Call of Duty Black Ops 4 IIII | PC

39q3_ub2xzch1yw5coojb1lig.jpg

دقایقی پیش Activision نسخه ی چهارم سری Black Ops رو معرفی کرد طبق معمول توسط Treyarch در حال ساخت ـه همچنین 12 اکتبر امسال منتشر خواهد شد اطلاعات بشتر در تاریخ 17 می ....

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
بازی گیم پلیش واقعی نیست ؟!
یعنی از هر فاصله ای روی هد یارو بگیری بزنی میخوره ؟!:D

لگد سلاح ها رنج دات بازی و اینا بر حسب واقعیت هست یا نه ؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
بازی گیم پلیش واقعی نیست ؟!
یعنی از هر فاصله ای روی هد یارو بگیری بزنی میخوره ؟!:D

لگد سلاح ها رنج دات بازی و اینا بر حسب واقعیت هست یا نه ؟

call of duty که از قدیم همینطور بوده و شبیه ساز یا حتی نزدیک به شبیه ساز هم نیست که بخواد واقعی باشه این یک چیز مشخصی هست و مپ ها هم همیشه کوچک بودند و در فاصله نزدیک هم اکثر اسلحه در چند متری Bullet drop ندارند

ولی در blackout چون مپ خیلی بزرگه ، این قابلیت تا حدودی اضافه شده و bullet drop وجود داره .

• Like
Reactions: DeadPooLX and x-x

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
کسی اینجا به مشکل ارور "Please restsrt the game via battle.net" برخورده؟ هر کاری که میکنم همین نوشته پایین سمت چپ صفحه میاد

درود

اگر صفحه های پیشین مشاهده کرده باشید بنده هم همین مشکل داشتم با کلیک راست کردن بروی نرم افزار Battle.net و اجرای آن با قابلیت Run as Admin این مشکل بر طرف خواهد شد .

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
درود

اگر صفحه های پیشین مشاهده کرده باشید بنده هم همین مشکل داشتم با کلیک راست کردن بروی نرم افزار Battle.net و اجرای آن با قابلیت Run as Admin این مشکل بر طرف خواهد شد .
این کار + تقریبا همه روش های دیگه که توی نت هست (نصب دوباره Battle.net، بستن Battle.net با task manager و باز کردن دوباره، اسکن کردن بازی، چک کردن برای آپدیت، غیر فعال کردن آنتی ویروس و فایروال) رو انجام دادم ولی مشکل حل نشده.

مشکل هم صد درصد از سی دی کی و فلان نیست چون بازی رو یکی از این سایت های ایرانی با وب مانی مستقیما روی اکانت برام خریده و وقتی توی سایت بتل نت وارد اکانت میشم بازی کاملا فعال هست برای من

آخرین ویرایش:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
این کار + تقریبا همه روش های دیگه که توی نت هست (نصب دوباره Battle.net، بستن Battle.net با task manager و باز کردن دوباره، اسکن کردن بازی، چک کردن برای آپدیت، غیر فعال کردن آنتی ویروس و فایروال) رو انجام دادم ولی مشکل حل نشده.

یک کار دیگه ای هم بکن، به امید خدا مشکلت حل بشه.

یک دندون شکن بگیر و نصب کن و با IP کشور مثلا هلند وصل شو بزار فایل ها از سرور دریافت کنه و وارد منو اصلی بازی بشی و چند دقیقه ای انلاین بازی کن .

از بازی خارج شو دوباره تست کن.

=============================

دوستان متاسفانه خبری منتشر شده مبنی بر این که بازی COD:Black OPS 4 تاثیر بدی بروی SSD می زاره و میزارن Write یا نوشتن بروی SSD شدیدا بالا می بره و باعث میشه عمر SSD کم بشه.

اگر راه حلی براش دارین دوستان بگید لطفا ما SSD داریم با این شرایط گرونی دیگه نمیشه خرید .

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
یک کار دیگه ای هم بکن، به امید خدا مشکلت حل بشه.

یک دندون شکن بگیر و نصب کن و با IP کشور مثلا هلند وصل شو بزار فایل ها از سرور دریافت کنه و وارد منو اصلی بازی بشی و چند دقیقه ای انلاین بازی کن .

از بازی خارج شو دوباره تست کن.

=============================

دوستان متاسفانه خبری منتشر شده مبنی بر این که بازی COD:Black OPS 4 تاثیر بدی بروی SSD می زاره و میزارن Write یا نوشتن بروی SSD شدیدا بالا می بره و باعث میشه عمر SSD کم بشه.

اگر راه حلی براش دارین دوستان بگید لطفا ما SSD داریم با این شرایط گرونی دیگه نمیشه خرید .
اینم حل نکرد مشکل رو

من الان توی فروم های خارجی و ردیت که دارم نگاه میکنم مثل اینکه خیلیا این مشکل رو دارن و بعضیا فقط با تغییر دادن ISP تونستن بازی کنن، یعنی حتی باز کردن پورت توی مودم هم جوابگو نیست

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
اینم حل نکرد مشکل رو

من الان توی فروم های خارجی و ردیت که دارم نگاه میکنم مثل اینکه خیلیا این مشکل رو دارن و بعضیا فقط با تغییر دادن ISP تونستن بازی کنن، یعنی حتی باز کردن پورت توی مودم هم جوابگو نیست

ببین می تونی از یک DNS Server دیگه استفاده کنی.

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
اینم حل نکرد مشکل رو

من هم همین مشکل یهو واسم پیش اومد
یک بار شد، با ادمین حل شد.
دفعه بعد حتی ویندوز هم عوض کردم نشد
نهایتا بعد از این دوتا کار درست شد:
اینا رو هم امتحان کنید:
-از برنامه geforce experience در تنظیمات In-game overlay رو خاموش کنید
-این dns رو ست کنید 94.232.174.197

جالبه بعدش هم dns رو غیر فعال کردم و هنوز مشکلی نداشتم دیگه

• Like
Reactions: Big Band

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
برای مشکلی که گفتید برای من هم 2روز پیش ، پیش اومد. بعد با اینترنت دومم یعنی مخابرات رفتم ، یک سری فایل دانلود کرد و درست شد و دفعه بعد با اینترنت خودم رفتم.

call of duty قبلی هم این مشکل رو داشت ، یعنی قضیه این بود که بازی میخواست مثلا در 5 ثانیه ، 20 مگ فایل رو دانلود کنه و اگر سرعت شما این اجازه رو به شما نمیداد ، میگفت دوباره بازی رو از اول باز کن.
این دفعه هم احتمالا برای دوستانی که با امتحان همه ی راه ها به جوابی نرسیدن همینطور باشه .
با یک اینترنتی که سرعتش خیلی بالا باشه تست کنید ببینید درست میشه یا نه .( از اینترنت سیم کارت استفاده کنید اگر اینترنت دیگه ای ندارید )

• Like
Reactions: Big Band and x-x

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
من هم همین مشکل یهو واسم پیش اومد
یک بار شد، با ادمین حل شد.
دفعه بعد حتی ویندوز هم عوض کردم نشد
نهایتا بعد از این دوتا کار درست شد:
اینا رو هم امتحان کنید:
-از برنامه geforce experience در تنظیمات In-game overlay رو خاموش کنید
-این dns رو ست کنید 94.232.174.197

جالبه بعدش هم dns رو غیر فعال کردم و هنوز مشکلی نداشتم دیگه
دستت درد نکنه، قبلا Nvidia overlay رو غیر فعال کرده بودم ولی با تغییر DNS درست شد

برای مشکلی که گفتید برای من هم 2روز پیش ، پیش اومد. بعد با اینترنت دومم یعنی مخابرات رفتم ، یک سری فایل دانلود کرد و درست شد و دفعه بعد با اینترنت خودم رفتم.

call of duty قبلی هم این مشکل رو داشت ، یعنی قضیه این بود که بازی میخواست مثلا در 5 ثانیه ، 20 مگ فایل رو دانلود کنه و اگر سرعت شما این اجازه رو به شما نمیداد ، میگفت دوباره بازی رو از اول باز کن.
این دفعه هم احتمالا برای دوستانی که با امتحان همه ی راه ها به جوابی نرسیدن همینطور باشه .
با یک اینترنتی که سرعتش خیلی بالا باشه تست کنید ببینید درست میشه یا نه .( از اینترنت سیم کارت استفاده کنید اگر اینترنت دیگه ای ندارید )

اتفاقا من خودم فقط نت موبایل استفاده میکنم که اون لحظه با سرعت 10 مگ دانلود کرده بودم بازی رو، مثل اینکه مشکل از همون DNS بودش

• Like
Reactions: ramin_m125

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر