پرسش و پاسخ جلبریک PS4

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
تشکر ویژه از شما دوست عزیز. پس اصل کار اکانته هست که مثلا باید تمامی بازیهای مدنظر من رو به صورت گلچین شده داشته باشه؟فروشنده ها چندتا اکانت دارن اغلب؟
بعد یه مسئله دیگه، اینجا گفته بازیهای ممکنه قفل بشن باز و باید مراحل تکرار بشه :o خیلی مسئله گندیه که این. چطو دوباره دسترسی پیدا کنیم به فروشندهه؟بعد اصولا وقتی که کنسول اصلا به نت وصل نمیشه و چیزی این وسط تغییر نمیکنه چطوری کنسول متوجه خرابکاری میشه و بازی رو قفل میکنه؟ همچنین چیزی ممکنه مگه اصلا؟

با درود
با این حرکت بازی ها رو رو کنسول اکتیو میکنن
تا زمانی که به اینترنت وصل نشه اکانت قفل نمیشه
فقط یه سوال:
اگه روزی دستگاه به اینترنت وصل شد دستگاه یا اکانت خود شخص مصرف کننده بن نمیشه؟

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
با درود
با این حرکت بازی ها رو رو کنسول اکتیو میکنن
تا زمانی که به اینترنت وصل نشه اکانت قفل نمیشه
فقط یه سوال:
اگه روزی دستگاه به اینترنت وصل شد دستگاه یا اکانت خود شخص مصرف کننده بن نمیشه؟
به نظر شخصی م
صددرصد اکانت بن میشه
کنسول هم احتمال زیاد بن بشه
تا حال البته
هیچ موردی مشاهده یا گزارش نشده

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
دوستان اگر نسخه ی دستگاه 5.05 باشه ، از طریق بلوری میشه بازی red dead redemption 2 و Spiderman رو بازی کرد یا حتماً باید کنسول اپدیت بشه؟
بازیهای اورجینال رو میتونید بازی کنید، اما این دوتا بازی احتیاج به فریمور بالاتر از 5.05 داره و قطعا اجرا نمیشه.

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
سوال منم همینه. لطفا کسی میدونه بگه
ببین دوست عزیز اگه سونی قصد داشته باشه با استفاده کننده های این روش (چه صاحب اکانت چه کنسول) برخورد کنه، بازم اکتیوپرایمری شدن کنسول شما روی سرورهای سونی ثبت میشه حالا بخواین هرکاری بکنید. البته اینو صددرصد نمی تونم بگم وبا اطلاعاتی که دارم میگم پس اگه از PSN استفاده میکنید ریسک داره بازم

• Like
Reactions: kingcyres

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
ببین دوست عزیز اگه سونی قصد داشته باشه با استفاده کننده های این روش (چه صاحب اکانت چه کنسول) برخورد کنه، بازم اکتیوپرایمری شدن کنسول شما روی سرورهای سونی ثبت میشه حالا بخواین هرکاری بکنید. البته اینو صددرصد نمی تونم بگم وبا اطلاعاتی که دارم میگم پس اگه از PSN استفاده میکنید ریسک داره بازم
بله حق با شماست؛ اکانت که مهم نیست اصلا. من تهش میخوام 10 تا بازی بریزم و کاملا آفلاین شم بعد که همشونو بازی کردم، اصلا کنسول رو rebuild database کنم. مسئله اینجاست که کنسول رو بن کنه نابود میشیم کلا ~X(
دوستان کسی از این روشی که یه اکانت رو بینهایت کنسول 6.20 میریزن و بعدش نباید آنلاین شی کلا خبر داره؟
کسی انجام داده این روشو و استفاده کرده باشه؟

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
بله حق با شماست؛ اکانت که مهم نیست اصلا. من تهش میخوام 10 تا بازی بریزم و کاملا آفلاین شم بعد که همشونو بازی کردم، اصلا کنسول رو rebuild database کنم. مسئله اینجاست که کنسول رو بن کنه نابود میشیم کلا ~X(
دوستان کسی از این روشی که یه اکانت رو بینهایت کنسول 6.20 میریزن و بعدش نباید آنلاین شی کلا خبر داره؟
کسی انجام داده این روشو و استفاده کرده باشه؟
دقیقا همین پستی که نقل قول زدین از همین روش صحبت کرده و توضیح داده
الان اکثر گیم نت ها دارن انجام میدن

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دقیقا همین پستی که نقل قول زدین از همین روش صحبت کرده و توضیح داده
الان اکثر گیم نت ها دارن انجام میدن
میدونم عزیز
میخوام بدونم کسایی که انجام دادن و یه مدت گذشته ازین کارشون (مثلا 1 ماه) به مشکلی برنخوردن؟
مورد بن شدن کنسولی چیزی بعد از پاک کردن اکانت نداشتیم؟

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
میدونم عزیز
میخوام بدونم کسایی که انجام دادن و یه مدت گذشته ازین کارشون (مثلا 1 ماه) به مشکلی برنخوردن؟
متاسفانه بعیده تو این تایم کم متوجه بشیم، چون اکثر کسایی که با این روش بازی ریختن درحد 1ترابایت حالا حالاها از حالت افلاین در نمیان تا تمام بازیاشون رو بازی کنن و گیم جدید بیاد

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
میدونم عزیز

دوست عزیز اگر ورژنت 5.05 هست اصلا دست نزن اگر 5.55 هست میتونی صبر کنی صبر کن در غیر اینصورت استفاده کن حالشو ببر
شرکت سونی تا ایرادی تو کارش پیدا میشد سریع سیستم بروز رسانی میکرد ولی العان حدود یکماه گذشته کاری نکرده پس گذاشته فعلا ازش استفاده کنن
این متد مرتضی رحمانی هرچی باشه از اکانت هکی قانونی تره بنظر خودم اگر بن هم کنه بن موقته

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوست عزیز اگر ورژنت 5.05 هست اصلا دست نزن اگر 5.55 هست میتونی صبر کنی صبر کن در غیر اینصورت استفاده کن حالشو ببر
شرکت سونی تا ایرادی تو کارش پیدا میشد سریع سیستم بروز رسانی میکرد ولی العان حدود یکماه گذشته کاری نکرده پس گذاشته فعلا ازش استفاده کنن
این متد مرتضی رحمانی هرچی باشه از اکانت هکی قانونی تره بنظر خودم اگر بن هم کنه بن موقته
5.55 هستم والا و خستم از اینهمه صبر؛ خرید فروش بازی به صورت دسته دوم هم فوق العاده سخت تر و حوصله تر از قبل شده. قبلنا یه بازی دست دوم رو راحت یه روزه پیدا میکردی و میخریدی و 15 20 تومن ازش کم میکردی 2 هفته 3 هفته بعد راحت میفروختی در عرض یه روز.
الان قیمتها که سر به فلک میکشه رسما و بازیهای تازه لانچ شده رو که اصلا نمیشه خرید (البته خدا رو شکر وضع مالی من بد نیست ولی ارزششو نداره واقعا یه بازی 60 دلاری رو 700 800 تومن پولشو بدی) و بازیهایی که میخوای بفروشی هم اصلا خریدارش نیست!!
از طرفی مطمئن باش تا وسطای 2019 کنسول بعدی سونی رسما لانچ شده و تو بازاره، پس منتظر چی باشیم دقیقا؟الان من همین فیرمور گند 5.55 ام رو هم نگه دارم حتی بازیهای جدیدم نمیتونم بازی کنم چون یا خودشون فیرمور بالاتر میخوان یا آپدیتی که براشون اومده و منم اصولا بازی رو بدون آپدیت بازی نمیکنم

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
5.55 هستم والا و خستم از اینهمه صبر؛ خرید فروش بازی به صورت دسته دوم هم فوق العاده سخت تر و حوصله تر از قبل شده. قبلنا یه بازی دست دوم رو راحت یه روزه پیدا میکردی و میخریدی و 15 20 تومن ازش کم میکردی 2 هفته 3 هفته بعد راحت میفروختی در عرض یه روز.
الان قیمتها که سر به فلک میکشه رسما و بازیهای تازه لانچ شده رو که اصلا نمیشه خرید (البته خدا رو شکر وضع مالی من بد نیست ولی ارزششو نداره واقعا یه بازی 60 دلاری رو 700 800 تومن پولشو بدی) و بازیهایی که میخوای بفروشی هم اصلا خریدارش نیست!!
از طرفی مطمئن باش تا وسطای 2019 کنسول بعدی سونی رسما لانچ شده و تو بازاره، پس منتظر چی باشیم دقیقا؟الان من همین فیرمور گند 5.55 ام رو هم نگه دارم حتی بازیهای جدیدم نمیتونم بازی کنم چون یا خودشون فیرمور بالاتر میخوان یا آپدیتی که براشون اومده و منم اصولا بازی رو بدون آپدیت بازی نمیکنم
با همه ش موافقم جز لانچ نسل‌بعدی
به هیچ عنوان ۱۹ نیس به هیچ عنوان
سایت های خیال‌پرداز هم هرچی‌گفتن برای ۲۰به بعد بوده
امسال چنتا ریلیز اختصاصی بازی داره سونی
نمیاد نسل بعد رو هم بده بیرون

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
نیاز نیست برای بازی به نت وصل شد هز سری؟

Sent from my TA-1004 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر