نمایشگاه/رویداد EA PLAY 2018 Press Conference

امتیاز شما به کنفرانس EA

• 1

• 2

• 3

• 4

• 5

Results are only viewable after voting.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
1519326012_dwp7misvaaapvqx.jpg

EA games
حظور خودش را در E3 امسال با برنامه ی ea play تایید کرد
Twitch

ag49_ea_e3_armin.jpg

1637638

kass_maxresdefault-(2).jpg

عنوان جدیدی از این سری با نام battlefield v که چند وقت پیش توسط ea تایید شده در تاریخ 23 may به صورت زنده معرفی خواهد شد و در این رویداد قابل بازی خواهد بود

Bioware-logo.png

qbw8_anthem.jpg

عنوان جدید شرکت bioware
Anthem در مراسم حظور خواهد داشت
بر اساس گزارش مالی ea این عنوان قبل از 31 مارچ 2019 عرضه خواهد شد
88446

a84c8e10d7c20b486f6142c76545adaf--electronic-arts-sports-games.jpg

عناوین ea sports نیز در این مراسم قابل
بازی خواد بود و مثل همیشه باید انتظار معرفی عناوینی مثل fifa19 یا
madden nfl و عناوین ورزشی دیگری باشیم

پست اول همراه با امدن تصاویر و اطلاعات بیشتر بروز خواهد شد.....​

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اووووو...چه کاری بود تاپیکش رو از الان این بخش زدید:-" ، تو بخش اخبار میگفتید برای فلان روز قراره برنامه برگزار کنند:-"

گرچه با توجه به چندسال اخیر مفتش گرونه دیدن کنفرانس های EA ! ولی میدونم تهش میشینم میبینم و باز میگم حیف وقت:|

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اووووو...چه کاری بود تاپیکش رو از الان این بخش زدید:-" ، تو بخش اخبار میگفتید برای فلان روز قراره برنامه برگزار کنند:-"

گرچه با توجه به چندسال اخیر مفتش گرونه دیدن کنفرانس های EA ! ولی میدونم تهش میشینم میبینم و باز میگم حیف وقت:|
تاپیکش برا همون موقع ساختم :D

• Like
Reactions: voldmort

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
EA توی گزارش مالی امسالش گفته که Anthem قبل از 31 مارچ 2019 عرضه می شه و با اینکه یک تجربه Co-op هست، اما دارای داستان غنی هم هست.

Electronic Arts Announces Release Windows for Main Games; Anthem Confirmed Before March 31st, 2019
Electronic Arts Confirms New Battlefield Will Have Single Player, Talks More About Anthem
خیلی وقته که ریلیز Anthem لو رفته. منبع هم یکی از کارکنان Bioware بود، فکر کنم. حتی گفته یودن که قرار بوده Oct 2018 باشه ولی به خاطر Battlefield آوردنش اون موقع ها. Battlefield هم از اول قرار بوده Oct 2018 ریلیز بشه. حتی خیلی بهشون برخورده بود که این تاخیر نیست، فقط جابجایی ریلیز هست که یه چیز عادیه. فکر کنم حتی گفته بودن Anthem طرفای بهمن خودمون ریلیز میشه. خیلی دیر از طرف EA تایید شد. البته اینا از سال مالی هستن ولی خب قبلا خودشون لو داده بودن

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خیلی وقته که ریلیز Anthem لو رفته. منبع هم یکی از کارکنان Bioware بود، فکر کنم. حتی گفته یودن که قرار بوده Oct 2018 باشه ولی به خاطر Battlefield آوردنش اون موقع ها. Battlefield هم از اول قرار بوده Oct 2018 ریلیز بشه. حتی خیلی بهشون برخورده بود که این تاخیر نیست، فقط جابجایی ریلیز هست که یه چیز عادیه. فکر کنم حتی گفته بودن Anthem طرفای بهمن خودمون ریلیز میشه. خیلی دیر از طرف EA تایید شد. البته اینا از سال مالی هستن ولی خب قبلا خودشون لو داده بودن
خوب من با این موارد کاری ندارم، خیلی چیزها ممکنه از قبل لو بره، الان قسمت مهم اینه که این تاریخ به صورت رسمی توسط EA اعلام شده و فکر کنم توی خود ماه March هم باشه.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
خوب من با این موارد کاری ندارم، خیلی چیزها ممکنه از قبل لو بره، الان قسمت مهم اینه که این تاریخ به صورت رسمی توسط EA اعلام شده و فکر کنم توی خود ماه March هم باشه.
آخه اولش فکر کردم خبر قدیمیه که گذاشتی، بعد دیدم که امروز اومده. تعجب میکنم از اینکه دیر تایید اش کردن. حالا کار داشتن یا نداشتن که به خودتون مربوطه.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

بنده خدا زحمت کشیده حالا اگه خودت تایمک میزدی کسی تیراد میگرفت قشنگ اسمون به زمین میدوختی

• Like
Reactions: jhoobin

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بنده خدا زحمت کشیده حالا اگه خودت تایمک میزدی کسی تیراد میگرفت قشنگ اسمون به زمین میدوختی
صباح الخیر! بعد از 3ماه نقل قول کردی:D
اصولا هیچوقت تاپیک های E3 رو 4-5ماه قبل از مراسم نمیزدیم و جایی هم بخش E3شون رو انقدر زود راه نمیندازن! اون موقع گفتم چه عجله ایه! الان نمیگم دیگه!
دستشم درد نکنه به هر حال! داره بهش میرسه!

• Like
Reactions: Milad_HW

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
صباح الخیر! بعد از 3ماه نقل قول کردی:D
اصولا هیچوقت تاپیک های E3 رو 4-5ماه قبل از مراسم نمیزدیم و جایی هم بخش E3شون رو انقدر زود راه نمیندازن! اون موقع گفتم چه عجله ایه! الان نمیگم دیگه!
دستشم درد نکنه به هر حال! داره بهش میرسه!
خب اگه ۳ ماه پیش بوده که حرفت درسته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر