پرسش و پاسخ جلبریک PS4

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
سلام میشه ps4 کپی خور شده 5.05 رو به اینترنت وصل کرد و از قابلیت های اینترنتی استفاده کرد؟
و اگه از یک اکانت دیگه وار ps4 شد که امکان باز کردن قفل های بازی تو اون وجود نداره بازم کنسول هکی حساب میشه؟
با هک کنسول 100 درصد بن میشید فقط زمان مشخص میکنه کی بن میشید
فقط باید آفلاین استفاده کنید

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
با هک کنسول 100 درصد بن میشید فقط زمان مشخص میکنه کی بن میشید
فقط باید آفلاین استفاده کنید
در زمان هک کنسول تا وقتیکه به اینترنت وصل نشوید هیچ اتفاقی نمیوفته
ضمنا هک کنسول به فروش بیشتر کنسولها کمک میکنه والا تا الان مدیران PS4 باید خودکشی میکردن
دقت کردین روش هک ps4 بعد از چندسال عمومی شده و تا دو سال دیگه PS5 روانه بازار میشه
پس منطقی اینه که این چند سال پایان عمر Ps4 با تدبیر و تفکر بیشتر دستگاه فروشش بیشتر میشه:>B-)

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
368
نام
M.R
یه سوال از دوستان متخصص
اخیرا یه شبیه ساز واسه کنسول switch به اسم yuzu ساخته شده که خیلی با سرعت داره پیشرفت میکنه. تو سایت رسمیش لینک دانلود نسخه های ویندوز ، لینوکس و مک گذاشته شده.
سوالم اینه: ایا yuzu روی ps4 های جیلبریک شده قابل اجراست؟ اصلا کسی تا حالا این کار کرده؟(چون سیستم عامل ps4 لینوکس این سوال پرسیدم)

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
998
نام
Ali
یه سوال از دوستان متخصص
اخیرا یه شبیه ساز واسه کنسول switch به اسم yuzu ساخته شده که خیلی با سرعت داره پیشرفت میکنه. تو سایت رسمیش لینک دانلود نسخه های ویندوز ، لینوکس و مک گذاشته شده.
سوالم اینه: ایا yuzu روی ps4 های جیلبریک شده قابل اجراست؟ اصلا کسی تا حالا این کار کرده؟(چون سیستم عامل ps4 لینوکس این سوال پرسیدم)
سلام من متخصص نیستم :D ولی کانال bsod رو دنبال میکنم که اخبار شبیه سازها رو پوشش میده
yuzu که هنوز تکمیل نشده و کسی روی ps4 اینکارو انجام نداده اما cemu که شبیه ساز wii u هست روی ps4 (لینوکس) اجرا نمیشه چون فرکانس هسته ps4 پایینه ، شنیدم yuzu بهینه تر از cemu هست ولی بازم بعید میدونم رو ps4 اجرا بشه
فکر کنم حتی rpcs3(شبیه ساز ps3) هم روی ps4 درست اجرا نمیشد ! بازم بخاطر فرکانس پایین هسته

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
368
نام
M.R
سلام من متخصص نیستم :D ولی کانال bsod رو دنبال میکنم که اخبار شبیه سازها رو پوشش میده
yuzu که هنوز تکمیل نشده و کسی روی ps4 اینکارو انجام نداده اما cemu که شبیه ساز wii u هست روی ps4 (لینوکس) اجرا نمیشه چون فرکانس هسته ps4 پایینه ، شنیدم yuzu بهینه تر از cemu هست ولی بازم بعید میدونم رو ps4 اجرا بشه
فکر کنم حتی rpcs3(شبیه ساز ps3) هم روی ps4 درست اجرا نمیشد ! بازم بخاطر فرکانس پایین هسته
داداش بابت جواب ممنون ولی مطمئنی که به خاطر فرکانس پایین، هنوز واسه ps4 هیچ شبیه سازی ساخته نشده؟
من همین الان دارم روی لپ تاپم که کاملا سخت افزار عادی داره، بازیهای cemu رو 50 تا 60 فریم میگیرم. زلدا هم تقریبا 20 تا 25 فریم میگیرم. یعنی پردازنده ps4 از لپ تاپ من ضعیفتره؟ فکر نکنم. من خودم ps4 pro دارم و امیدوارم حداقل شبیه ساز yuzu رو، رو اون اجرا کنن. حداقل از ps4 عادی و لپ تاپ من که خیلی قوی تره.

• Like
Reactions: Sarvior

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
998
نام
Ali
داداش بابت جواب ممنون ولی مطمئنی که به خاطر فرکانس پایین، هنوز واسه ps4 هیچ شبیه سازی ساخته نشده؟
من همین الان دارم روی لپ تاپم که کاملا سخت افزار عادی داره، بازیهای cemu رو 50 تا 60 فریم میگیرم. زلدا هم تقریبا 20 تا 25 فریم میگیرم. یعنی پردازنده ps4 از لپ تاپ من ضعیفتره؟ فکر نکنم. من خودم ps4 pro دارم و امیدوارم حداقل شبیه ساز yuzu رو، رو اون اجرا کنن. حداقل از ps4 عادی و لپ تاپ من که خیلی قوی تره.
خواهش میکنم

فقط هم بحث فرکانس و اینها نیست درکل cemu برای pc توسعه یافته و بهینه شده

چرا شبیه ساز ps2 هست
الان چک کردم با شبیه ساز ps3 هم یک نفر تونسته ni nu kuni رو 7-6 fps اجرا کنه که ( از نظر من قابل بازی محسوب نمیشه )

ولی cemu رو مطمعنم رو ps4 اجرا نکردن
Yuzu هم که هنوز امتحان نشده

در نهایت منم امیدوارم حالا یا yuzu یا ryujinx تو ps4 قابل اجرا بشن ولی هنوز تا اون مرحله خیلی راه هست ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rasoolharry

mahad087

کاربر سایت
Dec 24, 2018
7
سلام خسته نباشید یک سوال دارم مثلا ما میخوای ی بازی40گیگی با ی فلش 8گیگ منتقل کنیم میتونیم pkgهارو تک تک داخل فلش بریزیم بعد منتقل کنیم ب کنسول؟!

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
سلام خسته نباشید یک سوال دارم مثلا ما میخوای ی بازی40گیگی با ی فلش 8گیگ منتقل کنیم میتونیم pkgهارو تک تک داخل فلش بریزیم بعد منتقل کنیم ب کنسول؟!
سلام
خیر ، بازیها فقط یک فایل هستند. فقط Dlc و آپدیت رو میشه جدا ریخت.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
در زمان هک کنسول تا وقتیکه به اینترنت وصل نشوید هیچ اتفاقی نمیوفته
ضمنا هک کنسول به فروش بیشتر کنسولها کمک میکنه والا تا الان مدیران PS4 باید خودکشی میکردن
دقت کردین روش هک ps4 بعد از چندسال عمومی شده و تا دو سال دیگه PS5 روانه بازار میشه
پس منطقی اینه که این چند سال پایان عمر Ps4 با تدبیر و تفکر بیشتر دستگاه فروشش بیشتر میشه:>B-)
لطفا این تدبیر و تفکر رو نزد خودتون نگه دارید!
سود توی فروش سخت افزار نیست. سود توی فروش نرم افزار(بازی) هست.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
خیلی ممنونم
میتونم شخصیت بروسلی رو تو ufc3 باز کنم؟! البته به صورت هکی ریختم بازی رو
هر سوالی رو توی تاپیک خودش بپرس دوست من
من خودم UFC 3 رو بازی نکردم ، ولی توی نت سرچ کردم زده بود اگه Career Mode رو توی درجه سختی Pro تموم کنی باز میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر