نمایشگاه/رویداد EA PLAY 2018 Press Conference

امتیاز شما به کنفرانس EA

• 1

• 2

• 3

• 4

• 5

Results are only viewable after voting.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
1519326012_dwp7misvaaapvqx.jpg

EA games
حظور خودش را در E3 امسال با برنامه ی ea play تایید کرد
Twitch

ag49_ea_e3_armin.jpg

1637638

kass_maxresdefault-(2).jpg

عنوان جدیدی از این سری با نام battlefield v که چند وقت پیش توسط ea تایید شده در تاریخ 23 may به صورت زنده معرفی خواهد شد و در این رویداد قابل بازی خواهد بود

Bioware-logo.png

qbw8_anthem.jpg

عنوان جدید شرکت bioware
Anthem در مراسم حظور خواهد داشت
بر اساس گزارش مالی ea این عنوان قبل از 31 مارچ 2019 عرضه خواهد شد
88446

a84c8e10d7c20b486f6142c76545adaf--electronic-arts-sports-games.jpg

عناوین ea sports نیز در این مراسم قابل
بازی خواد بود و مثل همیشه باید انتظار معرفی عناوینی مثل fifa19 یا
madden nfl و عناوین ورزشی دیگری باشیم

پست اول همراه با امدن تصاویر و اطلاعات بیشتر بروز خواهد شد.....​

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازم افتضاح مثه سال قبل بازم nba live توديوار فيفا و madden تكراري anthem هم با اين حجم hype ميخوره زمين بنظرم كلا تعطيل كنن اون مجريشونم كه اماتور بود خداكنه سال بعد كه كنسولهاي جديد معرفي ميشن اينا كنفرانس نداشته باشن ضدحال بخوريم

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
اميدوارم انتم مثل ffxiv و واركرفت بتونه داستان ادامه داري داشته باشه نه اينكه به سرنوشت destiny و sea of thieves دچار شه همه چيش به نظر خوب مياد فقط يه داستان خوب ادامه دار لازمه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
گربه محض رضای خدا موش نمیگیره. سه تا از کشورای اتحادیه اروپا بعد از فضاحت BFII لوت باکس رو قمار اعلام کردن برای همینم هر بازی لوت باکس داشته باشه درجه سنی A میخوره و مسلما به فروشش بینهایت ضربه میزنه. مجبور شدن وگرنه همچنان میزاشتن
سوال!
الان یعنی تو فیفا هم دیگه لوت باکس نیست؟ (بخش فیفا رو ندیدم) ولی بعید میدونم بردارنا:D

ناموسا این مدیر سونیه؟:|
نگو نمیدونی کاز تقلبیه! :-"

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
سوال!
الان یعنی تو فیفا هم دیگه لوت باکس نیست؟ (بخش فیفا رو ندیدم) ولی بعید میدونم بردارنا:D

نگو نمیدونی کاز تقلبیه! :-"
بتلفيلد و بتلفرانت كه كلا برداشتن. انتم هم نداره كلا. فيفا كسي گير نداده فعلا كار ندارن:-"

• Like
Reactions: Akiba

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
در مورد Anthem:
در مورد داستان نکته خیلی جالبی رو گفتند، تاکید کردند که قصد ندارند داستان بازی را با جدا کردنِ کاملش از گیم پلی کم رنگ کنند، یعنی گیم پلی و صحنه‌های اکشن بازی هم جزئی از روایت داستان هستند. دوم این که تاکید کردند که دنیایِ بازی به صورت shared هست، مثال هم زدند که مثلا وقتی که توی بازی شب فرا برسه، همه شب رو تجربه می‌کنند. این موضوع خیلی عجیبه، برای اینکه تقریبا تمام بازی‌های MMO از این فرمت پیروی می‌کنند، شاید منظورشون یه چیز دیگه بوده. نکته بعدی این که وقتی که شما به base بر می گردید، تجربه بازی کاملا حالت single Player می‌گیره و دیگه خبری از سایر پلیرها نیست. Mark Darrah در مورد این قسمت از بازی همچین حرفی رو زده:
“This is where your story really lives and breathes”
از طرفی هم تاکید کردند که قابلیت انجام کل بازی به صورت Solo هست و نیازی نیست که حتما با سایر گیمرها همکاری داشته باشید. این موضوع هم باز یک مقدار عجیبه. این مرحله‌ای که حداقل گیم پلیش رو نشون دادن، به این راحتی‌ها نمی‌شه به صورت Solo گذروندش!
پبش زمینی داستانی بازی هم مثل سایر کارهایِ بایوویر جالب بود. ما با دنیایی مواجه هستیم که خالق‌اش، ساختش رو نیمه کاره رها کرده. هدف مقابله با گروهی به نام Dominion هست که قصد داره با استفاده نیرویِ Anthem of creation (سرودِ آفرینش)، اهدافش رو پیش ببره. گیمر در نقشِ Freelancer ها قرار می گیره که با زره‌های مخصوص‌شون (Javeline) با این گروه مقابله می‌کنند.
چیزی به نام کلاس تویِ بازی معنایی نداره. شما با توجه به شرایط می تونید در هر زمانی هر کدوم از چهار لباس مختلف بازی رو انتخاب کنین. این خیلی عالیه!
توی مصاحبه با گیم اینفورمر تاکید کرده بودند که توی بازی، خبری از رمنس نیستش=(( ولی صحنه‌هایی که نشون دهنده دوستی بین کاراکترها هست، توش موجوده. به عنوانِ مثال هم DLC سیتادل رو عنوان کرده بودن.
احتمالا اطلاعات بیشتری از مسائل مبهم بازی، مثل نقش داستان و انتخاب ها، در روزهای آتی مشخص بشه. ولی اتمسفر بازی بی نظیر بود. یک همچین دنیای پسا آخرالزمانی رو من توی هیچ بازی ندیده بودم. امیدوارم مثل بقیه کارهایِ این استودیو خوب دربیاد. من که با همه‌ی بازیهاشون کلی خاطره دارم، حتی اون آندرومدایِ مادر مرده رو هم من دوست داشتم!:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
بتلفيلد و بتلفرانت كه كلا برداشتن. انتم هم نداره كلا. فيفا كسي گير نداده فعلا كار ندارن:-"
من منتظرم به فیفا گیر بدن! اون روزی که گیر بدن، EA از صنعت بازی لفت میده=))
یا هم حاضره فیفا رو F2P بده، ولی لوت باکس داشته باشه=))

امیدوارم کشورهای بیشتری گیر بدن، و به بازی های موبایل هم گیر بدن! یه تحولی تو بازی های موبایل ایجاد بشه:D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من منتظرم به فیفا گیر بدن! اون روزی که گیر بدن، EA از صنعت بازی لفت میده
یا هم حاضره فیفا رو F2P بده، ولی لوت باکس داشته باشه

امیدوارم کشورهای بیشتری گیر بدن، و به بازی های موبایل هم گیر بدن! یه تحولی تو بازی های موبایل ایجاد بشه
سالي نزدي 800m داره از تو التيميت درمياره بنظرت بيخيال ميشه به اين راحتيا ea ميتونه همه بازيهاشو كنسل كنه هرسال يه فيفا بسازه

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
منم D دادم . تا اینا باشن یکم به تماشاگرا احترام بذارن و به قول معروف "خر" فرض نکنن ـشون .
اصلا همون command & conquer به تنهایی گند زد به کل کنفرانس . دیگه سطح e3 رو با این اراجیف نباید پایین بیارن :|

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
وقتی میای میگی آنتم بازی داستان محوریه و تا الان هیچ چیزی از داستان نگفتی یعنی یه جای کار میلنگه
چیزی که من از آنتم میبینم یه گریند برای به دست آوردن لوت ه
داستان هم چرت و پرت و کلیشه ای
بدون پی وی پی اپیک فیلی بیش نمیشه

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
سالي نزدي 800m داره از تو التيميت درمياره بنظرت بيخيال ميشه به اين راحتيا ea ميتونه همه بازيهاشو كنسل كنه هرسال يه فيفا بسازه
دقیقا برای همین دوست دارم بهش گیر بدن، دهنش سرویس بشه ببینم چه میکنه EA :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
گربه محض رضای خدا موش نمیگیره. سه تا از کشورای اتحادیه اروپا بعد از فضاحت BFII لوت باکس رو قمار اعلام کردن برای همینم هر بازی لوت باکس داشته باشه درجه سنی A میخوره و مسلما به فروشش بینهایت ضربه میزنه. مجبور شدن وگرنه همچنان میزاشتن

آقا جدی میگی ؟ خبر نداشتم ! :-/

واقعا باید یه سیستم قضایی بین المللی وارد صنعت گیم بشه و یه سری قوانین مدون تعیین کنه !

درباره لایسنس ها و لوت باکس ها و ......

بلژیک و هلند و یه کشور دیگه که یادم نیست قمار اعلام کردن. تو مجلس عوام بریتانیا هم پروندش بازه دارن بررسی میکنن.
تو آمریکا هم سناتور هاوایی لایحشو برده مجلس سنا. چند تا سناتور هم ویدیو از خودشون منتشر کردن اخظار دادن. یکیشون گفته بود که صنعت بازی یا خودش رو پالایش میکنه یا قانون اینکارو براشون انجام میده.
خلاصه اگه میبینید EA سربه راه شده از این جا آب میخوره

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
وقتی میای میگی آنتم بازی داستان محوریه و تا الان هیچ چیزی از داستان نگفتی یعنی یه جای کار میلنگه
چیزی که من از آنتم میبینم یه گریند برای به دست آوردن لوت ه
داستان هم چرت و پرت و کلیشه ای
بدون پی وی پی اپیک فیلی بیش نمیشه
bioware کی تمرکز اصلیش رو pvp بود؟ همه بازیاش تمرکز اصلیش رو داستان بود. اینجا هم از اول گفتن داستانی کواپ محوره. حرفی هم از pvp اصلا نزده بودن. چه ربطی به فیل شدن داره؟

• Like
Reactions: Natural Killer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر