. ولی میتونی به اون بخش ها سر بزنی یا تو گوگل.
موفق باشی.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

• Like
Reactions: Masood1992sdt

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام،

کسی جایی سراغ داره که بشه الان توی کریسمس با قیمت خوب Battle Royal & Multi بازی رو به صورت CD Key خرید.
من اکانت BN کشور ایرانه و حتما باید CD Key باشه. نمی تونم گیفت کارت بخرم.

ممنون میشم لطفا PV

یا علی ...

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
425
سلام،

کسی جایی سراغ داره که بشه الان توی کریسمس با قیمت خوب Battle Royal & Multi بازی رو به صورت CD Key خرید.
من اکانت BN کشور ایرانه و حتما باید CD Key باشه. نمی تونم گیفت کارت بخرم.

ممنون میشم لطفا PV

یا علی ...
خیلی گرون تر میشه ،ترجیحا یه اکانت دیگه روس درست کن راحت

• Like
Reactions: saeed_sg

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام

من بازی رو خریدم به صورت CD Key. وقتی می خوام به BN اضافه کنم میگه کشور شما اجازه این کار رو نداره. با فیلتری هم این کار رو میکنم باز هم ارور میده.
کسی راهی سراغ داره برای حل این مشکل ؟

یا علی...

• Like
Reactions: saeed_sg and kamyy

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام

من بازی رو خریدم به صورت CD Key. وقتی می خوام به BN اضافه کنم میگه کشور شما اجازه این کار رو نداره. با فیلتری هم این کار رو میکنم باز هم ارور میده.
کسی راهی سراغ داره برای حل این مشکل ؟

یا علی...
من با این سیستم بتلنت آشنا نیستم ، ولی اونطوری که خونده بودم ، برای راه حل آخر از همه اینو امتحان کن : طی ترفندی باید کشور ست شده رو کانت تغییر بدید به یه جای دیگه . مثلا اینجا دوستمون یه چیزایی گفته World of Warcraft: Legion
حتما کامنت های پیرامونش هم مطالعه کن اطلاعاتت بیشتر شه . من خودم استفاده نکردم تا حالا.
یا یک اکانت جدید بساز که روی کشور دیگه باشه.
مطمئنا بازم دوستان در تاپیک های مختلف راجع بهش صحبت کردن ، فقط پیدا کردنشون سخته .

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
درود
تازه خریدم بتل ادیشن رو
الان ورژن بازی چنده؟
رفتم تو بتل دات نت ظاهرا باید 80 گیگ دان کنم اگه وسطش آپدیت بیاد دانلودم از بین نمی ره یه وقت؟
ممکنه چند روز طول بکشه دانلودش

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
درود
تازه خریدم بتل ادیشن رو
الان ورژن بازی چنده؟
رفتم تو بتل دات نت ظاهرا باید 80 گیگ دان کنم اگه وسطش آپدیت بیاد دانلودم از بین نمی ره یه وقت؟
ممکنه چند روز طول بکشه دانلودش
درود. ورژن فعلی بازی 1.10 هست.
اختلالی که پیش نمیاد ولی امشب قراره آپدیت بده اگر صبر کنی امشب بزنی دانلود بهتره

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
Blackout از فردا به مدت یک هفته رایگان میشه بازی کرد.
سلام من این بازی رو دانلود کردم رایگان ولی هر کاری میکنم بتل رویال میخاد کانکشن شه میمونه توش
فکر کنم سروراش خالیه و کسی رویال نمیزنه ؟؟درسته؟
نسخه رایگان گرفتم

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
کلا دیگه بلک اوت جوین نمیشه ! داستان چیه ؟ مولتی پلیر دیر جوین میشه تا حدودی اما بلاخره پیدا میکنه ، اما بلک اوت کلا دیگه رفته قاطی باقالیا !!!

Nat Type رو Open کردم ، Port Forward انجام دادم الان توی گیم نت تایپ اوکیه ، پینگم و سرعت دانلودمم کاملا طبیعین ! توی هیچ بازیه دیگه ایم مشکلی ندارم.همه نتم گشتم DMZ و NT و ... همرو انجام دادم اما جدا وصل نمیشه ! یعنی اصلا مچی پیدا نمیشه که بخواد وصل بشه ... ! فقطم بلک اوت اینطوریه.توی نتم پره از کسایی که این مشکل رو دارن و فرقی نداره یارو از امریکام میگفت مشکلو داره : ))

کسی راهی چیزی به ذهنش میرسه یا تونسته این مشکل رو حل کنه ؟؟؟

واقعا ناامید شدم بعده این همه سال برگشتم به سری کود ولی هنوزم همون آشغالیه که هست !

• Like
Reactions: TeTration and x-x

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
کلا دیگه بلک اوت جوین نمیشه ! داستان چیه ؟ مولتی پلیر دیر جوین میشه تا حدودی اما بلاخره پیدا میکنه ، اما بلک اوت کلا دیگه رفته قاطی باقالیا !!!

Nat Type رو Open کردم ، Port Forward انجام دادم الان توی گیم نت تایپ اوکیه ، پینگم و سرعت دانلودمم کاملا طبیعین ! توی هیچ بازیه دیگه ایم مشکلی ندارم.همه نتم گشتم DMZ و NT و ... همرو انجام دادم اما جدا وصل نمیشه ! یعنی اصلا مچی پیدا نمیشه که بخواد وصل بشه ... ! فقطم بلک اوت اینطوریه.توی نتم پره از کسایی که این مشکل رو دارن و فرقی نداره یارو از امریکام میگفت مشکلو داره : ))

کسی راهی چیزی به ذهنش میرسه یا تونسته این مشکل رو حل کنه ؟؟؟

واقعا ناامید شدم بعده این همه سال برگشتم به سری کود ولی هنوزم همون آشغالیه که هست !
از همون روز اول گفته بودم تا حالا این مدل سرور اختصاصی رو ندیده بودم،بعد یه سری از دوستان میفرمایند از isp هست و مشکل از ماست.
جدا از اینا بازی هم خودش در نوع خودش مزخرفه.اومدن بلک مارکت رسما بدتر کرده و غیر قابل دستیابی برای کسایی که کم بازی میکنن.یعنی همون لوت باکس سابق سگش شرف داشت.40 یورو فقط واسه 40 تا لول بلک مارکت، خیلی هم عالی.
اسلحه های نابرابری که یه تنه گند زده به بازی.hades برداری ملت فحشو میکشن بهت ،و جالب اینکه بازی پر از چیتره یعنی پره ولی چون خرتو خره اصلا کسی نمیفهمه چه خبره ،یه چندبار ریپلی بازی رو دیدم تازه حساب کار دستم اومد.
اکثرا نقدایی که از بازی شده،منظورم همه سایت ها هست چه خارجی چه ایرانی،از بازی ذره ای نفهمیدن و خیلی زود بهش نمره دادن متاسفانه.
تا دیدن 3 تا بخش داره زارت گفتن آره پکیج خوبیه برای آنلاین بازی کردن چون 3 تا بخش داره،
ای من قربون اون 3 بخشش برم که یکیش که اصلا کار نمیکنه(زامبی) حالا به هر دلیلی و نسبت به survival های قدیم جذابیت چندانی نداره اونهم به خاطر مپ دیزاین مزخرفشه(تا حدودی مپ کشتی خوب دراومده)
بلک اوتش هم که دیگه همه میدونن چه زهرماریه نیازی به گفتن نیست.
کلا خاک بر سرشون،حیف که اعتیاد دارم به این نوع گیم پلی، حیف

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر