Call of Duty Black Ops 4 IIII | PC

39q3_ub2xzch1yw5coojb1lig.jpg

دقایقی پیش Activision نسخه ی چهارم سری Black Ops رو معرفی کرد طبق معمول توسط Treyarch در حال ساخت ـه همچنین 12 اکتبر امسال منتشر خواهد شد اطلاعات بشتر در تاریخ 17 می ....

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
درباره بازی بگید. چطوره؟
بازیه خوبیه ولی عالی نیست نسبت به cod های قبلی.
3 قسمت اصلی داره که حتما میدونی شامل زامبی و بتل رویال و مولتی
که هر کدوم طرفدارای جدای خودشو داره ،
میشناسم کسی رو که فقط برای زامبی خریده یا فقط بلک اوت.
من خودم اصلا نتونستم نه با زامبیش، نه با بلک اوتش ارتباط بگیرم در صورتی که قبلا عاشق survival مدرن3 و aw بودمو و یادش بخیر رکورد هم میزدیم.
اما مولتی بازی دقیقا همونی هست که باید باشه چون من خودم فقط برای همین بخش گرفتم.حالتای مختلف داره مثل tdm و کنترل و دامنیشنو اینا که خودت میدونی چیان.
من از روزی که گرفتم فقط دارم tdm میزنم چون تنها بازی بود که میتونست از لحاظ سرعت درگیری و لذت تیراندازی سریع ارضام کنه و همین کار هم کرد.
دنبال بالانس بودن اسلحه و مپ و نقاط ریسپاون و غیره نباید باشی،ولی اصلا لذتی از بازی کم نمیکنه که هیچ این باعث میشه مشتاق بشی برای گشت زنی بیشتر بین اسلحه ها و بقیه موارد.من خودم چون میدونستم دارم چی میخرم و فقط یه بخش رو میخواستم کاملا راضیم و برای اوقات ریلکس کردن اعصاب سریع میرم تو بازی،
اما اگر میخوای رو همه ی بخشای بازی حساب باز کنی به نظرم یکم بیشتر تحقیق کن چون از نظر من آنچنان که باید نبود، با این حال همه ی بخش ها با کیفیت خوب در دسترسه و البته بازی یه پکیج آنلاین کامله.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
بازی خیلی خوبه ! واقعا راضیم از خرید >:D<
تا الان بلک اوت و مولتی پلیر رو بازی کردم و کاملا هم با هر دو حال کردم ^:)^ مخصوصا بلک اوت (بتل رویال) ، توی استیم تقریبا 10-11 تا بتل رویال دارم از PUBG تا RoE و IoNBR و .... ولی انصافا این از همشون بهتره :x هم نت کد خیلی قویه هم پینگ خیلی خوبه هم اینکه تعداد اسلحه ها و وسایل نقلیه زیادی توی بازی میبینین.یک سری ابیلیتی و پرکم هست که می تونن توی بازی بهتون کمک کنن.
مولتی پلیرم همون چیزایی قدیمی بود که هست ، البته ابیلیتی هم اضافه شده (من از BO1 با افتخار دیگه کال نزدم باسه همین نمیدونم قبلا هم توی انلاین ابیلیتی بوده یا نه :))) که فقط کاشکی کمی زمان شارژ شدنشون سریعتر بود.
در کل دید شخصیه خودم ، بین بتل 5 و این ، اینو ترجیح میدم چون به نظرم بتل 5 همون بتل 1 عه که دیگه به اندازه کافی زمان و وقتمو پاش گذاشتم (هر چند فکر می کنم عمر بتل 5 بیشتر باشه نسبت به این بازی مخصوصا رو پی سی)

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
دوستان شما چطوری وارد بازی میشید؟ من هرکاری توی اینترنت بود انجام دادم ولی همون اول توی Connecting to Online Service گیر میکنم و آخر سر فقط میگه Restart the game through battle.net

آنتی ویروس ها رو پاک کردم، فایروال ها خاموشه. Rule inbound & outbound دادم بهش. پورت فوروارد بود و reset factory هم کردم. ip استاتیک و داینامیکم تست کردم. با نت گوشی هم اصلاً وصل نمیشه.

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
دوستان شما چطوری وارد بازی میشید؟ من هرکاری توی اینترنت بود انجام دادم ولی همون اول توی Connecting to Online Service گیر میکنم و آخر سر فقط میگه Restart the game through battle.net

آنتی ویروس ها رو پاک کردم، فایروال ها خاموشه. Rule inbound & outbound دادم بهش. پورت فوروارد بود و reset factory هم کردم. ip استاتیک و داینامیکم تست کردم. با نت گوشی هم اصلاً وصل نمیشه.
این dns رو ست کنید 94.232.174.197
باید وارد بشه، یک بار که اوکی شد میتونین دیگه dns رو وردارین

• Like
Reactions: x-x

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ

اونطور که معلومه این نسخه هم مثل BOIII خبری از سرور برای بخش PVP نیست ! و موقع مچ میکینگ باید کلی منتظر می موندید که چند نفر با نت تایپ مشابه به شما رو پیدا کنه و حتی ساعتها هیچ پلیری پیدا نمیشد ! اکتیویژن رسما با این سیستم مزخرف کانکشن پلیرهای PC رو عمدا یا سهوا به تمسخر گرفته !

جالب اینجاست که تو نسخه بتا کلن ما که نزدیک به 5 6 نفر بودیم نمی تونستیم به هم جوین بشیم ! و با اررور NAT TYPE مواجه میشدیم و باید چند نفرمون به یکی که نت تایپش مثل ما بود جوین میشد و بعد اون به بقیه و همه میرفتیم تو ی تیم !

نسخه قبل حتی برای بخش زامبی هم خبری از DEDICATED SERVER نبود !
تو این بازی برای ارتباط با سایرین باید NAT TYPE شما علاوه بر open و یا moderate بودن باید با nat type طرف مقابل هم یکی باشه ! این از مسخره ترین اشکال راه اندازی بازی انلاین و مخصوص کنسول هاست نه pc !
برای بخش بتل رویال و زامبی سرور گذاشته اما برای pvp یا همون مودهای DTM و ... خیر !

در مورد مشکل شما باید چک بشه که آیا PACKET LOST دارید یا مشکل رو کلا از سمت ISP پیگیر باشید
هر چند تعویض ویندوز یا ساخت یک USER دیگه روی ویندوز و نصب بازی روی اون شاید مشکل رو مرتفع کنه !

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
اونطور که معلومه این نسخه هم مثل BOIII خبری از سرور برای بخش PVP نیست ! و موقع مچ میکینگ باید کلی منتظر می موندید که چند نفر با نت تایپ مشابه به شما رو پیدا کنه و حتی ساعتها هیچ پلیری پیدا نمیشد ! اکتیویژن رسما با این سیستم مزخرف کانکشن پلیرهای PC رو عمدا یا سهوا به تمسخر گرفته !

جالب اینجاست که تو نسخه بتا کلن ما که نزدیک به 5 6 نفر بودیم نمی تونستیم به هم جوین بشیم ! و با اررور NAT TYPE مواجه میشدیم و باید چند نفرمون به یکی که نت تایپش مثل ما بود جوین میشد و بعد اون به بقیه و همه میرفتیم تو ی تیم !

تو این بازی برای ارتباط با سایرین باید NAT TYPE شما علاوه بر open و یا moderate بودن باید با nat type طرف مقابل هم یکی باشه ! این از مسخره ترین اشکال راه اندازی بازی انلاین و مخصوص کنسول هاست نه pc !
برای بخش بتل رویال و زامبی سرور گذاشته اما برای pvp یا همون مودهای DTM و ... خیر !

در مورد مشکل شما باید چک بشه که آیا PACKET LOST دارید یا مشکل رو کلا از سمت ISP پیگیر باشید
هر چند تعویض ویندوز یا ساخت یک USER دیگه روی ویندوز و نصب بازی روی اون شاید مشکل رو مرتفع کنه !

من دارم روی PC بازی می کنم
برای هر دو بخش Multiplayer و Blackout بازی سرور اختصاصی داره

• Like
Reactions: ramin_m125

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی

روی bo3 و سرورهای مزخرفش باهاتون موافقم که حتی این اواخر اگر با نت سیمکارت بازی میکردی فقط میگشت دنبال لابی ای که همه از ایران باشن

اما bo4 روی pc از سرورهای اختصاصی قوی بهره میبره که من هم با نت adsl و هم با نت سیمکارت که nat type 3 هست تست کردم و هیچ مشکلی ندیدم. پیدا کردن مچ هم تاحالا هیچوقت بیشتر از ۳۰ ثانیه واسم طول نکشیده

تنها بخش زامبیش هست که اگر بخوای co-op بازی کنی از نت کاربرا بعنوان هاست استفاده میکنه

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261

دوست عزیز
مولتی و بلک اوت سرور اختصاصی دارن
مشکل نت تایپ واسه پیدا کردن گیم رو من ندیدم، open، moderate و strict رو تست کردم
واسه تیم نمیدونم
در مورد مشکل این دوستمون هم، اصلا وارد بازی نمیشه و من این مشکل رو داشتم
ویندوز هم عوض کردم و تنها چیزی که جواب داده و واسه بچه های اینجا هم قبلا جواب داده همین بوده و run a admin

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
درود

بازی جذابی هستش برای سرگرم کردن عالیه ولی هیچ وقت به Multi Player اش به بازی عالی مثل BattleField نمی رسه .

مشکلی که اساسا بنده در گیر کرده این اینترنت داغون ایران هستش من Ping ام خوب باشه دمار از روزگارشون در میارم ولی امان از روزی که Ping ام بره دخلم میارن شدید.

شانس دیگه از دست این اینترنت داغون مملکت .

ولی به دوستان پیشنهاد می کنم بازی هستش که شما رو سرگرم کنه ولی برای بنده که چندین سال هستش که BF بازی می کنم هیچ وقت نمی تونه و نخواهد توانست جای BF بگیره.

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
اکانت اشتراکی آنلاین این بازی رو از چه وبسایتی میشه تهیه کرد؟ خیلی گشتم اکثراً تموم کردن. کسی اگر میشناسه جایی رو اطلاع بده بهم

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
درود

بازی جذابی هستش برای سرگرم کردن عالیه ولی هیچ وقت به Multi Player اش به بازی عالی مثل BattleField نمی رسه .

مشکلی که اساسا بنده در گیر کرده این اینترنت داغون ایران هستش من Ping ام خوب باشه دمار از روزگارشون در میارم ولی امان از روزی که Ping ام بره دخلم میارن شدید.

شانس دیگه از دست این اینترنت داغون مملکت .

ولی به دوستان پیشنهاد می کنم بازی هستش که شما رو سرگرم کنه ولی برای بنده که چندین سال هستش که BF بازی می کنم هیچ وقت نمی تونه و نخواهد توانست جای BF بگیره.

شما بتل بزن

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
دوستان نسخه digital delux شامل سیزن بازی یا همون مپ و سلاح هایی که در اینده اضافه میشه هم هست ؟
سلاح ها که همه رایگان به بازی اضافه میشن و معمولا از طریق بلک مارکت آنلاک میشن، اما آره هم ۱۲ تا مپ مولتی گیرت میاد، ۴ تا شخصیت توی بلک اوت، ۵ تا هم دی ال سی واسه بخش زامبی. علاوه بر اینا ۱۰۰۰ تا هم cod points دریافت میکنی و ۳۰۰ تا نبولیوم پلاسما

• Like
Reactions: owj

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر