نمایشگاه/رویداد Bethesda E3 2018 Press Conference

امتیاز شما به کنفرانس چند خواهد بود

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

Results are only viewable after voting.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
لینک های استریم کنفرانس

Twitch | Mixer | YouTube | Twitter | Facebook |
Bethesda.net
sorp_dcsxyvbw4ao_8gr1.jpg

درود . این روز رو یادتون باشه ....
خوب سال جدید , E3 جدید و بالطبع کنفرانس جدید Bethesda :-bd امسال هم قرار Bethesda برای چهارمین سال پیاپی توی E3 کنفرانس برگزار کنه زمان دقیقش به وقت ما میشه دوشنبه 21 خرداد ساعت 06:00 صبح امسال درصد این که عنوان جدید BGS معرفی بشه 50 50 ـه پس خودوتون رو واسه هرچیزی اماده کنید Creating Something Special :">....

9d4y_logo-1.jpg

عنوان جدید
Bethesda Game Studios
گل سر سبد Bethesda Softworks حضورش توی کنفرانس امسال هنوز تایید نشده ولی گمانه زنی و شایعات مختلفی پیرامون بازی جدیدشون ایجاد شده که درصد حضور تیم تاد هاوارد رو توی این E3 واسه نمایش بازی جدیدشون زیاد میکنه اگه شایعات رو در نظر نگیریم از طرفی بتزدا هایپ زیادی رو دور بر کنفرانس امسالش داره ایجاد میکنه که به گفته اقای پیت هاینس قراره برا همه کس و همه نوع سلیقه ای چیزی رو نمایش بدن و همینطور قرار بزرگترین E3 رو از نظر مدت زمان برگزاری رو داشته باشن از یـ طرف دیگه ای هم که BGS بیشتر از همه ی استدیو های بتزدا تا الان استراحت کرده همه اینا باعث میشه که احتمال اینکه بمب مگاتونیشون رو وسط E3 امسال منفجر کنه زیاده بمبی که تا الان Starfield نام گرفته ترد مارکی که زنیمکس مالک بتزدا دائم داره تمدیدش میکنه و احتمال میره که این ترد مارک مربوط به BGS و اسم بازی جدیدشون باشه . بازیی که به گفته تاد هاوراد تو مصاحبه اخیرش سبکش علمی تخیلیه و افراد زیادی (چیزی بالغ بر 300 نفر) دارن روش کار میکنن و طبق شایعات منتشر شده اخیر قراره خیلی بزرگ باشه خیلی و که خوب ظاهرا نمیخوان به این راحتیا قبل E3 معرفیش کنن ! فعلا باید صبر کرد و دید ایا قصد منفجر کردن این بمب رو تو E3 امسال دارن یا موکولش میکنن به E3 بعدی​

Fallout 3 Anniversary Edition/Collection
بتزدا زیاد علاقه ای به Remaster کردن عناوینش نشون نداده تا الان (البته که Skyrim رو همین چند وقت پیش ریمستر کرد) ولی خوب گفتن که زیاد علاقه ای به این کار ندارن با این حال چیزی که ذهن ها رو میتونه سمت چنین ایده ای بکشونه اینه که امسال سالگرد 10 سالگی Fallout 3 محسوب میشه یکی از موفق ترین بازی های بتزدا واسه همین انتظار میره یـ حرکتی سر این عناون واسه ریمستر کردنش یا حتی یـ کالکشن ازش به همراه نسخه ی نیو وگاس واسه کنسولای نسل هشت بزنه​

y6en_logo-2.jpg

DLC داستانی برا The Evil Within 2
Tango Gameworks
پارسال تونسنت با نسخه ی دوم The Evil Within به موفقیت خوبی دست پیدا کنه البته که زیاد نتونست از نظر تجاری بازیش رو به موفقیت برسونه با این حال ظاهرا بتزدا نمیخواد بیخیال این عنوان بشه طبق یـ سری شایعات ظاهرا قراره واسه TEW 2 یـ DLC داستانی منتشر کنه که خوب دور از ذهن نیست چون واسه نسخه ی اول هم همین کار رو کردن باید منتظر بود و دید

87pf_logo-3.jpg

به احتمال زیاد حضور نخواهد داشت
Zenimax Online
توی این چند سال اخیر همیشه نقل مجلس هر ساله بتزدا تو کنفرانس های E3 بوده ولی خوب چیزی که باعث میشه حضورش رو توی کنفرانس امسال تقریبا منتفی بدونیم اینه که بسته گسترش دهنده جدید بازیش به نام Summerset امروز ینی 21 May منتشر میشه و هیچ دلیل برا حضور پیدا کردن در E3 امسال نخواهد داشت مگر اینکه بتزدا به بخواد به رسم هر ساله و به اجبار برا پر کردن زمان کنفرانسش دوباره نمایش داشته باشه که به شخصه احتمالش رو خیلی کم میدونم البته اگه همه چیز طبق برنامه مورد نظرمون پیش بره قطعا نباید حضور پررنگی داشته باشه

8ixs_logo-4.jpg

DLC جدید و به احتمال زیاد Stand Alone برای عنوان Prey (استدیو شهر آستین تگزاس)
Arkane Studios
شامل دوتا استدیو میشه استدیوی واقع در شهر استین ایالت تگزاس پارسال عناون Prey رو منتشر کرد و به موفقیت نسبتا خوبی دست پیدا کرد . میشه گفت DLC داستانی Prey کاملا حتمی ـه چون خودشون چندین بار به صورت مخفی بهش اشاره کردن به تازگی تصویری از لیست اچیومنت بازی منتشر شده که اشاره به این DLC داره که قرار روی کره ماه اتفاق بیوفته یـ گیف هم منتشر کردن با مضمون Resetting Simulation که احتمال Stand Alone بودن این DLC رو زیاد میکنه

عنوان جدید (استدیو شهر لیون فرانسه)
تیم اصلی ارکین در شهر لیون فرانسه واقع شده که سال 2016 عنوان Dishonored 2 منتشر کرد و پارسال هم DLC مستقل Dishonored: Death of the Outsider رو منتشر کردن یک سری شایعات دور و برش ایجاد شده که داره روی عنوانی با کمپین افلان و بخش رقابتی انلاین کار میکنه با این حال طبق چیزی که از این استدیوی سراغ داریم باید حداقل تا E3 سال دیگه صبر کنیم شایدم هم سال بعدش و احتمالش خیلی کمه که در E3 امسال حضور داشته باشه

bir1_logo-5.jpg

به احتمال زیاد حضور نخواهد داشت
MachineGames
اکتبر سال گذشته عناون Wolfenstein II: The New Colossus رو منتشر کرد و بالا فاصله DLC های بازیش رو با فاصله از هم منتشر کرد به خاطر همین حضورش تا حدودی منتفی خواهد بود

cefm_logo-6.jpg
DOOM 2
دو سال از زمانی که id Software عنوان DOOM رو منتشر کرد میگذره . عنوانی که موفقیت های زیادی رو برای بتزدا به ارمغان اورد از فروش گرفته تا نمرات همه و همه بازی رو تبدیل کرد به یکی از موفق ترین بازی های سال 2016 و بهترین شوتر اون سال . به خاطر همین باید 100 درصد منتظر ادامه این عناون باشیم فعلا هیچ شایعه ای دور و بر این عنوان برای حضور در E3 امسال نیست از طرفی هم حضور RAGE 2 در E3 امسال حتمیه که خوب احتمال حضور این عنوان رو در E3 به شدت پایین میاره مگه اینکه بتزدا بخواد دوتا شوتر بزرگ رو همزمان یـ جا نشون بده که دور از ذهنه

طرح امضا :

qsra_save-the-date-for-the-bethesda-e3-2018-showcase.mp4_20180307_002026.gif

iyej_mqdefault.jpg

The Elder Scrolls VI – Official E3 Announcement Teaser

2160

yt1b_mqdefault.jpg

Starfield – Official E3 Announcement Teaser

2160

z5vn_mqdefault.jpg

Fallout 76 – E3 2018 Power Armor Edition Trailer

1080

nky2_mqdefault.jpg

Fallout 76 – Official E3 Trailer

1080

00yt_mqdefault.jpg

Skyrim: Very Special Edition – Official E3 2018 Trailer

1080

1vp_mqdefault.jpg

Prey: Mooncrash – Official E3 Launch Trailer

1080

quwn_mqdefault.jpg

Quake Champions E3 2018 – Play free for a limited time!

1080

3elx_mqdefault.jpg

DOOM Eternal – Official E3 Teaser

1080

udqb_mqdefault.jpg

The Elder Scrolls Online - Official E3 2018 Trailer

1080

xpz8_mqdefault.jpg

The Elder Scrolls: Legends - E3 2018 Official Trailer

1080

vcwd_mqdefault.jpg

RAGE 2 – Official E3 Gameplay Feature

1080

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من میگم همشون رو با هم ترکیب کنن با اسم واحد BGS اینجوری دیگه دغدقه ای نداریم کی کجاش رو میسازه :D مثلا D3 رو بدن بخش فرانسه BGS بسازه TEW3 رو هم بخش ژاپنش :D
آره کلا همشون متحد بشن یه بازی بسازن :D اساتید Tango رو بیارن کلا روی دشمنا و هیولاها کار کنن...Arkane هم که طراحی مراحل و سیستم حرکتی رو برمی‌داره...از اونور داستان و شخصیتا رو میدن به MachineGames و گان‌پلی هم که Id Software زحمتشو می‌کشه...خود BGS هم که جهان‌باز و سیستم نقش‌آفرینی خودشو رو بازی اعمال می‌کنه...اتمسفر هم BGS و Arkane با همکاری همدیگه یه حس و حال خوف رو تحویلمون می‌دن...اسم بازی رو هم میزان The Ultimate Universe of Bethesda ! :D استاد هاوارد هم فقط میاد بازیو معرفی می‌کنه و ملتو هایپ‌مرگ می‌کنه :D چند سال بعد هم بتزدا یه نسخه‌ی VR ازش میده بیرون که ملت وقتی میرن توش نمیتونن دنیای بازی رو ترک کنن و کلی تلفات میده بازی :D یه سال بعدش هم یه اپیزود از Black Mirror منتشر میشه که به همین موضوع دلخراش و پیشرفت مضر تکنولوژی می‌‌پردازه :)):D رئیس‌جمهور وقت آمریکا هم به صورت احمقانه‌ای این بازیو علت اصلی تیراندازی و خشونت زیاد توی آمریکا میدونه ولی هیشکی واسش مهم نیست و همه چیز به خوبیو و خوشی به فاک می‌ره :D
فک کنم زیاده‌روی کردم :D خداروشکر که ما در این موارد تصمیم‌گیری نمی‌کنیم :D:))

ااا من فقط یادمه یـ همچین شایعه ای خوندم دیگه پیگیرش نشدم در کل خیلی خوب میشد اگه به واقعیت میپیوست قضیه این Freemium چیه من تا حالا اسمش به گوشم نخورده ...
کل خبر لیست مشاغل بتزدا رو می‌گی یا کلمه Freemium ؟! :D
این خبرش:
http://uk.ign.com/articles/2017/06/05/bethesda-game-studios-making-bleeding-edge-aaa-freemium-game
Freemium هم همون لفظ باکلاسه Free to Play هستش که بغیر از بازیا توی مدیوم‌های دیگه هم بکار می‌ره :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
حالا جدا از پروژه بتزدا، من بسیار به بازی بعدی اید هم امیدوار هستم، احتمال میدم دوم نباشه و امیدوارم یه چیزی مثل ریج 2 باشه، در این صورت به نظرم میتونن جای خالی فالوت رو هم تا مدتی بگیرن. چون اگر BGS سه تا پروژه معرفی نشده داشته باشه، فکر نکنم حداقل تا 5 سال فالوتی در کار باشه. :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
حالا جدا از پروژه بتزدا، من بسیار به بازی بعدی اید هم امیدوار هستم، احتمال میدم دوم نباشه و امیدوارم یه چیزی مثل ریج 2 باشه، در این صورت به نظرم میتونن جای خالی فالوت رو هم تا مدتی بگیرن. چون اگر BGS سه تا پروژه معرفی نشده داشته باشه، فکر نکنم حداقل تا 5 سال فالوتی در کار باشه. :D
بنظرم DOOM 2 امکانش بیشتره چون هم آخر نسخه‌ی اول خیلی واضح مشخص بود که بازی ادامه داره + اینکه DOOM فروش خیلی خوبی هم داشته. Rage رو خودم خیلی دوست دارم فرصت دیگه‌ای بهش داده بشه ولی انصافا بعیده. همون استفاده از Fallout خیلی بیشتر از نظر مالی و محبوبیت میتونه تاثیرگذار باشه.
نیاز هم نیست حتما BGS بسازتش...همیشه گزینه‌‌ی استدیوهای دیگه روی میزه :D نمیگم حتما Obsidian دوباره یه چیزی مثل New Vegas بسازه ولی کلا بی‌استفاده موندن IP بشدت پرفروش Fallout رو نمی‌تونم درک کنم. واسه همین منتظر "قال‌اوت: نیو فلان" باشید :D یا حداقل یه Fallout Online یا یه همچین چیزی...Bethseda حتی با عرضه پورت‌های مختلف Skyrim و ساپورت بشدت زیاد و طولانی مدت از TES: Online نزاشته اسم Elder Scrolls از سر زبونا بیوفته...میشه واسه Fallout هم همینو پیش‌بینی کرد.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بنظرم DOOM 2 امکانش بیشتره چون هم آخر نسخه‌ی اول خیلی واضح مشخص بود که بازی ادامه داره + اینکه DOOM فروش خیلی خوبی هم داشته. Rage رو خودم خیلی دوست دارم فرصت دیگه‌ای بهش داده بشه ولی انصافا بعیده. همون استفاده از Fallout خیلی بیشتر از نظر مالی و محبوبیت میتونه تاثیرگذار باشه.
نیاز هم نیست حتما BGS بسازتش...همیشه گزینه‌‌ی استدیوهای دیگه روی میزه :D نمیگم حتما Obsidian دوباره یه چیزی مثل New Vegas بسازه ولی کلا بی‌استفاده موندن IP بشدت پرفروش Fallout رو نمی‌تونم درک کنم. واسه همین منتظر "قال‌اوت: نیو فلان" باشید :D یا حداقل یه Fallout Online یا یه همچین چیزی...Bethseda حتی با عرضه پورت‌های مختلف Skyrim و ساپورت بشدت زیاد و طولانی مدت از TES: Online نزاشته اسم Elder Scrolls از سر زبونا بیوفته...میشه واسه Fallout هم همینو پیش‌بینی کرد.
والا از بتزدا هیچی بعید نیست. :D همین دووم رو این همه سال نگه داشته بودن در حالی که معلوم بود فن بیس بسیار بالایی داره. مخصوصا برای پیدا کردن طرفدار برای پروژه های جدیدشون امکان داره ریسک کنن.
راستش فکر نکنم قدرت اینو داشته باشن که پروژه ای مثل فالوت آنلاین رو هم ساپورت کنن. همین الان TESO یه استودیو 300 نفری رو مشغول خودش کرده، اگر یه پروژه به این بزرگی پیاده کنن دقیقا یه استودیو دیگه لازم دارن. و اینکه اون کار احتمالا باعث شکسته شدن پلیر ها بین دو تا بازی بشه که زیاد خوب نیست. :D
اما من هم بسیار به یه ساید پروژکت برای فالوت امیدوارم، میشه دادش به آرکین مثلا. :D

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
Arkane Austin از لیست مشاغلش به نظر میاد که داره روی بازآفرینی The Crossing که قبلا کنسل شده بود، کار میکنه. ظاهرا آنلاین محور هم هست که به شخصه برای من اصلا خبر خوبی نیست :| البته قطعا یه بازی آنلاین محور که Arkane با گیم‌پلی و دیزاین جادویی خودش بسازه رو به بازی‌های آنلاین دیگه ترجیح میدم، منتها بازم ترجیح میدم بازی سینگل‌پلیر بسازن :| اکتبر 2016 هم Zenimax تریدمارکش رو ثبت کرده. Arkane Lyon هم ظاهرا داره روی نسخه‌ی بعدی Dishonored کار میکنه. هر چند نمی‌دونم چرا حس میکنم نسخه‌ی بعدی بازی با قبلی‌ها خیلی فرق میکنه. واسه همین بعید می‌دونم اسپین آف Fallout ببینیم.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
@Destruction
کاوه عمرا Rage معرفی کنن :p همون نسخه ی دوم DOOM رو معرفی میکنند حالش رو ببریم \m/ واسه سرگرم شدن هم Borderland 3 هستش میشینیم پای همون :p
Arkane Austin از لیست مشاغلش به نظر میاد که داره روی بازآفرینی The Crossing که قبلا کنسل شده بود، کار میکنه. ظاهرا آنلاین محور هم هست که به شخصه برای من اصلا خبر خوبی نیست :| البته قطعا یه بازی آنلاین محور که Arkane با گیم‌پلی و دیزاین جادویی خودش بسازه رو به بازی‌های آنلاین دیگه ترجیح میدم، منتها بازم ترجیح میدم بازی سینگل‌پلیر بسازن :| اکتبر 2016 هم Zenimax تریدمارکش رو ثبت کرده. Arkane Lyon هم ظاهرا داره روی نسخه‌ی بعدی Dishonored کار میکنه. هر چند نمی‌دونم چرا حس میکنم نسخه‌ی بعدی بازی با قبلی‌ها خیلی فرق میکنه. واسه همین بعید می‌دونم اسپین آف Fallout ببینیم.
بعد عقب کشیدن Raphael Colantonio از شعبه Austin و Arkane باید انتظار هر چیزی رو از اون شعبه داشته باشیم به نظرم . منم به شخصه از اسپین آف Fallout استقبال میکنم ولی در حال حاضر خیلی بعیده اونم برا استدیو های داخلی مگه اینکه بدن به همون Obsidian که اونم بدجور سرش شلوغه ! در کل احتمالش خیلی کمه خیلی ....

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
من شخصا خیلی زیاد دوست دارم نسخه بعدی Rage رو بسازن، پایان نسخه اول تازه انگار روند داستانی اصلیه بازی شروع شد ، پتانسیلش فوق العادست. ولی در حد زیر صفر و بعید میدونم ساخته بشه دیگه متاسفانه....
Doom جدید هم فکر نمیکنم به این زودی خبری بشه ازش، یه جایی خونده بودم که مارتی استرتون گفته بود علی رغم علاقه مندی شخصی خودم و تیم id فعلا خبری از doom نخواهید شنید.

من احتمال یک ip جدید رو از id software بیشتر محتمل میبینم. ضمن اینکه ریبوت Quake هم همیشه از خواسته های همیشگی طرفداراشون بوده. این وسط hexen یا heretic هم هست که خب البته نمیدونم مالکیت ip هاش برای id و bethesda هست یا raven و activision ، ولی در حال درخواست براش زیاده.

برای عنوان بعدی بتسدا هم تصمیم گرفتم خیلی به خودم وعده و وعید ندم که اپیک فیل نشم:D. من فقط ازشون TES میخوام و بس، واقعا دیگه الان وقتشه تا معجزه خودشونو دوباره نشون بدن:D. ولی چیزی که خب قطعا امسال مشخصه اینه که بالاخره تاد هاوارد عزیز رو ملاقات میکنیم بدون شک. حالا با چه عنوانی، خدا میدونه...

بقیه استودیوها هم به جز arkane که dlc بازی prey رو داره بعید میدونم خبری ازشون بشه. :D . arkane فقط باید سینگل پلیر بسازه، واقعا حیف پتانسیل اینا نیست که بخواد سر آنلاین ساختن تلف بشه.

تانگو هم که شخصا عاشقشونم و نسخه 2 اویل ویتین برای من بهترین بازی سال گذشته بود ولی بعید میدونم خبری ازشون بشه همینطور MG .

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Doom جدید هم فکر نمیکنم به این زودی خبری بشه ازش، یه جایی خونده بودم که مارتی استرتون گفته بود علی رغم علاقه مندی شخصی خودم و تیم id فعلا خبری از doom نخواهید شنید.
علی این جمله رو قبلا یه بار گفتی و من گفتم لینکشو بده ولی پیچوندی :D
الان مجبور شدم خودم برم یه سرچی بزنم! راستش من همچین سخنی از استاد Stratton پیدا نکردم... :D
در واقع فک کنم این جمله رو با اون چیزی که در مورد DLC داستانی نسخه‌ی اول گفته‌ بودن قاطی کردی :D اون موقعی که پشت سرهم داشتن آپدیت و محتوای اضافه واسه مولتی‌پلیر منتشر می کردن، در مورد DLC داستانی ازش پرسیده بودن و اینطوری گفته بود:
“I can't really talk too much about it, but campaign DLC for Doom isn't on the table right now. We know you're not the only one that feels that way, there's a lot of us internally that feel the same way, so we know how important it is, and we want to make fans like you happy. So, as soon as we get down a path on something that we can talk about, we definitely will.”
فک کنم منظورت این جمله بوده ولی این در مورد DLC واسه نسخه‌ی اول بود :-" اتفاقا چندجا گفته بودن که ما بِیس و چارچوب خفنی واسه DOOM ساختیم و در ادامه می‌تونیم خیلی کارا باهاش بکنیم <:-P

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
علی این جمله رو قبلا یه بار گفتی و من گفتم لینکشو بده ولی پیچوندی :D
الان مجبور شدم خودم برم یه سرچی بزنم! راستش من همچین سخنی از استاد Stratton پیدا نکردم... :D
در واقع فک کنم این جمله رو با اون چیزی که در مورد DLC داستانی نسخه‌ی اول گفته‌ بودن قاطی کردی :D اون موقعی که پشت سرهم داشتن آپدیت و محتوای اضافه واسه مولتی‌پلیر منتشر می کردن، در مورد DLC داستانی ازش پرسیده بودن و اینطوری گفته بود:
“I can't really talk too much about it, but campaign DLC for Doom isn't on the table right now. We know you're not the only one that feels that way, there's a lot of us internally that feel the same way, so we know how important it is, and we want to make fans like you happy. So, as soon as we get down a path on something that we can talk about, we definitely will.”
فک کنم منظورت این جمله بوده ولی این در مورد DLC واسه نسخه‌ی اول بود :-" اتفاقا چندجا گفته بودن که ما بِیس و چارچوب خفنی واسه DOOM ساختیم و در ادامه می‌تونیم خیلی کارا باهاش بکنیم <:-P
امان از این ضعف حافظه و احسنت به پیگیری تو علی جان:D:-bd:x.
آره درسته ظاهرا من قاطی کردم مسائل رو با هم:D. ولی بازم بعید میدونم بخوان doom رو به این زودی خبری ازش بدن، اگر خبری بشه که خیلی عالی میشه:D>:D<، باید دید به هر حال:D:-bd.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,549
نام
Mehrdad
من تنها چیزی که می خوام یک بازی جدید از BGS... بعد از 2015 این سومین E3 میاد و جدا اگه این دفعه خبری از بازی جدید BGS نشه باید یک mini nuke خوشگل زد وسط بتسدا :D :)] تا پارسال رو میگیم منطقی بود خبری نباشه.. امسال هم در مقابل منطقیه که خبر هااا باشه :D

Fallout رو بعید میدونم. Fallout 4 هنوزم داره میفروشه. این همه DLC از اونور نسخه VR . نمیدونم والا اخه کی از Fallout جدید بدش میاد ؟ :D اما به نظرم بعیده چون شرایط با نسل قبل خیلی فرق داره. Fallout در هر صورت بازی بزرگیه حتی اگه خود BGS نسازه. یعنی معرفی Fallout جدید قبل از هر چیزی رو بازی جدید BGS تاثیر میزاره و یا حتی شایدم ازش تاثیر بگیره (فروش). می خوام بگم سالی که بازی جدید BGS معرفی میشه نمیتونه سال Fallout هم باشه. Fallout اگه قرار بود بیاد پارسال بهترین وقت بود مثل نیو وگاس که 2 سال تقریبا بعد از F3 اومد.

در مورد BGS.. بخوایم کلی در نظر بگیریم اینا برای هر بازی سه الی چهار سال وقت صرف میکنند. از fallout 4 تا e3 هم حدود 3 سال گذشته. یعنی کاملا محتمله که خود BGS تو بازه 2018/19 یک بازی جدید برای عرضه داشته باشه. حالا الدراسکرولز نبودم نبود. یک RPG بتسدایی باشه فقط .
TES هرچی دیرتر بیاد بهتره(مجبوریم اینطوری نگاه کنیم =P~) مثلا اگه بین Skyrim و Next TES ده سال فاصله بیفته تفاوت و تکامل سری به شدت به چشم میرسه و این در هر صورت خوبه. از اونجایی که بهترین حالت از عمر مفید x1/PS4(نسل هشت اصلی) 2/3 سال مونده, احتمالا TES میشه ته دیگ نسل هشت و به صورت مشترک رو نسل بعد هم میاد :D
مسئله اصلی به نظرم فقط اینه که ما یک بازی از BGS تو این کنفرانس ببینیم :| 2019 اومدم اشکال نداره حتی میشه گفت بهتر! بین معرفی و عرضه Skyrim هم حدود 1 سال فاصله وجود داشت. پس حتی اگه بازی به 2018 نرسه و بره برای 2019 هم به نظرم میتونه و باید امسال معرفی شه. همچنین کمک میکنه تا صدای ملت رو زودتر بشنوند و ایرادات فنی احتمالی بازی رو قبل از عرضه بگیرند نه مثل F4 بعد از عرضه.
و اینکه با توجه به زنده بودن Fallout4 و وجود TES Online دیدن IP جدید از خود BGS فکر کنم قطعی شده :D یک فایده بزرگ هم داره اونم این که بتسدا تبدیل نمیشه به The Elder Fallout Maker :D:-"

در نهایت احتمال حضور CDPR امسال خیلی پر رنگه همه جا روش مانور دادن. پس دیگه واقعا وقت دیدن دوباره BGS و یک تریلر مخوف و اینترنت منفجر کن هم هست :D یعنی به نظرم BGS بیاد وسط اینطوری میشه که E3 یه طرف BGS یه طرف :D حتی با وجود رقبای گردن کلفتی که امسال تو صحنه وجود داره :D

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,979
نام
احمد
امکان معرفی نسخه بعدی اسکایریم چقدره؟:-?? نابود شدیم رفت از بس منتظر موندیم:| نمیدونم فال اوت جدید میده، یا اسکایریم، فقط امید وارم این انجینشون رو ارتقا بدن، اسکایریم نسخه 2011 موقه ای اومد، گرافیکش برای اون دوران مشکلی نداشت، هر چند گرافیک هنری بازی خارق العاده بود.

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
امکان معرفی نسخه بعدی اسکایریم چقدره؟:-?? نابود شدیم رفت از بس منتظر موندیم:| نمیدونم فال اوت جدید میده، یا اسکایریم، فقط امید وارم این انجینشون رو ارتقا بدن، اسکایریم نسخه 2011 موقه ای اومد، گرافیکش برای اون دوران مشکلی نداشت، هر چند گرافیک هنری بازی خارق العاده بود.
صِفر! :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دوستان احتمالش هست که fallout 5 یا fallout new vegas 2 معرفی بشن؟
صفر در صفر !
==========================================
جدی جدی اگه Fallout رو ندن دست یـ استدیوی دیگه بسازه (خارجی یا داخلی) قشنگ یـ 12 سالی رو باید برا نسخه ی بعدیش کنار گذاشت !

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
صفر در صفر !
==========================================
جدی جدی اگه Fallout رو ندن دست یـ استدیوی دیگه بسازه (خارجی یا داخلی) قشنگ یـ 12 سالی رو باید برا نسخه ی بعدیش کنار گذاشت !
اون استودیویی که نیو وگاس رو ساخت چی؟الان دارن چی میسازن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر