Call of Duty Black Ops 4 IIII | PC

39q3_ub2xzch1yw5coojb1lig.jpg

دقایقی پیش Activision نسخه ی چهارم سری Black Ops رو معرفی کرد طبق معمول توسط Treyarch در حال ساخت ـه همچنین 12 اکتبر امسال منتشر خواهد شد اطلاعات بشتر در تاریخ 17 می ....

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
بازی رونمایش شد انگار و بخش سینگل هم نداره
خدارو شکر امسال لازم نیس الکی دانلود و حذفش کنیم:D ولی از شوخی گذشته با سینگل نسخه قبل فکر میکردم باز سینگل بهتری میسازن ولی ب کل زدن حذف کردن:-?
ببینیم بتل چیکار میکنه>:D<

• Like
Reactions: raya2

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
الان مراسم رونمایی رو دیدم. خیلی ناامید شدم. قشنگ هیچ نو آوری توی بازی نیست. نه اینکه بخوام الکی بکوبمش. واقعا هیچ نو آوری توی بازی ندیدم. واقعا نمیدونم دارن چیکار میکنن. بخش سینگل هم که نداره. مود زامبی هم که واقعا من جای اونا خسته شدم از بس ساختن اش، چه برسه به اینکه بازیش کنم. چند وقت پیش وقتی Activation اعلام کرد که Destiny پرفروش ترین بازیش بوده و از Call of duty هم بیشتر فروش کرده، همون موقع حدس زدم که قراره روی استیم منتشر نشه. واقعا میخواستم این نسخه رو بخرم ولی فکر کنم بهتره برم سمت بتل.

AMIR$

کاربر سایت
Jan 7, 2012
253
نام
امیر
چه بهتر که سینگل نداره با اون افتضاح بخش داستانی wwll تکلیف من که روشنه دیگه اون حجم کذایی دانلود نمیکنم و :-&

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
یک زمانی call of duty خودش پلیر هارو با انواع ایده ها و نوآوری های جدید سورپرایز میکرد ، الان ولی کارش شده یک کپی کاری از بازی سال قبل خودش به اضافه چندتا چیز دیگه از بازی های دیگه که ایندفعه رسیدن به rainbow six .
call of duty 2 و 4 که شاهکار های زمان خودشون بودند و آدمو چه در مولتی چه در سینگل کاملا میخکوب میکردند ، این جدید ها فقط شده انگار رفع تکلیف که یک بازی همینطوری هر سال داده باشند و هر سال هم با یک ترفند جدید از این به بعد مردمو گول میزنند ، سال پیش برگشت به ریشه ها و جنگ جهانی ، امسال هم بتل رویال .( خود منم سال پیش بعد 3-4 نسخه که نخریدم؛ گول خوردم و 60دلار دادم )
این بازی اگر اسمش call of duty نبود ، مثلا X بود ، خیلی قابل قبول تر بود تا اینکه هرسال یک چیز نصفه و داغون با اسم بزرگ call of duty بندازن به مردم.
دوستانی هم که از بازی سال پیش دفاع میکنند ، به جای اینکه 2هزار تومن بدن و کرک بازی کنند ، 60 دلار از دسترنج خودشون بدن بعد ببینند بازی ارزش داره و قشنگ هست یا نه .(بازی در حد همون کرک بازی کردن خوب بود)

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دوستان، بازی بخش داستانی داره؟
چوت شایعه شده بود حذف کردن!

آنلاینه

با این هزینه های بالا قیمت دلار که داره به 20 می رسه بهتره همه بازی ها انلاین بشوند چون نمی شه در آینده سیستم ارتقا داد (یک گرافیک فقط می شه 20 میلیون)

دل آدم هم نمی سوزه

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
آنلاینه

با این هزینه های بالا قیمت دلار که داره به 20 می رسه بهتره همه بازی ها انلاین بشوند چون نمی شه در آینده سیستم ارتقا داد (یک گرافیک فقط می شه 20 میلیون)

دل آدم هم نمی سوزه
متوجه نشدم!
خب برای آنلاین بازی کردن هم باید سیستم رو ارتقا بدیم دیگه! بازی آنلاین کارت گرافیک نمی خواد؟ در هر صورت، ارتقای سیستم واجبه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر