Microsoft | E3 2018 Press Conference

بیشتر منتظر کدام نمایش یا رونمایی هستید؟ (رویدادهای با حداقل شانس معرفی)


  • مجموع رای دهنده‌ها
    114
  • نظرسنجی بسته شده است .

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
5,686
19,900
نام
ali
همانند هر سال انتظار میرود مایکروسافت با کنفرانس خبری در E3 پیش رو حضور داشته باشد. پارسال توجه اصلی تیم اکس باکس در مراسم به Xbox One X و قدرت سخت افزاری ان معطوف بود ولیکن حال یکسال گذشته است و همه چه دارندگان X1 و چه غیر آنها منتظر محتویات جدید انحصاری هستند.

زمان رسمی کنفرانس:
بیست و یکم خرداد، ساعت نیم بامداد


یکی از نقاط تفاوت امسال با سالهای گذشته بدین گونه است که مایکروسافت تقریبا هیچ عنوان بزرگی را که از قبل معرفی کرده باشد به عنوان حاضر در این مراسم ندارد. به بیان بهتر امسال هر چه که هست باید منتظر رونمایی های جدید باشیم. شاید این مسله به سیاست جدید تیم اسپنسر برمیگردد که نمیخواهند همچون گذشته بازی ها را پیش از موعد معرفی کنند تا به دنبال ان فشار طرفداران و رسانه ها دست انداز توسعه پروژه ها شود. این سیاست از سمت ناشرین دیگری همچون بتزدا، EA، اکتیویژن و... اعمال میشود ولیکن باید ببینیم برای مایکروسافت به عنوان یک کمپانی توسعه دهنده پلتفرم جواب میدهد یا خیر.

لیست استدیو ها و پروژه های مرتبط با مایکروسافت استدیو:



343 Industries
پروژه های قطعی: Halo 6
پروزه های احتمالی: عنوان جدیدی از Halo در سبکی غیر از شوتر اول شخص | Halo: MCC برای PC

استدیو 343 Industries پیش تر به صورت لفظی جدیدترین نسخه این سری یعنی Halo 6 را تایید کرده است و قطعا میدانیم این بازی در حال ساخت است. اما انچه که از شواهد برمی اید احتمالا این بازی در سال 2018 عرضه نخواهد شد و به سال 2019 موکول میشود. یکی از اصلی ترین دلایل ان را میتوان افزایش کیفیت محصول نهایی با طولانی تر شدن زمان توسعه بازی دانست. Halo 5 علارقم کیفیت قابل قبول در بخش چند نفره ولیکن در کسب رضایت طرفداران این سری در بخش داستانی به مشکل خورد و یکی از سریع ترین واکنش های این استدیو اعلام تمرکز بیشتر نسخه جدید بر روی مستر چیف بود. همچنین انها با استخدام نیروهای جدید و توانا همچون Paul Crocker (کارگردان روایت داستانی Batman Arkham City و...) و Jeremy Cook (کارگردان هنری Halo Wars 2) سعی در بالا بردن کیفیت هر چه بیشتر Halo 6 به عنوان یک محصول killer app دارند. همچنین در جدیدترین اگهی استخدامی استدیو 343 نیاز به یک طراح ارشد گرافیک که مجذوب 4K/60FPS باشد برای عنوان اول شخص بعدی Halo اشاره شده است.
به هر جهت Halo 6 چه در سال 2018 و یا 2019 عرضه شود E3 پیش رو بهترین فرصت برای نمایش بازی میباشد.

سری بازیهای Halo جدا از عناوین اصلی که به صورت اول شخص عرضه میگردند در سبک های مختلفی دیگر همچون استراتژیک و غیره با همکاری استدیوهای ثالث هم ظاهر شده اند. دنیای غنی هیلو پتانسیل ساخت بازیهای متنوع بسیاری دارد و همیشه شایعه ساخت اثری از هیلو در یک سبک متفاوت وجود دارد. هر چند با احتمال قوی تر حضور Halo 6 شانس حضور نسخه فرعی از این سری در E3 پیش رو کمرنگ تر میشود ولیکن به هر جهت اتفاق هر چیزی ممکن است.

بسیاری خواهان عرضه Halo: MCC بر روی PC هستند و استدیو 343 هم اعلام کرده است به این مسله اگاهند ولیکن در حال حاضر هیچ برنامه ایی برای اعلام رسمی ان ندارند. با توجه به کمتر شدن حساسیت دارندگان کنسول Xbox نسبت به عرضه انحصاری هایشان بر روی PC، انتظار میرود بالاخره این اتفاق ممکن شود. هر چند بعید است در کنفرانس اصلی Xbox رخ دهد و به کنفرانس مخصوص PC منتقل شود.
در اخرین خبر فیل اسپنسر به صورت واضح اعلام کرد برای اوردن تجربه رسمی هیلوهای کلاسیک به PC بسیار هیجان زده هستند.

2000px-Xbox_one_logo.svg.png



Playground Games

پروژه های قطعی: Froza Horizon 4 | نسخه جدید سری بازیهای Fable

از انجایی که میدانید عرضه یک نسخه جدید از سری بازیهای مسابقه ایی Forza در ابتدای پاییز تبدیل به روتین صنعت گیم شده و امسال طبق سنت نوبت Forza Horizon 4 میباشد و حال اقای Fernanda Delgado مدیر Xbox در اسپانیا و پرتغال به صورت رسمی تایید کرد که این بازی در E3 پیش رو معرفی خواهد شد. توقعات باتوجه به عملکرد استدیو پلی گراند در سه نسخه قبلی بسیار بالا رفته و باید ببینیم انها با رهبری رالف فولتون میتوانند باری دیگر از پس انتظارات به خوبی برایند یا خیر!

همانطور که سری Forza Horizon هر نسخه بزرگ و بزرگتر میشد، استدیو پلی گراند هم در کنار ان رشد کرد تا انکه در سال 2017 اعلام کردند ساختمان دومی به منظور ساخت عنوانی غیر ریسینگ تاسیس کرده و افراد کارکشته صنعت گیم که در پروژه هایی همچون MGS، GTA V و... فعال بوده هم به استخدام دراورده اند. پرسش، حدس و گمان ها درباره پروژه جدید این استدیو که در اوج به سر میبرد ذهن بسیاری را مشغول کرده بود تا زمانی که یوروگیمر از راه رسید و با توجه به منابع معتبری که دارد مهر تاییدی بر شایعه های ساخت فیبل جدید توسط استدیو پلی گراند زد. البته با توجه به اینکه ساخت این اثر در ابتدای راه خود میباشد بعید است در مراسم پیش رو حضور داشته باشد.

2000px-Xbox_one_logo.svg.png



Moon Studios

پروژه های قطعی: Ori and the Will of the Wisps
پروژه های احتمالی : عنوان انحصاری جدید با موتور Unity

استدیو Moon در E3 سال 2017 با نمایشی بسیار زیبا دنباله عنوان موفق و تحسین شده Ori را با نام Ori and the Will of the Wisps برای W10 و X1 بدون تاریخ عرضه مشخصی معرفی کرد. حال پس از گذشت یکسال سکوت خبری انتظار میرود این استدیو در ای تری پیش رو تاریخ عرضه بازی را برای انتهای 2018 و یا ابتدای 2019 تایید کند.

در جدیدترین اگهی استخدام این استدیو ذکر شده است انها به دنبال برنامه نویسهایی مسلط به موتور یونیتی برای پروژه ایی معرفی نشده در کنار Ori هستند. حال این پروژه دوم هر چه که باشد باتوجه به روابط حسنه انها با مایکروسافت احتمال انحصاری بودنش بسیار زیاد میباشد.
2000px-Xbox_one_logo.svg.png



The Coalition​
پروژه های قطعی: Gears of War 5
پروژه های احتمالی: Perfect Dark جدید

استدیو مذکور پس تغییر نام ان از بلک تاسک به کوالیشن به صورت واضح و رسمی اعلام کرد محور اصلی فعالیت انها بر روی ساخت بازیهای جدید براساس سری گیرز میباشد و راحت میتوان گفت ساخت Geow 5 قطعی میباشد و در حال پشت سر گذاشتن مراحل توسعه در سکوت خبری است. اما نکته قابل توجه به همکاری کوالیشن با استدیو Splash Damage برای ساخت بخش تکنفره Geow جدید میباشد، در جدیدترین لیست استخدامی های استدیو انگلیسی SP شاهد پست هایی برای بخش تکنفره سری گیرز از جمله طراح داستان، کارگردان سینمایی و ... میباشیم. این استدیو پیش در توسعه بخش مولتی پلیر بازی Geow 4 با کوالیشن همکاری کرده بود.

استدیو کاندایی Storylab که در ضبط موشن کپچر Geow 4 با کوالیشن همکاری کرده بود و جز همکاران رسمی مایکروسافت میباشد در وبسایت خود از ساخت Ip جدیدی با همکاری با کوالیشن خبر داد ولیکن مایکروسافت بعد از گذشت چند روز واکنش نشان داد و تنها اعلام کرد استدیو کوالیشن صرفا بر روی سری Geow مشغول خواهد بود. اما بسیاری احتمال میدهند منظور از Ip جدید ریبوت سری Perfect Dark میباشد که چندی پیش شایعه های ان در کنار Fable جدید مطرح شد و حتی مجری برنامه Unlocked سایت IGN با اتکا به منابع خود به این شایعه قوت بخشید.
2000px-Xbox_one_logo.svg.png


Studio Gobo​
پروژه های احتمالی : عنوانی AA و یا AAA به صورت انحصاری برای مایکروسافت

استدیو Gobo سال گذشته کمی پیش از E3 در توییتر اعلام کرد در حال همکاری با مایکروسافت هستند و نمیتوانند برای انتشار اطلاعات بیشتر از این همکاری صبر کنند ولیکن برخلاف انتظار در E3 گذشته خبری از انها نشد و حال به نظر میرسد همه چیز به امسال موکول شده است.

با توجه به تعداد اعضای این استدیو و پروژه های مختلفی که با ناشرین دیگر همانند یوبیسافت در دست دارند بعید است به تنهایی عهده دار ساخت عنوانی بزرگ برای Xbox باشند و شاید همکاری به ساخت یک بازی AA ختم میشود.

همانطور که انتظار میرفت قرارداد میان مایکروسافت و استدیو Gobo به یک بازی AA ختم شد. Miami Street یک عنوان ریسینگ F2P میباشد که به صورت دسترسی زودهنگام برای PC عرضه شده است.


2000px-Xbox_one_logo.svg.png

new-website.jpg
اقای Darrel Gallagher بیش از بیست سال در صنعت بازیهای ویدیویی حضور پررنگی دارد، از جمله حضور پنچ ساله در سونی، دو سال در راک استار، و بیش از ده سال در استدیو کریستال داینامیک که هفت سال سمت مدیریت را برعهده داشته و پس از ان دو سال در اکتیویژن به عنوان مدیر تولید مشغول بود. حال وی سه ماهی میباشد که به عنوان یکی از اعضای ارشد به تیم مدیریتی Xbox ملحق شده است.
باتوجه به اگهی اخیر مایکروسافت که خواهان استخدام افراد با استعداد و باتجربه در توسعه IP جدید AAA واقع در سانتا مونیکای امریکا میباشد، به نظر میرسد اقای Darrel Gallagher قرار است در E3 پیش رو به صورت رسمی به عنوان مدیر رسمی این استدیو تازه تاسیس معرفی و درباره اهداف این استدیو صحبت شود، چرا که در سابقه کاری وی فعالیت در منطقه سانتا مونیکا به چشم میخورد.

2000px-Xbox_one_logo.svg.png


پروژه های قطعی: Age of Empires 4 برای PC
پروژه های احتمالی: Age of Empires 4 برای Xbox
پس از تعطیلی استدیو Ensemble و به مشا رفتن اینده سری بازیهای Age of Empires به عنوان یکی از محبوبترین های سبک استراتژیک ریل تایم بالاخره بعد از سالیان دراز فیل اسپنسر این سری را احیا کرد و در گیمزکام سال 2017 نسخه چهارم این سری با نام Age of Empire 4 معرفی شد. برخلاف انتظار بسیاری که فکر میکردند AoE 4 توسط تیم داخلی Decisive Games قرار است توسعه یابد وظیفه ساخت این بازی به استدیو ترد پارتی کارکشته و شناخته شده ی Relic Entertainment واگذار شد. باتوجه به عدم حضور مایکروسافت در کنفرانس PC در E3 پیش رو ممکن است نمایش احتمالی بازی AoE 4 به کنفرانس اصلی Xbox همراه با اعلام ساپورت رسمی کنسولهای خانواده Xbox از موس و کیبورد منتقل شود.

2000px-Xbox_one_logo.svg.png



 
آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
1,810
1,936
نام
سامان
دیروز کپکام رفته بود مقر مایکروسافت چند وقت پیش هم Sega رفته بود که بعدش شایعه ونکوییش ۲ انحصاری اومده بود
 

FUTURE

کاربر فعال
Aug 20, 2014
2,884
27,568
نام
Alireza
میدونم خیلیا از جمله خودم منتظر بازیای بزرگ مثل Halo 6 و Forza Horizon 4 و ... هستیم ولی بزرگترین سوال من اینه که آیا Below رو بالاخره می‌بینیم؟! :|
بازی 5 سال قبل تو E3 2013 معرفی شده!! هر سال هم منتظرشم ولی خبری نمیشه :|
در کل امیدوارم که Cuphead ِ امسال Below باشه <:-PCuphead هم چند سال سرکارمون گذاشت و بالاخره اومد و بدجوری هم ترکوند. جوری که میشه گفت بهترین انحصاری Xbox تو 2017 بود... بنظرم Below هم این پتانسیل رو داره...
 

Prince78

ناظم انجمن
Jul 18, 2011
3,207
2,898
نام
عارف
میدونم خیلیا از جمله خودم منتظر بازیای بزرگ مثل Halo 6 و Forza Horizon 4 و ... هستیم ولی بزرگترین سوال من اینه که آیا Below رو بالاخره می‌بینیم؟! :|
بازی 5 سال قبل تو E3 2013 معرفی شده!! هر سال هم منتظرشم ولی خبری نمیشه :|
در کل امیدوارم که Cuphead ِ امسال Below باشه <:-PCuphead هم چند سال سرکارمون گذاشت و بالاخره اومد و بدجوری هم ترکوند. جوری که میشه گفت بهترین انحصاری Xbox تو 2017 بود... بنظرم Below هم این پتانسیل رو داره...
Below فکر کنم کنفرانس معرفی xbox one بود:-? کاملا پتانسیل داره این!
بجز اینا امیدوارم ماکروسافت چنتا نمایش درست حسابی داشته باشه. حد اقل این دو سال پایانی عمر one رو برنامه پروپیمون داشته باشه... کاری که سونی 2013 برای نسل قبلش کرد و تاثیر کمی در هد استارت نسل جدیدش نداشت!

ویرایش: الان چک کردم دیدم e3 معرفی شده بود ولی یادمه یک تصویر کوچیک در داشبورد کنسول توی کنفرانس معرفی از بازی بود...
ویرایش 2 : لینک . :D
 
آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
5,686
19,900
نام
ali
یک بنده خدایی از مایک ایبارا پرسیده اخر هفته چی بازی میکنی که پاسخ داده: سیزس13 دیابلو، بتای Sea of thieves و یک بازی ایی که هنور منتشر نشده و درباره اش نمیتونه حرف بزنه !

Diablo 3 Season 13, Sea of Thieves final beta, and a game not out yet that I can’t talk about yet. :o

Mike Ybarra on Twitter

بعد از اون هم Xbox Inside امشب برگذار میشه، یک برنامه ایی بین PSX سونی و نینتندو دایرک هست و هدف اصلی اینکه فاصله گیمرها با بازیساز ها رو کمتر کنند و مخاطبین بیشتر در جریان ساخت بازیها قرار بگیرند. تو این قسمت مثل اینکه قراره درباره Sea of thieves صحبت بشه و ....


Announcing Inside Xbox, Premiering March 10th
 

NaRiiMaN

کاربر فعال
Jun 5, 2010
2,593
10,423
نام
نریمان
Battletoads چی شد؟ یه مدت خیلی راجع بهش حرف و حدیث بود. اواتار خود فیل هم بود یه مدتی. امیدوارم کنسل نشده باشه.
 

FUTURE

کاربر فعال
Aug 20, 2014
2,884
27,568
نام
Alireza
2018-03-14_180145.jpg
بزرگترین حضور مایکروسافت در تاریخ E3 :-?
مکان برگزاری مراسم هم به Microsoft Theater منتقل شده که به گفته‌ی خودشون هم فضا و آزادی عمل بیشتری توش دارن و هم طرفدارای بیشتری رو می‌تونن توش جا بدن...قضیه یه جورایی مثل EA شده که خودشون رو از بقیه‌ی E3 جدا کردن و روی طرفدارای خودشون تمرکز کردن. امسال زمان معرفی‌ بازیهای بزرگ، منتظر سروصدای خیلی بیشتری از طرف طرفدارا باشید :D <:-P
اون بزرگترین حضور مایکروسافت هم امیدوارم فقط به قضیه‌ی مکان بزرگتر و طرفدارای بیشتر خلاصه نشه و از نظر نمایشا هم بهترین و بزرگترین باشه <:-P
 

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
3,640
4,428
نام
سهيل
محل کنفرانس ماکروسافت به Microsoft Theater انتقال پیدا کرده که خیلی بزرگ تر از Galen Center هستش.امیدوارم به قول دوستان فقط فضا بزرگ تر نشده باشه و یک مراسم خیلی بهتر حاضر کرده باشن.

The theatre auditorium seats 7,100 and holds one of the largest indoor stages in the United States

عکسای محل برگذاری :







 
آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
5,686
19,900
نام
ali
View attachment 85200
بزرگترین حضور مایکروسافت در تاریخ E3 :-?
مکان برگزاری مراسم هم به Microsoft Theater منتقل شده که به گفته‌ی خودشون هم فضا و آزادی عمل بیشتری توش دارن و هم طرفدارای بیشتری رو می‌تونن توش جا بدن...قضیه یه جورایی مثل EA شده که خودشون رو از بقیه‌ی E3 جدا کردن و روی طرفدارای خودشون تمرکز کردن. امسال زمان معرفی‌ بازیهای بزرگ، منتظر سروصدای خیلی بیشتری از طرف طرفدارا باشید :D <:-P
اون بزرگترین حضور مایکروسافت هم امیدوارم فقط به قضیه‌ی مکان بزرگتر و طرفدارای بیشتر خلاصه نشه و از نظر نمایشا هم بهترین و بزرگترین باشه <:-P
البته تو مکان برگذازی E3 کنار باقی کمپانی ها غرفه با اسم Mixer دارند (تقریبا یک چهارم سونی میشه) ولی خب مثل اینکه اصل کاری رو جا به جا کردند بردند بیرون تو ساختمون خودشون :D

microsoftfloorplans0yqgz.png
 

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
168
197
نام
Ro.s
به قرآن حرکتشون عالیه! تئاتر مایکرو جایی که توش همیشه گیم اواردز برگزار میشه:D:D:D جف هم همیشه اونجا ی سری چاخان میکنه در میره:D:D:D
ب هر حال خوشحال میشم اسپنسر چاخان نکنه مثل جف عزیز(:D:D:D:D) و بیاد واقعا ی لشکر بازی خفن معرفی کنه!(نه ایندی!)
پ.ن:بچه ها دمتون گرم از این پوشش خبری:Dمنابع تونو بهم بدید بیام کمک دستتون!
 

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
5,686
19,900
نام
ali
البته تو مکان برگذازی E3 کنار باقی کمپانی ها غرفه با اسم Mixer دارند (تقریبا یک چهارم سونی میشه) ولی خب مثل اینکه اصل کاری رو جا به جا کردند بردند بیرون تو ساختمون خودشون :D

View attachment 85202
من فکر میکردم این مایکروسافت تئاتر نسبتا دور باشه ولی مثل اینکه به محل اصلی برگذاری E3 خیلی نزدیکه

1.jpg
 

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
1,810
1,936
نام
سامان
اینا که همچین جایی داشتن چرا میرفتن اونجا کنفرانس میدادن تا الان !! اندازه کل سالن وسعت داره :D
 

FUTURE

کاربر فعال
Aug 20, 2014
2,884
27,568
نام
Alireza
ولی بزرگترین سوال من اینه که آیا Below رو بالاخره می‌بینیم؟! :|
خب مثل اینکه سریعا جوابمو گرفتم :D<:-P
'Below' is going to come out this year, seriously
سازنده‌ها گفتن که در نظر دارن Below رو امسال عرضه کنن و بیشتر مراحل توسعه تکمیل شده <:-P:
"I still can't say the exact date, but we are aiming for this year -- although we've said that over and over, so," Piotrowski says. "We have all the systems in place and now we're kind of going deeper and deeper through the world, and polishing and trying to just get it all packaged up."
با این حال از اینجور وعده‌ها خیلی دادن و اصلا و ابدا اطمینان ندارم به اینا...این از اون مواقعی هستش که تا بازی رو خودم استارت نزنم، باور نمی‌کنم عرضه شده :D:|
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟