نمایشگاه/رویداد Bethesda E3 2018 Press Conference

امتیاز شما به کنفرانس چند خواهد بود

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

Results are only viewable after voting.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
لینک های استریم کنفرانس

Twitch | Mixer | YouTube | Twitter | Facebook |
Bethesda.net
sorp_dcsxyvbw4ao_8gr1.jpg

درود . این روز رو یادتون باشه ....
خوب سال جدید , E3 جدید و بالطبع کنفرانس جدید Bethesda :-bd امسال هم قرار Bethesda برای چهارمین سال پیاپی توی E3 کنفرانس برگزار کنه زمان دقیقش به وقت ما میشه دوشنبه 21 خرداد ساعت 06:00 صبح امسال درصد این که عنوان جدید BGS معرفی بشه 50 50 ـه پس خودوتون رو واسه هرچیزی اماده کنید Creating Something Special :">....

9d4y_logo-1.jpg

عنوان جدید
Bethesda Game Studios
گل سر سبد Bethesda Softworks حضورش توی کنفرانس امسال هنوز تایید نشده ولی گمانه زنی و شایعات مختلفی پیرامون بازی جدیدشون ایجاد شده که درصد حضور تیم تاد هاوارد رو توی این E3 واسه نمایش بازی جدیدشون زیاد میکنه اگه شایعات رو در نظر نگیریم از طرفی بتزدا هایپ زیادی رو دور بر کنفرانس امسالش داره ایجاد میکنه که به گفته اقای پیت هاینس قراره برا همه کس و همه نوع سلیقه ای چیزی رو نمایش بدن و همینطور قرار بزرگترین E3 رو از نظر مدت زمان برگزاری رو داشته باشن از یـ طرف دیگه ای هم که BGS بیشتر از همه ی استدیو های بتزدا تا الان استراحت کرده همه اینا باعث میشه که احتمال اینکه بمب مگاتونیشون رو وسط E3 امسال منفجر کنه زیاده بمبی که تا الان Starfield نام گرفته ترد مارکی که زنیمکس مالک بتزدا دائم داره تمدیدش میکنه و احتمال میره که این ترد مارک مربوط به BGS و اسم بازی جدیدشون باشه . بازیی که به گفته تاد هاوراد تو مصاحبه اخیرش سبکش علمی تخیلیه و افراد زیادی (چیزی بالغ بر 300 نفر) دارن روش کار میکنن و طبق شایعات منتشر شده اخیر قراره خیلی بزرگ باشه خیلی و که خوب ظاهرا نمیخوان به این راحتیا قبل E3 معرفیش کنن ! فعلا باید صبر کرد و دید ایا قصد منفجر کردن این بمب رو تو E3 امسال دارن یا موکولش میکنن به E3 بعدی​

Fallout 3 Anniversary Edition/Collection
بتزدا زیاد علاقه ای به Remaster کردن عناوینش نشون نداده تا الان (البته که Skyrim رو همین چند وقت پیش ریمستر کرد) ولی خوب گفتن که زیاد علاقه ای به این کار ندارن با این حال چیزی که ذهن ها رو میتونه سمت چنین ایده ای بکشونه اینه که امسال سالگرد 10 سالگی Fallout 3 محسوب میشه یکی از موفق ترین بازی های بتزدا واسه همین انتظار میره یـ حرکتی سر این عناون واسه ریمستر کردنش یا حتی یـ کالکشن ازش به همراه نسخه ی نیو وگاس واسه کنسولای نسل هشت بزنه​

y6en_logo-2.jpg

DLC داستانی برا The Evil Within 2
Tango Gameworks
پارسال تونسنت با نسخه ی دوم The Evil Within به موفقیت خوبی دست پیدا کنه البته که زیاد نتونست از نظر تجاری بازیش رو به موفقیت برسونه با این حال ظاهرا بتزدا نمیخواد بیخیال این عنوان بشه طبق یـ سری شایعات ظاهرا قراره واسه TEW 2 یـ DLC داستانی منتشر کنه که خوب دور از ذهن نیست چون واسه نسخه ی اول هم همین کار رو کردن باید منتظر بود و دید

87pf_logo-3.jpg

به احتمال زیاد حضور نخواهد داشت
Zenimax Online
توی این چند سال اخیر همیشه نقل مجلس هر ساله بتزدا تو کنفرانس های E3 بوده ولی خوب چیزی که باعث میشه حضورش رو توی کنفرانس امسال تقریبا منتفی بدونیم اینه که بسته گسترش دهنده جدید بازیش به نام Summerset امروز ینی 21 May منتشر میشه و هیچ دلیل برا حضور پیدا کردن در E3 امسال نخواهد داشت مگر اینکه بتزدا به بخواد به رسم هر ساله و به اجبار برا پر کردن زمان کنفرانسش دوباره نمایش داشته باشه که به شخصه احتمالش رو خیلی کم میدونم البته اگه همه چیز طبق برنامه مورد نظرمون پیش بره قطعا نباید حضور پررنگی داشته باشه

8ixs_logo-4.jpg

DLC جدید و به احتمال زیاد Stand Alone برای عنوان Prey (استدیو شهر آستین تگزاس)
Arkane Studios
شامل دوتا استدیو میشه استدیوی واقع در شهر استین ایالت تگزاس پارسال عناون Prey رو منتشر کرد و به موفقیت نسبتا خوبی دست پیدا کرد . میشه گفت DLC داستانی Prey کاملا حتمی ـه چون خودشون چندین بار به صورت مخفی بهش اشاره کردن به تازگی تصویری از لیست اچیومنت بازی منتشر شده که اشاره به این DLC داره که قرار روی کره ماه اتفاق بیوفته یـ گیف هم منتشر کردن با مضمون Resetting Simulation که احتمال Stand Alone بودن این DLC رو زیاد میکنه

عنوان جدید (استدیو شهر لیون فرانسه)
تیم اصلی ارکین در شهر لیون فرانسه واقع شده که سال 2016 عنوان Dishonored 2 منتشر کرد و پارسال هم DLC مستقل Dishonored: Death of the Outsider رو منتشر کردن یک سری شایعات دور و برش ایجاد شده که داره روی عنوانی با کمپین افلان و بخش رقابتی انلاین کار میکنه با این حال طبق چیزی که از این استدیوی سراغ داریم باید حداقل تا E3 سال دیگه صبر کنیم شایدم هم سال بعدش و احتمالش خیلی کمه که در E3 امسال حضور داشته باشه

bir1_logo-5.jpg

به احتمال زیاد حضور نخواهد داشت
MachineGames
اکتبر سال گذشته عناون Wolfenstein II: The New Colossus رو منتشر کرد و بالا فاصله DLC های بازیش رو با فاصله از هم منتشر کرد به خاطر همین حضورش تا حدودی منتفی خواهد بود

cefm_logo-6.jpg
DOOM 2
دو سال از زمانی که id Software عنوان DOOM رو منتشر کرد میگذره . عنوانی که موفقیت های زیادی رو برای بتزدا به ارمغان اورد از فروش گرفته تا نمرات همه و همه بازی رو تبدیل کرد به یکی از موفق ترین بازی های سال 2016 و بهترین شوتر اون سال . به خاطر همین باید 100 درصد منتظر ادامه این عناون باشیم فعلا هیچ شایعه ای دور و بر این عنوان برای حضور در E3 امسال نیست از طرفی هم حضور RAGE 2 در E3 امسال حتمیه که خوب احتمال حضور این عنوان رو در E3 به شدت پایین میاره مگه اینکه بتزدا بخواد دوتا شوتر بزرگ رو همزمان یـ جا نشون بده که دور از ذهنه

طرح امضا :

qsra_save-the-date-for-the-bethesda-e3-2018-showcase.mp4_20180307_002026.gif

iyej_mqdefault.jpg

The Elder Scrolls VI – Official E3 Announcement Teaser

2160

yt1b_mqdefault.jpg

Starfield – Official E3 Announcement Teaser

2160

z5vn_mqdefault.jpg

Fallout 76 – E3 2018 Power Armor Edition Trailer

1080

nky2_mqdefault.jpg

Fallout 76 – Official E3 Trailer

1080

00yt_mqdefault.jpg

Skyrim: Very Special Edition – Official E3 2018 Trailer

1080

1vp_mqdefault.jpg

Prey: Mooncrash – Official E3 Launch Trailer

1080

quwn_mqdefault.jpg

Quake Champions E3 2018 – Play free for a limited time!

1080

3elx_mqdefault.jpg

DOOM Eternal – Official E3 Teaser

1080

udqb_mqdefault.jpg

The Elder Scrolls Online - Official E3 2018 Trailer

1080

xpz8_mqdefault.jpg

The Elder Scrolls: Legends - E3 2018 Official Trailer

1080

vcwd_mqdefault.jpg

RAGE 2 – Official E3 Gameplay Feature

1080

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,557
نام
Mehrdad
اما متاسفانه آخر هیچکدام از تیزر ها لوگو یکی از شرکت های خیلی خاص و یا کنسول ها نمایش داده نشدن و به همین دلیل به هیچ دردی نمیخورن. :(
جالبه که هر سال این قضیه رو داریم. حتی با وجود TES هم داریم.
============
دوستان میگن مهم نیست طرفداران بتزدا و بازی هاش از کنفرانس راضی باشن. مهم اینه که خوب نبود. :)) کنفرانس دقیقا برا چه کسایی برگزار میشه پس؟ کسایی که قراره بازی هارو بخرن و اخبار شرکت رو دنبال میکنن دقیقا همینایی هستن که طرفدار اینا هستن و از کنفرانس راضی بودن. نظر بقیه افراد که صرفا برا سرگرمی اینجا بودن جدی مهم نیست. :D
به عنوان فردی که فقط انتظار Doom 2 و دی ال سی پری رو داشتم، نه تنها اون دو تا، بلکه چهار تا معرفی دیگه هم نصیبم شد. واقعا هیچ شکایتی ندارم. اگه انتظار داشتم که یه کمپانی خصوصی بیاد اندازه مایکرو بازی نشون بده یعنی واقعبین نیستم راستش. :D

یه نکته ای که خیلی وقت ها تو E3 های بازیسنتر برام جالب بوده این بود که احساس میکردم بعضی از دوستان صرفا به عنوان یک شو و سرگرمی به کنفرانس ها نگاه میکنند ! یه جورایی مثل چمپیون لیگ میمونه براشون هرچی نمایش ها و بازی ها پر زرق و برق تر بیشتر خوششون میاد :D در حالی که به نظر من هم مشتری های اصلی این بازار قبل از هر چیزی میان ببینند سال های اینده چه بازی هایی دارند. خودم همین الان موندم چطوری باید این بازی های معرفی شده رو خرید$-) تازه کنفرانس سونی هنوز نرسیده :D حساب کنید تا بگیم 2020 یا نسل اینده جندییین بازی فوق ابر خفن قرار بیاد از سکیرو بگیر تا مترو و کلی بازی دیگه.. والا شخصا نه تنها کمبودی ندارم بلکه واقعا از پدید اومدن تجربه های خاص و متفاوتی مثل 76 استقبال میکنم. واقعا تصور نارضایتی از الان BGS واسه من که سخته :D یک کمپانی تردپارتی که دیگه این حرف هارو نداره. واقعا وقتی Bethesda رو با EA مقایسه میکنند انگار داری فورد رو میزاری جلو پژو :D حالا نسل قبل شرایط طوری بود که بازار یک فال اوت اضافه سینگل پلیر میخواست نتیجه شد نیو وگاس. الان سال 2018 اوج پیشرفت نتورک و سرگرمی های تحت نتورک و Bethesda احساس کرده فال اوت نباید از قافله عقب بمونه نتیجه هم شده 76.

البته هر کسی نظر خودشو داره و قابل احترام شکی نیست. اینا رو بیخیال. خیالمون راحت شد که E3 های بعدی بسیار پر و پیمون خواهد بود TESVI و Starfield خودشون کافی هستند :D و اینکه اگر 2019 برای مثال Starfield عرضه بشه دیگه رسما میشه همون BGS همیشگی چون 4 سال بعد از سینگل پلیر قبلیشون (Fallout4 یی که با تمام مسائلش اما شخصا هنوزم ازش خسته نشدم و نمیشم) سینگل پلیر جدیدشونم اومده.. امیدوارم همینطور بشه. E3 2019 یه معرفی کامل و گیم پلی پاییز هم انتشار.

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
الان کنفرانس رو با کمی تاخیر دیدم و شاهد یکی از بهترین کنفرانس های E3 امسال بودیم
فکر نمیکنم حتی خوشبین ترین طرفدار این شرکت در ایده آل ترین حالت هم میتونست این کنفرانس با سورپرایز هاشو پیش بینی کنه
تقریبا تمامی ویش لیست فنا به حقیقت پیوست
منم که مخاطب عمومی بستدا نیستم هایپ شده بودم
فقط موردی که یخورده تو ذوقم خورد آنلاین بودن فالوت بود

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
صبح امدم دیدم بتسدا دار ندارش رو کرده<:-P بدون ذره ای نگرانی درباره امتحان نشستم همه تیزرا رو دیدم:D تیزر TES6 عالی بود منظورم اون موزیک بی نظیرشه\m/\m/\m/:x
View attachment 88943 از همین الان که این پست رو میزارم تا 14 ساعت دیگه بکوب fallout 4 ost iTunes version رو گوش میدم بلکه رستگاری رو دریابم...
باید موسیقی SKYRIM گوش میکردی کافر:D:D:D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
آقا واقعا عالی بود، انصافا نمیدونم ناراحتی یه عده برای چیه. اصلا من الان در پوست خودم نمیگنجم، یعنی واقعا TES ؟:D^:)^^:)^>:D<>:D<>:D< . یعنی فکر نمیکردم نسخه بعدی این شاهکار به عمر من کفاف بده، واقعا دم بتسدا گرم، اصلا با کنفرانسش انگار 10 سال جوان شدم و قشنگ حس گسمریم رو زنده کرد . البته خب خیلی دوست داشتم نمایش از starfield و علی الخصوص TES داشتن، و روحمون جلا میومد با دیدن دنیای بی نظیر الدر اسکرول. ولی خب برای من همین از سرم هم زیاده، همینکه بازی داره ساخته میشه من نمیتونم خوشحالیمو وصف کنم. تنها بازی ای که میتونه تاج پادشاهی رو از witcher 3 بگیره همین بازیه.
اما راجب بقیه عناوین. آقا این Rage 2 چقدررررر فوق العادس، من حس میکنم بازی به کل یک بنجمارک جدید برای سبک شوتر بشه، عظمت بازی خیلی خیلی زیاده، شما این دنیای وحشتناک و پر جزییات رو با این گرافیک بزار کنار شوتینگ بی نظیر کارهای id و اون جو وحشی و خشن کارهاشون، یعنی از همین الان بهترین شوتر نسله به نظرم، حتی اگه خوب کار کنن روش میتونه بهترین شوتر تاریخ باشه، قشنگ پتانسیل های از دست رفته نسخه اول رو دارن توی این نسخه پیاده میکنن، من جدا با نمایش Rage 2 حتی بیشتر Doom هم هایپ شدم . البته doom نمایش اصلیش میره برای QC که خب واقعا دیدنیه، چه چیزایی هم توی همون تیزرش که ندیدیم، pain elemental ها و archvile نسخه های کلاسیک ( نه اون summuner های نسخه 2016 ) . جو بازی ها قشنگ تاریک و مخوف بود، واقعا ip های id software مرگ ندارن، عجب کمپانی ای هست این کمپانی انصافا. سلطان بی بدیل و پادشاه ژانر FPS .
در کل من امتیاز کامل میدم به کنفرانس. درسته که نمایش ها خیلی کوتاه و سطحی بودن ولی جدا شوق و شوری که به من دادن اینقدر زیاد و با ارزش بود که دلم نمیاد حتی یه انتقاد کوچیک هم بکنم ازشون:D

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
Expansion ها رو تو براشون می سازی آره؟
شما داری می گی 3-4 سال یک بار یه TES می ساختن بعد می رفتن FALLOUT می ساختن و این چرخه ادامه داشت
الان دقیقا کجا چرخه شما صادقه؟؟؟!!! یهو حرفت عوض شد؟ حداقل مرد باشید یک حرفی می زنید پاش وایستید :) اکسپنشن های TES چیزی نیست که ده نفر بزارن روش کار کنن بقیه برن سراغ یک کار دیگه، اونم استادیو ای با تعداد کم کارمندان BGS ;)
بعد همینم که خوذت گزاشتی: IV تا 3 فاصلش 2 ساله، 3 تا V فاصلش 3 ساله، V تا 4 فاصلش 4 ساله!!!
بلیزارد ناشر بازی هاش خودشه، مشکلی داره مگه؟ بنده گفتم یک استادیو هست، مثل Rockstar چندین استادیو نیست، خیلی بدیهیه!!!
دقت کنید الان BGS خودش فقط 3 تا استادیو اه، Bethesda Softworks هم بالا سر همشونه
حالا بقیه استادیو ها به کنار
قراره واسه دل خوشی فقط استادیو تاسیس کنه دور هم باشن بخندن؟؟؟!!!
بعد سیاست بلیزارد و بتسدا یکسان بوده؟ بتسدا نهایت یک بازی رو با چند تا Expansion توی یکی دوسال جمع می کرد می رفت چون آفلاینه، بلیزارد از اونجایی که بازی هاش آنلاینه تا خرخره پشتیبانیشون می کنه، الان WoW حدود 14 ساله داره پشتیبانی می شه، عجب سیاست های یکسانی دارن اینا!!!
راستی تاریخ انتشار های بازی های بلیزارد هم مثل همین بتسدا عشقی دیدی؟ :))
2012 - Diablo 3
2013 - SC2: HotS
2014 - Heathstone
2015- HotS + SC2: Lotv
2016 - Overwatch
اینا برای همین چند سال اخیر، حالا اکسپنشن های دیابلو و WoW به کنار

من نمی دونم این داستان های باورنکردنی چیه تعریف می کنید
حرف هاتون رو بی دلیل توجیه نکنید، منطقی حرف بزنید و پای حرفتونم بایستید تا بشه بحث کرد ;)
شما کلا تو بحث expansion گیر کردی چیزی که من فکر نمیکنم بیشتر از چند ماه وقت سازنده رو بگیره وقتی گرافیک گیم پلی و همه چیز از قبل آمادس .
بعد شما اینجا داری حرف خود من رو تایید میکنی بعد میگی حرفت رو عوض کردی ؟
IV تا 3 فاصلش 2 ساله، 3 تا V فاصلش 3 ساله، V تا 4 فاصلش 4 ساله!!!
بعد دوباره اینجا توی expansion گیر کردی و اون شکلک خنده فکر کنم بیشتر مناسب حرف خودته
2012 - Diablo 3
2013 - SC2: HotS
2014 - Heathstone
2015- HotS + SC2: Lotv
2016 - Overwatch
من دارم در مورد عنوان اصلی حرف میزنم شما تاریخ expansion میاری؟ از سال ۲۰۰۰ تا سال ۲۰۱۲ و هر کدوم چند بازی اصلی بیرون دادن؟ نزدیک هم نیستان؟

بعد میگی bethesda یه شرکت نیست و اصلا همه بحث من اینه که ای کاش یه شرکت بازسازی ساده میموند بدون این زیر شاخه ها بعد میای میگی خوب درست کردن که بازی بسازن نه این که دور هم باشن? . من حرفم اینه که دوست داشتم اصلا ایجاد نمیکردن که بخوان بازی جدید بسازن . من شخصا نمیتونم درک کنم جناب هاوارد اون تمرکزی که روی مثلا oblivion داشته رو روی VI هم داشته باشه و این یعنی کیفیت کمتر از قبل حتی اندازه ۱ درصد.حالا این حرف مشکلش چیه که اینطوری جبهه بگیرید من نمیدونم

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
مصاحبه‌ی جف کیلی با تاد هاوارد رو حتما ببینید...10 دیقه دیگه بصورت زنده توی یوتیوب پخش میشه.
ببینیم جف میتونه یه چیزی از زیر زبون تاد در مورد TES6 و استارفیلد بکشه بیرون یا نه :D

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
الان کنفرانس رو با کمی تاخیر دیدم و شاهد یکی از بهترین کنفرانس های E3 امسال بودیم
فکر نمیکنم حتی خوشبین ترین طرفدار این شرکت در ایده آل ترین حالت هم میتونست این کنفرانس با سورپرایز هاشو پیش بینی کنه
تقریبا تمامی ویش لیست فنا به حقیقت پیوست
منم که مخاطب عمومی بستدا نیستم هایپ شده بودم
فقط موردی که یخورده تو ذوقم خورد آنلاین بودن فالوت بود
ببین من نگرانیت از انلاین بودن fallout رو درک میکنم، نه شما بلکه خیلی از دوستان الان ناراحتن و خورده تو ذوقشون،یکی از دلايلش اینترنت حجمی با پینگ پر نوسان و timeout هست.. خوب طبیعتا چنین نتی باعث میشه گیمر حرص بخوره وسط بازی، وگرنه eso میزدم خیلی خوب تمام مراحل رو با دوستام یا تکی میرفتم..یا.انواع pve و pvp رو میزدیم باهم خیلی هم کیف میداد!
مصاحبه‌ی جف کیلی با تاد هاوارد رو حتما ببینید...10 دیقه دیگه بصورت زنده توی یوتیوب پخش میشه.
ببینیم جف میتونه یه چیزی از زیر زبون تاد در مورد TES6 و استارفیلد بکشه بیرون یا نه :D
دیگه چی میخوای از زبون تاد بشنوی!؟ هرچی بود و نبود ریختن وسط کنفرانس دیگه،

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,535
نام
کورش
مصاحبه جالبی بود.
برای بار چندم تاکید شد که 76 همیشه انلاینه و با وجود اینکه میشه سینگل بازی کرد ولی افلاین نیست و کانکشن میخواد
استارفیلد هم دقیقا گفت که قابل بازیه و مدت زیادی روش کار شده و TES هم در مرحله پیش تولیده.
نکته جالب اصرار جف کیلی برای پرسیدن سوالهای مختلف در مورد استارفیلد بود. درحالی که انتظار میرفت فال اوت 76 محور مصاحبه باشه ولی بیشترین سوال در مورد دو بازی استارفیلد و TES بود.
ضمنا تاد هاوارد صراحتا گفت ردیت رو میخونه و با وجود اینکه خودش فعال نیست ولی همیشه تو ردیته و نظرات ملت رو میخونه که خب اگه حرف مهمی داشته باشید ردیت روش خوبیه بگوشش برسونید.
کلا برداشت من این بود که هرچند بتزدا و هاوارد خیلی سعی میکنن 76 رو یه بازی AAA و مهم معرفی کنن ولی هم ما ( مصاحبه کننده و خیلی از فنها) و هم اونها میدونیم که همه حواسشون به استارفیلده و بعد هم TES.
فکر میکنم اگه هاوارد رو الان در زمان به عقب برگردونیم بیخیال 76 میشه و تمرکزش رو میذاره روی ساختن استارفیلد.
یه نکته در مورد اینکه همرمان چند پروژه رو انجام میدن گفت اینکه پروژه ها همیشه اورلپ دارن و اینطور نیست که فقط یه پروژه رو بسازن. براساس این مصاحبه فکر میکنم استارفیلد سال بعد به احتمال زیاد منتشر بشه یا حداکثر دو سال دیگه.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
الان که این مصاحبه رو کرد
معتقدم اشتباه بود معرفی الدر 6
پیش تولید یعنی حداقل 3-4 سال کار داره و برا نسل بعده
اینکه بخوای این همه طرفدار رو بهشون اطلاعات بدی سسخته و هایپ رو بالا نگه داری
ما میگفتیم دم عرضه بتسدا اطلاعات میده
اینبار دست راک استار رو از پشت بسته ،راک استار فاصله معرفی تا عرضه معمولا بیش از 2 سال نمیشه
اما اینکه گفته هینت تو همین تریلر هست،هر چی دیدم نفهمیدم یکی شاید بشه منطقش رو حدس زد و یکی فونت نوشتاریش جالبه به یه چیزی اشاره داره

sina.gr

کاربر سایت
Feb 17, 2018
12
میدونم اینجا جاش نیست ولی اگه یه نفر کمک کنه ممنون میشم . سایتی یا تاپیکی جایی هست نسخه legendary بازی elder scrolls رو بدون حذفیات و کامل گذاشته باشه برا دانلود ؟ هر سایتی میرم نسخه فشرده شدش رو گذاشتن . نسخه special به سیستمم نمیخوره . نسخه legendary یا معمولیش رو بدون حذفیات و کامل اگه بگید از کجا میتونم دان کنم ممنون میشم

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
مستند ساخت Fallout 76 هم منتشر شد که حاوی اطلاعات ارزنده ای هست. :D
از دست ندین.
چندتا از چیزایی که تو این مستند معلوم شد و به نظرم جالب بودن:
  • بازی مایکروترنزکشن داره که صرفا برای آیتم‌های تزئینی هست و همشون رو هم میشه از تو خود بازی به دست آورد. ولی در عوض تمامی DLCهای بازی مجانی هستن.
  • اگه مدت زیادی رو تو محیط‌های رادیواکتیو بگذرونید ممکنه دچار Mutation بشین که شبیه Traitهای نیو وگاس هستن. یعنی هم یه سری ویژگی مثبت به شما میدن و هم تو بعضی زمینه ها شمارو ضعیف تر میکنن. این Mutationها قابل درمان هستن ولی اگه بخواین میتونین کاری کنین که برای همیشه باهاتون باشه. و اینکه یه سری از این Mutationها علاوه بر این که روی گیم پلی تاثیر میذارن، ممکنه تاثیر ظاهری هم داشته باشن (امیدوارم بشه تبدیل به Ghoul شد :D)
  • تو هر بازی ممکنه بین 24 تا 32 نفر تو مپ باشن. و در ضمن همه میتونن جای بقیه بازیکنارو توی نقشه ببینن.
  • با بقیه بازیکنا امکان خرید و فروش آیتم دارید.
  • یه سری Perk Card تو بازی هست که به واسطه‌اش نقش و تخصص هر بازیکن معلوم میشه. یه نفر میتونه تخصصشو برای آشپزی، crafting و یا Base Building انتخاب کنه. این Perk Cardها رو میتونین عوض کنین تا نقشتون عوض شه.
  • یه مد Deathmatch هم تو ساخته.
  • بعد از انتشار بازی، تیم مریلند به همراه تیم مونترئال میرن سراغ استارفیلد و وظیفه ساپورت FO76 به عهده تیم آستین خواهد بود.
اینا چیزایی بودن که الان خاطرم هست. اگه چیزی رو جا انداختم خودتون اضافه کنین. :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
مستند ساخت Fallout 76 هم منتشر شد که حاوی اطلاعات ارزنده ای هست. :D
از دست ندین.
تاد هاوارد هرچقدر در توان داشت سعی کرد یک کلمه یک کلمه هم در مورد استارفیلد حرف نزنه! کلی با کلمات بازی کرد که بگه هیچ خبری ازش نمیشه الکی امیدوار نباشید فعلا !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر